Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Dr. Duić -privatna ordinacija

  1. #1
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno Dr. Duić -privatna ordinacija

    Trebala bi informaciju da li netko zna da li dr. Duić s Merkura ima možda svoju privatnu ordinaciju i kako mogu doći do kontakta. Naime dobila sam preporuku da odem kod njega prije slijedećeg IVF-a radi svojih imunoloških problema ali liste čekanja su prestrašne i nema šanse da socijalno to obavim na vrijeme
    Svaka informacija je i više nego dobrodošla

  2. #2
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Mislim da nema baš svoju, ali zadnje kad sam ga popratila (a to je bilo, doduše, pred sigurno 3 godine), radio je, čini mi se, srijedom popodne, tj. gostovao je kod nekoga, zaboravila sam više gdje, ali mogu pitati curu od koje sam bila dobila kontakt, ako ona to još uvijek ima i ako je to aktualno stanje.

    Ako ne možeš do njega, vjerujem da ti je dobra opcija dr. Radončić iz Pol. Vili.

    Sretno, fellow-idiopato!
    Posljednje uređivanje od ina33 : 21.04.2010. at 00:54

  3. #3
    Mona 20 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj ninochka28 prvotno napisa Vidi poruku
    Trebala bi informaciju da li netko zna da li dr. Duić s Merkura ima možda svoju privatnu ordinaciju i kako mogu doći do kontakta. Naime dobila sam preporuku da odem kod njega prije slijedećeg IVF-a radi svojih imunoloških problema ali liste čekanja su prestrašne i nema šanse da socijalno to obavim na vrijeme
    Svaka informacija je i više nego dobrodošla
    Imaš PP

  4. #4
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Dr.Duić definitivno nema privatnu ordinaciju. Ne vidim kad bi jadan još i to stigao
    Ali vjerujem da ako odeš do njega kad radi u Merkuru (čini mi se da je još uvijek petkom) i objasniš mu svoju situaciju, ugurat će te preko reda. Meni je bilo hića i nitko me na nikakvu listu čekanja nije stavljao
    Posljednje uređivanje od Ninči : 21.04.2010. at 09:07 Razlog: Prerano sam stisnula enter :(

  5. #5
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Draga ninchka dr. Duić, nema svoju privatnu ordinaciju ali ordinira privatno jedan dan u tjednu kod dr. Đurića, Draškovićeva 18, telefon ti je : 01/4813700.
    Sretno!!

  6. #6
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Kod Duića se čekalo na Merkuru jedno prijepodne, ali trebalo je baš doć ujutro ostavit uputnicu. Muž i ja smo to rješavali tako da bi od, tipa 8-10 odčekao on, pa nazad na posao, pa bih onda poslije na "čeku" od 10-12 došla ja. Nismo se naručivali danima unaprijed, ali to je bilo pred 3 godine. Tad nisam znala za opciju privat, izvan r. vremena i popodne, vjerojatno bih je bila iskoristila. Sretno!

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    I ja sam kod dr.Dujica isla preko uputnice, doduse isto prije par godina, nazvala bih sestre i taj dan u tjednu kad radi dosla bih i cekala do poslije podne ali bih obavila sto trebam isti dan.Tada zaista nije bilo liste cekanja, i meni je to nesto novo.Nadam se da ces doci do njega na vrijeme.Sretno!

  8. #8
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Hvala vam cure na pomoći, nazvala sam ovaj kontakt u Draškovićevoj i naručila sam se za drugi tjedan i odmah sam mirnija jer koliko sam ja vidila na merkuru su sad liste čak za 7 mj. što mi je prestrašno za dočekati!

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Htjela sam jos samo reci da ti te nalaze moze ocitati i dr. R u Viliju ako ti bude hitno i ne dodjes na vrijeme kod dr. Dujica.

  10. #10
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Citiraj RuzicaSB prvotno napisa Vidi poruku
    Htjela sam jos samo reci da ti te nalaze moze ocitati i dr. R u Viliju ako ti bude hitno i ne dodjes na vrijeme kod dr. Dujica.
    Dr.R. me i poslao njemu iz tog razloga jer on kao privatnik mi nažalost ne smije prepisati određenu terapiju koja meni treba nego samo dr.Duić koji je u tzv.sustavu a terapija je dosta rizična i skupa pa nije dobro da bez drugog mišljenja idem na nju ili da je uzimam na svoju ruku

  11. #11
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    ninochka, imaš pp

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •