Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 600

Tema: Koja kolica preporučate?

  1. #551
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Drzi ju u kosari sto dulje. Kad se pocne sama dizat, izdizat iz kosare orebaci ju u sportski dio.

  2. #552
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    ima li netko iskustva sa kunert kolicima? vip ili silver?

    u srbiji se daju kupit 3u1 za 2100kn sa ful opremom... pa me zanima iz prve ruke ima li netko ili je probao/cuo/vidio?

  3. #553
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Citiraj ivana.sky prvotno napisa Vidi poruku
    ima li netko iskustva sa kunert kolicima? vip ili silver?

    u srbiji se daju kupit 3u1 za 2100kn sa ful opremom... pa me zanima iz prve ruke ima li netko ili je probao/cuo/vidio?
    ivana.sky, ja sam ih prošle godine gledala u Westgate - u na Danima beba, djece i trudnica. Meni nisu bila baš nešto. Dosta velika i teška, nezgodna za sklapanje, a i za AS nisam našla nikakve testove i ocjene. AS je imala samo navlaku preko one plastike pa mi je djelovala dosta kruto i neudobno. Kažem, to je samo moj dojam. Meni su bila lijepa na internetu, a privukla su me i cijenom pa sam išla ih vidjeti uživo.

  4. #554

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ima li netko iskustva sa ovim kolicima http://djecjakolica.eu/proizvod/djec...m-crno-crvena/ ? Svidjaju mi se, samo mi se sportski dio cini nekako prekratki. A uz njih, svidjaju mi se i ova http://www.magicbaby.hr/oprema-za-be...nit-clone.html samo dok jos kupim AS puno bi me vise kostala...iako tih ABC ima na jednoj njemackoj str. sada na turbo snizenju i salju u Hrv. ali nekako se ne usudim riskirati..radi se o stranici http://www.babyartikel.de/ , mozda je nekome poznata.

  5. #555
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Citiraj sladja01 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko iskustva sa ovim kolicima http://djecjakolica.eu/proizvod/djec...m-crno-crvena/ ? Svidjaju mi se, samo mi se sportski dio cini nekako prekratki. A uz njih, svidjaju mi se i ova http://www.magicbaby.hr/oprema-za-be...nit-clone.html samo dok jos kupim AS puno bi me vise kostala...iako tih ABC ima na jednoj njemackoj str. sada na turbo snizenju i salju u Hrv. ali nekako se ne usudim riskirati..radi se o stranici http://www.babyartikel.de/ , mozda je nekome poznata.
    Ja sam bila u suboru u magic-u bas zbog te cobre i prodavacica je provjeravala al nije je bilo ni u jednoj trgovini s kosarom po toj cijeni. Bila je jedna mamba ,sahara boja ako se dobro sjecam. Ima nova kolekcija po 3200,mislim al samo sportski ,kosara je jos oko 1000 i as 900-1200 ovisi koja. Ja ih nisam kupila na kraju. Ima jos slicnih modela ,zaboravila sam koji,nisu od abc al su lijepa samo sto cijena seta 3u1 ide i preko 5000,sto je meni previse. I da ,ja sam se poprilicno iznenadila kad sam vidjela uzivo velicinu tockova na abc!! Na slici su izgledali manji nego uzivo! Ogromni su
    Za ova kolica mirage reverso nisam nasla na iskustva u hr pa sam brzo odustala iako je cijena ok i cine se lijepa. Na nekom slovenskom forumu sam uz pomoc googla procitala ne bas sjajne komentare.
    Mi smo na kraju kupili graco evo,3 u 1 za 3200 sa popustom u baby centru,a uma ih i bubamara za 2900. Cine se ok,al naravno budem vidjela kad bebac dodje.

  6. #556

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ne razumijem onda cijenu na stranici ako su u trgovini toliko skuplja, a tu lijepo pise da se dobije i kosara i sportski dio. A meni su ona br.1, ali iskreno previse mi je to novaca pogotovo ako cijena zaista nije kao na webu. Iz Njem bi ABC mogla dobiti za oko 3200 i to 3u1, ali tako se ne usudim narucit. A ta slovenska onda vjerovatno otpadaju s popisa. Evo su mi lijepa jako, ali kada bi ja bas sa 3 kotaca.

  7. #557
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    kako na facebooku, imam bubamaru, zapela su mi za oko, ova kolica.
    koliko sam shvatila, kosara za novorođence postaje sportski dio ( i obrnuto). dobije se i autosjedalica. cijena se cini totalno pristojna... ako ih je netko vidio u zivo, neka napise stogod.


    http://www.bubamara.in/djecja-oprema...03830057734767

  8. #558
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    centar, provjeri samo kako je sjedalica prosla na testovima
    mislim da te freeon as i nisu nesto

  9. #559
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Citiraj sladja01 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne razumijem onda cijenu na stranici ako su u trgovini toliko skuplja, a tu lijepo pise da se dobije i kosara i sportski dio. A meni su ona br.1, ali iskreno previse mi je to novaca pogotovo ako cijena zaista nije kao na webu. Iz Njem bi ABC mogla dobiti za oko 3200 i to 3u1, ali tako se ne usudim narucit. A ta slovenska onda vjerovatno otpadaju s popisa. Evo su mi lijepa jako, ali kada bi ja bas sa 3 kotaca.
    Tako je nama teta u trgovini rekla.To je kao stari model,i ispricala se sto stranica nije azurna :/ To je magic u osijeku
    A jesi razmisljala o hauc? Ima model na 3 kotaca,uzivo su mi bila ok,i jako lagana za gurat.Cijena je mislim isto oko 3000 za 3 u1.

  10. #560
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Citiraj centar prvotno napisa Vidi poruku
    kako na facebooku, imam bubamaru, zapela su mi za oko, ova kolica.
    koliko sam shvatila, kosara za novorođence postaje sportski dio ( i obrnuto). dobije se i autosjedalica. cijena se cini totalno pristojna... ako ih je netko vidio u zivo, neka napise stogod.



    http://www.bubamara.in/djecja-oprema...03830057734767

    Ja sam ih gledala u zivo I nisu mi bila nesto. Nekako su mi djelovala plasticno I klimavo.
    Al najbolje da sama vidis. Mozda sam ja samo dobila krivi dojam. I nisam bas skuzila tetu dal sjedalica ide na konstrukciju.

  11. #561
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Prodala sam sinova kolica i kupila neki dan polovna stara 1god 3u1 kolica abc design 3 tec. I prezadovoljna sam.

  12. #562

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Mi bili neki dan Zg u Magic baby gledati abc cobru, imali jedna u izlogu i da, po novom je sportski dio 3200 + kosara 1000kn...a za drugacije cijene na njihovoj stranici zena kaze, ah, to je bila kao akcija na stare modele...mislim muljaze...i htjela sam da nam izvadi iz izloga kolica, ali kao problem joj je jer mora sve micati tako da samo rekli dovidenja otisli...i isli smo gledati polovnu cobru, ali bila je u losem stanju pa smo odustali i spremamo se naruciti iz Njem jer su povoljnija, a bas bi ta htjeli

  13. #563

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Samo da napisem da smo narucili abc cobru sa ove stranice z Njemacke http://www.babyartikel.de/produkt/ko...ulticolor_2014 i stigla nam je za 5 dana i sve savrseno, malo smo izgubili zivaca jer nas je bilo strah da li ce stici, ali s obzirom da smo turbo ustedili, isplatilo se

  14. #564

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Moze samo pitanje ako znate dali mi iz hr mozemo platiti na rate posto vidim da ima ta mogucnost?

  15. #565

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    70

    Početno

    Imam pitanje za iskusne mame i tate Vi koji ste kupili 3u1 kolica (i koja konkretno), jesu li vam stvarno koristila cijelo vrijeme dok se dijete (djeca) vozila u kolicima ili ste u nekom trenu ipak kupili kisobran kolica jer su iz nekog razloga bila prakticnija?

  16. #566

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Kupili 3 u 1,prezadovoljni !
    Posebno mi je drago što smo odvojili kune za bazu u autu i što sam mogla dijete kliknuti iz auta na kolica za sekundu. Naravno to bi radila kada bi nešto brzinski trebala obavit,trudila sam se da dijete u AS-jajetu nije duže od sat vremena. Ako bi se vozili u kolicima na duže relacije obavezno košara da je dijetetu kičma na ravnom.
    zgodno je i kada kolica imaju mogučnost da se dijete okreče od sebe i prema sebi,u slučaju bure,vjetra a i da vidite što radi.
    Košara mi je zgodna i za ljetne bebe (zaštićena od sunca sa svih strana i zrak cirkulira oko nje) i za zimske (nema udara vjetra,bure)
    Sportski dio sa prvom curom smo dosta koristili do 2 god. Jer se je htjela vozit u njima.
    Prijateljici mali od kada je prohodao nije htjeo u kolica.
    AS i kolica sa košarom prodajem ovdje nA forumskoj burzi ako koga zanima.
    Sportski dio se još koristi ,njega ne prodajem.

  17. #567
    alga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Citiraj lavko prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje - mala mi ima 5,5 mjeseci i sad je u košari. Kada prelazim na kišobran kolica? Jel mora samostalno sjediti za to ili to ide s kilažom ili kako?
    mora samostalno sjediti.

  18. #568

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Ima li mozda netko iskustva sa Tako kolicima?

  19. #569
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Koja kolica kupiti za teže kategorije? Cura nam ima 14 kila, teren je katastrofalan. Sto prijelaza, čitaj-klackanja s njima na prijelazima, kamenčići po cesti, rupe... pih... koja KIŠOBRAN KOLICA da su lagana, a čvrsta?

  20. #570
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj zekana prvotno napisa Vidi poruku
    Koja kolica kupiti za teže kategorije? Cura nam ima 14 kila, teren je katastrofalan. Sto prijelaza, čitaj-klackanja s njima na prijelazima, kamenčići po cesti, rupe... pih... koja KIŠOBRAN KOLICA da su lagana, a čvrsta?
    Moju tesku guzu u slicnim uvjetima odlicno sluze Babyzen Yoyo. Baci oko na recenzije na Youtube.
    Ali nisu jeftina i vise ih nitko ne uvozi u hr

  21. #571
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    maclaren volo- ima li tko iskustva s njima- kakva su za teške guze? Koliko su čvrsta za 14 kila?

  22. #572
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    ima netko iskustva sa hauck ili bc ride kolicima?

  23. #573
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Citiraj centar prvotno napisa Vidi poruku
    kako na facebooku, imam bubamaru, zapela su mi za oko, ova kolica.
    koliko sam shvatila, kosara za novorođence postaje sportski dio ( i obrnuto). dobije se i autosjedalica. cijena se cini totalno pristojna... ako ih je netko vidio u zivo, neka napise stogod.


    http://www.bubamara.in/djecja-oprema...03830057734767

    meni su isto upala u oko... jesi mozda nasla nekakvu recenziju ili kupila ili probala? bilokakav komentar bi bio od koristi...

  24. #574

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    81

    Početno

    ja bih pohvalila kolica garco. lagana, prelagana i prejednostavna cak i za nekog jaaako smotanog evo samo jedna natuknica..mi smo u gradu a za po neasfaltiranim putevima i puteljcima mislim da su prelagana pa previse odskacu. inace, opet bi ih kupoila....a cijena 3u1 1900 kn.

    ja ovdje vidim da vi kazete da beba treba bii u kolicima sto je duze moguce. moja ima 6 mjeseci i jos ne sjedi samostalno ali okrece se...da li je vrijeme za sportski dio kolica? jer citala sam da dok ne sjedi da je najbolje u kosari ali postaje nam mala...a i okolina se zgraza sto dijete jos tako vozim..

  25. #575

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Ma ne treba vise biti u kosari.
    Bitno je da ti se kolica mogu spustiti pa da je mozes nakositi ili staviti u skoro lezeci polozaj,
    ali ne treba biti u skroz vodoravnom sa 6 mjeseci.
    Osim naravno ako ti to ne preporuci pedijatar iz nekog specificnog razloga.

  26. #576

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Ne znam di da postavim ovo pitanje.

    Znači imam 6 godina stara peg perego pliko p3 kolica, tamno plava. Mislila sam ih koristiti samo i isključivo kod bake, to je jednom u otprilike 6 tjedana, ali sam i od toga odustala.
    Konstrukcija je očajna, znači stvarno očajna, ne mogu se sklopiti kolica više osim ako se ne sklapaju dolje-znači gore je onaj dio strgan kod oba šarafa, ljepljive su ručke jer se materijal počeo otapati manje-više, znači konstrukcija nula bodova.

    Autosjedalica je bila u sudaru više puta dok je bila kod naših frendova, ja sam je oprala i mislila eventualno koristiti samo i isključivo uz kolica, no i od toga sam odustala. Uz to je isto 6 godina stara.

    Ima li netko neku ideju gdje da bacim tu as, ona je super čista, ali ne bi voljela da je netko pored smeća uzme i koristi za dijete za vožnju u autu.
    Isto tako ne znam što sa košarom, koja je u super stanju i sa sportskim dijelom? Mogu li negdje kupiti samo konstrukciju ili prodati/pokloniti samo košaru i sportski dio?

    Ako netko ima ideju gdje da postavim pitanje-javite.
    Posljednje uređivanje od annie84 : 22.08.2015. at 19:37

  27. #577
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ja ti mogu pomoć sa AS, od sestre sam naslijedila jaje koje je nakon moje curke postalo prestaro...
    čekala sam dan kad sam bila nešto ljuta,uzela čekić i dala si oduška....
    MM ju je još nogama dokosurio i takvu smo je odnjeli na smeće.....

    mislim da košaru moš nekom poklonit, možda nekom dobro dodje samo za po kući,ono da beba leži u njoj na kauču isl....

  28. #578

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Hvala ti, to mi je i Smokvica predlozila

  29. #579
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    dobili smo mc mura 3 kolica, ali bi trebali novi straznji kotac ili samo gumu?
    zna li tko gdje se moze nabaviti?
    zracnica nam je danas pukla, a vanjska guma je otprije malo napukla...

  30. #580

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Bok! Cure, žene, majke, help! Gdje se mogu kupiti rezervni kotači crne boje za Joolz day kolica? Već sam sve živo progooglala ali nigdje ne mogu naći ništ. Ili, ima možda tko za prodati rabljene ali da su u dobrom stanju? Konkretno mi trebaju prednji kotači. Hvala!

  31. #581
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ne znam koja su to kolica, ali ako imaju gume na napuhavanje, reci cu ti kako smo mi napravili
    muz otiso u ducan s biciklima, kupio dvije zracnice i dvije gume i zamijenio
    najbrze i najjeftijije rjesenje
    nama su trebale straznje pa je kupio 12 cola, a za prednje bi isle 10

  32. #582

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Moja Joolz kolica imaju gume na napuhavanje i isto sam tako kupila zračnice i zamijenila, nije bilo nikakvih problema. Puno lakše i jeftinije nego kupovati nove kotače ili cijela polovna kolica

  33. #583
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    Hello! Ima li tko iskustva sa Easygo Optimo kolicima? Imamo staru MC Muru ali sad bi nešto promijenila

  34. #584
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Ima među vama onih koji su tražili kolica "eko" kolica - znači ona koja bi po nekim standardima zadovoljila kvalitetom materijala i sl., ako da, što ste pronašli?

    Sukladno tom "eko kriteriju" naišla sam na kolica Nuna Pepp Luxx. Ima li netko iskustva s njima?

    Osim materijala od kojih su napravljena, sviđa mi se što idu od rođenja do 18kg i što su imaju mala kola, praktičnog su sklapanja, solidne veličine kupole, a i košare u dnu kolica. Također, cijenom su prihvatljiva.

  35. #585

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Pozz svima, trebala bih jedan savjet: sestra je trudna i nosi trojke pa me zanima kakva i koja kolica savjetujete?! Ona je mislila kupiti jedna za jedno dijete i jedna za blizance jer ne zna koliko su praktična ona za trojke...

  36. #586
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Za trojke ima sistem vlakića,ali ako će imati dosta pomagača ne bi bilo loše imati blizanacka i jedna obična kolica

  37. #587

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Za trojke ima sistem vlakića,ali ako će imati dosta pomagača ne bi bilo loše imati blizanacka i jedna obična kolica
    Hvala na odgovoru ma malo nas "brinu" ta kolica za trojke jer ne znam koliko su praktična. Možda je najbolje uzeti za jedno i za dvoje, ali onda uvijek mora netko s njom...

  38. #588
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Postoje spojnice za kolica. Tako da možeš spojiti dvoja i troja obična kolica. Ovako izgledaju. Klikni na sliku spojnica pa druga pokazuju i kako se to spoji. Znam da mi je prijateljica tako vozila blizance kad je sama, a odvajala kolica kad nije. Sigurno ima i u HR za kupiti, samo ne stignem sada više tražiti.
    https://www.olx.ba/artikal/28648005/...a-za-blizance/

  39. #589
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Ako kupuje dvoja kolica,onda bi bilo najbolje da su isti proizvodac

  40. #590

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    112

    Početno

    Registrirala sam se samo da odgovorim. Kao mama trojaka s iskustvom preporučujem korištenje kolica za blizance i obična kolica. Mislim da su kolica za trojke preteška pogotovo kada djeca samo malo narastu. To ograničava izlženje u paru, no ja i ovako nisam Ema s njima dalje izlazila na dalje udaljenosti sama do dvije godine. Tada je djevojčica hodala, jer ne bila najposlušnija. Od godine kad su prohodali, do dvije ako sam bila sama vani, išli smo pješice.

  41. #591

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Nakon sto sam pola dana provela na raznoraznim forumima, ovdje sam našla najsvježije odgovore .. Kao i ostale u potrazi sam za kolicima.. Sad mi je već smiješno, jer sam mislila da je najbitniji izgled, jer pobogu sva služe za isto

  42. #592

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Ne znam zašto ali mi nije ucitalo cijelu poruku..uglavnom nakon pomnog proučavanja, odlučila sam se za maxi cosi lila 2u1 kolica ..ako neko ima iskustva ?
    Jedino se autosjedalica mora uzeti posebno. Po meni prednosti su sto su lagana, jednostavna za korištenje, sklapaju se jednom rukom, mogu se koristiti sa obje strane, i mogu se kačiti i korpa i recimo sjedalica za dvoje djece.

  43. #593

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    6

    Početno

    Dižem temu, ne znam postoji li koja druga. Ja sam još jako malo trudna, ali sam jaaaako sretna jer smo suprug i ja dugo pokušavali. Sada kad sam napokon trudna, gledam sve potrepštine za bebu (i prije nego bih trebala). Drage mame, zanima me ima li koja Tako Junama Diamond kolica? Zapela su mi za oko, a sve recenzije su im jako dobre. Međutim ne mogu znati jesu li recenzije plaćene...molim iskustva! Hvala

  44. #594

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    6

    Početno

    Postavila sam već pitanje, ali nije objavljeno...Zanima me jel ima netko Tako Junama Diamond kolica i ako da, kako je zadovoljan s njima? Hvala puno!

  45. #595
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Najvažnije kod kolica je to da moraš sama nositi kolica i bebu preko stuba, preko prepreke...tezina kolica mora biti što manja.
    Drugi je uvjet sklapanje i mjesto u tvom autu. Ako ćeš svaki dan morati skidati kotače da stane u haubu, bit će ti teška muka.

    Mnoge bebe se uopće ne vole voziti u košari , a mnoge spavaju i u kući u njoj.
    Uglavnom, ako su ti kolica lijepa, ako ti nisu preskupa, ako imaš mjesta za njih, kupi ih.
    Da li će biti baš super za tebe i tvoju bebu, nitko ne može reći unaprijed.

  46. #596

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    6

    Početno

    Joj hvala puno! Dobro je znati sve te trikove unaprijed, iako da...kužim da nitko ne može znati unaprijed. I mi smo svi različiti i nešto volimo/nešto ne...tako i bebe.

  47. #597

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Poštovane! Nova sam na forumu i općenito u procesu trudnoće (nosim svoje prvo dijete).
    Imam pitanje vezano za kupnju kolica. Želim kupit 3u1 kolica (mozda Bebetto) no, ne namjeravam imat više djece pa me zanima da li je onda isplativo kupit nova kolica ili ipak već korištena preko Njuškala?
    Ukoliko kupujem korištena, na što trebam obratit pažnju? Da li je ok uzet kolica stara 2 do 3 godine i korištena samo na jednom djetetu?
    Hvala!

  48. #598
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Kolica 3 u 1 se kratko koriste. Košara oko 4 mjeseca, autostolica je obično do 9 kg i moraš jako paziti na rok trajanja. Sportski dio je težak i velik tako da ti manje treba nakon što beba prođe 9 mjeseci.
    Tako da se isplati kupiti polovna, jer ih svatko kratko koristi.
    A AS je bolje kupiti posebno i kvalitetnu, do 13 kg.

  49. #599
    velikavisoka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    42

    Početno

    Pitanjce za Babyzen Yoyo 0+/6+ - je li to sad neko novo pomodarstvo ili zaista vrijede sve prednosti koje se navode? Najveći mi je minus visina (i suprug i ja smo 180+ cm), a košara 0+ mi se zaista čini preniska... Sad o tome mogu samo nagađati jer ništa ne radi pa ne možeš otići ništa isprobati/vidjeti, zato pitam vas... Naime, živimo u stanu (visokoprizemlje) pa mi je svaka kila bitna (imam problema i sa lumbagom), a opet ne mogu biti savijena ko vrba kad treba oko bebe nešto dok je u košari. Sportska verija 6+ mi se ne čini toliko niska, najviše me muči 0+ verzija pa ću biti zahvalna na svakoj sugestiji/iskustvu...
    Također smo vrlo aktivni, što pješke po gradu, što autom na kojekakve izletiće pa opet trebaju biti vrlo praktična za složiti u auto.
    I nakon svega, ne znam uopće koliko će cura biti suradljiva tj. htjeti s voziti u kolicima...
    Nekakve alternative su nam kao Stokke BEAT (težina 9,5kg) ili Abc Design SALSA 4 (isključivo radi visine i cijene)...

  50. #600

    Datum pristupanja
    Jan 2021
    Postovi
    4

    Početno

    Pozz svima, pliz help

Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •