Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 298 od 298

Tema: smeđi iscjedak, krvarenje i duphaston tablete

  1. #251
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Super!

  2. #252
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Jeeee

  3. #253
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Mono111 prekrasne vijesti i nadam se da će od sada biti sve bolje i bolje. Milsim da vam dolazi pravi borac.

  4. #254
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da javim da se plod vidi 0,72 cm sto odgovara ranijem tjednu, 6+ 4 a ja sam dns 7 + 3, ali ok.
    Srce kucaaa !!!!!!
    Slijed.utorak imam uzv opet.
    Bravoooo!

  5. #255
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da javim da se plod vidi 0,72 cm sto odgovara ranijem tjednu, 6+ 4 a ja sam dns 7 + 3, ali ok.
    Srce kucaaa !!!!!!
    Slijed.utorak imam uzv opet.
    Bravo!!!


    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  6. #256

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    90

    Početno

    Mono-predivne vijesti! Pravo bozicno cudo

  7. #257
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Vidis, bas mi je drago!!! Super, super!!!Pomalo! Cestitam!!!

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  8. #258

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da javim da se plod vidi 0,72 cm sto odgovara ranijem tjednu, 6+ 4 a ja sam dns 7 + 3, ali ok.
    Srce kucaaa !!!!!!
    Slijed.utorak imam uzv opet.
    Čestitam!

    Pratim tvoju priču i cijelo si vrijeme mislim kako bi to moglo na dobro izaći. Velike bete se ni ne trebaju duplati školski. Jako mi je drago.

  9. #259
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hvala cure !
    Idem iz dana u dan, pa sto bude, bude.
    Ne mogu nis napraviti, uzimam svu terapiju i cekam

  10. #260

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Prekrasna vijest! Pratim od pocetka, bas mi je drago

  11. #261
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Sretna Novaa godina !!!!!!

    Kod mene Nova godina nije dobro pocela.
    Jucer bila na pregledu, srce vise ne kuca, plod stao i po velicini odgovara 6+ 5, sto znaci da je jos dva dana negdje nakon proslog uzv se razvijao, jer jw tad velicina odgovarala 6 + 3, ili 6 + 4, a ja sam bila vec tad 7 tjedan, ugl.narastao je 1 mm, crl jucer 0,82 mm.
    Dns mi je bila kiretaža, vakuumska, sto je manje invazivna, makar postoji veca sansa da je ostalo nesto unutra, ali to cemo zbrinjavati lako ako je, tako je dokt.rekla.
    Imala sam uputnicu za kariogram ploda, makar sam i prosli put imala, ali tada se uzorak nije mogao poslati na analizu, nije bio dobar uzorak, a pretraga stoji jako puno.
    Nisam znala da si sama moram organizirati prijevoz uzorka do Rebra, pa sam ujutro jedva nekako dogovorila pa je moja mama nosila uzorak ploda. Uzasan stres, a da vam ne pricam da mi prosli put kad sam ležala nisu vratili RH faktor, jer sam ga naknadno donijela, i jucer tražim papire u 19 h i nema ga. Pa su dns tražili u arhivi i nasli jer bez toga ne mogu u salu.
    Ugl.zahvat je valjda prosao ok, ok sd osjecam, rekla je dokt.da mogu imati jake bolove i jace krvarenje kroz par dana radi tog vakuma.
    U slijed.petak sam narucena na uzv, kad ce biti gotoc phd.
    Citogenetski nalaz s Rebra je gotov kroz 3 , 4 tjedna.
    Ne znam sto bi rekla ! Mislim ok sam, ali upravo ovoga sam se i bojala ! Plod ozivi i onda samo odumire ! Bilo bi mi lakse da nije ni ozivio, ako me razumijete, jer ovaj put se sve krivo razvija od pocetka. I taman kad sam se ponadala, gotovo.
    I da, nisam imala nikakvog krvarenja ni smeđeg iscjedka ovaj put, znaci nista !!!! Svaki put drukcije, nevjerovatno !

  12. #262
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    O draga mono jako mi je žao.

  13. #263
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Mono zao mi je!! Zelim da ove godine jedno junacko srceko!!!

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  14. #264
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hvala cure ! I ja se iskreno nadam !

  15. #265

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Cure ako može pomoć ja sam više očajna. Prije 20ak dana sam se razbolila, pokušala sam to riješiti mirovanjem, čajevima i sl i nije išlo pa sam otišla kod dr. Nakon izvađene krvi i urina bila je očita upala i bakterije u urinu i prepisala mi je antibiotik cefalin. 2 dana nakon završetka kure antibioticima ja sam počela krvarit, lagano. Otišla na hitnu dr pogledao, bilo 2 točkice krvi (ja sam se prije otuširala) sve je ok, zatvorena, cerviks dobar, plodna voda dobra, beba dobro, ne zna odakle krv i poslao me kući. Drugo jutro krvi dosta više, odlazim dr, gleda me sa oba uzv, trudi se i ne može naći uzrok, prepisuje urtiće i šalje kući, neka dodem za par dana, krv nije stala, smanjila se i smeđa je. 19 sam tjedana i trudnoća je iz 4og ivf-a. Imate li iskustva, savjet, bilo šta, strah me za poludit i učinit ću što god treba. Oprostite na dugom postu.

  16. #266
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Laine, smeđa krv je stara krv koja se čisti i to je dobro.
    Znam da si prestrašena, ali ponekad u trudnoći dolazi do laganog krvarenja, pukne kapilarica od širenja maternice ili na osjetljivom cerviksu.
    Lezi, odmaraj i mazi trbuščić u iščekivanju laganih pokreta bebe.
    Pokušaj ne ići na preglede na hitnu (naravno, osim u slučaju hitnosti) kod različitih doktora, već radije izaberi jednog, stručnog sa dobrim uzv kojem ćeš se moći prepustiti i vjerovati mu.
    Dan po dan, tjedan po tjedan, dok beba ne naraste dovoljno da ju osjećaš svakodnevno, pa će postati malo lakše.
    Govorim ti to kao netko tko je čekao bebu 6 g, 7 stim to, 3 aih, lpsc drilling, 2 spontana i puuuno strahova u trudnoći...

  17. #267
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Laine , ako ces citat mwlo unazad ces vidjet da sam i ja dva tjedna krvarila i da su me vracali sa hitne par puta da je sve uredu.Sada je hvala Bogu!prvo sam dobila 3×1 duphaston i nije prestajalo i tek nakon deset dana kada sam otisla kod svog dr. koji mi je dao odmah 4 duphastona odjednom i povecao terapiju na 3×2 i tek je tada prestalo i sada je sve uredu.Dali si imala odnos ili si nesto tesko dizala? To su meni navodili kao razloge.I super sto je sada smede, proci ce, bit ce sve uredu! Ne znam kakva ti je terapija ali ako je manja od ovoga mozda da probas nazvat da ti podebljaju.Sve ce bit ok, ali miruj.I meni je bilo beznadno mislim nije mi bilo jasno kako je sve uredu a krvarim ali vidis da je proslo.

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  18. #268
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Mozda ti je kasljanjem puknula koja kapilarica i slicno

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  19. #269

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Hvala vam cure, odmah mi je lakše kada vidim da nisam sama. Na mirovanju sam od početka i stvarno se nisam naprezala, kašljala i nisam nešto, ali zato sam imala teški zatvor i tu sam se znala malo naprezati. Mene je zabrinulo to što je dr na hitnoj rekao citiram: "sve je dobro, ali to ne znači da vi odete odavde i za 3 sata ne bude dobro". Ok svjesna sam ja ali zašto se onda ni potrudio nisi naći uzrok. Ja sam na utrogestanima 3x2. Za sada je manje te krvi nego što je bilo, javljam dalje, i još jednom hvala.

  20. #270
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Laine,
    Dokt.puno puta ne mogu vidjeti razlog krvarenja jedino ako nije neki hematom.
    Vjerujem da ce sve biti ok. Miruj i probaj ne razmisljati previse o tome. Znam da si ne možeš pomoći, ali znas da nažalost ne možeš utjecati na nista, samo stresom pogoršavaš sve.
    Držim fige da sve bude ok

  21. #271
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    laine, sad tek vidjela, nadam se da si dobro.
    Ja iz prve t imam iskustvo jakog krvarenja, ali u 8tt. U lokvi krvi na hitnu, s mrvom sve bilo u redu, dr isto nije znao uslijed čega je bilo, ali ja mislim da je to bio procurio hematom. Jedina uputa strogo mirovanje i vratiti se ako se ponovi. Na utrićima sam ionako bila od početka do 14 tt. Kod krvarenja je u biti preporuka da se piju dok se dolje situacija ne smiri.
    Drži se, najvažnije je što je uzv pokazao da je s mrvom sve ok

  22. #272

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Evo cure mene opet. Krvarenje je stalo u ponedjeljak skroz, u srijedu sam bila na anomaly scan, ustanovljen je sua sindrom, beba kroz pupkovinu umjesto 2 arterije ima 1. Ali za sada beba ok. Jucer bila kod svoje dr zatvorena skroz i sve ok, ali dala mi je uputnicu za vođenje trudnoće u bolnici. Ujutro opet, za sada, mala količina smeđe krvi. Ja ne znam više što da radim, dal da opet idem na hitnu ili da ležim (i dalje sam na utrićima). U ambulantu za visokorizične trudnoće sam naručena 30.1. da li da čekam do tada...? Izludit ću.

  23. #273
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Laine, bas mi je zao sto se toliko zivciras u trudnoci
    Jel ti jucer pregledavala prstima grlic? Ako je bio vaginalni pregled, moguce je da je smedjarenje od toga.
    Na tvom mjestu, ja bi isla ako je krv crvena, ali ako se brines...odi i ranije.

  24. #274
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Laine,
    Mislim da.je smedja krv stara krv, pa mozda se ne trebas brinuti radi toga.
    Miruj sto vise i nadam se da ce sve bitu ok.
    Ne znam sto znaci taj Sua Sindrom??

  25. #275

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Za sad je sve stalo, nadam se da će sve bit ok... Sua sindrom je upravo ono što sam napisala, jedna arterija u pupkovini umjesto dvije. Može dovesti do raznih problema, a i ne mora. Možda bolje da googlaš nego da pišem sve ovdje. Hvala na podršci!

  26. #276

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Pozdrav, cure! Trudna sam 17 tjedana i od 8.tj. cesto krvarim. U pocetku je bio hematom i dvije prazne gestacijske vrecice. Gestacijskih vise nema a za hematom ne znam ni sama jer ga malo vide, malo ne vide. Zadnje krvarenje je bilo bas jako, veliki izljev svjeze krvi pomijesane vodom. Dr. je zakljucio da se odljustio dio posteljice prilikom podizanja. K tome je vidio i jos mali hematom, al kao zanemariv. Bila sam u bolnici tjedan dana, krvarenje je nakon 3 dana prestalo i pustili me doma. Na uzvu se tada vise nije vidio hematom ni nista. Na otpusnom pismu mi pise da je posteljica niza straga desno. E sad, 3 dana nakon izlaska iz bolnice ja opet krvarim...doduse, krvi je malo, dok se obrisem i smeđa je ili tamno crvena..al ja sam vec luda. U bolnicu ne zelim jer sam bila vec dva puta i iskreno nikad nist pametno i detaljno, vecinom ne znaju kako i zasto..samo lezi i cekaj da prođe...tako da pijem duphaston 3*2 i strogo mirujem kod kuce. Kontrola mi je u cetvrtak.
    Oprostite na dugackom postu. Imate li kakav savjet? Iskustva?

  27. #277

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Ja kad sam prokrvarila u 18-om tjednu nisu mogli pronaći nikakav uzrok, ja sam od panike bila u bolnici i kod 3 liječnika, nitko nije našao uzrok, dobila utrogestane, normabel i miruj, krvarenje stalo nakon 3 dana pa se opet pojavilo na 2 dana i stalo skroz. Sada sam 26 tjedana i nije se ponavljalo. Ne znam koji pametan savjet bih ti dala ali s obzirom da se to kod tebe ponavlja možda da potražiš drugo mišljenje, druga bolnica ili neki privatnik? Uglavnom znam kako je to grozno i kako se čovjek osjeća bespomoćno i iako ti nisam ništa pametno rekla držim fige da sve bude ok.

  28. #278

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Hvala ti. Ma i mislila sam vec otici negdje privatno, al do Zg-a imam 2,5 sata voznje pa se nekak bojim riskirat, a tu kod nas nema bas privatnika. Ali ocito cu morat ak se ne smiri jer stvarno vec ludim. Mozda u Repromed kod dr. R.? Ne znam tko je jos dobar... Stalno mislim mozda zbog te niske posteljice, ne znam. I preko dana je vecinom ok, ima cisto malo dok se obrisem, al navecer i ujutro ima vise tamne/smeđe krvi na papiru. I stvarno me vise zivcira to sto u bolnici svi sute, niko nist ne zna, i onda ja dodem doma, proucavam nalaze i postavljam si dijagnoze uz pomoc interneta! Uh...Boze pomozi!

  29. #279

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Sve znam, i odmah ti padaju najgore dijagnoze na pamet. Ja bih ti preporučila dr Kos. On ima kod črnomerca polikliniku. Googlaj ga, ja osobno nisam bila ali znam više žena sa svakakvim dijagnozama kojima je on našao pravi uzrok problema. Je skuplji (mislim da kompletan pregled oko 600kn) ali ako ti smiri živce i nađe uzrok vrijedi. Zaista ga svi hvale kao vrhunskog dijagnostičara.

  30. #280

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Hvala ti, vjerojatno cu otici k njemu!

  31. #281

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Mimsi jel išta bolje, dal je krvarenje stalo?

  32. #282

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Ne znam sta bih ti rekla. Preko dana jako slabo crvenkasto, samo mali trag kod brisanja..a navecer i ujutro veca kolicina tamno smeđeg na papiru, mozda koja kap iscuri. I tako stalno, preko dana se ponadam i onda sljedece jutro pafff!!
    Danas navecer imam termin kod dr.K. i jedva cekam da cujem neko objasnjenje. Radit ce mi i anomaly scan.

  33. #283

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Baš mi je drago da ideš kod dr da te smiri malo, obavezno javi i držim fige da je uzrok krvarenja neka "glupost" bezopasna i da anomaly prođe super!!!

  34. #284

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Hvala ti!
    Javim svakako.

  35. #285

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Evo me!
    Razlog krvarenja je zaostala krv od prethodnog izljeva. Postoji mogucnost infekcije i zato moram napraviti briseve, urinokulturu i kompletnu krvnu sliku. To cu odraditi najvjerojatnije do kraja tjedna. I dalje moram strogo mirovati, dok ne prođe, pretpostavlja koji tjedan.

    Beba je super, sve kako treba biti s obzirom na dob, 190 g. Cura je!

    Dr. K. je uistinu veliki strucnjak i jako je detaljan, tako da jos jednom zahvaljujem @laine na preporuci.

    Sad molim Boga da nema nikakvih bakterija...iako je po tom pitanju bio vrlo ozbiljan i rekao da bi lako moguce bilo da bude.

  36. #286

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Jako mi je drago da si zadovoljna, da te smirio i što je najvažnije da je curka dobro, i ja nosim curu, meni su rekli kad sam prokrvarila, ah to je cura, ne brinite one su izdržljive
    Držim fige za pretrage ali barem sada znaš što činiti!

  37. #287

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Je, istina, sad mi je puuuno lakse i jedva cekam cetvrtak kad idem kod svog ginica da to obavim. A nekak mislim...pa mnoge zene dobiju bakteriju u trudnoci pa na kraju bude dobro..tak da, i da je nest, drmnut cu antibiotik i valjd ce otic!

    Ah, te curke. I ja sam cula da su izdrzljive, a bome i vidim!

    Sretno nam s njima!

  38. #288
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Hej mimsi, drago mi je da je stanje malo bolje i da si bila kod dr.Kosa cestitam objema na curkama, na zenama svijet ostaje

  39. #289

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Hvala ti!

  40. #290
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    ja sma krvarila skoro do 6.mj trudnoće, pa sam rodila curu od 4,5kg. izbore se male lavice.

  41. #291

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Bok curke,imam pitanje,ovako,zadnju M sam imala 11.3 ,dosla mi je 5 dana ranije,(sto je normalno kod mene posto imam problem sa stitnjacom i nije mi redovna M.).E sad,problem je u tome sto ja to nebi nazvala mengom,jer mi je dosla prvo: bez ikakve najave(bolne grudi,bolan trbuh,pristici...)sto mi inace bude,a drugo prva dva dana je bilo smedje,druga dva dana neka slabasna krv i to samo dok bi mokrila,na ulosku dve kapi....i zavrsila se sa smedjim.Ugl.to je proslo i mene su pocele boljeti grudi nakon dva dana...pocelo je od bradavica pa sad sve,a sljedecu mengu bi trebala dobiti pocetkom 4 mjeseca...Inace ja i dragi se ne pazimo i voljeli bi dobiti bebicu,i stvarno nam je dosta iscekivanja,hoce nece...Ne znam sta drugo sad nego cekati dok ne dodje vjestica...ili mozda ne dodje....

  42. #292
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Kekotina,
    Jesi napravila test ?

  43. #293

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Kekotina,
    Jesi napravila test ?
    Hej,a nisam...jer neznam...cekam da vidim hoce li vjestica doc sad pocetkom 4 mj.ako ne dode kako pise na kalendaricu cu kupit test...vjeruj mi muka mi je vise kupovati testove bojim se da ce opet bit neg.

  44. #294

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Dobar dan
    Nova sam ovdje , već sam pregledala cijeli google puna mi glava.
    Ovo mi je druga trudnoća nakon 7 godina, prva je bila bez ikakvih smetnji pa sam od krvarenja van sebe pa molim za savjete...
    Bila sam prije 2 dana na prvom uzv i fetus je 2 cm, i naručila me ponovo za 7 dana. istu večer sam imala odnos kao i svaki dan, međutim jučer ujutro mi se pojavila svježa krv na gaćama, sva sreća ginekologica mi je radila.
    na ultrazvuku mi je rekla da se vide otkucaji, ali da se imam nekoliko hematoma, i prepisala mi duphaston tbl 2x1, i kontrola iduću srijedu po ranijem dogovoru.
    I da naravno bez odnosa, ja sam ju pitala da li je potrebno mirovanje na što mi je rekla da nije potrebno samo bez odnosa.
    Danas mi je drugi dan, popila 3 tbl a ja i dalje imam crveno svježu krv na dnevnom ulošku, nije obilna ali stalno je svježa i prisutna.
    koja su vaša iskustva s time, da li je normalno da i dalje isto imam , koliko dugo bi to trebalo tako biti?
    Jučer sam duže sjedila i nije mi pasalo, neka neugoda u donjem dijelu trnuha, ali bolove ili nešto slično nemama, samo jako veliki strah

  45. #295
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Moras mirovati. Ima puno cura ovdje koje su prosle pricu s krvarenjima i hematomima, i bitno je jako da mirujes. Ali ono, samo wc i tus kad vise nemres pored sebe od smrada.
    Najcesce prodje samo od sebe, iako, ja bi na tvom mjestu razmislila o gin koja ne savjetuje mirovanje s krvarenjem i hematomima
    Sretno i drzi se!

  46. #296
    Elesan avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav! Trebam misljenje iskusnih zena. Druga mi je trudnoca,39 godina. Po mojoj procijeni trudnoca 5 tjedana jer smo radili folikulometriju,i ovulacija je bila izmedju 11 i 15 . 11-tog. Bila sam u ponedjeljak na ultrazvuku jer sam dobila smedi iscijedak,doktorica ne vidi odjek ploda. Da li je prerano da se vidi plod ako je trudnoca manja od 5 tjedana?Ovulacija mi je bila oko 20-23 dana ciklusa. Doktorica nije racunala koliko sam trudna vec samo govori da ne bidi plod i da nije uredna trudnoca.U ponedjeljak je nalaz Hcg bio 2705.99. Da li se to poklapa sa tjednima? Trazila sam drugo misljenje doktorica kaze da je mozda prerano za otkucaje,njezin ultrazvuk izracunao je trudnocu 5+4.Kaze sanse su 50/50. Sve bi jos bilo u redu da nemam smeckadti isvijedak vec 5 dan.Pijem Duphaston. Najgore je to sto me ledja bole vec drugi dan kao da cu dobiti mengu.Da li je sve vec gotovo ? Sise me jos bole.U prvoj trudnoci nisam imala tave probleme. Kakvo je vase misljenje,?

  47. #297

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav curke ja sam u 5.tj trudnoće i to mi je 3.trudnoća počelo je prije dva dana sa smećkastim iscjedkom a sada je već krvava i sluzav dobila tablete i mirovanje.. dali netko ima takvo iskustvo i koliko to traje po prilici?

  48. #298

    Početno

    Zdravo imam 26 godine prije 9 mjeseci sam imama spontani u 9 tjednu trudnoće sad ponovo sa deckom radim na bebi doktor mi je dao dupaston tablete za uređivanje ciklusa pa me sada zanima mogu li u plodnim danima zatrudnit plodni dani su mi zavrsili vrijeme mi je da počnem koristit tablete ja i decko smo radili na bebi sada me zanima kako cu znati ako budem trudna dali da prekidam tablete ili ne i dali cu dobiti krvarenje od tableta ako dode do trudnoce Hvala

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •