Stranica 27 od 58 PrviPrvi ... 17252627282937 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,301 do 1,350 od 2865

Tema: Pitanja forumašicama medicinske struke

  1. #1301
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    do 13 je referentni inzerval, ona ima 18,
    a eritrociti su na gornjij granici, ref interval je do 5, ona ima 4,97

  2. #1302
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Mjesecima je vukla zelene u nosu, bile su epizode jednodnevne temp., trenirala je redovito i
    kašalj nikako da se sanira. U međuvremenu i epizode peckanja u grlu pa čak je i soor dobilo dijete od 7godina, što je valjda i ogledalo imuniteta.
    I evo ovaj vikend je kulminiralo sa visokim temperaturama i kašljom koji ne prestaje, rekao je doktor da se čuje hriptanje...
    Posljednje uređivanje od oka : 19.06.2013. at 14:45

  3. #1303
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Kužim..tako se i meni zaredalo nekih par mjeseci da sam komstantno bila polubolesna, a inače sam vrlo rijetko..
    Drzim fige da se što prije oporavi . Doktor je vjerojatno čuo nešto prijeteće na plućima, to bi joj na ovakakav imunitet došlo ko "naručeno"

  4. #1304
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Pozdrav svima,

    Prije 2 mjeseca radila sam TORCH i osim pozitivnog nalaza za toksoplasmu sve je ostalo OK ( tada je nalaz za toxoplsmz gondii bio 0,52 što je niska vrijednost) međutim preporuka je bila ponoviti nalaz za 3 tjedna, što sam i napravila. Nakon skoro 4 tjedna, evo mi nalaza gdje su IgM 0,55 što je granično...sad me zanima što da radim...u međuvremenu su mi skočili i IgGovi i avidnost...ne mogu protumačiti nalaz, dok. mi ne radi ovaj tjedan, strah me da se bebi nešto ne dogodi. Sad sam 20 tt.

  5. #1305
    IvanaR avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    427

    Početno

    Meni to ne izgleda kao primoinfekcija, što je dobro. Naravno konsultuj se obavezno sa svojom dr. Koliko ja znam da je primoinfekcija imala bi četvorostruki porast titra antitela, i IgM bi morao da bude značajno povišen. Toxoplasma je opasna za bebu samo ukoliko se majka prvi put u trudnoći susreće sa parazitom, to je primoinfekcija. Ako majka, koja je ranije bila u kontaktu sa parazitom, opet ga dobije tokom trudnoće njen imuni sistem ga brzo uništava i beba nije u opasnosti.

  6. #1306
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Hvala IvanaR, sličan odgovor sam dobila i od infektologa

  7. #1307

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    Lijepo molim zdravo seljački da mi prevedete ovaj nalaz tak da ja medicinski nepismena skužim Objašnjeno mi je da posteljica nije dovoljno opskrbljivala kisikom. E sad-prosim prevod ovog i dal se to moglo vidjet i spriječit ovakav ishod?
    Evo-Opis nalaza biopsije:
    Materijal je posteljica težine 340 grama s centralnim hvatištem pupkovina, a plodovi ovoji zelenkaste boje. Na prerezu kroz tkivo posteljice ramifikacija resica poremečena u vidu hijatusa, većina resica avaskularna fibrozne strome, a nađu se i brojni umnoženi sincicijski čvorići. Uz to obilje interviloznog fibrinoida.

    Histopatološka dg:

    O05 HIATUS VILLORUM PLACENTAE
    O43.9 FIBROSIS VILLORUM PLACENTAE

    To je bilo mrtvorođeno djete sa 35+2 i ovo je uzrok tome. Dal se to moglo kak vidjet i kaj uopće ovaj nalaz znači točno??

  8. #1308
    Zima77 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    416

    Početno

    Molim pomoć trudna sam 7 tj radila nalaz urina i poviseni su leukociti 3-6 stanice plocastog epitela dosta,sluz nešto ,bakterije nešto urinokultura mi još nije gotova help

  9. #1309
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Zima77 prvotno napisa Vidi poruku
    Molim pomoć trudna sam 7 tj radila nalaz urina i poviseni su leukociti 3-6 stanice plocastog epitela dosta,sluz nešto ,bakterije nešto urinokultura mi još nije gotova help
    Piti puno tekučine i eventualno čaj od brusnice (pravi, ne onaj gdje je 2% brusnice u sastavu).
    Velike su ti šanse da urinokultura ni ništa ne izolira.

  10. #1310
    Zima77 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    416

    Početno

    Pronašli mi serihiju coli 10 na 6 dobila antibiotik šta još da pijem

  11. #1311
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    10 na 6 je dosta puno. Savjet iz mog iskustva- smanjiti bakteriju s antibiotikom i onda ju kasnije dotuci s D-manozom.
    Ne bi uzimala nista dok traje lijecenje antibiotikom. Tek bi 2 tjedna nakon prestanka uzimanja antibiotika ponovila urinokulturu da vidim da li se smanjila koncentracija. Sretno!

  12. #1312
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Zima77 prvotno napisa Vidi poruku
    Pronašli mi serihiju coli 10 na 6 dobila antibiotik šta još da pijem
    Puno vode, čaja od brusnice i probiotik.

  13. #1313

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    Sad ne znam jelznači kaj, al meni su savjetovali i da izbjegavam slatku hranu.

  14. #1314
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj krescenija prvotno napisa Vidi poruku
    Sad ne znam jelznači kaj, al meni su savjetovali i da izbjegavam slatku hranu.
    Znači znači, kako ne.
    Trebalo bi izbaciti slatkiše, uvesti jogurte, inače je preporuka uzimati i C vitamin, ali to nisam spominjala radi trudnoće.

  15. #1315
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Citiraj krescenija prvotno napisa Vidi poruku
    Lijepo molim zdravo seljački da mi prevedete ovaj nalaz tak da ja medicinski nepismena skužim Objašnjeno mi je da posteljica nije dovoljno opskrbljivala kisikom. E sad-prosim prevod ovog i dal se to moglo vidjet i spriječit ovakav ishod?
    Evo-Opis nalaza biopsije:
    Materijal je posteljica težine 340 grama s centralnim hvatištem pupkovina, a plodovi ovoji zelenkaste boje. Na prerezu kroz tkivo posteljice ramifikacija resica poremečena u vidu hijatusa, većina resica avaskularna fibrozne strome, a nađu se i brojni umnoženi sincicijski čvorići. Uz to obilje interviloznog fibrinoida.

    Histopatološka dg:

    O05 HIATUS VILLORUM PLACENTAE
    O43.9 FIBROSIS VILLORUM PLACENTAE

    To je bilo mrtvorođeno djete sa 35+2 i ovo je uzrok tome. Dal se to moglo kak vidjet i kaj uopće ovaj nalaz znači točno??
    krescenija, nisam medicinske struke, jako mi je žao zbog svega. Nadam se da će se naći forumašica koja ćeti znati pomoći s pojašnjenjem.
    onako laički zar se ne vidi po protocima kakvo je opskrbljivanje posteljice? ja sam primala heparin (zbog trombova) tijekom trudnoće i znam da su mi rekli da on povećava opskrbljenost posteljice kisikom.

  16. #1316

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    Pa to i mene muči jel su to mogli vidjet na protocima il ne. Ma sad kad sam malo se pribrala i počela se sječat i svega od prije (izbrisalo mi se nešto, tj pogubila sam neke momente) u principu i mogli su je pokušat spasit jer je CTG u subotu u jutro i navečer bio dosta loš s tim da beba nije bila u stanju mirovanja, čak je bila i poprilično aktivna, a CTG je bio gotovo ravna crta, nekih 5 otkucaja gore dolje kak on to bilježi. Nije bio pravilan... Zašto nisu reagirali... htjela bih samo o tome popričati s tom gin koja je bila dežurna tu subotu. samo to- zašto nije reagirala?

  17. #1317
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    otkucaji bebinog srca su jako brzi. tih 5 sto si vidjela su vjerojatno kontrakcije maternice. da su otkucaji padali, odmah bi lijecnik reagirao. znam da se pitas zasto je moralo tako biti. ja se pitam jako dugo, ali nazalost to nitko ne vidi unaptijed i nikakvo sesto culo nas ne upozori da beba umire. mozda da si bila taj cas u bolnici i da su vidjeli da srce staje imali bi 3 do 5 minuta vremena za carski rez. ali ni ti ni ja nismo bile i na zalost dogodilo se najgore. ne moze se sve u zivotu sprijeciti.
    Taman i da saznas da se moglo drugacije, kasno je. Pokusaj zivjeti dalje bez da razmisljas sto bi bilo da nije bilo kako je. To ti kazem da ti bude lakse. Meni je pomoglo ne misliti na medicinske detalje. Tesko mi je pisati suvislo. Grozna je to tema. No nemoj kriviti sebe. Ima toga sto je vece od nas. Tko zna zasto je tako moralo biti.

  18. #1318
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Beti,bila je u bolnici,zato ju i dodatno muči vjeroj. Misliš si,pa u bolnici sam,sve bude ok..
    Inače,sve si lijepo rekla,slažem se.
    Krescenija,drži se,grlim.

  19. #1319
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Kresencija jako mi je žao, slažem se s Beti.
    Pripremi se na to da bez obzira koliko misliš da bi ti saznanje "tko je kriv" pomoglo, najvjerojatnije odgovora nema, ne postoji.

  20. #1320
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj krescenija prvotno napisa Vidi poruku
    Pa to i mene muči jel su to mogli vidjet na protocima il ne. Ma sad kad sam malo se pribrala i počela se sječat i svega od prije (izbrisalo mi se nešto, tj pogubila sam neke momente) u principu i mogli su je pokušat spasit jer je CTG u subotu u jutro i navečer bio dosta loš s tim da beba nije bila u stanju mirovanja, čak je bila i poprilično aktivna, a CTG je bio gotovo ravna crta, nekih 5 otkucaja gore dolje kak on to bilježi. Nije bio pravilan... Zašto nisu reagirali... htjela bih samo o tome popričati s tom gin koja je bila dežurna tu subotu. samo to- zašto nije reagirala?
    Odgovorila sam ti na drugoj temi , ali ću ponoviti.
    imas pravo tražiti sve nalaze i ispise ctg-a iz bolnice ( moraš podnijeti službeni zahtjev), te sa nalazima mozes tražiti mišljenje neovisnog medicinskog vještaka .

  21. #1321

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Moji CTG-ovi su s oba djeteta bili ravni, i to je svaki put bio alarm doktorima, iako su protoci i sve ostalo bilo ok. Npr. u pola sata urednog CTG-a mora biti razdoblja veće i manje aktivnosti, pikovi kad se beba okreće/pomiče i sl. Ravno nije ok. Zato sam masu puta ponavljala CTG nakon hodanja i kolača . Poslije su zaključili da je to bila posljedica tableta za tlak.
    Posljednje uređivanje od martinaP : 25.07.2013. at 10:28

  22. #1322

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    martinaP baš to, sječam se da su mi u drugoj trudnoći bili takvi otkucaji i da je bila panika i išla sam šetat i svašta i onda tražili protoke i uzv, a sad ništa mada je snimano i na lijevom i na desnim boku i na leđima. I znam kakav CTG je dobar, a kakav nije. Jer u drugoj trudnoči čim sam vidla CTG kak izgleda znala sam da ostajem u bolnici i tak je i bilo. Stvarno nije bio dobar.Ja sam od lijekova trošila jedino ketocef i lupocet.

  23. #1323

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav,

    Zanima me tumačenje nalaza na toksoplasmozu. U nalazu piše da je IgM-AK negativno, a IgG-AT je <10 a referentni interval je od 0-10.
    Jasno mi je da nemam akutnu infekciju, ali što znači ovaj IgG? Da li sam po tome preboljela nekada infekciju toxoplasmoze, te više nema opasnosti za nju?

  24. #1324
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    pitanje. pojavilo mi se nešto na rukama. valjda bradavice, ali kad googlam moje ne izgledaju kao ove na slikama koje su gore tvrde i hrapave. Moje izgledaju kao mali žulj, crvene po rubovima, a koža na vrhu djeluje prozirno kao kod žulja, ali nije mekano kao žulj.
    e jesam ga objasnila
    u svakom slučaju djeluje zarazno jer sam prije 2 dana imala jednu, a sad imam 4, od kojih je jedna prešla na drugu ruku. nije da mi nešto smetaju iako ih osjećam, ali mislim da nisam za hitnu

  25. #1325
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

  26. #1326
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    krasno. možda je to. otići ću sutra do apoteke

  27. #1327
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Pitanje: beba ima 6 tjedana i još uvijek ima žute sljepoočnice. Bilirubin je vađen jednom, 2 dana nakon poroda i tad je bio u redu, no žutica je došla 3, 4 dana od poroda, kod kuće. Osim standardnih 'na svjetlo, često jesti i proći će', nismo radili ništa drugo (npr. ponovo vadili bilirubin), ni pedijatrica nije radila big deal na sistematskom s mjesec dana. Koža se normalizirala, ali sljepoočnice su još žutkaste. Isključivo dojim i to cicu po podoju, tj. beba pojede i masni dio. Kad trebam početi paničariti? Do kad je normalno da su bebi žute oči? Da li bi trebala nešto poduzeti?
    Posljednje uređivanje od phiphy : 22.08.2013. at 18:50

  28. #1328

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj phiphy prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje: beba ima 6 tjedana i još uvijek ima žute sljepoočnice. Bilirubin je vađen jednom, 2 dana nakon poroda i tad je bio u redu, no žutica je došla 3, 4 dana od poroda, kod kuće. Osim standardnih 'na svjetlo, često jesti i proći će', nismo radili ništa drugo (npr. ponovo vadili bilirubin), ni pedijatrica nije radila big deal na sistematskom s mjesec dana. Koža se normalizirala, ali sljepoočnice su još žutkaste. Isključivo dojim i to cicu po podoju, tj. beba pojede i masni dio. Kad trebam početi paničariti? Do kad je normalno da su bebi žute oči? Da li bi trebala nešto poduzeti?
    Moj sin je imao laktacijsku zuticu. Pozutio je nakon dolaska iz rodilista, i koža i bjeloočnice. Bilirubin smo radili s mjesec dana pa dva tjedna poslije. Bio je u laganom padu i pedijatrica ga vise nije spomenula. Nismo nista poduzimali, odzutio se tocno s 3 mjeseca.

  29. #1329
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Moj sin je imao laktacijsku zuticu. Pozutio je nakon dolaska iz rodilista, i koža i bjeloočnice. Bilirubin smo radili s mjesec dana pa dva tjedna poslije. Bio je u laganom padu i pedijatrica ga vise nije spomenula. Nismo nista poduzimali, odzutio se tocno s 3 mjeseca.
    Do 3 mjeseca se produžilo? Uh, pa dobro onda, valjda smo onda i mi ok.

  30. #1330
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Moj sin je imao laktacijsku zuticu. Pozutio je nakon dolaska iz rodilista, i koža i bjeloočnice. Bilirubin smo radili s mjesec dana pa dva tjedna poslije. Bio je u laganom padu i pedijatrica ga vise nije spomenula. Nismo nista poduzimali, odzutio se tocno s 3 mjeseca.
    Do 3 mjeseca se produžilo? Uh, pa dobro onda, valjda smo onda i mi ok.

  31. #1331
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    imala sam prije 6 mjeseci dvije operacije na glavi.
    nakon prve, dr. je rekao da su folikuli kose ocuvani i da ce narasti. no onda je to mjesto ponovno otvoreno jer se operacija ponavljala. buduci da me tada najmanje bilo briga za kosu, nisam ni pitala ista.
    i sada... kosa mi je narasla, dobre je gustoce, osim na jednom mjestu. ta nova kosa kao da nije moja, skroz je cudne teksture, malo kovrcava i hrapava i tocno ju kad rukama prolazim kroz kosu mogu osjetiti i razlikovati od ostatka. je li to normalno? treba li je cime tretirati i moze li se to promijeniti?

  32. #1332
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    Drage moje malo mi je hitno...zaboravila sam pitati pedicu...da li dijete smije dati urinokulturu. i urindok uzima irup za snižavanje temperature, Nurofen ili Panadol. Hvala

  33. #1333
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Citiraj mayato prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje malo mi je hitno...zaboravila sam pitati pedicu...da li dijete smije dati urinokulturu. i urindok uzima irup za snižavanje temperature, Nurofen ili Panadol. Hvala
    Smije, naravno

  34. #1334
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    Citiraj LolaMo prvotno napisa Vidi poruku
    Smije, naravno

    Hvala puno

  35. #1335
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    zanima me je li normalno da se 5 dana nakon injekcije ketonala pojavi oteklina i crvenilo na mjestu uboda
    ili možda mrvicu ispod mjesta uboda, nisam sigurna jer sam dobila više injekcija pa imam i više modrica.
    zadnju mi je dala očajno, cijeli dan me bolilo i par dana nakon sam osjećala mjesto uboda
    da bi mi se nakon pet dana pojavila oteklina i crvenilo.
    crvenilo je pravilan krug promjera jedno 6-7 cm,
    a unutar njega je kvrga otprilika kao dva spojena lješnjaka, takvog je oblika.

  36. #1336
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    pa ne bi baš to smjelo biti
    možda se napravio apsces nakon injekcije
    bilo bi dobro da ti to liječnik vidi

  37. #1337
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    pa ne bi baš to smjelo biti
    možda se napravio apsces nakon injekcije
    bilo bi dobro da ti to liječnik vidi
    hvala aleks na odgovoru

    a što ako je apsces?

  38. #1338
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Za 2 dana sam naručena na pregled bakra u 24satnom urinu. Taj pregled čekam već 3mj i naravno da sam sad dobila menstruaciju. Mogu ili ne sakupljati urin? Ne javlja mi se nitko na tel u labu.

  39. #1339
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj strategija prvotno napisa Vidi poruku
    Za 2 dana sam naručena na pregled bakra u 24satnom urinu. Taj pregled čekam već 3mj i naravno da sam sad dobila menstruaciju. Mogu ili ne sakupljati urin? Ne javlja mi se nitko na tel u labu.
    ja mislim da ne,neka jos netko ti to potvrdi

  40. #1340
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    ja mislim da ne,neka jos netko ti to potvrdi
    nazovi polikliniku breyer pa pitaj
    http://www.lab-breyer.com/priprema-z...-satne-mokrace

  41. #1341
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Hvala, ki ki! Potvrđeno mi je - ne može se.

  42. #1342
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku

    mene zanima nesto vise o ovome, jesu ili nisu bradavice, kao da ja imam nesto slicno na vratu , na palcu 3 ali se ne mnoze , nekad svrbe ove na palcu , male su jako, oko 2-3mm

  43. #1343
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    moj mali imao takve moluske pa smo isli na spaljivanje i vise mu se nije pojavilo,cesto se javljaju kod djece

  44. #1344
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    moj mali imao takve moluske pa smo isli na spaljivanje i vise mu se nije pojavilo,cesto se javljaju kod djece
    i da to su virusne bradavice

  45. #1345
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    trebam vaditi ureu i kreatinin za MR.
    moram li biti natašte?

  46. #1346
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    bilo bi poželjno

  47. #1347

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    u zadnjih 10 dana me pika u desnom guzu pocelo je kao osjecaj da mi je zalijepljen flaster pa zateze kozu, a sad je vec kao da imam iglu. tocno na sredini. ideje?

  48. #1348
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    bilo bi poželjno
    a kavica, kapućino, 3 u 1, nešto?
    Posljednje uređivanje od Tashunica : 19.11.2013. at 21:34

  49. #1349
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    a kavica, kapućino, 3 u 1, nešto?
    ili sprite?
    mislim aleks spasi me, imam dejt s frendicom ujutro u 7

  50. #1350
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    čaj
    bez šećera

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •