Stranica 2 od 12 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 600

Tema: Koja kolica preporučate?

  1. #51
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Citiraj Idnom prvotno napisa Vidi poruku
    Trebam brzo pomoc u odluci oko kupnje 3u1 kolica. U Chiccu je model trio enjoy fun 2999 kn, ne znaju do kad je akcija pa bi trebala brzo odluciti i kupiti. Usporedbe radi bolji model living kosta 5400 kn, a koliko mi je prodavacica objasnila glavna je razlika da se na jeftinijem modelu rucke ne okrecu (kosara uvijek prema onome tko vozi, sportski dio uvijek od onoga koji vozi), kosara je 5cm kraca i nema dzepic za prozracivanje. Jel ima netko iskustva s ovim modelima? To mi se cini super ponuda pa bi molila za brzi savjet!
    Kaj nitko nema Chicco kolica? Dajte netko... ne znam do kad je akcija pa moram odluciti.
    Jucer sam jos malo proucavala po netu pa sam vidjela Prenatalova kolica 3u1 za cca 3500 kn. Jel ih ima netko?
    U Babycentru u Sloveniji za oko 3000 kn se dobije sva 3 dijela od Roemera (B smart kosara + sportski dio = cca 300 eura, autosjedalica je posebno i kosta cca 110 eura).

    Dakle, Chicco - Prenatal - Roemer sva 3 dijela do 3500 kuna, sto izabrati?

  2. #52
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Citiraj Idnom prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj nitko nema Chicco kolica? Dajte netko... ne znam do kad je akcija pa moram odluciti.
    Jucer sam jos malo proucavala po netu pa sam vidjela Prenatalova kolica 3u1 za cca 3500 kn. Jel ih ima netko?
    U Babycentru u Sloveniji za oko 3000 kn se dobije sva 3 dijela od Roemera (B smart kosara + sportski dio = cca 300 eura, autosjedalica je posebno i kosta cca 110 eura).

    Dakle, Chicco - Prenatal - Roemer sva 3 dijela do 3500 kuna, sto izabrati?
    Meni su Prenatalova bila koma,brzo ih se riješila i kupila PP pliko ,ona su mi mrak,odvozila 2 djece i još su u super stanju. Roemer ima kolegicai kažu da su odlična

  3. #53
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Hvala bodo!
    Vjerujem da su PP savrsena, ali nigdje ih nisam nasla za manje od 5000 kn. Meni je onak neki limit u cijeni 3500 kn i to cu jedva na hrpu rata.
    Najvaznije mi je da su kolica funkcionalna, mogu biti i klasicnijeg dizajna i da mi se ne raskopaju za godinu dana. Ako itko jos ima kakva iskustva i savjete molila bih! I jos nesto, meni ce kolica trebati tek na ljeto pa ako netko zna da su mozda u to vrijeme neke velike akcije ili raprodaje jer na jesen valjda dolaze novi modeli i ta informacija bi bila dragocjena!

  4. #54

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav svima....
    Nova sam na forumu, buduća mama u mučnoj potrazi za kolicima i bilo kakva pomoć bi mi dobro došla.
    Moja dilema je pala na dva modela: 1. CAM () vs 2. Peg Perego ()

    Važno mi je da su ručke spojene i da ih mogu voziti jednom rukom, a jako su mi važni i kotači jer mi je put oko kuće grozan, bez trotoara i pun rupa.....
    Međutim, razlika u cijeni i nije mala, pa ne znam jesu li ova Peg Peregova toga vrijedna....


    Primjetila sam da ne spominjete Cam kolica, koja su se mene jako dojmila, a nisu preskupa (osnovni model npr. )

  5. #55
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja imam PP pliko p3, s kosarom, AS i svim dodacima (nikak da ih na burzu stavim ) al sam si za drugo dijete uzela romer jer MENI nisu bila prakticna. i jos sam iskoristila neko veliko snizenje u sloveniji. i AS romerica za 100e.

    za romer kolica ti se zaista isplati (vidim da si iz zgba) otici u sloveniju.

  6. #56
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Budem onda otisla pogledati romerica u Slo.
    Nasla sam da su u Adaxu Jane Solo Matrix (3u1) na akciji po 2999 kuna.
    Sad mi je uzi izbor taj model od Jane, Roemer B smart ili Chicco trio enjoy fun. Kaj mislite? Sva su oko 3000 kuna.

  7. #57
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    kad trebas roditi? pitam zbog kosare.

  8. #58
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    U 9. mjesecu.

  9. #59
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    jer ako se kolica mogu spustiti u lezeci polozaj (a to ne mogu svaka) kosara nije potrebna jer sa zimskom navlakom i kupolom dobijes kao kosaru.
    Posljednje uređivanje od leonisa : 08.03.2012. at 16:24

  10. #60
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Obzirom da ce prvih 6 mjeseci biti jesen i zima mislila sam da je dijete zasticenije od hladnoce i vjetra u kosari.

  11. #61
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    indom u pravu si, ja rodila u 8 mjesecu i nisam imala košaru , jer su mi svi govorili da mi ne treba, i baš nam je falila.Moja preporuka ti je da uzmeš sa košarom, ali isto tako ne bi uzimala chicco jer im jaje nije baš kvalitetno. Uzmi ona kolica na koja ide romer ili be safe jaje-autosjedalica. Naravno ako imate auto.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Joj mi smo imali Chicco, trokolicu. Ne, više je ne bi izabrala. Smetalo me je što se sportski dio ne može okrenuti prema mami, što se naslon regulira uz pomoć trakice (a to nije dovoljno čvrsto, klizi) i mala shoping košara. Imali smo i košaru za novorođenče. Ispadala je iz kućišta, nosili smo na servis i nije popravljeno. Uglavnom, da ne duljim chicco više ne bi izabrala, što zbog nepraktičnosti što zbog nekvalitete. Imamo i pp pliko- odlična! Da sada biram, ništa drugo osim tetonije ne dolazi u obzir. Nedavno sam vidjela da su u Sloveniji isto na sniženju.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    5

    Početno

    Bok cure, evo mi smo u shoppingu za bebicu pa su na red stigla i kolica... Zasad nam se Peg Perego čine naj, pa me zanimaju vaša iskustva: dal uzet easy drive ili klasična? S jednom ručkom ili dvije? Bebica stiže u kolovozu, planirali smo uzeti 3u1 jer nam se čini da će košara dobro doći za rujan, listopad, studeni...

  14. #64
    berlinka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    534

    Početno

    s prvim djetetom imala chicco i tek sad kad imam teutoniju shvaćam kako su bila loša.

  15. #65
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    zna li netko koji medeli kolica trenutno dostupnih imaju opciju da se prebacuje ručka, a ne košara?
    i još da su 3u1, ako takva postoje.

  16. #66
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam kupila polovna Graco quatro tour deluxe (ja mislim da se tako zovu) i prezadovoljna sam. Super lako se upravlja njima, čvrsta, stabilna, imaju velika kola kojima možeš po svakakvom terenu, imaju košaru za novorođenče, sva mi je unutra zabuškana, zaštićena..ma prezadovoljna sam. mana im je glomaznost, meni ne smeta ali smetalo bi onome ko ima mali gepek jer kad se sklope nisu mala. Još me samo zanima ako netko zna koliko koštaju takva nova, čisto da usporedim cijenu ovih svojih polovnih i novih. To su ova:

    http://www.google.hr/imgres?q=graco+...1t:429,r:1,s:0
    Evo nakon 6 mj vozanja (ma dobro, više guranja kolica s malom u rukama), mogu reći da sam preprezadovoljna ovim kolicima. Jako lako se upravlja njima, iako su teška i glomazna, kola su čvrsta, velika i super amortiziraju sve što treba. Košara je dovoljno velika (tek nekidan sam je makla) i beba je lijepo zaštićena unutra. Sad je u polusjedećem položaju i super nam koriste. Ispred nje ima ona plastična pregrada kao tacna sa tri rupe u koju se mogu staviti igračkice i sve što treba. Osim toga, krović je pomičan skroz, tako da se može pomicati od ručke, skroz do nogica, pa ne treba suncobran jer ga namještam po potrebi, jako jednostavno rješenje. Uz sve to, imaju hrpu pretinaca jer na ručki isto imaju plastičan dio na kojem su dva, tri pretinca koja se mogu zatvoriti i dvije, tri rupe u koju se mogu staviti stvarčice. Iako sam se smijala jer na tom mjestu ima i sat i termometar, taj isti term.mi je poprilično poslužio za hladnijih vremena. Tako da bih uvijek izabrala Graco, najfunkcionalnija kolica koja sam imala/vidjela

  17. #67
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Trina, takva ima i moja frendica, kupila ih prije 6 god i jos su super. prostrana, mekana, udobna. i dosta su kostala. jedina mana im je to sto kazes- moras imati stvarno veliki bunker
    a s termometrom se svi sprdamo, ali kao sto kazes, posluzi.

  18. #68
    Pticica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    113

    Početno

    Kupujem kolica pa me zanima na kolicima reverzibilno sjedalo koje se može okrenuti prema mami i nulti položaj, da beba može biti od rođenja. Ako sam iz postova dobro shvatila to imaju:

    Per Pergo Uno
    Per Pergo Switch
    Cam Pretty
    B-Smart- Römer

    Je li postoje još koja kolica baš sa tim karakteristikama?

  19. #69
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    bebe confort loola, loola up, high track
    chicco 4me
    inglesina otutto, zippy free
    ...ma da ne nabrajam, ima rpetina takvih, mislim da svaki proizvođač ima bar 1 takav model

  20. #70
    berlinka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    534

    Početno

    teutonia - razni modeli imaju tu karakteristiku

  21. #71
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Ima li netko Bebe confort Elea kolica ili ABC design Cobra pa da mi napise svoje iskustvo?

  22. #72
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Ili Mutsy Evo ili neka slicna iz te kolekcije?

  23. #73
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    Citiraj sonata prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko Bebe confort Elea kolica ili ABC design Cobra pa da mi napise svoje iskustvo?
    mi imamo abc design condor, skoro su ista kao cobra sam što imaju 4 kotača.
    košaru je J prerastao skoro sa 4 mjeseca, bila mu je na knap sa savijenim nogicama, ali nismo ga mogli prebaciti u sportski dio jer u njemu položaj nikako nije za tako malu bebu, u biti uopće nema položaj nule, najniži je na nekih 30 stupnjeva sa savijenim nogama jer se taj donji dio ne može ispružiti u ležećem. meni je mali zaspivao u njima ali sam ga uvijek vadila u kindač jer mi to nije baš položaj za spavanje. i u tom "ležećem" sjenilo baš nema neku funkciju..
    uglavnom, jedini plus su veliki kotači s kojima je puno lakše nego s malima ili duplima, barem ovdje kod nas nam je to bitno zbog svakakvog terena.
    da kupujem ponovno ne bih ih kupila, mislim da ima i boljih..

  24. #74
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Anasti hvala ti!

  25. #75
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    mi smo uzeli MC Mura 3. nadam se da se nećemo razočarati .

  26. #76
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Citiraj kitty prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo uzeli MC Mura 3. nadam se da se nećemo razočarati .
    I ta sam gledala, jako su lijepa i imaju lezeci polozaj, koliko znam. Jedino ne znam koliko je zgodno sto se mora skinuti sjedalo da bi se skupila konstrukcija. Recimo kada pada kisa. Ali na puno kolica je sada tako, jedino se Mutsy Evo sklapaju sa sjedalom i Bebe confort Elea, doduse na filmicu ali u trgovini kaze teta da oni skidaju sjedalo. Tako da sam ja jos u razmatranju.

  27. #77
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    nisam uopće razmišljala o tom skidanju sjedalice. valjda neće to sad biti neki nepremostiv problem. a nulti položaj imaju . ali ja svejedno mislim uzeti i košaru.

  28. #78
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Ma nije to toliki problem, stavis dijete u auto, sjedalo recimo naprijed dok ne stavis konstrukciju u auto ali to je u biti samo kada je vani lose vrijeme. Ali ja imam i starije dijete pa sve gledam kako da si olaksam kad budem sama s oboje.

  29. #79
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Također molim pomoć i preporuke. Tražimo kolica od nekih 2000 kn, da imaju dobre kotače za šetnje po šumi i parkovima sa psom, da imaju nulti položaj (mislim da je to zgodno i kad bude veći ako se negdje nađemo a on zaspe), bilo bi odlično da se dijete može prema guraču/ici okrenuti mada mi se čini da mnoga kolica nemaju tu opciju.
    Najprije smo se zagrijali za Graco Trekko ali sam odustala jer su poprilično velika a ja žena od 50 kg. Quinny Speedi nam se isto sviđaju ali nemaju nulti položaj i za sada mi se najboljima čine Mamas & Papas Luna kolica, sportska su, imaju dosta pozicija, uključujući nulti, široka su dovoljno da bebi bude udobno i imaju 9 kg mislim.
    Jesam li neka predvidjela? Kakva su vaša iskusdtva sa M&P kolicima? Je li ipak bitno da dijete može biti okrenuto prema meni?

  30. #80
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    Citiraj sonata prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nije to toliki problem, stavis dijete u auto, sjedalo recimo naprijed dok ne stavis konstrukciju u auto ali to je u biti samo kada je vani lose vrijeme. Ali ja imam i starije dijete pa sve gledam kako da si olaksam kad budem sama s oboje.
    meni su se što se tiče lakoće sklapanja činila idealna Mamas&Papas Mylo, samo su ona prilično skupa.
    http://www.youtube.com/watch?v=Qw_7zxv3hFQ

  31. #81
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Citiraj kitty prvotno napisa Vidi poruku
    meni su se što se tiče lakoće sklapanja činila idealna Mamas&Papas Mylo, samo su ona prilično skupa.
    http://www.youtube.com/watch?v=Qw_7zxv3hFQ
    Ova nisam vidjela, koje trgovine ih drze?

  32. #82
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Također molim pomoć i preporuke. Tražimo kolica od nekih 2000 kn, da imaju dobre kotače za šetnje po šumi i parkovima sa psom, da imaju nulti položaj (mislim da je to zgodno i kad bude veći ako se negdje nađemo a on zaspe), bilo bi odlično da se dijete može prema guraču/ici okrenuti mada mi se čini da mnoga kolica nemaju tu opciju.
    Najprije smo se zagrijali za Graco Trekko ali sam odustala jer su poprilično velika a ja žena od 50 kg. Quinny Speedi nam se isto sviđaju ali nemaju nulti položaj i za sada mi se najboljima čine Mamas & Papas Luna kolica, sportska su, imaju dosta pozicija, uključujući nulti, široka su dovoljno da bebi bude udobno i imaju 9 kg mislim.
    Jesam li neka predvidjela? Kakva su vaša iskusdtva sa M&P kolicima? Je li ipak bitno da dijete može biti okrenuto prema meni?
    Mutsy Evo su oko 2500kn, imaju nulti polozaj, dobre tockove, sjedalo mozes okrenuti prema sebi i od sebe. Ima ih u Magic babyu. Sklapaju se sa sjedalom. Bebe Confort Elea sve isto ali su oko 3000 i nesto

  33. #83
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala sonata, jedino mislim da dragi neće biti popustljiv s obzirom da nam kolica nisu ni bila u planu, posuđena su nam 3u1 Cam za koja se uspostavilo da su poprilično rasklimana, vide na kotačima popuštaju stalno i kotači nam nisu za ništa drugo osim besprijekornih pločnika (ne možemo u parkove sa psom). A opet se sinku unatoč početnom nošenju u marami jako svidjelo voziti pa rekoh da nama bude lakše a njemu ljepše...

  34. #84
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    Citiraj sonata prvotno napisa Vidi poruku
    Ova nisam vidjela, koje trgovine ih drze?
    ja sam ih vidjela u ovom web shopu, a trebalo bi ih biti i u fun4mum dućanima, barem tako kažu na njihovim stranicama. jako su mi se svidjela ali htjela sam kotače na pumpanje (jer ću sljedeće ljeto cijelo biti na moru u selu gdje su uglavnom neasfaltirani putići) a ona to nemaju.

  35. #85
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Koliko mi je poznato, nema te trgovine u Osijeku. A i ja moram gledati samo kolica na koja ide MC cabriofix sjedalica jer ju imamo. Svejedno hvala!

  36. #86
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    sonata, ipak si me zainteresirala za ta Mutsy Evo kolica. 2300 kn su, a okreću se i prema meni što mi je važnije od estetike, mada su kolica također lijepa....ti si se za ta odlučila ili (na youtube-u sam vidjela da se mogu sklopiti skidanjem ali i bez skidanja sjedala - vidjeh da te to muči)? Jedini mi je opet problem što bih trebala ili do Zagreba ili ih naručiti bez da ih vidim uživo....

  37. #87
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Ja sam bila u Magic babyu pa mi je zena rekla da ako mi je vazno to sklapanje sa sjedalom, da mi preporuca mutsy evo, jer ja sam htjela MC Muru ili Bebe confort Elea. Eleu zena skida kada pokazuje kolica ali na filmicu se spusta sa sjedalom. Al zena misli da je bolje da se skine.O tom po tom...
    Mutsy evo sam vidjela uzivo i lijepa su, jedino imaju valjda samo 4 dezena, al sta sad...Ja se jos nisam odlucila, pratim svaki dan stranicu od magic babya jer stalno imaju neke akcije

  38. #88
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ja sam iskreno već luda od tog traženja za manje para više muzike. Eto mi kad sam dijete vozikala i svidjelo mu se, a mislila sam da ću samo trebati kupiti Ergo. On sada ne želi biti ni u marami ni na rukama.

  39. #89
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    Sonata, Mamas&papas kolica drže u Pikolu u Ulici Hrvatske Republike. Bila sam neki dan tamo. Ne sjećam se cijene. Sjećam se jedino da su tete rekle da su kompatibilna s Maxi cosi auto-sjedalicama.
    Ja sam se zapalila za Chicco trio fun enjoy i to ljubičasta. Koštaju oko 3000 na akcijama, a nadam se da će biti i nekih zgodnih sniženja oko Božića .

  40. #90
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    Sorry cure sto upadam, samo zelim reci svoje iskustvo. Mi smo imali maxi cosi Mura 4 i bila su mi preteska, imala sam carski, izašla iz bolnice sa 49 kg (poslije poroda) tako da su mi kolica bila uzasan napor svaki puta kada sam ih vadila i stavljala u prtljaznik. Svakako ih probajte u dućanu podići a ne samo gurati.

  41. #91
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Citiraj Jesen u meni prvotno napisa Vidi poruku
    Sonata, Mamas&papas kolica drže u Pikolu u Ulici Hrvatske Republike. Bila sam neki dan tamo. Ne sjećam se cijene. Sjećam se jedino da su tete rekle da su kompatibilna s Maxi cosi auto-sjedalicama.
    Ja sam se zapalila za Chicco trio fun enjoy i to ljubičasta. Koštaju oko 3000 na akcijama, a nadam se da će biti i nekih zgodnih sniženja oko Božića .
    Oprosti, nekako nisam skuzila tvoju poruku. Hvala ti na informaciji!

  42. #92
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    nisam znala al sada znam da mi je bitno
    da ih mogu gurati jednom rukom, naime bebea nije volila kolica pa sam nosila u jednoj ruci njega a sa drugom se mučila sa kolicima
    da imaju veliku košaru za stvari
    da se lako sklapaju
    da mi stanu u gepek
    sve drugo je manje bitno
    čini mi se da je bolje kupiti polovna kvalitetnija nego nova nekog srednjeg razreda

  43. #93
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    meni su super jane kolica (matrix, a pogotovo muum)
    njuskala sam i mammas and papas sola (za 2800 kuna s nultim polozajem)

  44. #94
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    meni britax. veliki straznji kotaci, okrece se, al ne rucka vec baza, tako da su manji kotaci uvijek naprijed, ima nulti polozaj, rucka u jednom komadu, prosli krs na moru. skupa s AS (romerica) u slo kupila, kad se odbiju svi bonovi, porezi i popusti) oko 1500kn. da, kolica i AS za tu lovu.

  45. #95
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Meni su dobra ova nasa Inglesina avio. Ultra su lagana, rucke su spojene (voziva jednom rukom - takodjer mi je bilo vrlo bitno s obzirom na to da malog cesto i nosim), al definitivno nisu za sve terene, kosara je dosta uska, i jednom kad preraste kosaru, onaj sjedeci/lezeci dio se ne moze okrenit prema roditeljima, sto je mozda ok za bebu od 6-7 mjeseci, al za bebu od 3-4 bas i nije. To mi je najveca mana.

  46. #96
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Nakon svih razmatranja i mi smo se odlučili za britax romer, mislim da su b smart, ali u rijeci dođu 2600kn. Kotači za sve terene (treba nam zbog parka i psa), imaju nulti položaj, veliku kupolu, navlaku za kišu, lagana su, dobije se zimska vreća za nožice, okreće se sjedalo. Sve što nam treba a i lijepa su.

  47. #97
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    imam jos vremena do 2.mjeseca dok mi se ne rodi prva bebica, ali kako sam pocela gledat sad kolica, cini mi se nemoguce naci sve ono sto bih ja htjela u jednim kolicima. pa ako mozete savjetovati... htjela bih sve ovo:

    - jedna rucka spojena
    - moguce okretati rucku ili postolje da beba moze gledati i prema meni i prema cesti
    - da ih je moguce sklopiti u jednom komadu, ako mogu birati bolje kisobran sistem
    - sto laksa
    - da kvalitetom mogu izdrzati 3-4 djece (planirane )
    - bez AS
    - bez kosare

    napominjem da cu imati maramu ili sling od rodenja.

    ovaj vikend smo prosli po king crossu, ovo nam nude u ducanima:
    jane za 2400kn (ne znam koji model )
    loola za 2600kn
    peg perego za 2500kn (mislimd a je uno model)
    neka peg perego za 3000kn

    ne znam vise nista

  48. #98
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    martincius - i ova koja sam navela imaju sve što ti treba....700 kn je inače košara koja se kupi zasebno. Sklapaju se sa a mogu i bez sjedala...mislim da su oko 9 kg.....

  49. #99
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    A jel ide maxi cosieva sjedalica na britax romer? Ne nadjem da ima za kupiti adaptere, onda vjerojatno ne?

  50. #100
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Na nijednoj stranici gdje reklamiraju kolica nisam naišla na taj podatak. Možda nazvati i pitati u nekom dućanu jer mi se čini da su prodavačice zbilja iskusne.
    sonata - jeste li kupili cobru?

Stranica 2 od 12 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •