Pokazuje rezultate 1 do 33 od 33

Tema: Gdje kupujete pidžame/spavaćice za dojenje?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    334

    Početno Gdje kupujete pidžame/spavaćice za dojenje?

    Nakon 1,5 g. golih leđa za vrijeme noćnih podoja, spremajući se sada za (daj Bože) drugu bebu, odlučih naći dobru tekstilnu podršku za noćno hranjenje.

    Vidjeh u rodilištu kod jedne mame spavaćicu koja je bila rezana ispod prsa, gdje su bili gumbići, i vrlo jednostavno se otvaralo. Nikad poslije nisam vidjela ništa slično. Možda netko zna gdje se to može kupiti/naručiti?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    334

    Početno

    Zaboravih staviti pretplatu mailom na ovu temu.... stalno se mučim s tim novim softverom foruma...

  3. #3
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Mene spašavaju potkošulje za dojenje iz H&M, otkrila ih s drugom bebom. U cicama su malo podstavljene, tak da ih drže na mjestu, a otkopčavaju se na onu kopčicu kao grudnjak. Preko imam jednu spavačicu davno kupljenu u Aniti, na preklop gore, rezanu ispod prsa (rodila sam u njoj), onda imam jednu običnu spavačicu s malo dubljim dekolteom, i dvodijelnu piđamu, gore do pola na kopčanje, mislim da je iz Mane. A imam dost velke cice i mogu poslužit obje mladom gospodinu kad zatraži.
    Inače, svako malo vidim one s gornjim dijelom skroz na gumbe (Nama, Mana...), jesu malo smiješne, ali čuvaju leđa.

    Držim vam srečice za bebicu!!

  4. #4
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ima MTČ, i c&a, h&m, pa sad što ti najbolje odgovara.....

  5. #5
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Ima ih preskupih u specijaliziranim dučanima za trudnice, a ja sam se bila opskrbila več za rodilište najobičnijim spavačicama koje su naprijed na kopčanje. Bilo ih je u našem lokalnom dučanu po smiješnim cijenama, bilo ih je i u MTČ - u mrvicu skupljih. U principu je dobra svaka normalna piđama/spavačica, ali da ima naprijed kopčanje. Mislim da ih se može pronači u svakom dučanu s takvom robom.

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Borongajski plac... Čisti pamuk, kopčanje do struka. Cijena prihvatljiva... I danas se tamo snabdijevam. A potkošulje sam znala razrezati bez žaljenja...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    .... A potkošulje sam znala razrezati bez žaljenja...


    Thx, cure!

  8. #8
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    nije stvar u piđami ili spavacici
    kupi jako dobre elasticne potkosulje i ne bi ti trebalo biti zima
    ja ima dvodjelne piđamu i obavezno ispod potkosulju (zimi)
    samo spustim malo potkošulju i bez beda sisa već 2,5 godina

  9. #9
    Žabica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    715

    Početno

    Ja se krpam sa trudničkom piđamom iz Beti, full je dekoltirana i sa rastezljivim potkušuljama. Potkušulje su mi draže rješenje. naš je problem što se tokom cicanja u noći, ali i po danu obje namočimo jer mlijeko curi i curi.

    Ovakvih spavaćica na gumbe sam viđala na placu. Mene gumbi žuljaju tako da ih ne kupujem.
    Posljednje uređivanje od Žabica : 21.04.2010. at 15:20

  10. #10

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    177

    Početno

    Ima od La redoute (kataloška prodaja)
    http://www.laredoute.hr/katalog/SS2010/index.html

  11. #11
    acqua avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    333

    Početno

    i ja imam rastezljive potkošulje ali mi je prevruće u njima spavati. super su potkošulje za dojenje iz hm-a. pidžame s gumbićima/spavačice imaš za kupiti čak i u mercatoru ili intersparu.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    42

    Početno

    Ja sam kupila spavaćice koje naprijed imaju drikere, razrez je skoro do struka. Koštale oko 90 kn komad ma Jarunskoj tržnici (trgovina pored Hrvatske lutrije ne znam kako se zove)

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    334

    Početno

    Ok, dakle - pravac pa na plac. Praktična rješenja su uvijek jednostavna. Thx!

  14. #14
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    Na placu (Črnomercu) ima prekrasnih spavaćica za dojenje sa fora aplikacijama i nisu bapske ...50-70 kn su cijene
    Posljednje uređivanje od (maša) : 03.06.2010. at 13:21

  15. #15
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    U H&M-u sam kupila neke haljinice ljetne, jako jeftino oko 70-tak do 100-injak kuna, na kopčanje, koje ću koristiti kao spavaćice

  16. #16
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    ja sam svojoj kolegici za rođendan na e-bayu kupila prekrasnu trudničku spavačicu na prklop, rezanu ispod prsiju!
    ima raznih modela po prihvatljivim cijenama!

  17. #17
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Nikad ni lipe nisam potrošila na takve stvari, a dojim već sveukupno cca 5 godina...i više!
    Za bolniuc mi se čini suludo dati puno para za neku takvu stvar jer se zakrvari, zafleka ovi ili onim. Besmisleno. Imam hrpu starih majca za po doma (a koje nisu neke rascufane ili poderane ili poflekane) koje su odlične i praktične za dojenje. Imaju veliki dekolte...A čak i u rodilište sam nosila te majce + dole neku pamučnu ili laganu trenirku ili kratke panučne hlačice...A ionako su te stvari kasnije neupotrebljive.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    266

    Početno

    Ovs

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    73

    Početno

    podizem temu
    narucila bih pidzamu ili spavacicu za trudnice/dojilje a da ne prelazi 120kn (iako mi je, iskreno, i to puno).
    hvala unaprijed

  20. #20
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Nisu ti tako bitne te spavaćice. Ako imaš bilo koju doma, samo škarama odrežeš do grudi za dane dok si u rodilištu. Neće biti za kasnije nošenje, jer budu zaflekane.
    A doma vjerojatno nećeš biti u spavaćici, nego majici i trenirci.
    Ako ti je bitno da uvijek izgledaš tiptop, zanemari moj komentar.

  21. #21
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Zašto za bolnicu bolje je ne imati svoje ili ako baš želiš dovoljno je uzeti neku dovoljno široku majcu kratkih rukava,em što ima krvi na svakom koraku em što curi mlijeko ko u potoku
    Za po doma nosiš tak i tak kaj hoćeš
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 09.04.2020. at 15:57

  22. #22
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    U bolnicama dobiš njihove spavačice a ako se dovoljno rano probudiš možeš i svaki dan imati novu i mijenjati kako hoćeš.isto je i s odjećom za klince
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 09.04.2020. at 16:00

  23. #23
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Nemaš potrebe za tim. U rodilištu cirkuliraju njihove iskuhane na visokim temperaturama, a doma kada stigneš možeš na sebe obući baš bilo što. Ne mora biti spavaćica.

  24. #24
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Meni su te bolnicke spavacice uzasno krute i neudobne, osim toga ogromne su. Jedva sam cekala doci u sobu i obuci svoju spavacicu. Poslije toga sam ih normalno nosila, nisu bile uopce isflekane. A jako su mi korisne i kasnije, za vrijeme dojenja. Piđame su mi neprakticne jer moras dignuti majicu pa su gola leđa. Jedino ako su na kopcanje.

  25. #25
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Možda bi bili prakticnije potkosulju ilu top za dojenje i pidzamu na kopcanje preko, tako sam ja.
    I ne dobije se baš u svim bolnicama njihove spavaćice, ja sam imala u mom rodilištu njihovu samo za porod, kasnije nakon tusiranja moje. Tako da ce joj mozda trebat u rodiludtu, tko zna di ce.

  26. #26
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Ja sam u osječkoj bolnici morala imati svoje, te iste sam nosila još mjesecima doma pod obavezno(za spavanje naravno) a onda ih pomiješala s običnim pidjamama.
    Doduše ja sam imala obične pidj i spavaćice na kopčanje, ne znam da ima nekih posebnih za dojenje.

  27. #27
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Ja kao ivana s. Svoju spavaćicu na gumbe da se lako otkopča,a imaš je i za poslije.

    Bolničke prekrute, neudobne i brate velike 3 broja, užasan osjećaj. Moja mi je bila preporod.

    I puno sam se nosila i doma.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    73

    Početno

    divne ste!! hvala vam
    ma frendica mi je rekla da ce mi trebati nekoliko komada, a ja te spavacice inace nikad ne nosim i glupo mi kupovati, a pogotovo davati tolike novce. uzela sam prije nekih dva mjeseca u lidlu potkosulje za dojenje tako da cu njih koristiti
    sto mi jos preporucate kupiti? prva mi je trudnoca pa nemam iskustva, termin je na ljeto...
    grudnjaci za dojenje?

  29. #29
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ti iz lidla su se meni pokazali odlični, uz upijajuce blazinice ne treba nista vise za noc. Za dan sam imala grudnjake za dojenje isto iz lidla, uštimani su da super funkcioniraju s njihovim topovima. Imala sam i 2 njihove pidzame za trudnice, naprijed su na preklop, meni je super funkcioniralo sve zajedno. Te pidzane za trudnice sam nosila mjesecima iza poroda, stvarno mi se isplatilo sve zajedno.
    Evo malo reklame za lidl.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    73

    Početno

    ma ja ga isto obozavam i sad su dobili lijepe grudnjake za dojilje ovaj tjedan ali zbog cjelokupne situacije kontroliraju ulaz kupaca pa red zna biti preko cijelog parkinga tako da uopce nisam ulazila, a htjela bih

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    ljeto - za po doma - uska majica na bretele i ispod jastučići
    za van - neki grudnjak za dojenje i nešto široko u dva dijela (s hlačama)

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    73

    Početno

    hvala vam svima na savjetima!!
    uspjela sam kupiti jeftinu pidzamu u intersparu, imam od prije cetiri potkosulje iz lidla i dva grudnjaka za dojenje. mislim da sam dobro opskrbljena za ljeto

  33. #33
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Mislim da je ok. Ljeti se sve brzo suši, ako ujutro opereš ono što je noću sflekano, do navečer je suho. Drži se i sretno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •