Stranica 44 od 58 PrviPrvi ... 34424344454654 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,151 do 2,200 od 2858

Tema: Pitanja forumašicama medicinske struke

  1. #2151
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Nalaz čekamo... očitanja, usmeno mi rekli da ima žarište...čekanje do termina će me izluditi...
    Posljednje uređivanje od mašnica : 14.05.2019. at 16:37

  2. #2152
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Čim ima žarište EEG nije dobar.
    Zašto ste radili EEG?
    Zbog sumnje na epilepsiju?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #2153
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Uh kod nas ta priča traje vec 2 god. Dijete ima ceste glavobolje uz povracanje i krv iz nosa nevezano za glavobolju. Bili smo na MR, EEG u budnosti, vadili krv za metab.bolesti, bili kod ORL i oftalmologa nekoliko puta...na hitnoj vise puta dehidriran...ovo je prvi nalaz koji ne štima

  4. #2154

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Sinoc smo dosli na hitnu jer je malac( 6,5) imao neke grceve, ono dobrih pola sata se previjao da ga boli trbuh, imao je i stolicu normalnu te povratio nekoliko puta, Dobio je infuziju i dok cekamo da iscuri komentira dr
    da su mu leukociti preko 30 tis., ali da ce ponoviti nalaz nakon infuzije...Sto bi to moglo znaciti?

  5. #2155
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj cappy prvotno napisa Vidi poruku
    Sinoc smo dosli na hitnu jer je malac( 6,5) imao neke grceve, ono dobrih pola sata se previjao da ga boli trbuh, imao je i stolicu normalnu te povratio nekoliko puta, Dobio je infuziju i dok cekamo da iscuri komentira dr
    da su mu leukociti preko 30 tis., ali da ce ponoviti nalaz nakon infuzije...Sto bi to moglo znaciti?
    To znači da ima neku upalu (obično upalu grla). To se rješava antibioticima, ali nije loše utvrditi uzrok, da ne bi bila kakva upala pluća i slično...

    Ako je dijete dehidriralo, taj nalaz može biti gori nego što objektivno je, pa je zato rekla da će ponoviti nakon infuzije.

  6. #2156

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Dijagnoza je toksikoinfektivni gastroenterokolitis...Ako se ne varam to je nesto kao crijevna viroza, jel? Dobili smo preporuku mirovanje, rehidraciju i dijetnu prehranu...

  7. #2157
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ima tu netko tko se kuzi u nalaze citoloske punkcije uvecanih limfnih cvorova?

  8. #2158
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Znade li netko što znači vrlo niska razina jetrenog enzima Gama GT?
    0,5 dok su ref. vrijednosti od 11 do 55 za muške.
    Je li to posljedica kemoterapije?
    Može li se terapija nastaviti uz ovako nisku gamu?
    Ostali enzimi su na donjoj granici ref. vrijednosti.
    Pitam za muža.
    On inače odlično reagira na terapiju i svi drugi nalazi su super osim ove današnje game.
    Kako povisiti gamu?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #2159
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Onkologica nije ni trepnula na gamu i nastavila je terapiju još sljedećih mjesec dana.
    Mene i dalje muči ta niska gama pa ako netko zna i ima savjet kako to poboljšati, bila bih zahvalna.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #2160
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Da li pije lijekove za snizavanje masnoca? Oni spustaju gamu. Inace se pazi da jetreni enzimi ne budu visoki, a niski ne ne znam da li imaju dijagnisticki znacaj.

  11. #2161
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Da li pije lijekove za snizavanje masnoca? Oni spustaju gamu. Inace se pazi da jetreni enzimi ne budu visoki, a niski ne ne znam da li imaju dijagnisticki znacaj.
    Ne, masnoće su mu ok i ništa za to ne troši.
    Kaže onkologica da niska gama nema klinički značaj.
    Valjda je onda to ok.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #2162

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, masnoće su mu ok i ništa za to ne troši.
    Kaže onkologica da niska gama nema klinički značaj.
    Valjda je onda to ok.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    onkologica dobro kaže, nema značaj.

  13. #2163
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Ne znam gdje bih pitala, Google ne daje mnogo, a da ne zovem baš pedijatricu, jučer su klinci tražili kuhana jaja, i nemaju naviku to jesti, mada nemaju alergije na jaja, i meni nije bio problem pa sam skuhala, i starija je pojela jedno, manja bjelanjak, a mali jedno jaje i još žumanjak, i sad je li to navečer krenulo ili danas ujutro, strašno puno prdit, smrdi naravno na sumpor, on je nadut, valjda je popodne tražio kakat, pa nije htio, pa je opet probao, pa nije išlo, i oko devet je bio tako nadut da je sam, jadno dijete, tražio ići leći, mada se radovao muffinima iza večere, i sad nastavlja prdit tako smrdljivo pa me zanima mogu li jaja, posebno žumanjak, tako utjecati na crijeva? Cure nisu imale problema. Ne znam što da mislim.

  14. #2164
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam gdje bih pitala, Google ne daje mnogo, a da ne zovem baš pedijatricu, jučer su klinci tražili kuhana jaja, i nemaju naviku to jesti, mada nemaju alergije na jaja, i meni nije bio problem pa sam skuhala, i starija je pojela jedno, manja bjelanjak, a mali jedno jaje i još žumanjak, i sad je li to navečer krenulo ili danas ujutro, strašno puno prdit, smrdi naravno na sumpor, on je nadut, valjda je popodne tražio kakat, pa nije htio, pa je opet probao, pa nije išlo, i oko devet je bio tako nadut da je sam, jadno dijete, tražio ići leći, mada se radovao muffinima iza večere, i sad nastavlja prdit tako smrdljivo pa me zanima mogu li jaja, posebno žumanjak, tako utjecati na crijeva? Cure nisu imale problema. Ne znam što da mislim.
    Mogu. Daj mu probiotik neki, da lakše probavi. Inače, kao i mliječni proizvodi - jaja isto znaju NEKOME teško sjesti. Moji muški doma obožavaju salatu od kuhanih jaja, francusku salatu i slično, a ja to zaobilazim u velikom luku jer mi zariba probavu ovako kako opisuješ za svog sina.

  15. #2165
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Imala sam grlobolju i kasalj. Nakon sto sam mislila da je bolest skoro gotova dobila sam temperaturu i bol u misicima (noge).
    Prvi dan temperature je bio prekjucer navecer. Danas mi je stalno na 37.5. Ali limfni cvorovi u vratu su mi oteceni i bole me. I grlo me mrvu boli kad gutam.

    Jel ovo hitno za dr?

    Ako ima veze, malena je imala temperaturu petak navecer do nedjelje i proslo bez posljedica. Veliki zakurio jucer, isto kaze da ga nista drugo ne boli.

  16. #2166

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Ako netko ima savjet gdje se još može preko uputnice obaviti uzv srca, ergometrija i MSCT angiografija krv.žila vrata i glave? Do sad sam kontaktirala Rebro, Vinogradsku, Siget i DZ Zg-centar...

  17. #2167
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Probaj Merkur

  18. #2168

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    može li se od upale sinusa javiti vrtoglavica ?

    ili da zovem popa .

  19. #2169
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Naravno da moze

  20. #2170

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Prije tjedan dana pala sam na desnu ruku (lakat) i natukla je. Ruka je normalno pokretljiva i sve radim njome kao da udarca nije ni bilo, ali područje oko lakta je i dalje bolno na dodir i pritisak, ne smijem se nasloniti podlakticom ni na što (do te mjere da se noću probudim od bolova ako se slučajno okrenem na desnu stranu). Nema podljeva, nema otekline, nema nikakvih tragova ozljede. Da čekam još malo da prođe samo od sebe ili bi trebalo nešto s tim napraviti, što...?
    (Deep relief ne pomaže)

  21. #2171
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Prije tjedan dana pala sam na desnu ruku (lakat) i natukla je. Ruka je normalno pokretljiva i sve radim njome kao da udarca nije ni bilo, ali područje oko lakta je i dalje bolno na dodir i pritisak, ne smijem se nasloniti podlakticom ni na što (do te mjere da se noću probudim od bolova ako se slučajno okrenem na desnu stranu). Nema podljeva, nema otekline, nema nikakvih tragova ozljede. Da čekam još malo da prođe samo od sebe ili bi trebalo nešto s tim napraviti, što...?
    (Deep relief ne pomaže)
    Odi slikati. Zna napuknuti kost koja ne sudjeluje u glavnim pokretima zgloba pa imaš pokretljivost ali bol na dodir ostaje.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  22. #2172

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Maleni 7 god( 20 kg) zbog infekcije zuba dobio Klavocin, 5 ml svakih 12 sati...Ne znam kako sam si ja zamislila da mu dajem 1 dnevno , 1.dozu sam mu dala jucer u 13 i kad sam danas krenula dati 2.dozu, sinulo mi je kako sam pogrijesila...Dala sam mu sad dozu. Da ne pratim od sad 12 sati pa da ga ne budim tokom noci, jel mogu opet dati navecer u 20 pa dalje na 12 sati, jel lose da bi danas imao razmak od 7 sati? Ili da strogo pratim 12 sati od sad?

  23. #2173
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    vjerojatno mu ne bi ništa bilo, samo veća mogućnost da dobije proljev
    ali ja ne bih
    ja bih pomicala mic po mic
    probudila bih ga u ponoć
    ionako je sutra nedjelja, ne mora se rano ustati
    pa sutra u 11, a kako se vraća sat, onda će ti to doć u 10
    navečer u 21
    i dođeš do normalnog vremena

  24. #2174
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Prije tjedan dana pala sam na desnu ruku (lakat) i natukla je. Ruka je normalno pokretljiva i sve radim njome kao da udarca nije ni bilo, ali područje oko lakta je i dalje bolno na dodir i pritisak, ne smijem se nasloniti podlakticom ni na što (do te mjere da se noću probudim od bolova ako se slučajno okrenem na desnu stranu). Nema podljeva, nema otekline, nema nikakvih tragova ozljede. Da čekam još malo da prođe samo od sebe ili bi trebalo nešto s tim napraviti, što...?
    (Deep relief ne pomaže)
    odi poslikati da budeš sigurna

  25. #2175

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    vjerojatno mu ne bi ništa bilo, samo veća mogućnost da dobije proljev
    ali ja ne bih
    ja bih pomicala mic po mic
    probudila bih ga u ponoć
    ionako je sutra nedjelja, ne mora se rano ustati
    pa sutra u 11, a kako se vraća sat, onda će ti to doć u 10
    navečer u 21
    i dođeš do normalnog vremena
    Hvala ti, slijedeci tjedan ujutro ima skolu, 8 - 12, tako da mi ovo nije opcija, ma ostavit cu onda ovako, izdrzat cemo tih par dana...

  26. #2176

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    odi poslikati da budeš sigurna
    Ok, kaj se može dogoditi ako ne poslikam, a ipak je nešto napuklo?
    Zapravo se užasavam ideje da možda jest nešto napuklo i da bih u tom slučaju trebala imati imobiliziranu desnu ruku pa si mislim, ako je mogu normalno pokretati, onda bi valjda to (štogod bilo) trebalo i zarasti samo od sebe? Može li nešto krenuti krivo?
    (jasno mi je da moram paziti da ne padnem opet na isto mjesto, ali valjda nisam toliki pehist... )

  27. #2177
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Prije tjedan dana pala sam na desnu ruku (lakat) i natukla je. Ruka je normalno pokretljiva i sve radim njome kao da udarca nije ni bilo, ali područje oko lakta je i dalje bolno na dodir i pritisak, ne smijem se nasloniti podlakticom ni na što (do te mjere da se noću probudim od bolova ako se slučajno okrenem na desnu stranu). Nema podljeva, nema otekline, nema nikakvih tragova ozljede. Da čekam još malo da prođe samo od sebe ili bi trebalo nešto s tim napraviti, što...?
    (Deep relief ne pomaže)
    Ja bih na tvom mjestu isto na slikanje, za svaki slučaj. Kod ovakvih ozljeda meni se boljim pokazao bilo koji gel s arnikom nego Deep relief. Čak i ako nije ništa puklo, natučena pokosnica i te kako može izazivati bol još danima i dulje.

  28. #2178
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    I meni je arnika zakooon!!!

  29. #2179
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Malena ima pocetnu upalu pluca uz malo crveno uho. Nakon 4 dana iv antibiotika dobili smo jos 6 dana doma.
    Nakon koliko bi mogla ici u vrtic? Zadnji antibiotik bude u srijedu, jel iduci utorak/srijeda ok?

    Ona je cijelo vrijeme dobre volje, jede se i igra.. temperatura bila najgori dio bolesti

  30. #2180

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    6

    Početno

    Molim Vas preporuku za ginekologa da radi na petrovoj klasicne ginekoloske operacije. Najbolje bi bilo ako bi ginekolog i radio privatno negdje,pa da odem po drugo misljenje.Daleko sam od ZG pa mi sve to skupa komplicira stvar.....

  31. #2181
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Ima li smisla uzeti sportske narukvice ako sumnjam da mi srce povremeno preskoči? Hoće li takva narukvica to zabilježiti? I je li preskakanje uopće neki big deal?

  32. #2182
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Je. Preskakanje je big deal. Odi do dr da te pošalje na holter srca.
    Na ovo o narukvicama ne znam odgovor.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  33. #2183
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li smisla uzeti sportske narukvice ako sumnjam da mi srce povremeno preskoči? Hoće li takva narukvica to zabilježiti? I je li preskakanje uopće neki big deal?
    Prije nego odeš kardiologu, probaj metodu eliminacije:
    Jesi li uzimala sredstva protiv kašlja ili dekongestive koji sadrže pseudoefedrin? Maxflu ili slično? Neki lijekovi za astmu isto mogu izazvati takvu senzaciju.
    Štitnjača također, kao i hormoni općenito.
    Spavaš li dovoljno?
    Eto, vjerojatno je nešto od navedenog, ali konzultiraj se s obiteljskim liječnikom. Oni obično imaju iskustvo.

  34. #2184

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li smisla uzeti sportske narukvice ako sumnjam da mi srce povremeno preskoči? Hoće li takva narukvica to zabilježiti? I je li preskakanje uopće neki big deal?
    Ne znam za sportske narukvice
    Po preporuci kardiologa napravila sam holter EKG, išlo je preko uputnice od moje LOM
    Išla sam u Srčanu stanicu u Draškovićevoj, postavili su mi aparaturu koja je 24 sata radila EKG a zatim je kardiolog očitao nalaz
    Nije komplicirano

  35. #2185
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Hvala svima. Desilo se jednom pouzdano, a za ova druga tri puta nisam posve sigurna je li to bilo to.
    Peterlin, nisam. Samo kofein iz kave, ali ne pijem puno kave. Jedna šalica ujutro, ali ponekad se i od te jedne oznojim kao da sam otrčala trideset metara sprint.

  36. #2186
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Meni se tako znalo dogoditi dok sam par mjeseci bila na pilulama Qlairi.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  37. #2187
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se tako znalo dogoditi dok sam par mjeseci bila na pilulama Qlairi.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
    Meni od Provere, hormonska terapija. Nisam to podnosila, zlo mi je kad se sjetim.

  38. #2188
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Mi smo ovih dana nešto prehlađeni i klincima curka nos, a i meni. Kad legnem nekad mi se u toku uspavljivanja sve pogorša i počne me baš jako škakljati. Tako je i danas krenulo. Onda je partner pekao ribu i dim od prženja se dugo zadržao u zraku. Odmah sam ušla, krenula raditi kekse, manji klinac za mnom. Tog smo se naudisali, dok se nije izračilo. Tu je počeo nadražujuć kašalj i meni i malom, koji ne prestaje. Imam osjećaj kao da mi nešto stoji u bronhima i škaklja li škaklja. Zar je mogao taj aerosol od dima ulja tako nadražiti grli i isprovocirati uporan kašalj? S tim da tokom cijele ove prehlade nismo kašljali, samo je nos curio. I sad ovo.

  39. #2189
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Zanima me može li utjecati izrada tri CT i 2 MR u manje od 7 dsnana mengu žena oko 50 godina ili je to put prema menopauzi? Zadnje menge su bile cca redovite smanjenog krvarenja,sad je prvi pomak na cca 40 dana prije do 30 dana, točkasto

  40. #2190
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me može li utjecati izrada tri CT i 2 MR u manje od 7 dsnana mengu žena oko 50 godina ili je to put prema menopauzi? Zadnje menge su bile cca redovite smanjenog krvarenja,sad je prvi pomak na cca 40 dana prije do 30 dana, točkasto
    Ne vjerujem. 3 CT-a i 2 MR-a u manje od 7 dana je jako puno pretraga, tako da će prije biti od stresa ili čisto fiziološki zbog dobi pa se poklopilo s pretragama.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  41. #2191
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Je znam da je puno ali bilo je neophodno to sve napraviti
    S time da su dva CT i mr napravljena u isto večer

  42. #2192
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    I ja bih rekla da je stres ključni faktor.

  43. #2193
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Žena od 50 godina je već dobrano u klimakteriju i pitanje je dana, mjeseca kad će nastupiti menopauza.
    Snimanja nemaju veze s tim.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  44. #2194
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Samo sam pitala jer mogu utjecati,ok stres je i poslije još veći nastao
    Bumo vidli kak se kreće dalje
    Hvala

  45. #2195
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    pa ako je očito imala razloga da je u 7 dana stave 5 puta u bubanj onda joj je kašnjenje menstruacije najmanji problem

  46. #2196
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    gdje vaditi koagulogram?

  47. #2197
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Laboratoriji Sv.Duh i Vinogradska.
    Ako se nešto nije promijenilo od mojih trudnoća

  48. #2198
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    ok našlam može i na klinici za tumore, a to je i najbliže tamo će

  49. #2199
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Može i na Rebru

  50. #2200
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    petrova

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •