Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 298

Tema: smeđi iscjedak, krvarenje i duphaston tablete

  1. #201
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ali kod genetski neispravnog ploda naravno da ne pomazu ni mirovanje, niti duphastoni

  2. #202
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Pa nije bas uvijek
    Ja sam imala hematome u dvije trudnoce
    /

    Baš sam htjela napisati da je u mom slučaju uzrok krvarenja bio hematom, da bi mirovanje pomoglo... Ovako niej pomoglo ni mirovanje, ni duph...

  3. #203

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    Sad sam u 7 tt. U prvoj sam mirovala pa sam krvarila i imala spontani. Tako da ne vjerujem da mirovanje moze pomoci ako beba nije ispravna. Samo dr.to ne mogu znati ovako rano.

  4. #204
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Ayan prvotno napisa Vidi poruku
    Sad sam u 7 tt. U prvoj sam mirovala pa sam krvarila i imala spontani. Tako da ne vjerujem da mirovanje moze pomoci ako beba nije ispravna. Samo dr.to ne mogu znati ovako rano.
    Pa to smo i rekli
    Ako beba nije ok, ne moze ti pomoci nikakvo mirovanje
    Nadam se da ce ipak ispasti sve ok
    Posljednje uređivanje od Ginger : 12.04.2016. at 12:00

  5. #205

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    3

    Početno

    Cure trebam pomoc

  6. #206

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    3

    Početno

    Cure trebam vasu pomoc! Po ultrazvuku danas koji sam radila je trudnoca 6 tjedana plus 5 dana. No stvar je u tome sto se vidi samo vrecica ali plodu ni traga ni glasa. Jel to normalno...i imala sam danas smeckasti iscjedak zbog kojeg sam se odmah na hitnu javila ali oni ne vide razlog smedkastom iscjetku kao neka implatacija ali tako kasno neobicno. I sada cekam nalaz od bete da vidimo da li ne broj normalno narasao. Jer sam bila vadila zadnju betu 4.4. Koja je bila 219.4. Trebam pomoc sta da mislim.. evo i danasnji nalaz od bete sa hitne 2650.0, i dobila dablete duphaston da moram piti 3×1. Recite jel neko ima iskustva s time

  7. #207

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Cure, trebam pomoc...trudna sam 8+4, vec 10 dana ili krvarim ili imam smedi iscjedak koji je od slabije smedeg na wc papiru do obilnog punog ugrusaka i kao nekih kapilara. Mirujem, trosim utrogestane ali to ne staje svakodnevno u jedno doba dana, najcesce predvecer ili navecer nakon male nuzde krv na papiru pa onda to prijede u taj smedi iscjedak koji se razvlaci dok opet ne krene krv, cak mi se cini da je sinoc bilo jace...bila sam donekle ok...sad pocinjem panicariti....bojim se...prosli tj sam bila kod svog ginekolga 2x na uzv, srceko kuca i plod ok, bila sam na hitnoj nakon tog prvog krvarenja isto uzv ok
    ...hoce li to stat??? Jel nekom toliko trajalo krvarenje??? Bojim se da ne izgubim bebicu

  8. #208
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Eszter,
    Da li si i prošli tjedan kad si bila na uzv isto toliko krvarila?
    Ili je sad jače?
    Da li je pronađen neki hematom?? Da li plod raste?? Pošto si bila dva puta, vjerovatno je mjerio dužinu.
    Ne znam sto bi ti rekla,.držim fige da sve bude ok)
    Meni je nažalost ovako bilo, ali nije dobro završilo...što ne znaci da ce i tebi tako, svatko je drukciji...i postoji puno razloga krvarenja u ranoj T.

  9. #209

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Bila sam na uzv u pon (kontrola je bila i bio je samo smedi iscjedak, dr je rekao da je sve ok)...u uto navecer krv po gacicama, samo se izlijalo i onda sam bila na hitnoj tamo i pregled i uzv plod je bio 1.12 i srce kucalo isto ko u pon na kontroli....sri i cet smedi iscjedak i krv ali malo na papiru dva puta...onda u petak kroz dan smede popodne opet krv i ja sam zvala svog gin koji je rekao da dodem...dosla napravio uzv...plod 1.14 srce kuca...ne vidi kaj krvari...napisao oskudno krvarenje u rodnici....i sad cekam kontrolu u pet....nadam se najboljem, ne da mi se vise slusat ih kak je to mala trudnoca, kako nema pomoci ako krene pobacaj itd...na hitnoj su bili bas grubi...pokusavam bit pozitivna, danas je bolje (samo smede) stat ce i sve ce bit ok...

  10. #210

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Inace...imam endometriozu (cista na jajniku 3.3 cm)...i moj ginekolog i na hitnoj tvrde da ovo krvarenje nema veze s endometriozom...

  11. #211

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Nije dobro zavrsilo...❤ prestalo kucati...ceka me kiretaza

  12. #212
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Eszter,
    Žao mi jeeeeee
    Samo da napomenem, meni je rexeno da endometrioza moze izazvati spontani, ali mali je postotak.
    I ja sam imala endo cistu, koja se navodno sama makla.
    Receno mi je da velike doze progesterona, Duphastona smanjuju cistu .tj.drže ju pod kontroli, kao i T.
    U slijed.T trebas odmah dobiti Duphastone.
    Iako naravno, to ne znaci da je to razlog.
    Možda se jednostavno tako dogodilo....

    Želim svu sreću drugi put

  13. #213
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Prijeteći spontani (krvarenje) u obje trudnoće, sada imam dvije divne cure pored sebe. Nadam se da će i kod vas proći sve u redu

  14. #214
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Cure, molim pomoc, bar neko ko je imao slicno iskustvo...
    Trudnoca 13 +5 , prije 8 dana bila na dva pregleda, sve je uredu, bebica i sve kako treba bit da bi mi se drugi dan nakon tih pregleda pojavilo smedi iscjedak, ali toliko malo da tek kad se obrisem papirom.Kroz subotu je bilo tako malo smedkasto, malo crveno tj. vise rozo nego crveno ko niti ali zbilja malo.Do drugog dana nista i onda popodne opet crveni trag tek kad se obrisem, kasnije smedi..Odem u Petrovu na hitnu da bi mi rekli da nije nista, da je sve uredu da nema krvarenja samo mali trag smedega, nema hematoma, s bebicom sve ok, zatvorena i poslali me kuci bez terapije.Nakon toga se taj smedi iscjedak nastavio i u ut. odem do svoje doktorice da mi duphaston 3×1 , normabel zbog bolova u ledima i mirovanje.Da bi odkako sam pocela pit duphaston krenulo onako svjeza krv, mislim nije toga puno, kad se obrisem papirom, i ne svaki put i vise je onako rozi tragic pomjesan sa sluzi nego crveno ali svejedno, nemam mira.Moj doktor u Petrovoj se vraca tek drugi tjedan i tek u pon. idem kod njega a do tada cu prosvikat.Ostali doktori to ne uzimaju kao pod problem nego jedino ako bas pocne curit jako krv da dodem.Dali se ikome dogodilo da mu ni uz duphaston nije prestajalo krvarenje a nije se niti pojacavala, kao da ga ni ne pijem.Ostalih bolova nemam

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  15. #215
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Petticoat,

    Držim fige da sve bude ok.
    Ja ležim u Petrovoj, ali sam tek 6 tj, želim se samo nadovezati da se i meni bio pojavio neki smeđi oskudni iscjedak, i to sam im rekla, ali ne obracaju pažnju na to, mora valjda biti bas jako da bi se zabrinuli.
    Možda ti je prilikom pregleda pukla neka kapilara pa ti se to zato dogodilo odmah nakon pregleda, ali zasto se to nastavilo ne znam.
    Svakako ako budes imala bolove ili jace krvarenje odi odmah ponovno na hitnu.
    Ne možeš nista promijeniti nažalost i moras cekati.
    Jesi uzela 4 duphastona od jedanput??
    Meni su rekli i to oba dva puta prije ( dva spontana ) da ako mi se pojaca krvarenje da popijem 4 duphastona odjedanput i onda nastavim piti svakih 8 h normalno.
    Možeš povecati i na 3 X 2 tablete, nista nece biti.
    Mislim da je u tvom slucaju strogo mirovanje, bar dok ti to ne prođe.
    Misli pozitivno i držim figee

  16. #216
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Ej draga mono,citala sam u kojim si problemima na drugoj temi, ja sam ove godine u 6 mj. isto prosla blighted, kiretaza u Petrovoj, dvije gv, prazne .Drzim fige da tebi sve pomakne na bolje.
    Daj mi reci u kojim tjednima si imala spontane i koliko si dugo tako krvaruckala, jel bilo cijelo vrijeme smede ili ti se pojavila i svjeza krv, obilno ili? Eto ja taman kad sam danas pomislila da je prestalo, navecer opet nasla na papiru, igra zivaca.Ujutro zovem dr. da vidim dali mogu doc.

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  17. #217
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Ma i cudno mi je kako to traje vec devet dana i ni vise ni manje nego isto nista jako i nista ne boli, nadam se da cu sutra biti pametnija

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  18. #218
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Petticoat,
    Prvi spontani krenuo sa 5 + 6, s tog da je srce kucalo do 6 + 6. Dobila sam prvo smeđi iscjedak, koji je presao u krv odmah slijed.dan, ali je bilo puno manjeg intenziteta nego M, trajalo je cijelo vrijeme, tih tjedan dana dok tu zadnju noc nisam bas jako prokrvarila, bas prava svježa krv, otisla tad u Vinog.na hitnu i vise nije srce kucalo. Imala sam jake bolove, rekli su da su to kontrakcije jer je tijelo pokupavalo samo izbaciti iz sebe, ali nije, morala na kiretažu.

    Drugi spontani krenuo sa 7 + 2, dobila smeđi iscjedak, bez ikakvih bolova, bez kapi krvi, iscjedak čak nije ni ostajao na ulošku, nego samo kad bi se obrisala. Svi su tvrdili da ukoliko nema bolova i jaceg krvarenja da cekam redovni pregled.
    U 8 + 6 otisla privatno em radi trombofilije ( makar mi od strane hematologa s Rebra receno da nikakva terapija nije potrebna ) i usput sam napravila uzv, i tad vise srce nije kucalo. Tko zna i kada je prestalo kucati, po mojoj nekoj pretpostavci i simptomima u 7 tj, kada sam i dobila smeđi iscjedak.
    Neki put je taj iscjedak bio gotovo crni, u obliku nekakvih niti / žilica, to nazivaju isto sukrvicom.
    Kada sam pitala dr.zasto nisam prokrvarila nego imala samo taj smeđi iscjedak, rekla je da se plod polako otapao jer je to u biti na pocetku samo nakupina stanica, makar je bio crl 1 cm tada, i da netko jednostavno ne prokrvari ., iako bi vjerovatno kad tad prokrvarila.
    Nakon dva dana sam narucena bila na kiretažu, i onda nakon 8 dana od te kiretaže jakoo, ali bas jakooo prokrvarila , otišla na hitnu u Petrovu, zadržali me, slijed.dan radili kiretažu. Makar u PHD nalazu nije bio ostatak posteljice ( kao sto su oni navodno vidjeli da je na uzv prije kiretaže ).
    Zasto sam tako jako prokrvarila, ne znam i ne znaju.
    Ovu pricu od sada znas s druge teme.
    Ne znam sto bi rekla uopće. Osim da pratis svoje simptome i svoj neki unutarnji osjecaj, ja sam pogotovo drugi puta, naravno kada je sve bilo proslo, razmisljala i shvatila da sam izgubila sve simptome T i da se vise ni nisam osjecala trudno. Ali tada, samoj sebi od silnog straha nisam htjela priznati, jer sam opet, s druge strane mislila ma sve ce biti ok, prvi put se slucajno dogodilo.
    U ovoj T sam odmah na pocetku dobila heparin jer jedino na sto sumnjaju je bila ta trombofilija, ali ocito ili ni to nije pomoglo ili je ovaj put drugi uzrok.
    Kolika ti je beta bila u blighted ovumu??
    Kod kojeg Dr.si u Petrovoj?

  19. #219
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Uh ja sam ti toliko puta vadila betu u 5mj. da sam izludila vise pravilno se duplala u pocetku, jedno sedam puta sam vadila zadnja je bila 18218 tada su prestali jer je to period kada se i ona mislim dupla do svaka 4 dana.Ali meni su sumnjali zato sto se od pocetka nije nista pokazivalo osim dvije gestacijske, niti zv ni plod.Dok su jedni govorili ima jos vremena drugi su rekli da nis od toga, na kraju je tako i bilo.Ja sam danas zvala sutra ujutro idem u Petrovu.Ja sam kod dr. Blajica.
    Joj ovo je bas igra zivaca, samo da je sve uredu, tu je ta sukrvica mjesana sa sluzi i to najvise ujutro.Samo da je sve uredu.Tjesim se da me nista ne boli, nije jace, , i da je vec 14tt.To traje vec deset dana.Mirujem, uzimam jos duphastone, iscekujem pregled u tolikom strahu.Hvala sto si mi objasnila kako je tebi to sve bilo

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  20. #220
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    A meni dns na pregledu se vidjela ŽV, plod se nazire ali nema otkucaja.
    Rekla je dr.da cemo vidjeti, da se može iz svega toga razviti normalna T.
    I onda je dosao nalaz bete, koji se nije poduplao u 5 dana. U sri je bila 8400 a dns 14300. Znaci nije dobro, ne razvija se sve kako treba.
    Sad cu moliti dr.da me pusti doma jer nemam sto, pa cu se vratiti za dva dana ili kad mi kaže da moram vec, radi kiretaže i toga. Cekam dokt.ali nema je.
    Vidjela sam dns Blajica na hodniku.
    Kad ides na pregled??
    Ma mislim da ce sve ok biti s tobom. Samo smireno.

  21. #221
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Aha, sad vidim.
    Sutra ujutro ides. Sretnooo, javi kako je proslo.

  22. #222
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Da steta zbog bete, ne zelim ti davati nadu znam kako je meni bilo.Drzim ti iskreno fige, javi za dva dana.Sutra izmedu pol devet i devet moram biti tamo.A ja se nekako isto nadam simptomi su mi tu jos uvijek, niko nije vidio hematom ni nis i ne pada mi napamet nista drugo zbog cega bi mogla krvarit.Sutra cu bit pametnija.Nadam se najboljem

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  23. #223
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Mono jesu te pustili kuci?

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  24. #224
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Nisu me pustili doma !
    Rekli su da pricekamo do prije Božića
    Ja to ne želim, jer znam da sam uzalud ovdje.
    Dns cu tražiti da me puste i lako se vratim kad cu trebati.
    Mislim ovo iscekivanje u bolnici, ali kad znam da nije ok, je koma.
    Radje bi bila doma tjednima ako treba i cekala...

  25. #225
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    mono,a možda ipak bude ok.
    Sad se i gv pojavila a do sad je nije bilo...kolko si sad trudna?
    Znaš da beta sporije raste kad prijeđe 1500,i zato se više ne vadi jer nije nikakav pokazatelj dali je sa trudnočom sve u redu. Samo uzv.
    Znam da si svega svjesna i sve je moguče... da bude sve dobro i da si imala kasniju implantaciju. Drži se.

    Petticoat, da je s tvojom bebicom sve kako treba,vjerujem da je!
    Moja cimerica u bolnici je prokrvarila u tvojim tt unatoč duphastonima i objasnili su joj da se tad maternica diže iz zdjelice u trbušnu šupljinu i neke žene eto ne osjete a neke imaju bolove ili prokrvare.
    Javi kako je prošlo.

  26. #226
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Žužy,

    Sad se vidjela žumanjcana vrecica i kao nazire se plod crl. Nema otkucaja.
    Ali problem je u tome sto se meni beta pravilno duplala svo ovo vrijeme, i duplala se vise nego duplo.
    Ovo su vrijednosti rasta bete :
    16 dpo 155
    19 dpo 656
    22 dpo 3400
    24 dpo 8400
    29 dpo 14300
    Mislim sve bi možda i bilo ok u mojoj glavi da nemam iscjedak smeđi kao i prošli put. Znam da je to znak da nije u redu, i zato ne mogu si pomoći.
    Samo da me oni puste doma, ja cu svakako biti mirnija, pa makar cekala i jos tjedan dana do uzv ponovnog.

  27. #227
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Ej cure moje, eto vratila sam se s pregleda, s bebom sve uredu, mice se, ma sve mi je pomalo dr. pokazao.Posteljica nije ma uscu, nema hematoma nema nista.Kaze dr. da je to zbog letza koji sam imala 2013g. gdje mi je maknuto 50% vrata maternice, sada je sve uredu, koristit terapiju, nista ni slucajno dizat, nikakvi odnosi, nikakvo saginjanje, naprezanje ma nista.Ali lakse mi je kad znaju zbog cega je to roskasto smetalo.Joj cak mi je i prstice pokazivao, mice se vragolan mali.
    Mono draga, poslusaj zuzy znas da se beta kasnije dupla sporije mozda zbilja ima nade draga, drzim ti fige da ti ovaj Bozic prode pozitivno!Rekla sam ti meni nije ni zv bilo a jos manje ploda.Drzi se draga i javljaj!!

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  28. #228
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Petticoat,
    Eto super da je sve ok. Bez brige onda. Sad lijepo polako i smireno.

    Ja ci javljati novosti.

  29. #229
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Ma bravo beba,drago mi je da je sve u redu Petti

    Mono,smeđi iscjedak nije znak da nije u redu. Može biti svašta...kao i friško krvarenje. Neznam ni jednu trudnicu koja nije imala neki iscjedak u boji...no znam da imaš loša iskustva i da se bojiš.
    Meni je u svakoj trudnoči do sad krenulo i smeđe i crveno...a najgore mi bilo sad u zadnjoj,četri put sam prokrvarila do 13. tt i to baš jako. Bez objašnjenja. Malo je reči da sam se usr... no eto,ipak je ispalo ok.
    No,sve znaš. Kad imaš sljedeči uzv?

  30. #230
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Ovako,
    Razz s dokt.i nekako sam ju nagovorila da me pusti doma sutra, i vracam se ponovno u petak. Nema mi smisla ležanje ovdje kad me ne pregledavaju.
    Sutra mu vade betu i u petak isto.
    Dugo smo pricale i rekla je da vjerovatno nece uspjeti jer se sve nekako sporo razvija, a beta je visoka.
    Necu nikakve zakljucke donositi do petka, sad jedva cekam sutra otici doma a u petak cu sve znati.
    Tada cu biti 6 + 6.
    Navjerojatnije da ce me naruciti na kiretažu u utorak onda.
    Javim sutra betu i u petak situaciju.

  31. #231
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Mono, odmaraj doma, opusti se bit ce kako mora biti.Drzim fige i grlim

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  32. #232
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hvala, hocu, javim

  33. #233
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Evo da javim.
    Beta je dns bila 18000, i dalje se nije dovoljno poduplalo
    Dobila ssam i neki bas crveni iscjedak, iako ga sad nemam.
    Ne znam, cijela ova situacija je jako cudna.
    Doma sam dosla, u petak idem na uzv.

  34. #234
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Mono kako si danas, kako beta? Dali krvaris?

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  35. #235
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Petticoat,
    Isto kao jucer. Nema krvi, vec jaci svijetlosmeđi iscjedak.
    Pikam se Clexanima bzvz mislim, ali ajdr vjerovatno je dns zadnji dan terapije.
    E da, jucer, dok sam jos u bolnici bila mi je izaslo kao neki ugrusak, mislim nijr bas ugrusak, ali nesto tako idvratno tamno smeđe boje, možda 2 cm.
    Da je bar to samo izaslo od sebe, da ne trebam ici na kiretažu.
    Ali pretpostavljam da bi krvarila jako, i imala bolove a u pravilu se ok osjecam.

  36. #236
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Beta ne znam, jucer je bila 18000.
    Sutra ju ponovno vadim.

  37. #237
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Aha, zabrijala sam da je danas petak i da vadis betu.Drzi se meni se isto tu i tamo pojavi smede, ali nekako se tjesim da je sve ok kad su rekli zbog cega je to.Sada ga ima sve manje ali opet izludi

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  38. #238
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    mono,kako je?

  39. #239
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hey cure,
    Beta je 24000, a plod se sad na uzv uopce ne vidi, i GV je manja.
    Rekla je dokt.za svaki slucaj pricekati do utorka, jer je kod mene vrlo cudna situacija od pocetka i onda ako se nista ne bude vidjelo, kiretaža.
    Ma znam ja da ovo nije u redu ali ne kuzim kako beta raste i dalje ??? Mislim ne dupla se pravilno, to znam ali ne bi li trebala rasti manje ili se cak smanjivati posto se i GV i ŽV smanjila???
    I jos uz sve to, dns imam neku mucninu, mislim znam da je to radi visoke bete ali najradje bi da to prođe bez toga, kad vec znam da s T nije nista u redu.

  40. #240
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    A boze zbilja ti je cudna situacija, a mozda dok tijelo ne prokuzi da nema ploda raste beta, ne znam, nije mi jasno

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  41. #241
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Ni meni nije jasno previse.

  42. #242
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Posteljica "proizvodi" betu, a ne plod.
    Posteljica mora "skuziti" da se plod ne razvija , i tada krene spontani.

  43. #243
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Ok sirius nigdje nisam navela da plod proizvodi betu jer to ni ne mislim nego sam konkretno rekla dok tijelo ne skuzi da nema ploda i misleci pri tome na posteljicu jer od nje ta beta, krivo si shvatila.

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  44. #244
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    A mozda sam se i krivo izrazila mislila sam da je jasno od kud ide beta

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  45. #245
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    A ne bi li bilo logicno posto se GV smanjila da bi i beta trebala pasti, a ne rasti?
    Meni se na proslom uzv nazirao plod, sada ga nema uopće.

  46. #246
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    mono,jel uzv rađen na istom aparatu?
    Neznam,u tvojim tt večini žena se još niti ne pojavi srce na uzv i stalno sam se pitala čemu tolka panika kod tebe jer si jednostavno prerano išla na preglede.
    No,večina žena ni ne vadi tolko dugo betu...neznam zbilja kaj da ti velimjer jednostavno nema druge do čekati.

  47. #247
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Isti je uzv bio.
    Pa isla sam odmah se javiti dokt.jos u 4 tjednu radi uvođenja Clexana ali su mi morali potvrditi T isto tako radi Clexana.
    I onda sam vadila betu, mislim dva puta tada i u sri bila narucena na redovan pregled, to je bilo 5 + 4 mislim.
    I tada nisu vidjeli nista, pa su vidjeli GV u rogu maternice koja se isto smatra vanmatericnom i zato su me pregledavali i sve to i vadila sam betu ne znam koliko puta.
    I onda se vidjela GV u maternici ali nista drugo nije, pa se nakon nekog vremena pojavila i ŽV i nazirao se plod.
    Ma znam da nis to nije u redu ali opet znam da je sve jako cudno kod mene.
    Ali da, cekam do utorka, tada mi je zadnji uzv i tad cu konacno sve znati.

  48. #248
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno


  49. #249
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Sretan Božić )

  50. #250
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Samo da javim da se plod vidi 0,72 cm sto odgovara ranijem tjednu, 6+ 4 a ja sam dns 7 + 3, ali ok.
    Srce kucaaa !!!!!!
    Slijed.utorak imam uzv opet.

Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •