Stranica 4 od 12 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 600

Tema: Koja kolica preporučate?

  1. #151
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj Moe prvotno napisa Vidi poruku
    Po tome ispada da su Completo bolja od Sportivo?
    pa sve je isto osim te navlake
    i naravno taj denim materijal je kod svih modeal peg perega nešto skuplji

  2. #152
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    prije svega hvala na cestitkama
    daklem, pp book plus: mi smo pitali na par mjesta i prvo nam nitko nije znao objasniti jer su ih tek bili dobili i uopce nisu znali da postoje 2 verzije. Kasnije smo dobili odg da je upravo razlika u toj navlaci (kako je vec spomenuto) ali da su vecinom do sad narucivali s 1 navlakom. Iskreno, ni ne vidim potrebu za dvije jer nije problem skinut s jednog dijela i pricvrstit na drugi. Razlike u cijenama su ogromne od centra do centra, cak i do 2000 kn!!! a realna je razlika u cijeni ovisno o materijalu, od standardnog jednobojnog s tockicama do dvobojnog, kombinacije s kozom i denima. Teta u ducanu mi je savjetovala jednobojni, ujedno i najjeftiniji, jer je laksi za odrzavanje i dugotrajniji. Ono sto se meni jos svida je da se za njihovu kosaru moze kupiti stalak (300-400kn) sto mi ce cini dosta prakticnim. I da,dosta je navala pa se kolica cekaju cca 3 tjedna.
    Sto se tice boje, mi smo se na kraju odlucili za geo.

  3. #153
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    pa i meni je ok ta najjeftinija verzija booka, jer mi se ne da davati i preko 1000 kn više samo za jednu navlaku? koju ionako mogu kopčati kako hoću, dakle djetetu ništa ne fali
    jedino što su mi ona u denim boji stvarno predivna i materijal je baš super, čini mi se jako trajan taj traper, samo što je to najskuplja verzija

  4. #154
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    ma samo za materijal, to je stvarno previse. za tu razliku kupis i kindich i komodu za presvlacenje. eh i da, zaboravih spomenuti, "okov" (druga rijec ne pada na pamet ovom mom trudnickom mozgu) moze doci u 3 varijante koliko sam skuzila: srebrni, crni, kombinacija.

  5. #155
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    da, šasija se može birati boja

  6. #156
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Citiraj geceta prvotno napisa Vidi poruku
    Razlike u cijenama su ogromne od centra do centra, cak i do 2000 kn!!!
    Ma daaaaj?
    Ajde javi gdje su najpovoljnija kad si već istražila. Možeš i na dm ako ti je tu nezgodno radi reklame.

  7. #157
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Hej cure, evo da vam se i tu pridružim!
    Ja sam se isto odlučila za pp book! No, ja ću kupiti samo sportivo dio zato što će mi frendica dati od pp košaru i autosjedalicu jaje. U trgovini sam još dodatno provjerila sa prodavačicom jesu li stvarno kompatibilni ti dijelovi pa sve može ići na ova kolica i teta prodavačica kaže da da!
    Uglavnom, u Fun4mum imaju sportivo dio za 3.899 / 3.759 / 3.069 kn ovisno o tkanini. uz ta sportivo se dobije zimska navlaka i navlaka za kišu te stalak za bočicu. Inače je (u ovoj srednjoj kombinaciji materijala) 3u1 6.699 kn. Za ostale materijale nisam pitala. Meni se u biti jako sviđa boja Miele ili Mokka. Eh da, znam da oni imaju popust za gotovinsko plaćanje 10%.
    Jedino mi se ne sviđaju pp torbe za kolica pa sam vidjela puno bolje od proizvođača Lassig.

    samo pitanje jeste li pokušale voziti kolica poprilično brzo jer mi je rekla frendica da ponekad kod nekih kolica kada se napravi malo duži korak da se nogom zapne za onaj zadnji dio kolica...

  8. #158
    Melem33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    714

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku

    Zasto krevetic nije u planu za no. 2?
    Mi iduci tjedan krecemo u preliminarno razgledavanje, virtualno sam vecim dijelom dobro apsolvirala, tako da vec imam dosta dobru sliku sto SVE zelim
    imamo stokke, a uzeli smo do 10g., a s obzirom na moje povisene godine sl bebu planiramo, dok ce ova prva jos biti u kreveticu.
    Sto si si izabrala?

  9. #159
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Citiraj 123beba prvotno napisa Vidi poruku
    Jedino mi se ne sviđaju pp torbe za kolica pa sam vidjela puno bolje od proizvođača Lassig.
    Baš danas mi je frendica, majka blizanki od dvije godine rekla da si obavezno nabavim torbu po njenoj preporuci - da ju je to spasilo 100 puta, da ima milijun pretinaca, i da joj uvijek ali baš uvijek sve stalo, i uvijek je znala gdje joj što stoji u torbi. A radi se o JJ Cole torbi model Mode.
    Tko prodaje Lassig kod nas da i to malo škicnem?

  10. #160
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Lassig ti imaju isto u fun4mum, iako možeš na netu pogledati kakvih sve modela imaju. Naravno, to baš i nije to jer ja volim popipati i pogledati sve iznutra. Dosta je velika torba i isto imam osjećaj da bi sve trebalo stati, a ima mi i lijepih modela. Ja sam baš gledala neku tamno smeđu sa nekakvim stablom (Chocho Cherry)... Cijena je oko 550 kn. Ne znam jesu to ok cijene ili se može naći nešto jeftinije, a lijepo... evo link sa torbama... http://www.svijet-beba.hr/lassig_tor...m#.URwL_fJcb6M

  11. #161
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Melem33 prvotno napisa Vidi poruku
    imamo stokke, a uzeli smo do 10g., a s obzirom na moje povisene godine sl bebu planiramo, dok ce ova prva jos biti u kreveticu.
    Sto si si izabrala?
    Saljem pp da ne zachatavamo temu.
    Sto se kolica tice definitivno Stokke. To sam odlucila i prije nego sto sam zatrudnila; svida mi se kako ti Norvezani razmisljaju

  12. #162
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Maco, meni su isto stokke krasna po dizajnu no čula sam od ljudi koji ih imaju da su dosta mala (plitka) kad kikac poraste... Sad imaju neki novi model sa lijepom, velikom kosarom za stvari dolje, no nažalost ovaj gore dio sjedista za bebu je i dalje istih dimenzija...

  13. #163
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    I ja sam cula da su mala, a opet, moja susjeda vozi u njima klinca od godinu i pol
    U svakom slucaju, planiram kupiti i Maclaren kisobran kolica u koja cu ga prebaciti kad za to dode vrijeme, pa...
    A ova visina na kojoj je beba, visina samih kolica i rucke (to mi je jako bitno), mogucnost da je dijete okrenuto od i prema soferu, materijali... su mi dovoljno uvjerljivi argumenti.
    Inace, je li tko gledao ova kolica http://www.mimakids.com/xari-configurator/#? Poprilicno "lice" na Stokke, doduse i cijenom su blizu, ali inovativna sto se kosare tice http://m.youtube.com/#/watch?v=glfI-...%3DglfI-ZOIJIc.

  14. #164
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    bacanje para....postoje razne i jeftinije varijante kojima se takodjer okrece dijete.

  15. #165
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    bacanje para....postoje razne i jeftinije varijante kojima se takodjer okrece dijete.
    Nekom je, nekom nije. Okretanje djeteta znam da nije ekskluziva Stokke-a, ali nije niti jedina prednost koju sam navela.
    Ako znas neka druga kolica u kojima je dijete tako visoko kao u xplory, a moze se i spustiti, da ima jos i visoku rucku (tata je 205 cm, jedna baka 155, druga 165 cm), tako veliku torbu za kupovinu, otvorena sam za prijedloge i nebacanje novaca

  16. #166
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ok, za gore-dole ne znam. na npr. britaxovim beba sjedi/lezi na 70cm visine- osovina je na toj visini, okrece se, a rucka varira visinu od 75 do 110 cm, ima 4 ili 5 polozaja. i kompatibilna su sa romer AS koja ima najbolje ocjene na testovima. beba ima puno vise mjesta u njoj od strokke, a i donja kosara je fakat ogromna i pristupacna i podnosi veliku kilazu.
    http://images.amazon.com/images/G/01...03OBYTHM_3.jpg
    Posljednje uređivanje od leonisa : 14.02.2013. at 16:01

  17. #167
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    sad sam u soku...osam i pol tisuca kuna. za kolica i kosaru. :eek:

  18. #168
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    U xplory beba moze biti na visini od 89-123 cm. S adapterima na njih mogu ici Maxi cosi i Besafe as (cabrio i iZi go) koje takoder imaju vrhunske ocjene po Adacu.

  19. #169
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Mislim, ne kazem da su kolica savrsena, ali za nas su savrsena s obzirom na kriterije koje imamo.

  20. #170
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    da mi se kolica sama montiraju poput stolicu prostri se ne bi vrijedila tih para. 8 i pol! i onda kasnije nova. i ti adapteri kostaju jos para. i ta AS...

    al eto, ko voli...

  21. #171
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku

    al eto, ko voli...
    Upravo tako. O plateznim mocima i ukusima inace ne raspravljam, samo navodim objektivne (za mene) prednosti kolica.
    Da su skupa, skupa su, ali sto se visine polozaja tice, ja im ne nalazim alternativu. A monopol se uvijek moze lijepo naplatiti...

  22. #172
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    postoje i ona Mima Xari i Mima Kobi, ali su isto oko 7000 kuna.

  23. #173
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    zbog cega ti je bitno da se beba dize/spusta da vrijedi toliko?
    iako sam gledala snimku i ne vidim da se dijete moze dici do 123 cm. maksimum podignutog sjedista je zeni na youtubeu u razini butina. vrh kolica moze biti 123cm, a recimo da sam zlatna sredina izmedju TM i bake da mi je guzica bebe na 123 ne bi kolica mogla vozit jer ne bi apsolutno nista vidjela ispred sebe.

    kuzim za rucku da igra ulogu, no ovo za bebu ne kuzim.

  24. #174
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    a ona jane' kolica, pomču li se ona po visini? vidim ih dosta po gradu

  25. #175
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    sogorica ima jane rider matrix i koliko znam, ne sjediste ni kosara se ne mogu podesavati po velicini. cak ni rucka nije teleskopska, nego se samo onaj gornji dio moze dizati- spustati.

  26. #176
    Su1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    100

    Početno

    Ima li netko iskustva sa Hauck viper kolicima, danas sam ih vidjela, poprilicno su lagana, pristojna cijena? Vidjela sam i zeljena mi Gracco Trekk, al su zaista preteska i vrlo glomazna.

  27. #177
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    Mi uzeli cam combi emotion 3 u 1 i cekaju bebolinicu. I predivna suu. I zadovoljna sam sa svim mogucnostima koje pruzaju. Gledala sam stokke, i kad bi ih uzela, uzela bi i sve dodatke za njih jer drugacije ih nebi htjela, a tak im je cijena jako velika, al mm-u se nisu svidla nikako. Peg perego i graco su prerazvikana tj u rangu s Cam kolicima a ova su mi definitivno predivna

  28. #178
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Primjetila sam da nitko ne predlaže chicco kolica- ne slovi li to za kvalitetnu opremu? Ima li ih itko i kakva su vam iskustva s njima?
    Posljednje uređivanje od zekana : 16.02.2013. at 08:32

  29. #179
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Ima moja sestricna ali ne znam tocno koji model i prezadovoljni su. mi imamo njihova kisobran kolica stara 19godina i jos uvijek su ko nova,izgledaju puno bolje nego neka u ducanima.

  30. #180
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Imam ja chicco trio living i zadovoljna sam. S autosjedalicom sam dobila jastucic za novorodjence i bazu. Kosara je dosta prostrana, a sportski dio je isto ok. Moze se okrenuti prema vozacu kolica i suprotno od njega, ima navlaku za kisu i za zimu, kosara za stvari. Sportski dio se zatvara kao kisobran kolica tako da stane i u manji auto. Ako te jos nesto zanima, pitaj

  31. #181
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Citiraj Idnom prvotno napisa Vidi poruku
    Imam ja chicco trio living i zadovoljna sam. S autosjedalicom sam dobila jastucic za novorodjence i bazu. Kosara je dosta prostrana, a sportski dio je isto ok. Moze se okrenuti prema vozacu kolica i suprotno od njega, ima navlaku za kisu i za zimu, kosara za stvari. Sportski dio se zatvara kao kisobran kolica tako da stane i u manji auto. Ako te jos nesto zanima, pitaj
    Znate li možda kakva su duo living chicco- da li je puno 1500 kn za ova kolica??? pls treba mi savjet, možda ih kupim.

  32. #182
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Chicco duo living se sastoji od autosjedalice (0-13kg) i sportskog dijela. On ima 4 polozaja, ukljucujuci i nulti tako da i novorodjence moze u njega ako ne odlucis kupiti kosaru. Za cijenu ne znam jel puno ili ne. Pretpostavljam da su rabljena pa treba vidjeti u kakvom su stanju. Osobito pripazi na datum proizvodnje autosjedalice.

  33. #183
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    ovdje razmjenjujete savjete/iskustva, ne prodajete/kupujete kolica
    prodaja i kupnja su dopuštene samo na Forumskoj burzi
    nisam vam dala opomenu, samo brisala postove koji se odnose na prodaju/kupnju
    molim vas nemojte više, jer idući put neću biti tako blaga
    hvala

  34. #184
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Ok, sorry! Nije bilo namjerno, tj iz neznanja pravila sam stavila!

  35. #185
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Citiraj Idnom prvotno napisa Vidi poruku
    Chicco duo living se sastoji od autosjedalice (0-13kg) i sportskog dijela. On ima 4 polozaja, ukljucujuci i nulti tako da i novorodjence moze u njega ako ne odlucis kupiti kosaru. Za cijenu ne znam jel puno ili ne. Pretpostavljam da su rabljena pa treba vidjeti u kakvom su stanju. Osobito pripazi na datum proizvodnje autosjedalice.
    Koliko smiju biti stare autosjedalice? Totalno sam u mraku što se toga tiče. Prostudirat ću tu temo, ali samo osnovno...

  36. #186
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    ovdje razmjenjujete savjete/iskustva, ne prodajete/kupujete kolica
    prodaja i kupnja su dopuštene samo na Forumskoj burzi
    nisam vam dala opomenu, samo brisala postove koji se odnose na prodaju/kupnju
    molim vas nemojte više, jer idući put neću biti tako blaga
    hvala
    Pardon, stvarno nije bila namjera kupovine nego smo se valjda poklopile u priči... šta postoji Burza??? Gdje? Stvarno sam svaki dan na Rodi pa nisam ni znala za to, sa svakim danom sve više i više jer sam na ležanju/čuvanju trudnoće... sve i da imam novaca za kupovinu novih stvari, ne mogu hodati okolo. Gdje je burza, gdje je? Ovo mi je nekako sigurnije mjesto od svih...

  37. #187
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Piši, zekana, piši. Što više postova, to prije se burza otvara...

  38. #188
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Piši, zekana, piši. Što više postova, to prije se burza otvara...
    Volim ja i čitati i pisati ovdje tako da to neće biti nikakav problem. Stvarno mi ispunjavaju ovi postovi dosadne sate. Kad me zabole ruke od heklanja, ja se samo prebacim na kompjuter. Facebook mi nije interesantan, samo ovdje nađem svoj trenutni svijet. Nema trudnica oko mene, samo Roda, hehe!

    Tako da čitam, smijem se, pišem, razonoda... Eeeeee rodice moje vidimo se uskoro onda i na burzi, hehe!

  39. #189
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Nekom je, nekom nije. Okretanje djeteta znam da nije ekskluziva Stokke-a, ali nije niti jedina prednost koju sam navela.
    Ako znas neka druga kolica u kojima je dijete tako visoko kao u xplory, a moze se i spustiti, da ima jos i visoku rucku (tata je 205 cm, jedna baka 155, druga 165 cm), tako veliku torbu za kupovinu, otvorena sam za prijedloge i nebacanje novaca
    Skate isto ima nekoliko pozicija po visini. I ručka se isto može podizati i spuštati.
    http://www.youtube.com/watch?v=ijjMvfF9jQM

  40. #190
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ali peg perego je prestao proizvoditi skate, šteta

  41. #191
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    nisu prestali proizvoditi. vidi link gore. sad su obogacena. moze se i dvoje djece voziti odjednom. priznajem pristrana sam. lijepa su mi i gotovo. skupa, ali ne koliko stokke. beba je uzivala u njima.

  42. #192
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    može jedan info ako znate koji nije vezan isključivo za kolica (no mene najviše zbog toga zanima)... Sredinom travnja
    će u West Gate-u biti dani beba, mami i trudnica i piše da je obično bude dosta sajamskih popusta... Ima li tko iskustva jesu popusti u svi trgovinama dječjom opremom i vrijedi li taj popust za ono što je u tom trenu dostupno u trgovini ili se mogu naručiti kolica koja mi sami želimo pa ih kupiti sa popustom kada ih nabave (u slučaju da nema raspoloživih za vrijeme sjama)... u biti me zanima da znam da ranije ne kupujem ništa pa da iskoristim te popuste za sve što mi bude trebalo

  43. #193
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    nisu prestali proizvoditi. vidi link gore. sad su obogacena. moze se i dvoje djece voziti odjednom. priznajem pristrana sam. lijepa su mi i gotovo. skupa, ali ne koliko stokke. beba je uzivala u njima.
    to je iz 2011, nema ih više, gledali smo popis svih proizvoda na njihovoj stranici
    http://global.pegperego.com/hr-en/babyproducts-site

  44. #194
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    stokke i skate su super kolica ako ih možeš držat otvorena ispod stubišta i ako ih ne moraš svaki dan stavljat u auto. Jer stvarno zauzimaju puno previše mjesta kad se zatvore
    hoću reć, ako ćeš ih koristiti za šetnje po kvartu (ili manjem gradu) super, ali ako s njima moraš često u/iz auta, onda nikako nisu praktična. Pogotovo dok imaš i košaru na njima

  45. #195
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ja sam ih našla na njihovoj stranici
    http://global.pegperego.com/babyprod...2/Skate+System

    I još ih ima za kupiti. Kolekcija 2011.
    http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=209608

    Ali, stvarno su nespretna ako imate stubište za nositi po njemu. Ili ako imate 50 kg. Za voziti i udobnost djeteta je super.

  46. #196
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Skate isto ima nekoliko pozicija po visini. I ručka se isto može podizati i spuštati.
    http://www.youtube.com/watch?v=ijjMvfF9jQM
    A kad mi nisu lijepa
    Ma, stvar je u tome da sam se ja odlucila. Nedostaci Stokkea mi ne igraju veliku ulogu, zivim u malom gradicu, imam veliki gepek, mjesta na stubistu...a prednosti su mi i dalje uvjerljivo
    Jedino sad gledam da li kupiti rabljena Naime, planiramo se i nositi, pa nisam sigurna hoce li kvantiteta upotrebe ipak opravdati toliki izdatak (leonisa, ubacila si bubicu )...

  47. #197
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    a koja kišobran kolica kupiti?
    da su ok a normalna cijena?
    i što gledati pri kupnji?

  48. #198
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Citiraj ardnas prvotno napisa Vidi poruku
    Moja preporuka ti je da uzmeš sa košarom, ali isto tako ne bi uzimala chicco jer im jaje nije baš kvalitetno.
    Je li stvarno chicco jaje nije dobro? Na svim modelima ili samo na nekima? Pa ono je u najkrhkijem bebinom razdoblju... Jesam li dobro shvatila- jaje je košara za novorođenče, zar ne? Chicco trio living fun- kakva bi bila ocjena njega po vama?

  49. #199
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Jaje je autosjedalica

  50. #200
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Jaje je autosjedalica
    UPS! Hvala, ja u zabludi... hehehhe!

Stranica 4 od 12 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •