Pokazuje rezultate 1 do 36 od 36

Tema: ZELENdan - utsici

  1. #1
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno ZELENdan - utsici

    kak vam je bilo???
    jel vam se dopalo?
    jel vam nesto nedostajalo?
    jel cega bilo previse?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Nama odlično, prva liga!
    Došli smo tek iza 2, ali smo ostali na Bundeku do kraja.
    Moje su cure napravile svoju zastavicu, radile balzame za usne, gledale odličnu predstavu, na kojoj sam se i ja smijala (inače se obično dosađujem na lutkarskim predstavama, priznajem),

    uživale su bubnjajući, e tu sam im zavidjela jer se i meni to jako sviđa...

    Jedva smo stigle sve to poloviti...još su htjele crtati, pa se vozikati, nikad dosta...

    Ne znam šta bih još rekla, nemam zamjerki

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    13

    Početno

    evo ukratko ,klinci su oduševlljeni,sdili su salatu i luk,bojali zastavicu i svoju vrečicu,papali jabučice...
    -čekali smo aukciju pp i tržili 1 pelenicu i pleteni cover...
    jedva čekamo sljedeće druženje

  4. #4
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno Odlično !

    Mi smo planirali na bubnjanje, pa na glazbenu radionicu, pa na predstavu Hyla.

    Ustvari, priznajem, prvenstveno sam ja htjela na sve to

    Onda sam mislila na poučnu stazu, pa na odlaganje otpada za reciklažu...

    To je kaj se ovaj tren mogu sjetiti,a da idem ponovno pogledati program, paaa...ispalo bih, da se samo mene pitalo - što naravno ni teoretski moguće ako su uz vas 3 i pol godišnjakinja i 4 i pol godišnjak - da bih bila tamo od jutra do kraja!

    I još ne bih stigla na sve - jer sadržaj je bio i više nego bogat!

    Ovako, dakle, kad se mene nije baš previše pitalo s obzirom na ovo dvoje gore spomenutih hahara, bili smo na bubnjanju i glazbenoj radionici.

    I bilo je toplo, od srca, opuštajuće, povezujuće - impulsi jednog skroz boljeg, humanog svijeta

    Mukica, slijedeći put, molim lijepo, upotrijebite sve Rodine čarobne štapiće i učinite onaj park tj.dječje igralište nevidljivim , pa da ja skroz dođem na svoje...


  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    Jako lijepo, stvarno neki drugačiji, topliji i humaniji svijet. Žao mi je što zastavu nije bilo moguće duže izložiti, bila je stvarno prekrasna.

  6. #6
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    mi smo još mali pa nismo mogli na radionice za kikače koje su mi se ovako po opisu činile odlične, zabavne, kreativne,...nadamo se ponovnom održavanju Zelendana kad ćemo imati dovoljno godina za te radionice (i mamu jako zanimaju te kreativne radionice ), ali bili smo na radionici o zdravoj dohrani i u školi nošenja
    radionica o dohrani mi se svidjela, dosta stvari sam već znala, ali saznala sam i nešto novih bitnih stvari, ocjena 5
    škola nošenja je isto bila super, ali po mom mišljenju bila je malo prevelika gužva za praktični rad, možda bi bilo bolje da su polaznici bili podijeljeni u dvije skupine u različito vrijeme
    super su mi bili i štandovi izlagača s eko proizvodima
    uzeli smo vam puno brošura koje sad lijepo čitamo uz kavicu također pohvala brošurama

  7. #7
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    škola nošenja je isto bila super, ali po mom mišljenju bila je malo prevelika gužva za praktični rad, možda bi bilo bolje da su polaznici bili podijeljeni u dvije skupine u različito vrijeme
    ma joj tina55, pa bio je u šatoru štand od pixiekida gdje su cijeli dan pomagali roditeljima namjestiti dijete u nosiljke, mogli ste u bilo kojem trenutku ići ako vam je bila prevelika gužva na radionici...

  8. #8
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    sve je bilo super, samo je moj T bio razočaran jer smo došli malo kasno , pa više nije bilo vreća za oslikavanje, a on se bio nameračio na to.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    ma joj tina55, pa bio je u šatoru štand od pixiekida gdje su cijeli dan pomagali roditeljima namjestiti dijete u nosiljke, mogli ste u bilo kojem trenutku ići ako vam je bila prevelika gužva na radionici...
    Točno, ja sam došla kasnije i sve su mi pokazali.
    Žao mi je jedino zastave, di je sad?
    Nismo je vidjeli dok je bila razvučena jer su cure baš tada morale na WC-e, a tomu su se veselile.

  10. #10
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    I nama se sve jako svidjelo, bili smo tamo cijelo poslijepodne no i mi smo propustili zastavu jer smo tada bili na bubnjanju. Može izvješće - dužina, širina i još pokoja sličica?

  11. #11
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    nesto malo slika ima tu: http://www.facebook.com/album.php?ai...0&l=9cf6f2da01

    zelendanska zastava je ispala duga 11 a siroka 2,5 metra s tim da je ostalo jos skoro tolko krpica koje cure nisu uspjela spojiti
    Posljednje uređivanje od Mukica : 18.04.2010. at 15:13

  12. #12
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Bilo je jako lijepo i bilo je svega, bili bi i još ostali, ali djeca su pozaspala od umora iako bi starija još bila ostala.
    Izgledalo je dobro organizirano, stalno neki moving, cure su radile punom parom ko pčelice, ali sve to uz pozitivnu vibru i osmjesima na licu unatoč umoru,
    tako da je atmosfera bila jako ugodna. Bilo je svega, puuno informacija, puuno zabave i radionica za male i velike.
    Svaka čast na organizaciji!
    Bilo je stvarno za pamćenje!

  13. #13
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    radionica o dohrani mi se svidjela, dosta stvari sam već znala, ali saznala sam i nešto novih bitnih stvari, ocjena 5
    drago mi je ako ti se svidjelo i ispričavam se svima što, zapravo, nije bilo onako kako je zamišljeno.
    trebale smo i kuhati i sjeckati i pisati "receptiće", ali je buka bila prevelika, vremena malo, bilo me strah uopće uključiti rešo s obzirom na djecu i nizak stol...
    nadam se da ste, unatoč svemu tomu, ipak nešto novoga čule i da ćemo opet moći raspravljati na tu temu

    a što se ZELENdana tiče... nema ništa ljepše od ovakvog feedbacka! to da je okolo kružila pozitivna energija vidjelo se i sa islandskog vulkana. zato, valjda, oblak do nas nije ni uspio doći.

    hvala vam svima!

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Lovely place called home
    Postovi
    398

    Početno

    prelijepo

    baš smo guštali!

    i svaka čast mikki na lokaciji tribina za bespelenaše.

    smiješan mi je bio službeni fotograf, dragi je mislio da mi neki voajer snima sise dok dojim, hahaha...

  15. #15
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj PericaY2K prvotno napisa Vidi poruku

    smiješan mi je bio službeni fotograf, dragi je mislio da mi neki voajer snima sise dok dojim, hahaha...
    paaaaa...
    s obzirom da smo imali službenu fotografKINJU...

  16. #16
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    paaaaa...
    s obzirom da smo imali službenu fotografKINJU...
    rikavam LOOOOOL
    perice, ko zna ko te je to slikavao LOOOOL

  17. #17

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Lovely place called home
    Postovi
    398

    Početno



    ajmeee
    bit će veselo... držte fige da ne izađem u medijima!

  18. #18
    darva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    385

    Početno

    Perice
    I mislila sam da ce vam biti predivno. Stvarno mi je zao sto smo mi to preskocili, da nismo imali jedan rodendan i da nam auto nije na servisu vec par dana vjerovatno bi dosli do Zagreba i spojili to s dinosaurima.A bit ce valjda jos takvih dogadaja
    Za slike se nadam da ce biti i poneka koja nije na fejsu, bas sam znatizeljna vidit kako je sve skupa izgledalo

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    perice, meni je beskrajno žao što tebe nisam upoznala, ja sam tvoj (polu)tajni štovatelj (jedna od )

    jedna riječ za pericu - prpošno

    ... i istina, tamo je bila fotografkinja, a hoćeš li ti izaći u Story ili Extra, vidjet ćemo

  20. #20
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    za fotografa i fotografkinju
    bili smo i na štandu Pixiekida, nisam ih se sjetila izdavit s instrukcijama, čekala sam školu
    ma nije problem, škola nošenja je isto bila super i pokazali su mi kako namjestiti bebačicu u sling, jedino kažem kako je teško organizirati taj praktični rad s više ljudi, ali ocjena je isto 5

  21. #21
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Citiraj darva prvotno napisa Vidi poruku
    Za slike se nadam da ce biti i poneka koja nije na fejsu, bas sam znatizeljna vidit kako je sve skupa izgledalo
    ove slike sto sam stavila mozes gledat i ak inisi logirana na face
    samo klikni na link

  22. #22
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    evo još fotki za koje ne morate biti na fejsu:

    http://www.facebook.com/album.php?ai...8&l=e34600daa8
    Posljednje uređivanje od apricot : 19.04.2010. at 08:45 Razlog: pogrešan link

  23. #23

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Lovely place called home
    Postovi
    398

    Početno

    Citiraj Nena-Jabuka prvotno napisa Vidi poruku
    perice, meni je beskrajno žao što tebe nisam upoznala...
    bit će prilike

  24. #24
    ninik avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    986

    Početno

    meni je bilo baš super!
    lijepo, ugodno, edukativno, puno dragih ljudi...ma sve u svemu super!
    nadam se da se već planira sljedeći

  25. #25
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    meni je bilo super!
    štandovi zanimljivi!
    radionice predobre!!
    sudjelovala u aukciji pelena i od srca se nasmijala Ivanki Mazurkijević!!
    bila tamo od 10-18i40 i već lagano padala sa nogu od umora!!

  26. #26
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Kako vam je bilo lijepooo

  27. #27
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    Kako vam je bilo lijepooo
    X

  28. #28
    darva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    385

    Početno

    Predobro je sve ovo,curama organizatoricama
    Stvarno zalim sto smo propustili

  29. #29
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Bilo nam je prelijepo Samo me malo vjetar propuhao. Atmosfera mi je bila predobra. D. je dojio u slingu non-stop i zapišavao obližnja drveća

  30. #30
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj PericaY2K prvotno napisa Vidi poruku


    ajmeee
    bit će veselo... držte fige da ne izađem u medijima!
    mene se ne trebas bojati, nisi mi napeta

    blago vam se svima koji ste bili, i hvala na panou kojeg ste napravile za nas mpoovke

  31. #31
    Nimrod avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    282

    Početno

    Nama je isto bilo super! Bili smo na tri radionice, atmosfera je bila mrak! Najbolje je ispala radionica o besplenaštvu jer su nas preselili van iz šatora, na klupice. Ona o biciklima se najmanje čula jer je buka bila najveća, a ova o dohrani mi je bila i korisna i zabavna, a i bolje sam čula.

    Sigurna sam da ste uložili brdo truda, i pohvale do krova, super vam je ispalo! ;D

    Nadam se da će to prijeći u godišnje događanje i nadam se, sasvim sebično, da se neće - ostane li u travnju - potrefiti na predzadnji puni vikend te poklopiti s danima znanstvene fantastike, jer ga ne bih htjela propustiti.

  32. #32
    acqua avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    333

    Početno

    Super je bilo. Na žalost nemam djecu koja su mogla na radionice, ali radionica o dohrani je bila super. Uvijek mi se lijepo prošetati štandovima platnenih pelena, vidjeti toliko mama, tata i djece na okupu, napokon vidjeti druge mame koje nose bebice u slingu/marami i sresti toliko poznatih ljudi za koje nisam znala da će doći.

    Nadam se da će se inicijativa nastaviti i još više proširiti i obogatiti kroz godine.

  33. #33
    acqua avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    333

    Početno

    Super je bilo. Na žalost nemam djecu koja su mogla na radionice, ali radionica o dohrani je bila super. Uvijek mi se lijepo prošetati štandovima platnenih pelena, vidjeti toliko mama, tata i djece na okupu, napokon vidjeti druge mame koje nose bebice u slingu/marami i sresti toliko poznatih ljudi za koje nisam znala da će doći.

    Nadam se da će se inicijativa nastaviti i još više proširiti i obogatiti kroz godine.

  34. #34
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    evo nam novog zelendana, za manje od mjesec dana

    https://www.facebook.com/Zelendan

    zelendan.roda.hr


  35. #35
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Super !!!

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Super je bilo. Na žalost nemam djecu koja su mogla na radionice, ali radionica o dohrani je bila super. Uvijek mi se lijepo prošetati štandovima platnenih pelena, vidjeti toliko mama, tata i djece na okupu, napokon vidjeti druge mame koje nose bebice u slingu/marami i sresti toliko poznatih ljudi za koje nisam znala da će doći.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •