Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 65 od 65

Tema: Putovanje u Gardaland!

  1. #51
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Mi smo bili 2008, išli autobusom, u organizaciji Integrala (subota rano ujutro-nedjelja-vratili se oko 1 iza ponoći)

    Išli smo u listopadu što se pokazalo dobrim, jer kažu da je ljeti najveća gužva i da se čeka po sat vremena da dođeš na red na "sprave".

    Spavali smo u jednom hotelu nadomak Verone, vrlo pristojan ( ne znam kako se zove), imali smo polupansion, sobe su bile čiste i tople, a hrana dosta raznovrsna.

    Iz Zagreba smo putovali oko 7 sati, s tim da smo na granici sa Sloveniji duže čekali, jer smo svi morali iz autobusa, proći carinu pa nam je to uzelo jedno sat vremena.

    Mi smo imali vremena od 10 do 17 sati i nije nam bilo dovoljno vremena da sve ležerno pogledamo i isprobamo.

    Ono što smo još imali u programu, a što se pokazalo pun pogodak za djecu je safari park.
    Kroz njega smo išli autobusom, jer divlje životinje slobodno šeću; lavovi, tigrovi, majmuni, žirafe...Zaista poseban osjećaj.
    Kasnije smo bili u njihovom zoološkom vrtu, ali naš zagrebački je ipak bolji.

    Stvarno doživljaj za pamćenje i jedva čekam ponovni odlazak.

  2. #52
    Mama Martina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb-Malešnica
    Postovi
    198

    Početno

    Mi idemo 28.4. Zanima me kakvo bi tada trebalo tamo biti vrijeme i da li su tada gužve?

  3. #53

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    218

    Početno

    Mi smo bili 20.5., u tjednu i bilo je prekrasno. Nije bila guzva, za sve atrakcije max 5 min cekanja, jedino je bilo pakleno vruce, ja sam pocrvenila a malac je cijelo vrijeme bio na duge rukave jer nisam imala kremicu za suncanje! Ako ikako mozete iskombinirati, ne idite preko vikenda.

  4. #54

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    218

    Početno

    Na njihovim stranicama su bile "prognoze" po danima(datumima) koliku posjecenost ocekuju. Ne znam imaju li to jos uvijek.

  5. #55
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Ima li netko preporuku za dobar kamp u blizini Gardalanda?
    Mi planiramo kamperom kada zatopli, ali smo čuli da za bolje kampove u blizini Gardalanda treba unaprijed rezervirati mjesto...

  6. #56
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj Mama Martina prvotno napisa Vidi poruku
    Mi idemo 28.4. Zanima me kakvo bi tada trebalo tamo biti vrijeme i da li su tada gužve?
    Martina,
    čekamo tvoje dojmove sa puta....

    nenaa ili bilo tko, ako isto možete neka preporuka za jeftiniji smještaj.

  7. #57
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Mama Martina prvotno napisa Vidi poruku
    Mi idemo 28.4. Zanima me kakvo bi tada trebalo tamo biti vrijeme i da li su tada gužve?
    Očekivano je da će biti gužve. I lijepo vrijeme.

    Ali, Gardaland je toliko veliki da nećete osjetiti te gužve, osim ako ne idete na najnovije atrakcije. Meni je to prestrašljivo.
    Najbolje se osjećam u dječjem djelu. A tamo je uvijek OK.

  8. #58
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ibili, ako ne ideš preko agencije tada puno ranije rezerviraj smještaj, već sada je možda prekasno za nešto povoljnije...

  9. #59
    Mama Martina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb-Malešnica
    Postovi
    198

    Početno

    Jedva čekamo! Kupit ćemo express ulaznicu za atrakcije pa se nadam da ćemo stići sve probati. Javim se kada se vratimo))

  10. #60

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj Ibili prvotno napisa Vidi poruku
    Martina,
    čekamo tvoje dojmove sa puta....

    nenaa ili bilo tko, ako isto možete neka preporuka za jeftiniji smještaj.

    Mi smo bili ovdje: http://www.gardavillage.it/main_ing.cfm i bili smo jako zadovoljni.

  11. #61
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj Mama Martina prvotno napisa Vidi poruku
    Jedva čekamo! Kupit ćemo express ulaznicu za atrakcije pa se nadam da ćemo stići sve probati. Javim se kada se vratimo))
    čekamo....

  12. #62
    Mama Martina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb-Malešnica
    Postovi
    198

    Početno

    Eto, mi se vratili puni dojmova! Bilo je fantastično! Put je malo naporan, ali N. je bila odlična. Nazad je cijelim putem spavala. Bilo je dosta ljudi, pa smo kupili express ulaznicu za pojedine atrakcije (15E), pa na najvažnije stvari nismo morali uopće čekati. Zaista smo sve isprobali, a najbolji joj je bio Magic Mountain (vlak smrti))) Ali, za temeljit obilazak parka i bez žurbe bi bilo 2 dana dovoljno. Ali, svakako ponesite svoju hranu i piće, jer je tamo sve grozno skupo.

  13. #63
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    evo dobre ponude za Gardaland preko Kolektive
    http://www.kolektiva.hr/split/obitel...ero-garda.html

  14. #64
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Evo i ponude za 1 dan, termini su 7. i 8. 6., što je super, jer su to radni dani u Italiji:

    http://www.ponudadana.hr/Gardaland__...o_195kn-2868_1

  15. #65
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Mama Martina prvotno napisa Vidi poruku
    Eto, mi se vratili puni dojmova! Bilo je fantastično! Put je malo naporan, ali N. je bila odlična. Nazad je cijelim putem spavala. Bilo je dosta ljudi, pa smo kupili express ulaznicu za pojedine atrakcije (15E), pa na najvažnije stvari nismo morali uopće čekati. Zaista smo sve isprobali, a najbolji joj je bio Magic Mountain (vlak smrti))) Ali, za temeljit obilazak parka i bez žurbe bi bilo 2 dana dovoljno. Ali, svakako ponesite svoju hranu i piće, jer je tamo sve grozno skupo.

    Išli ste na 1 dan?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •