Stranica 3 od 15 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 740

Tema: Razmjena, poklanjanje sjemenja, sadnica,...

  1. #101
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    A što je Buhač?
    Pokušavam smislit što da tražim u zamjenu za sadnice paveruna

  2. #102
    mašenka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    jedna šuma u istri ;)
    Postovi
    523

    Početno

    Mašenka, godina je duga
    zato tako sa sigurnošću i kažem

    dalmatinski buhač http://www.aromatica.hr/hrv/page.asp...hac&sub=buhac2

    pojma nemam ima li ga za nabaviti, ja nisam uspjela po agrarijama i sl. Možda ovi s linka znaju.
    Prije par godina imali su u poljoprivrednoj srednjoj u Poreču neke pokusne nasade toga, profesorica Peršurić , možda bi se dalo užicati nekog friškog sjemena .
    Ono moje je možda i niknulo ali sam ga ja riješila po kratkom postupku kao neki korov, ne bi mi bio prvi put .
    Ajde RozaG, pucaj !

  3. #103
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    dobar info za buhač, mašenka, ako ga nigdje ne nađem pokušat ću se javiti tamo
    RG, buhač je neka biljka koja tjera kukce, valjda to moja mama misli saditi po vrtu da otjera neke beštije mislim da se zove buhač jer tjera buhe to mi je ostalo negdje u primozgu, može biti da griješim
    ima neke cvjetove slične kao margarite
    http://www.google.hr/search?sourceid...5&q=buha%c4%8d

  4. #104
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    Super, može sve i od jedne i od druge. Beti, slala sam ti pp ali ti je pun inbox. Mašenka, godina je duga može i sjeme od buhača, možda uspije. Sve ovo ostalo možda nađem u agrarijama (bila sam već tražila, popis je bio i duži ali kažu da još dosta toga treba stići), a za buhač ne znam da li je toliko popularan
    Ispraznila sam inbox.

  5. #105
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj mašenka prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde RozaG, pucaj !
    He he he...sad da te trznem ko mene Pomi jednom - imaš sadnice organskih maruna???
    Anyway, ja dala na trampu svoju vjenčanicu, neku rockabily zelenu, a ona govori ja ću ja ću dam ti organske sadnice Maruna za to - e čovječe srce mi zaigralo - a ona se samo šalila (ušlo u crnu knjigu ne zaboravlja se)

    Ma reci koje imaš, da ti nije bed podjelit i dogovorimo se. Al ja tebi šaljem sadnice znaš...nemam sjemena, moje propalo.

  6. #106
    mašenka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    jedna šuma u istri ;)
    Postovi
    523

    Početno

    Sadnica još nikakvih, tek počela sijati. Sjeme...oćeš od maruna ?
    Zezam se, imam svakakvog, od ničeg na tone ali će biti viška, moram se pobrojati pa napisati tu.

    A kako bi mi poslala sadnice, jedino busom da ne krepaju?

    Što se maruna tiče, moja teta preko bare je luda za njima i svaki put kad dođe (uvijek dođe na jesen, mislim da je baš zbog maruna, lovranskih naravno) ih vuče sa sobom doma. Prije par godina je dio njih i zasadila i ko za vraga svi joj uspjeli! Meni često naklijaju jer ih zaboravim, ali nisam valjda pogodila pravo mjesto/vrijeme sadnje.
    Mogu ti probati zaviriti pod Učkom ima li kakvim mladunaca kad stignem..

  7. #107
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Mašenka, misliš da maruni mogu izrasti samo iz isklijalih kestena? Ne bi se trebali cijepiti?
    Za mladunce izrasle pod Učkom i ja sam zainteresirana Ali bilo bi bolje da se bacim na cjepljenje postojećih kestena oko kuće. Samo da na netu nađem kako da ih cijepim

  8. #108
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Pribilježavam se za Marune pod Učkom
    Javi kojeg sjemena imaš, nije pod "must" a ja ti pošaljem sadnice busom da, namočim ih, lijepo ću ja to upakirat no worries

  9. #109
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    evo malo više o buhaču http://http://www.seljaci.org/povrtlarstvo/prvi-grmovi-buha-a-u-slavoniji.html
    veseli me što se može i u Slavoniji sadit....samo da je nekako do sadnica doći

  10. #110
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    RG, buhač je neka biljka koja tjera kukce, valjda to moja mama misli saditi po vrtu da otjera neke beštije mislim da se zove buhač jer tjera buhe to mi je ostalo negdje u primozgu, može biti da griješim
    ima neke cvjetove slične kao margarite
    http://www.google.hr/search?sourceid...5&q=buha%c4%8d
    Ima ih i u boji, grm bude jako visok, i traju jako, jako dugo - imala sam ih gotovo do pocetka prosinca. Preporuke!
    Sjemena nemam jer se nisam sjetila skupiti, ali ima ga za kupiti u agrarijama.

  11. #111
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    RG, ja se baš pitam da li bi ti uspjeli maruni u Pepelani. Koliko ja znam uspjevaju u Istri i sj. Italiji, ne znam koliko se isplate u kontinentalnoj RH. Evo jedan tip se raspituje ovdje http://www.forum.hr/showthread.php?t=586599 i kaže da ih je sadio iz sjemena (odnosno iz kestena). Ako to uspjeva, šaljem ti kilo u jesen da me izbrišeš iz crne knjige

    inače naletila sam i na ovaj forum
    http://www.zemljani.com/forum/index.php
    http://www.zemljani.com/forum/viewforum.php?f=96

    Kosjenka, ne otvara mi link

  12. #112
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Ima netko kakvu staru sortu paradajza i kakvu finu tikvu?

  13. #113
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Ja još uvijek tražim sjeme žutog paradajza
    Ima li itko?

  14. #114
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Anemona, ja imam sjeme tikvi, moram točno pogledati kojih. Javit ću ti. Sjeme paradajza nemam.

  15. #115
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    mi smo imali buternut tikve u svom vrtu, od sjemenki iz tikava koje smo kupili u Plodinama.

  16. #116
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj SunčicaVŽ prvotno napisa Vidi poruku
    Ja još uvijek tražim sjeme žutog paradajza
    Ima li itko?
    Ja imam, onih malenih, kao trešnice, u obliku kruškica, ali sam sve posadila i nešto dala dalje.
    Ako mi uspije, rado ću ustupiti sadnicu, nemam ih puno, možda dvije-tri budu za razmjenu (ovu godinu) ako se ne domognem još
    U zamjenu - isto paradajz, neke egzotične ili starinske sorte. ILi bilo što. Ja volim sve

  17. #117
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Moj bi sin bio presretan da uzgojim nešto domaćeg kukuruza. Ja uopće ne znam može li to uspjeti u mom vrtu i gdje da nađem sjeme?
    Znate, onaj koji se kuha ili peče...

  18. #118
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Ifigenija prvotno napisa Vidi poruku
    Moj bi sin bio presretan da uzgojim nešto domaćeg kukuruza. Ja uopće ne znam može li to uspjeti u mom vrtu i gdje da nađem sjeme?
    Znate, onaj koji se kuha ili peče...
    Budem pogledala, mislim da imam kukuruza. Svaki se može peči, kuhati, dok je mlad, a najbolji je šećerac.

  19. #119
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Citiraj Ifigenija prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam, onih malenih, kao trešnice, u obliku kruškica, ali sam sve posadila i nešto dala dalje.
    Ako mi uspije, rado ću ustupiti sadnicu, nemam ih puno, možda dvije-tri budu za razmjenu (ovu godinu) ako se ne domognem još
    U zamjenu - isto paradajz, neke egzotične ili starinske sorte. ILi bilo što. Ja volim sve
    Srce si
    Pitala budem mamu za kukuruz - znam da ga ona uvijek sije baš za kuhanje/pečenje .

  20. #120
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Ifigenija prvotno napisa Vidi poruku
    Moj bi sin bio presretan da uzgojim nešto domaćeg kukuruza. Ja uopće ne znam može li to uspjeti u mom vrtu i gdje da nađem sjeme?
    Znate, onaj koji se kuha ili peče...
    Da dodam. Kukuruz uspjeva bilo gdje, a ako sadiš i grah koji treba nakoliti. Posij ga odmah s kukuruzom, pa ne trebaš kolce.
    Tako mi radimo.
    Kukuruz sijemo samo "za kolce" i za kuhanje.
    Posljednje uređivanje od Anemona : 11.03.2011. at 15:40

  21. #121
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Kad se sije kukuruz?
    Inače, za žuti paradajz se još čujemo kako ćemo transportirati, važi? Još su jako mali.

  22. #122
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Anemona - kako misliš zajedno? ajde molim te malo detaljnije pojasni, skupa u istu rupu ili.....?

  23. #123
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    a kako razmjenjujete sadnice, ako niste u istom gradu? meni su dostupne sadnice buhača, i kako to transportirati?

  24. #124
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Anemona - kako misliš zajedno? ajde molim te malo detaljnije pojasni, skupa u istu rupu ili.....?
    nikad nisam vidila, ali pretpostavljam u dvije rupe jedna do druge, pa kad grah poraste samo ga umjesto na kolac pustiš da se vere po kukuruzu

  25. #125
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    kaj nije kasno za kuruzu u svibnju kad se sadi bažulj?

  26. #126
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    evo našla za kuruzu sredina do kraj travnja http://www.hzpss.hr/?page=savjeti,13,42

  27. #127

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Na pasiflori na balkonu su se stvorile kuglice veličine oko 1,5 cm, relativno tvrde. Treba li ih ugurat u zemlju ili nešto drugo učinit da narastu mlade biljke?

  28. #128
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa Vidi poruku
    Na pasiflori na balkonu su se stvorile kuglice veličine oko 1,5 cm, relativno tvrde. Treba li ih ugurat u zemlju ili nešto drugo učinit da narastu mlade biljke?
    otvori je, unutra je puno malih sjemenki.

  29. #129
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj prima prvotno napisa Vidi poruku
    nikad nisam vidila, ali pretpostavljam u dvije rupe jedna do druge, pa kad grah poraste samo ga umjesto na kolac pustiš da se vere po kukuruzu
    Tako nekako, a može i u jednu rupu, ali ih malo razmakneš.

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    kaj nije kasno za kuruzu u svibnju kad se sadi bažulj?
    Može se kukuruz posaditi ranije, pa se na več veliki kukuruz mota grah. Još bolje.
    Nama nije kasno za kukuruz, kad nam služi samo za kuhanje i pečenje, nije nam bitno da stigne dozoriti.

  30. #130
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    hvala

  31. #131

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    otvori je, unutra je puno malih sjemenki.
    I onda sjemenke ubacim u zemlju?
    Kada, sad, za mjesec, dva....
    Na koju dubinu da ubacim, koliko često treba zalijevati

  32. #132
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj prima prvotno napisa Vidi poruku
    a kako razmjenjujete sadnice, ako niste u istom gradu? meni su dostupne sadnice buhača, i kako to transportirati?
    Na svakakve načine (obično m-ovi pri tom dosta propate )
    Ali možemo se dogovoriti i za transport autobusom, samo treba paziti na pakiranje da se ne oštete. Ja sam svakako zainteresirana za buhač, javit ću ti se na pp.

  33. #133
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa Vidi poruku
    I onda sjemenke ubacim u zemlju?
    Kada, sad, za mjesec, dva....
    Na koju dubinu da ubacim, koliko često treba zalijevati
    možeš ih saditi sada ali u zatvorenom prostoru, ili vani za mjesec - dva kad se vrijeme malo stabilizira.
    Ja sam ih sadila jednom u zatvorenom prostoru, isklijale su dobro ali mi nisu uspjele jer su bile pretanke i duge mladice. To se obično događa kad se biljke sade u zatvorenom s dosta vode i topline a malo svjetla, često budu nesposobne za preživljavanje vani.
    Najbolje da dio posadiš već sad u zatvorenom a dio ostavi za rezervu, ako ti ne uspije ovako pokušaj u proljeće na balkonu.

    Sjemenke se u pravilu stave pod sloj zemlje debeo koliko i sjemenka. Znači za pasifloru je dovoljno da je samo malo pokriješ.
    Zalijevati - bolje da ništa ne kažem moraju biti u vlažnom dok isklijaju, ali čim krenu smanji vodu, to su biljke koje malo traže.

    Meni najbolje uspjevaju kad negdje iskopam mladicu koja se sama posije i dalje je ne diram puno, samo ako je suše je zalijem dok malo ne poraste.

  34. #134
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj SunčicaVŽ prvotno napisa Vidi poruku
    Ja još uvijek tražim sjeme žutog paradajza
    Ima li itko?
    imam ja, mali žuti, raste ti ko one cherry rajčice u grozdu i imaju oblik kruškice!

  35. #135
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    imam ja, mali žuti, raste ti ko one cherry rajčice u grozdu i imaju oblik kruškice!
    Da, tražim i mali i veliki. Imaš sjeme?

  36. #136

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Ja nudim sjeme kukuruza zove se osmoredac. To je neka prastara sorta slavonska. Dobro uspjeva no nikada nema jako viskoke stabljike. Za jelo je jako ukusan, sladak. Moji ga cak kuhaju u zimi umjesto kukuruza iz limenke
    Posadite prvo kukuruz i ka dje visine do koljena uz stapku kukuruza sadite grah.

  37. #137

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Male kruskice bas i nisu ukusne, al jako lijepe za dekoraciju

  38. #138

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj josipal prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nudim sjeme kukuruza zove se osmoredac. To je neka prastara sorta slavonska. Dobro uspjeva no nikada nema jako viskoke stabljike. Za jelo je jako ukusan, sladak. Moji ga cak kuhaju u zimi umjesto kukuruza iz limenke
    Posadite prvo kukuruz i ka dje visine do koljena uz stapku kukuruza sadite grah.
    Baš to trebam i tražim!!
    Moram pogledati što imam za ponuditi za razmjenu
    Da li se možemo dogovoriti?

  39. #139
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj josipal prvotno napisa Vidi poruku
    Male kruskice bas i nisu ukusne, al jako lijepe za dekoraciju
    mi ih obožavamo, a kad mi frendice dođu na kavu, sve mi obrste... bedačeki...

  40. #140
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj SunčicaVŽ prvotno napisa Vidi poruku
    Da, tražim i mali i veliki. Imaš sjeme?
    imam sjeme, ali samo malog... taj veliki nikad vidjela... ali sada ga želim!!!

  41. #141

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Kukuruz
    ako ste iz Zg moze primopredaja
    inace posaljem postom
    I nazalost nista ne treba jer sam zarobljena bez vrta vec neko vrijeme

    Mali zuti paradjaz
    mislim da znam tko ce imti sadnice malih "kruskica" provjerit cu u subotu
    A zna i tko je imao pravi paradajz zute boje pa i to od subote javljam: lagano kiselkast poput kruskica

  42. #142
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Ja baš pakiram sjeme u paketiće za slanje. Nisam više sigurna, tko me pitao za sjeme koromača?

    A one moje tikve nitko više ne zna koja je koja vrsta. Imam sjemena 4 vrste, jedna za koju mislim da je hokaido (a sad mi pada na pamet da bi mogla biti i patišon), 3 vrste koje ne raspoznajem (moguće da su patišonke, buttercup i još neke veeelike). Ako hoćete tikve iznenađenja, slobodno se obratite.
    Tko hoće baš hokaido, imam ih par u podrumu, ako nisu skroz trule mogu ih otvoriti i kad se osuši sjeme poslati.

  43. #143
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Ima li netko nešto od cvijeća za ponuditi?

    Osim kadifica, njih imam...

    I da li netko zna kak se zove cvijeće čiji cvijet izgleda kao lepeza i ljubičaste je boje?
    Posljednje uređivanje od mašnica : 15.03.2011. at 22:35

  44. #144
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj josipal prvotno napisa Vidi poruku
    Kukuruz
    ako ste iz Zg moze primopredaja
    inace posaljem postom
    I nazalost nista ne treba jer sam zarobljena bez vrta vec neko vrijeme

    Mali zuti paradjaz
    mislim da znam tko ce imti sadnice malih "kruskica" provjerit cu u subotu
    A zna i tko je imao pravi paradajz zute boje pa i to od subote javljam: lagano kiselkast poput kruskica
    Ja molim malo sjemena za kukuruz, iz Zg-a sam, iz Zapada (divljeg), do nedjelje sam bez auta, a onda mogu bilo kuda.

  45. #145
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    I da li netko zna kak se zove cvijeće čiji cvijet izgleda kao lepeza i ljubičaste je boje?
    Lepeza, da li to znači da su latice samo na jednoj strani? Da li možeš malo više opisati, veličinu cvijeta, kad cvate, da li je grm, da li je sam cvijet na stapki, niski, visoki, mirisni...Ja imam ljubičastu tibouchinu kao ovu
    http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...ed=0CCoQ9QEwBA
    Pomikaki, našla sam sjeme gazanija, pa ako hoćeš pošalji adresu na pp. Probat ću ti poslati i podanak onog drugog cvijeća.

  46. #146

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    107

    Početno

    cure, ima li netko kakih trajnica za vani?? ja sam iz v.gorice

  47. #147

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    71

    Početno

    Citiraj Ifigenija prvotno napisa Vidi poruku
    Ja molim malo sjemena za kukuruz, iz Zg-a sam, iz Zapada (divljeg), do nedjelje sam bez auta, a onda mogu bilo kuda.
    i ja sam cura sa zapada i molim sjeme kukuruza, i imam auto ))))

  48. #148
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Lepeza, da li to znači da su latice samo na jednoj strani? Da li možeš malo više opisati, veličinu cvijeta, kad cvate, da li je grm, da li je sam cvijet na stapki, niski, visoki, mirisni...Ja imam ljubičastu tibouchinu kao ovu
    http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...ed=0CCoQ9QEwBA
    Baš malo googlam ali ne nalazim fotku, ne nije niti slično kao na ovoj slici. Visine je nekih 20-30cm, možda i više, najviše ga ima ljeti, zapravo je crvenkasto roskaste boje, nešto kao boje ciklame da li miriši ne znam, vidjela sam ga po cvjetnjacima izdaleka...morat ću pogledati ove stranice s cvijećem, možda nađem

  49. #149
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    jao što ja propuštam!
    ovdje se dijeli šakom i kapom
    dakle, besramno žicam
    sve vrste povrća, drveća, cvijeća...
    ono što biste bacili, što vam ne koristi

  50. #150
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    zelenašice, što ste se razbježale, neću više ništa tražiti i bit ću dobra , samo se vratite i pišite ....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •