Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 55

Tema: Trudnička odjeća

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    187

    Početno Trudnička odjeća

    U trinaestom tjednu trudnoće mi je odjednom iskočio trbuh i više ništa ne mogu obući, idem na posao u poluraskopčanim hlačama...

    Može li mi tko preporučiti dućan s trudničkom odjećom u Zagrebu????? Hitno mi je...

  2. #2
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

  3. #3
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    ima i u Magmi na žitnjaku

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    U Benettonu se zna naći zgodnih stvari (u Ilici), a ja sam u Nami na odjelu za trudnice sebi kupila par majci peri deri po doista povoljnim cijenama.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    ima i u Magmi na žitnjaku
    tamo čak ima D. perkins i Esprit maternity na dobrim popustima, pa se da kupiti lijepe odjeće za ok novce
    ima po gradu i topshop maternity, a preporučila bih škicnuti (osim navedenih dućana) i robu u xnationu i M&s-u

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    187

    Početno

    Hvala, cure. Jučer sam bila u Nami i Benettonu, a ima tr. odjeće i u Prenatalu. Danas idem u ove druge dućane - koliko stignem. Puse!

  7. #7
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    Čemu trudnička odjeća? Ja kupujem haljine - duge i široke (na netrudničkom odjelu) i nosim ih i netrudna, a da ne govorim da su redom ljepše pa čak i jeftinije od trudničkih. Za mene je to bacanje novaca (kupovanje trudničkog), ali dobro - neko ne voli haljine, ali i tunika ima na netrudničkom+tajice i eto!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj DiLala prvotno napisa Vidi poruku
    Čemu trudnička odjeća? Ja kupujem haljine - duge i široke (na netrudničkom odjelu) i nosim ih i netrudna, a da ne govorim da su redom ljepše pa čak i jeftinije od trudničkih. Za mene je to bacanje novaca (kupovanje trudničkog), ali dobro - neko ne voli haljine, ali i tunika ima na netrudničkom+tajice i eto!
    Logički razmišljaš, ali ja volim usku odjeću i ne mogu se prebaciti u široke haljine, a da se istovremeno lijepo osjećam. Zato mi trebaju trudničke hlače i suknje, a za tunike i majice si u pravu, i u prošloj trudnoći sam nosila kupljene u "normalnim" dućanima.

  9. #9
    a.k. avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    224

    Početno

    Meni je problem nositi haljine jer buduci da je do nedavno bila zima sam morala nositi najlonke ispod njih, a one su me pak zuljale. Kupila sam dvoje trudnickih hlaca u Nami, nisu bile skupe i to sam ih kupila negdje u 4. mjesecu trudnoce, od onda ih nosim svaki dan pa mi se to dosta isplatilo.

  10. #10
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    Ma sve je to ok - no meni se nikak ne sviđaju hlače na trudnicama - još ak je preko toga šira i duža tunika onda dobro ali ja najviše volim one haljine rezane ispod grudiju, to mi je romantično i čak sexi. Al dobro - ja sam u ovoj trudnoći baš pukla na izgled - od jutra sam našminkana, pazim na nokte, pazim na kosu - turbo sam šminkerica ali to pripisujem tome što nosim curicu pa imam valjda višak ženskih hormona, u prošloj sam trudnoći nosila dečka i zaista mi izgled nije bio važan - tek toliko.
    Ali ta trudnička odjeća je fakat bezobrazno skupa - a kad gledaš skoro niš od toga kasnije ne možeš nositi, pogotovo onaj "Prenatal" - no srećom meni se to niš ni ne sviđa. Ja sam puno tih širih ispod grudiju rezanih haljina našla po raznim dućanima. I dobro se osjećam u njima.

  11. #11
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Slažem se ,trudnička odjeća jest grozno skupa, ali je ponekad neizbježna, pogotovo nama koje radimo, a ne možemo baš u svačemu doći na posao. Radovala sam se ljetu, imam hrpu ljetnih haljinica koje su rezane ispod grudi, jučer ih probala i , sve su mi tisne u grudima, di je patent, ne mogu uopće ni zakopčati, a tek sam u trećem mjesecu! Znači, ne gine mi trošak!
    Što god nosile, osjećajte se lijepo i udobno, za ostalo je svejedno!

  12. #12
    toolaa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    80

    Početno

    od trudničke odjeće isplati se kupiti 1-2 para hlača, recimo, pristojan jeans plus jedne u boji koja vam leži u postojeću garderobu, pogotovo ako možeš naći one koje umjesto rastezljivog gornjeg dijela imaju široki umetak koji se vezuje na preklop, jer su one udobne i uvijek točno po mjeri od početka do kraja trudnoće. zatim dva para trudničkih hulahopki, jer su "normalne" neudobne nakon nekog vremena, te kvalitetan i udoban grudnjak bez krutih djelova (meni su se sportski pokazali super, al sve ovisi o domenzijama). sve drugo sam kupovala u netrudničkim trgovinama, samo malo duže modele. također, dobra su investicija duge, tanke majice bez rukava, jer su izvrsne za nošenje ispod normalnih majica i džempera koji malo "okraćaju" u trudnoći (umjetnost slojevitog odijevanja spašava), a može ih se nositi i kasnije, i modeli na preklop. u prvoj polovici trudnoće sam nosila svoje normalne hlače uz pomoć elaboriranog sustava gumica u predijelu struka (gumicu kroz otvor za dugme, pa oko dugmeta) i dugu majicu ili košulju preko. cipele s malo pete (ne baš štikle, naravno) čuda čine za okrnjenu eleganciju.
    držala bih se podalje od odjeće od nerastezljivih materijala i s puno dugmadi ili patenata, rok korištenja im je vrlo ograničen, i preširokih haljina i ogrtača, izgledaju ko šator.

  13. #13
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    Eh sad ste popljuvale haljine ko da su neelegantne, šatorske i šta ja znam šta. Ovisi o haljini, moje su elegantne, lijepo padaju, čine me višljom i mršavijom nego što je i ne vidim zašto ne bi tak mogla na posao - gore nabacim kratko rezanu jaknicu....
    ma dobro - svako se u nečem dobro osjeća i ne stoji sve svakom, ja se u trudnoći u hlačama osjećam zdepasto, bitno je osjećati se udobno i lijepo i pokušat spojit tu odjeću i sa netrudničkim razdobljem ak se može - bezobrazno su skupi!

  14. #14
    acqua avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    333

    Početno

    Cure ja bi vam samo preporučila da kupujete što manje trudničke odjeće. Sve je tako skupo, a to razdoblje brzo prođe. Ja sam imala jedne trudničke zimske, jedne ljetne hlače, majicu dugih rukava te haljinicu (sve posuđeno). I bilo mi je više nego dosta. Većinu odječe možete kupiti u običnom dućanu po puno manjoj cijeni. Ja sam nosila tunike, ljetne hlače, suknjice gore s gumicom sve iz običnih dućana Strogu trudničke hlače su mi trebale tek zadnja 2 mjeseca trudnoće.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj acqua prvotno napisa Vidi poruku
    Strogu trudničke hlače su mi trebale tek zadnja 2 mjeseca trudnoće.
    Moram reći da je ovo vrlo individualno - ja već na polovici trudnoće nisam mogla obući niti jedne svoje hlače osim trenerki, onda sam si kupila jedne trudničke traperice u H&M-u i one su mi trajale do kraja trudnoće.
    Od netrudničke odjeće meni su bile super majice iz Intimissimi dućana - one malo finije koje su jako rastezljive a kad je sniženje mogu se kupiti za ispod 100 kn. Ja te majice i inače nosim i nosila sam ih u trudnoći, meni se sviđalo da imam usku majicu i s trbuhom do zuba (iako je mm stalno smišljao neke dosjetke na račun stršećeg pupka ).
    Posljednje uređivanje od frnjok : 30.04.2010. at 18:47

  16. #16
    acqua avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    333

    Početno

    Frnjok imaš pravo. Ja sam nosila i one trake oko stomaka i onda normalnu majicu ispod ili iznad.

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    22

    Početno

    upomoć.....tek sam ušla u 7 tjedan, a trbuh (donji dio) mi se već jako poznaje i ništa nemogu obući i sve mi je neudobno....neznam kaj da radim, jeli ovo prerano za kupit trudničke hlače???
    obično se svima trbuh pozna tek u 3 mjesecu,i kasnije.....zakaj je to kod mene tak rano......a nisam dobila na kilaži....

  18. #18
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Neznam zašto bi bilo prerano, ako su ti stare hlače neudobne.....
    Ja sam evo u 17tj i još u starim trapericama, samo sam skinula pasicu i zašila gore pamučni dio (onakav kakav je na kupljenim trudničkim hlačama...).......
    Sve je to individualno, nekome treba ranije nekome kasnije........

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    22

    Početno

    uh.....pa ak mi trbuh nastavi rasti tom brzinom do 9 mjeseca bum ogromna

  20. #20
    mali mrav avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    138

    Početno

    ja sam počela s trudničkim hlačama oko 15 tj. jer me stezalo u trbuhu (ili sam si ja to zamislila!). Pogledaj na burzi,sigurno ima rabljene odjeće jer je novo preskupo,osim ako uloviš kaj na rasprodajama.

  21. #21
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ma i nije tak skupo u H&m-u, tko može otići, jel....

    Ja sam nekidan kupila jedne duge lanene hlače (29e) + jedne hlače se dobiju gratis (uzela sam bijele tričetvrt za 24eura...)
    dakle dvoje hlače za dvijestotinjak kuna.........
    Posljednje uređivanje od Cheerilee : 21.05.2010. at 14:07

  22. #22

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    22

    Početno

    osjećam se ko frik, ja bum prva osoba na svijetu koja će kupiti hlače već početkom 7og tjedna

  23. #23
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    ja sam u 26.tj i isto nist starog ne ide na mene.
    ja sam nedavno u prenatalu u west gateu kupila 2 trudnicke majice 80kn kom. i u benettonu traper suknju s onom gumicom gore oko 300kn. ima u angelu u masarykovoj isto trudnicke robe. inace nije bas nekaj ekstra jeftino al svako malo imaju neko snizenje. ja sam nasla super crne hlace s gumicom i veze se kao neka masna umjesto remena i platila 220kn.
    za ostao se svercam po normalnim ducanima samo kupujem sve xl i naravno hvatam snizenja jer vecinu necu poslije moci nositi pa mi steta puno love dati.
    onaj ducan mama-nova koji je tako razvikan me bas razocarao.sve nesto obicno a cijene su im..ajme.. malo too much!
    ja trazim sad neke ljetne traperice ili hlace..jedino kaj mi se sviđa sam nasla u benettonu. jel koja jos negdje vidjela onak trudnicke trapke nekog vise sportskog kroja?

  24. #24
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    i ja sam relativno brzo kupila jedne trudničke hlače,mislim da je bilo isto negdje oko 7-og tj.jer su mi smetale ove obične u trbuhu,a i ugodnije mi je bilo s tom gumom,a veličina je bila 34/36 tak da se ispod majice i jakne nije vidjelo da su trudničke...sad sam u 32tt i nisam kupila mnogo trudničkih stvari,jer su mi dosta posudile kolegice ili poklonile,a i ja sam zimsko-proljetno-ljetna trudnica,pa mi je žao bacati novčeke za stvari za svako god.doba.eventualno sam kupila u two way-u par tunika,i jedne štofnate hlače u Angelu na 50% sniženju i jednu suknju i to je to.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj mici85 prvotno napisa Vidi poruku
    jel koja jos negdje vidjela onak trudnicke trapke nekog vise sportskog kroja?
    Ja sam kupila u Angelu u Masarikovoj traperice skroz uskog kroja, imaju elastina i baš su mi ugodne. Doduše, nošenjem se malo razvuku, ali ne previše.

  26. #26
    crnkica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    498

    Početno

    do sada što sam probala od hlača sve mi smeta.kolika god i kakva god guma bila meni smeta,odnosno mom trbuhu tako da jedva čekam lijepo vrijeme da sam samo u haljinicama

  27. #27

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    22

    Početno

    eto.....bila ja prije dva dana u C&A, pa i nije baš da je neki izbor trudničke robe, hlače im uopće nisu lijepe, i imaju uglavnom samo velike brojeve, al ono....stvarno velike...isto tako i majce....ogromni brojevi....na kraju sam kupila samo šos......srećom imaju puno majci, nevezano uz trudnički dio, koje su malo šire dolje pa super stoje u ranijoj trudnoći...dok je trbuh još relativno mali ( ali ga ima :D )
    ja isto jedva čekam još toplije vrijeme jer isto namjeravam ljeto provesti u haljinama
    btw čula sam da u Prenatalu u Ilici imaju lanenih hlača s gumicom na snižnenju

  28. #28

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Ekipica - osim trudničkih hlača - ostalo sam sve pokupovala u "običnim" dućanima. Majice veće veličine - ionako su rastezljive, a i sada su u modi tunike - daklem, kad ne budem trudna nosit ću ih i dalje (samo stavim remen u struk i to je to). U Amadeusu ima predivnih tunika...
    A i namjeravam si neke stvarčice sašiti sama.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    105

    Početno

    kad ste počele nositi trudnićke hlaće/suknje?

  30. #30
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj principesa prvotno napisa Vidi poruku
    kad ste počele nositi trudnićke hlaće/suknje?
    Kad me počelo zatezati za trbuh - nekome je to sa 7 tjedana, nekome sa 17. (karikiram)
    Kad ti postane neudobno u običnim, stavi trudničke.

  31. #31

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    22

    Početno

    ja sam počela danas a danas mi je 7+1.....prilično rano, ali već me sve žuljalo

  32. #32
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    mene neke trudničke smetaju, pa nosim hlače od prije koje imaju malo spušteniji trbuh ( struk), pa ga još malo spustim i ok je.

  33. #33
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Ja trudničke hlače nosim skoro pa od početka, 7 sedmica. Kako sam ja mršavica, a odjeća uska većina mojih hlača me neprijatno stezala, a nije mi se dalo hodati raskopčanoj.
    Kako sam na mirovanju i ne trebaju mi prevelike količine odjeće ja sam ( lažem mama je) par postojećih hlača, koje sam već solidno iznosala pretvorila u trudničke.
    Mislim da je to dobar prijedlog, hlače se u predjelu stomaka ( gdje je rajfešlus) isjeku na polukrug i ubaci se komad rasegljivog pamučnog materijala, može čak od nekog bodija ili slično.

  34. #34
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Zanima me gdje bih u Zagrebu mogla naći trudnicku odjeću? Znam za Mama nova u Spanskom i u West gateu, sjećam se da je prije cca dvije godine bio u HM-u (da li Arena ili West gate, ne sjećam se) bio trudnicki odjel.
    Imate li još prijedloga?
    Trebala bih trudnicke hlače, ali da nisu uske traperice. I majice, možda i neku ljetnu haljinu....

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Ja sam sebi zakon stvari uzimala u lidlu nisu skupe i preudobne su. Sada su u dva navrata imali trudnicku odjecu i odjecu za bebice u ponudi. Probaj si to malo popratit ako te zanima

  36. #36
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Puno ti hvala!
    Dakle, nemaju uvijek trudničke odjeće, već samo povremeno?
    Dobili smo za sina dosta dječjih majica iz Lidla i stvarno su kvalitetne.

  37. #37
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Ovaj tjedan su u lidlu trudnicke hlače i majice. Vjerojatno je ostalo od ponedjeljka

  38. #38
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja sam gledala one tajice u Lidlu, i nekako mi se nisu svidjele. Imala sam dojam da uopće nisu rastezljive i da bi bile baš za mršavice...

  39. #39
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Brojevi su od 36 do 44, hlače su lagane, nisu uske. Nisam bila u lidlu, gledam u katalogu. Majice su bez rukava

  40. #40
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam gledala one tajice u Lidlu, i nekako mi se nisu svidjele. Imala sam dojam da uopće nisu rastezljive i da bi bile baš za mršavice...
    Aj sam sam kupila te tajce i plave i crne i savrsene su
    Istina,plave su puno mekanije i ugodnije,vise se rastezu,a crne su tak tak....ali vazno je za napomenut nisam mrsavica

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    I ja sam u lidlu nakupovala stvari, 3 haljine i dvoje tajica i dobro kazes snelly, crne su malo uske, nikamo ne kuzim kako bi mi trbuh u 7mj trudnoce trebao stati u taj tobolac kad me vec sad ponekad steze. Zato su one svijetlo plave jako udobne.
    Sad gledam isto neke hlace u ponudi, ali nemam blizu lidl pa mislim da bum profulala

  42. #42
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    A ja sam baš samo crne tajice gledala, mislila sam da su sve iste.

    Hlače ove sad kao lagane je kupila moja frendica, s veličinu, al kaže da joj se čine jako ogromne i nakon pranja ih je samo spremila u ormar

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Bude po brojevima samo treba kopati. Ja isto imam i haljinu i sve je super ugodno

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Hlace su u Lidlu mislim od prošlog ponedjeljka. Ja odmah doletila, ali mi kroj nikako ne stoji. Visoka sam 174, 64 kg, morala sam uzeti manji broj, ali me stišću u listovima, a ispod trbuha nabrano jako. Materijal je lagan, ali nema elastina. Isti dan sam ih vratila. Uzela par majica, koštaju 33 kn.

  45. #45
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Odjel za trudnice ima H&M na Cvjetnom.
    Dolje u podrumu kod odjeće za bebe.
    Imaju preslatkih stvari.
    Dosta sniženja.

  46. #46
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Odlično, puno hvala, Tanči, svakako ću pogledati.

  47. #47
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Podižem malo. Mme trudnice gdje kupujete robu? Konkretno trebaju mi udobne hlače za posao i traperice. Davnih godina sm piknula u benettonu termo za zimu predobre su bile..

  48. #48
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Podižem malo. Mme trudnice gdje kupujete robu? Konkretno trebaju mi udobne hlače za posao i traperice. Davnih godina sm piknula u benettonu termo za zimu predobre su bile..
    H&M meni osobno ima super traperice i hlace za trudnice.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Koji h&m u Zg je najbolje opskrbljen trudnickom odjecom?

  50. #50
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Nisam skroz sigurna, ali mislim da nemaju svi h&m-ovi trudničku odjeću. Dakle, neki uopće nemaju. Ne sjećam se točno, ali mislim da npr. onaj u CC east ima, a onaj u CC west nema. A C&A obrnuto.

    Ja sam sebi kupila samo jedne hlače u h&m-u, ostalo sam nabavila rabljeno. A dosta je toga bilo marke prenatal.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •