Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 314

Tema: Vježbajmo u trudnoći!

  1. #51
    elie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    364

    Početno

    super! hvala na informaciji

  2. #52
    elie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    364

    Početno

    dobre vijesti: dobila ivu kolic.

    koga zanima, kasnopopodnevna grupa je utorak i petak u 19:00 :D

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    Citiraj elie prvotno napisa
    dobre vijesti: dobila ivu kolic.

    koga zanima, kasnopopodnevna grupa je utorak i petak u 19:00 :D
    Evo i u Splitu počinje ˝fitnes˝ za trudnice , biće dvije grupe jedna će ići pon,sri i pet a druga uto i cet. Radi se 45 min pa se onda prelazi na disanje.
    Cijena za tri puta tjedno je 220kn mjesečno. Danas je u 18.30 na pujankama - Klub trudnica :D a mislim da će oko te ure biti i dalje.
    Osobno krećem jer sam zapekla

    8)

  4. #54
    mamabanana avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    u službi njihovih visočanstava
    Postovi
    287

    Početno

    vježbanje u RIJECI:
    New York Pilates studio u rijeci ima u ponudi poseban sat za trudnice, prenatal pilates, utorkom i četvrtkom od 9.30-10.30.
    adresa je Alessandra Manzonia 4, vodi fizioterapeutica, stručna po svim pitanjima trudnoće, i redovito se rade vježbe disanja da vam 'sjednu' (i da ih ne zaboravite) do poroda...

    tel. (+385-51) 33 06 68 / 091 791 79 09
    web: http://www.newyorkpilates.hr/

    punu sreće s vježbanjem!

  5. #55
    djuli avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    202

    Početno

    U VINKOVCIMA pocinje vjezbanje za trudnice najvjerojatnije od ponedeljka (16.10.) prijave su u toku vodit ce sestra Vesna :D

    Bicu slobodna pa napisati tel.broj pa se javite 098 947958

    Joj da bice tri puta tjedno cijena 140kn to je sve sto znam za sada!

  6. #56

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    127

    Početno

    Jel zna netko da li ima u Zagrebu fitness centara koji imaju u programu vježbe za trudnice ali negdje na Savici ili barem blizu nje (Folnegovićevo, Sigečica, Kruge, Vrbik, može i Utrine, Zapruđe, Siget...)?

  7. #57
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    Novosti vezane za MGM. Cijena za jedan mjesec je 250kn, i postoji samo vecernji termin pon i sri 17:30-18:30. Jutarnji su otkazali jer nema zainteresiranih
    Opcenito morate kad se upisujete imati potvrdu od ginica da smijete vjezbati i ne preporuca se prva tri mjeseca. I ako smijete, vjezbanje je super stvar

  8. #58
    anna65

    Početno

    Citiraj kuruza prvotno napisa
    Jel zna netko da li ima u Zagrebu fitness centara koji imaju u programu vježbe za trudnice ali negdje na Savici ili barem blizu nje (Folnegovićevo, Sigečica, Kruge, Vrbik, može i Utrine, Zapruđe, Siget...)?
    na 1. stranici piše da imaju vježbe u centru Kinezis a oni su u Dugava koliko ja znam pa se raspitaj

    ja sam u 7.tj. i idem na aerobik
    trening odradim sa 60% snage i super mi je
    kad mi i to postane preteško onda ću se definitivno pridružiti nekoj trudničkoj grupi

  9. #59

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    39

    Početno

    Idem na vježbanje, bazene (vježbe u bazenu), masaže itd. Od kiretaže je prošlo 3 mjeseca, svi testovi uredni i ginekolog rekao, možete pokušati ponovno.
    Kako nisam mislila da će odmah od prve upaliti ponovni pokušaj (a izgleda da je :D - 5. tjedan) nisam se odricala svojih slobodnih aktivnosti.

    Sad me malo peče savijest pa pitanjce, mislite li da vježbanje (znači ne ono posebno kreirano za trudnice) može napraviti probleme?
    Pretpostavljam da pretjerujem, ali treba mi malo uvjeravanja da će biti sve ok. U petak idem do ginića.

  10. #60
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    cestitam na trudnoci.
    svakako se posavjetuj sa svojim ginekologom, a dok cekas na slijedeci pregled procitaj ovaj tekst vjezbanje u trudnoci

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    7

    Početno Pozdrav

    Bok cure, evo ja sam nova trudnjača
    Imam jedan mali ispravak prvog posta. Naime, medical-yoga ne nudi program vježbi za trudnice, oni samo kažu da neke vježbe iz joge mogu vježbati i trudnice. Neke vježbe . Ja sam tamo vježbala oko 2 godine i prva 3 mjeseca trudnoće, međutim kad sam zamolila instruktoricu da me upozori ako neke vježbe ne smijem raditi, rekla je da ona to ne zna i da pitam svoju doktoricu. Doktorica naravno nema pojma o jogi tako da sam odustala kad više nisam mogla raditi vježbe na trbuhu. Sad vježbam kod Ive Kolić i zadovoljna sam. Tu i tamo zna bit gužva, ali ne prečesto.
    Inače je ekipa u medical-yoga centru skroz ok, da me ne razumijete krivo, i povremeno se nađe tamo trudnica u visokom stupnju trudnoće koja se silno trudi nešto vježbat, ali ne može odraditi ni jednu vježbu na stomaku, ni jedan pregib, tako da sve to skupa po meni, nema baš smisla. I poskupili su članarinu, pa je mjesec vježbanja 230 kn (2x tjedno). Kod Ive je 150. Pozdrav!

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    168

    Početno Re: Rijeka - trudnicke vjezbe

    Citiraj Sun prvotno napisa
    Da li netko zna za jos koju opciju trudnickih vjezbi u Rijeci, osim one navedene gore?
    Ako ti nije kasno već , u Matuljima mogu vježbati trudnice također. Vježbe vode 3 fizioterapeutkinje, srijedom od 18-19 i petkom od 17-18. Trenutno nas ima 4, vježbe su ok, cijena nisam sigurna ali mislim 150kn mjesečno,može se plaćati i pojedinačno.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    59

    Početno

    Bog cure, da li netko slučajno zna da li trudničkih vježbi ima u Zadru?

  14. #64
    diči avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    557

    Početno

    U Zagrebu- točnije Dubecu vježba se kod
    više fizioterapeutice Nataše Kos
    Trg.A.Mihanovića 2.
    tel.01/2920 270.

    Odnosno vježbam ja i mogu toplo preporučiti svim trudnicama koje su blizu!

  15. #65

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    3

    Početno pozdrav trudbicama!

    Pozdravljam sve trudnice i koje ce žele vježbati u trudnoći, vidim da na području PGŽ nema baš mjesta gdje bi trudnice koje imaju urednu trudnoću mogle doći vježbat da bi ostale fit i nakon trudnoće.
    Stoga sam u suradnji s Gradom Opatija pokrenula pilot program fit mama i fit mam i beba.
    Vježbanje se održava u Opatiji, hotel Opatija, 2x tjedno utorak i četvrtak, a oko termina se dogovaramo obzirom da radim u školi pa smo jedan tjedan ujutro jedan popodne.
    Cijena je 100kn, a ako imate prebivalište na području Grada Opatije Grad vas sufinancira sa 50kn.
    Nadam se da sam vam dala dovoljno informacija i da ćemo se vidjeti i vježbati zajedno.
    Ako imate još pitanja slobodno se javite na 098/629-337 Milena

    Pozdrav

  16. #66
    SpOOklica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    326

    Početno smijem li...

    Ja sam imala topic na problemima - Bol u krizima u 16 tjednu

    E sad ja bi se bar malo rastezala po kuci, ali s obzirom da mi gin nije nista znao reci nego samo upozoriti ako pocne boliti u predjelu maternice istovremeno s boli u krizima da mu odmah dodjem jer to mogu biti kontrakcije, ne znam smijem li malo vjezbati.
    Inace trudnoca je uredna, nikakva krvarenja, opcenito se odlicno osjecam, ali sam prestala setati jer me poslije setnje ta bol u krizima ubija (mislim si da moze biti od trbuha, i prije sam imala malo zaobljen trbuscic, a sada me vec dosta poteze, svako malo se ispravljam jer osjecam da popustam mojoj okruglici - gravitacija hehe). Pa se mislim, mozda bi rastezanje malo pomoglo.

    Sta vi mislite?

  17. #67

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    59

    Početno

    lijep pozdrav svima!
    nadam se da će mayda svratiti malo do ovog posta, jer nije ostavila nikakvu informaciju ili br. telefona gdje bi se mogla obratiti da dođem vježbati u matuljima...
    mayda, javi se.....

  18. #68

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    146

    Početno

    Rado bih na vježbe, ali sam igrom slučaja u Šibeniku. Uklještilo me u donjem dijelu leđa i rado bih sama kod kuće vježbala istezanje, ali ne znam koje vježbe smijem raditi. Možete li mi pomoći nekom konkretnom vježbom?

  19. #69
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj tridesetri prvotno napisa
    imam jedno pitanje u vezi vjezbanja u trudnoci.
    u prvom tromjesecju sam vjezbala laganu trudnicku jogu i taman sam se htjela ukljuciti na vjezbe kod ive kolic, medjutim sam prije dva tjedan prokrvarila.
    osim sto sam dobila preporuku za strogo mirovanje, takodjer sam citala da je krvarenje u trudnoci apsolutna kontraindikacija za vjezbanje, a narocito vjezbanje na lopti.
    danas mi je doktorica ukinula strogo mirovanje i premda se jos moram cuvati zanima me da li je neka cura imala slicno iskustvo pa kasnije u trudnoci ipak mogla vjezbati?
    naime imala sam slicno jednokratno krvarenje i u prosloj trundoci, a nakon toga je sve bilo u savrsenom redu, ja skakala, putovala, planinarila, sve do samog poroda.

    Tesko je odgovarati na takva pitanja, jer ako daš loš savjet zbilja je puno toga na kocki... ali ja mogu samo reći da sam u prvom tromjesečju imala čak tri krvarenja, od kojih jedno 10 dana, i mislila sam da su to moje neredovite menge, tako da me doktorica nije ni vidjela i ja sam radila zbilja neke zeznute fizičke poslove, pa i tijekom krvarenja. Kad sam konačno skontala da sam trudna, svi su nalazi bili u redu i na svakom pregledu mi kaže da sam zatvorena.
    Tako da se ja nakon početnog šoka i dalje ne štedim puno, radim sve što osjećam da mogu (evo baš uređujemo stan, moram bježati od ukućana da me ne vide što radim ), izbacila sam samo nekoliko aktivnosti koje mi se čine prerizične - npr. bicikla, baš mislim da bih mogla, ali opet... sad sam već 31. tjedan, ako padnem, tko zna...
    Mislim da bi mogla pokušati možda sasvim lagane vježbice kod kuće i vidjeti kako se osjećaš, čim osjetiš neko probadanje stati. I svakako popričaj s doktoricom, možda bi ti mogla odobriti bar lagano istezanje. Pitaj je da li si zatvorena.


    A sad moje pitanje - kupila sam si loptu za pilates ali se malo ispumpala, čime se to može napuhati???

    I da li bi mi netko mogao poslati neke stranice s vježbama koje su prikladne za vježbanje kod kuće u trudnoći? Znam samo par vježbica koje sam vidjela na netu, a ne živim u gradu da se uključim u nešto organizirano.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    252

    Početno

    Cure, pazite s jogom, nisu sve vježbe primjerene, ja sam imala blagi smeđi isjedak i otišla sam tu večer na jogu da se malo smirim, a ono poslije joge krenulo još jače :shock: . Bolje se posvjetujte s instruktorom ili jednostavno izbjegavajte vježbe koje ukuljučuju previše rada s trbušnjacima i križima.

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj kuruza prvotno napisa
    Jel zna netko da li ima u Zagrebu fitness centara koji imaju u programu vježbe za trudnice ali negdje na Savici ili barem blizu nje (Folnegovićevo, Sigečica, Kruge, Vrbik, može i Utrine, Zapruđe, Siget...)?
    ,

    eeeee to i mene zanima...više područje Trnja....pa mislim koje su im to fore da je većina vježbi u centru....neda mi se u centar ni dok nisam trudna, radi gužve i parkinga, a kamoli dok budem (a nadam se uskoro :D )...netko je pitao i za parking u Crnatkovoj kod ive...termin ste navele od 17 h...znaći idem u centar taman poslije 16 kad su najveće gužve...ne ne nije mi to baš skroz jasno.. 8)

  22. #72
    Slavonka Nina

    Početno

    Evo linka baš s vježbama na lopti:
    http://www.ergovita.hr/DesktopDefault.aspx?tabId=74

    Ugodno vježbanje :D

  23. #73
    MaRiJaNnA

    Početno Vježbanje u trudnoći

    Vježbanje u trudnoći



    Trudnoća ne mora nužno značiti da se više ne smijete baviti sportskim aktivnostima. Većina žena može nastaviti sa vježbanjem, samo imajte na umu da nećete moći raditi sve vježbe i istim intenzitetom. Uz vježbu ostat ćete zdravi, snažni i spremniji za porod i dolazak bebe. Naravno prije svakog oblika vježbanja obavezno se konzultirajte sa svojim liječnikom.

    Hodanje

    Hodanje je odlična vježba, koju možete raditi gotovo svugdje. Prije nego počnete nabavite udobne cipele za hodanje. Za vrijeme hodanja pripazite da se držite uspravno, koristeći abdominalne mišiće kako bi vam leđa bila ravna. Započnite sa 5- 10 minuta zagrijavanja, zatim nastavite sa hodanjem. Nemojte se zaboraviti rasteći nakon hodanja, kako bi smanjili mogućnost upale mišića. Probajte hodati minimalno 30 minuta dnevno, 3-5 dana svaki tjedan.

    Plivanje

    Ovo može biti najbolji oblik vježbe za trudnice. Također je najmanji rizik od ozljeđivanja. Plivanjem ćete olakšati pritisak sa zglobova, uz osjećaj laganog tijela u vodi. Plivanje je izvrsna kardiovaskularna vježba kojom koristite velike grupe mišića. K tome, mala je vjerojatnost da ćete se ozlijediti, ali ipak pripazite dok hodate oko bazena, da se ne poskliznete. Dok ste u vodi možete raditi vježbe u bazenu, poput aqua aerobika, trčanja u vodi ili plivanja. Upišite se na tečaj aqua aerobika ili jednostavno plivajte 20 minuta svaki dan, 3-6 puta tjedno. Izbjegavajte vruće kupke ili saunu jer mogu podići vašu tjelesnu temperaturu na opasnu razinu, koja može ugroziti bebu.

    Trčanje

    Ako ste trčali prije nego ste zatrudnili, možete slobodno nastaviti sa tom aktivnošću. Ali budite pažljivi i slušajte što vam tijelo govori. Ako se osjećate umorno, usporite ili hodajte. Nemojte se previše naprezati. Kako vam se termin poroda približava, prestanite sa trčanjem. Ako se pojavi neki zdravstveni problem, vaš će vam liječnik najvjerojatnije savjetovati da prestanete sa trčanje do kraja trudnoće. Prije svakog oblika vježbe, obavezno se konzultirajte sa svojim liječnikom.

    Aerobik

    Možete se baviti laganim low-impact aerobikom za vrijeme trudnoće. Nemojte skakati ni raditi velike pokrete nogama (oni se u pravilu i ne rade u laganom low-impact aerobiku). Promijenite vježbu ako mislite da vam ne odgovara. Uvijek možete usporiti ili hodati na mjestu. Pridružite se grupi u lokalnoj dvorani ili vježbajte uz DVD kod kuće.

    Biciklizam

    Budite oprezni sa biciklizmom. Vaš centar ravnoteže se mijenja, zbog čega ste ranjiviji kod padova. Izbjegavajte neravni teren kad vozite bicikl van uređenih cesta. Kako vam se trbuh povećavam vjerojatno će vam biti sve teže dohvatiti ručke. Također će vam sa približavanjem trećeg trimestra sjedalo biti sve neugodnije. Nemojte se naprezati. Napravite više pauza ako trebate.

    Pilates

    Pilates jača cijelo tijelo (osobito trbušne mišiće, mišiće zdjelice i leđa, što bi vam moglo pomoći kod poroda), čini vas svjesnijim vašeg tijela i pomaže vam da budete fleksibilniji. Pilates spada među vježbe koje se preporučaju za vrijeme trudnoće. Neki fitness centri imaju posebni program za trudnice ili pak možete nabaviti DVD ili knjigu sa pilates vježbama za trudnice. Ako nemate komplikacije u trudnoći, ne bi smjelo biti zapreka za vježbanje pilatesa, ali izbjegavajte pokrete kojima vam se previše napreže vrat.

    Joga

    Joga se fokusira na opuštanje i tehnike disanja koji vam mogu pomoći da pravilno dišete kad vas ulove trudovi. Možete vježbati jogu kroz cijelu trudnoću. Ipak, izbjegavajte položaje koji zahtijevaju da ležite ravno na leđima i položaje u kojima izvijate tijelo trbuhom prema van. Isto kao i kod pilatesa, neki fitness centri imaju jogu za trudnice ili nabavite DVD ili knjigu sa vježbama za trudnice koje možete raditi kod kuće.

  24. #74

    Početno

    Cure,
    Ja vam vježbam u aerobic u fitness centru by Goky u karting centru u Španskom i znam da kroz par dana kreću termini vježbi za trudnice.Njihova vam je stranica www.gokyfit.hr ,a tel.091 5022 995 pa možete se sve raspitati.Sretno !!!

  25. #75

    Početno I ja sam vježbala u trudnoći!

    Ja sam u prošloj trudnoći,prije godinu dana, vježbala sve do 7.mjeseca trudnoće i to mi je bilo super.Onda sam otišla na more i samo se izležavala ha ha! Poslje poroda su me jako bolila leđa pa sam odmah krenula vježbati pilates. samo vježbajte curke, to vam je super! :D

  26. #76

    Početno vježbanje

    I ja znam da će u "Gokyu" 15.10. početi grupa za trudnice. Sigurna sam da će biti super jer vodi curka koja je i sama trudnica, a za nju znam da je radila sa Sopekicom na DVD-u za vježbanje.

  27. #77
    Slavonka Nina

    Početno

    Samo jedna ispravka vezana uz adresu:
    VJEŽBE U OSIJEKU
    Fizioterapijski studio Ergovita
    Ljubljanska 1 (nisu više u Divaltovoj)

  28. #78

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno Re: vježbanje

    Citiraj brunaib prvotno napisa
    Sigurna sam da će biti super jer vodi curka koja je i sama trudnica, a za nju znam da je radila sa Sopekicom na DVD-u za vježbanje.
    To je Gokyjeva žena. I nije niti fizioterapeut niti kineziolog.... pa se ja premišljam..iako mi je blizu. :/ Mislim da ću ipak ići negdje dalje kod nekog stručnog....

  29. #79

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Postovi
    61

    Početno

    VŽ - Centar za trudnice 9 mjeseci. Nasuprot nekadašnje Vame.
    Vježbala sam aktivno do 8 mjeseca a zadnji sam odlazila na pričanje i druženje i sjedenje na lopti. Mali odmor od svega.
    Vježbe su kombinacija joge i pilatesa uz vježbe pravilnog disanja.
    P.s. meni su mučnine nestale čim su me naučili kako pravilno disati. Tko bi rekao da je to problem?
    Vježbe se tamo dogovaraju prema željama trudnica.
    Sve naj, naj.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    4

    Početno Re: Vježbajmo u trudnoći!

    Drage trudnice - vježbajte!!!!
    Ja sam u 20-om tj. trudnoće i zadnjih mjesec dana odlazim u MGM centar, kod fenomenalne instruktorice Nane. Ima nas samo 10ak. Neke su čak u 8-om mj. trudnoće. Totalni su poticaj! Znači-vježbajmo do kraja trudnoće-kako bismo se što lakše porodile!

  31. #81

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    bakadu, ja sam mislila u MGM za mjesec dana...dok mi prođe prvo tromjesečje. Kolika je članarina? 2xtjedno, jel?

  32. #82
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Gdje je MGM?

  33. #83
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Našla!
    To mi je gnjavaža, bliže su mi dva druga centra, pa ću se tamo negdje smjestiti.
    Mislim da je super vježbati u trudnoći (a i inače).

  34. #84

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    520

    Početno

    Evo, upravo sam pročitala ovaj članak u kojem su prikazane i neke yoga vježbe za trudnice.

    http://www.net.hr/zdravlje/page/2007/08/30/0584006.html

    Ima u članku link na Shanga Yoga studio u Gundulićevoj, koji nudi Prenatal yogu.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Tiwi, ni meni nije blizu (ja sam u Španskom) i nikako mi ne paše vrijeme, ali.... Ja sam inače instruktorica aerobica i ta ženska mi baš ulijeva povjerenje. Bila sam i kod nje na aerobic konvenciji na predavanju... Ne znam koliko ću izdržat. Možda mjesec dva, pa ću negdje bliže...al cu bar znat kak to treba zapravo izgledat

  36. #86
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa
    Tiwi, ni meni nije blizu (ja sam u Španskom) i nikako mi ne paše vrijeme, ali.... Ja sam inače instruktorica aerobica i ta ženska mi baš ulijeva povjerenje. Bila sam i kod nje na aerobic konvenciji na predavanju... Ne znam koliko ću izdržat. Možda mjesec dva, pa ću negdje bliže...al cu bar znat kak to treba zapravo izgledat
    Mudro

    Uh, ja sam ti u Samoboru..

  37. #87

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Tiwi...uh, ti si fakat još dalje, a još imaš i malog Tiwicha

    Baš ti je nezgodno...možda ipak lakše da ideš negdje u Samoboru

  38. #88

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    520

    Početno

    Ako nekog zanima joga u trudnoći, može pogledati Sangha Yoga studio u Gundulićevoj, koji nudi Prenatal yogu. http://www.sanghayoga.hr/
    Termin za trudnice je trenutno samo srijedom od 16:15 do 17:30, dok se ne skupi grupa (ne moram ni reći da je trenutno predivno jer nije gužva). Trenutno se naplaćuje po satu, 40 kn.
    Ambijent prekrasan, imaju sve potrebne rekvizite, voditeljica mi se jako dopala, educirana za prenatal yogu, vježbe su zanimljive, potpuno prilagođene trudnicama, naizgled nježne i opuštajuće, a opet itekako promišljene...Uglavnom meni se jako dopalo, pa tko ima afiniteta za ovakav način vježbanja...

  39. #89
    Strippy avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    165

    Početno

    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    Uh, ja sam ti u Samoboru..
    I ja ali srećom uspjevam ići kod Ive Kolić (kod Vodnikove) i oduševljena sam!!! Tamo sam od 16.tog tjedna i planiram ići do zadnjeg dana. Doduše, sad mi je olakotna okolnost što još uvijek radim, pa kidnem na vježbe za vrijeme ručka, ali od Nove godine idem na GO pa porodiljni i već smišljam kak bum organizirala da idem. Stvarno se isplati!

  40. #90

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno Re: Vježbajmo u trudnoći!

    Citiraj Fidji prvotno napisa
    - FC Kinezis u Dugavama - program vjezbi za trudnice.
    Vodi ga prof. tjelesnog i kondicijski trener u suradnji s doktoricom ginekologije i porodištva.
    Ako vas zanima nazovite 6620-433.
    Termin je PON. i ČET. od 12-13.
    Eto probah, i ništa.... Nemaju više tečajeve za trudnice... :/

    Zna li itko ima li u Novom Zagrebu kakvo drugo mjesto gdje se može ići gibati , a da nije u vlastitom stanu ili na bundeku .

  41. #91

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    299

    Početno

    ja idem ovaj četvrtak prvi put kod Nataše Kos, ima li tko kakvih iskustava.
    diči vidila sam da je ti hvališ, pa ako mi možeš malo objasniti kakve su vježbe, bila bi ti zahvalna

  42. #92

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Sad vidim da nisam jedina koja trezi vjezbe za trudnice u Novom zagrebu, a ne u centru grada. neznam kav vama odgovara centar grada ako idete s autom to je prava gnjavaza i stres posebno za trudnice...

    Gdaj se nalazi taj MGM centar?

    Da li bi se naslo min 10 zainteresirani da pregovaramo s bazenima utrine oni imaju prostor a vrjerojatno bi se nasao netko educiran da vodi vjezbe za trudnice.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Citiraj cija prvotno napisa

    Gdaj se nalazi taj MGM centar?
    MGM ti je u Palmotićevoj 22...nema goreg centra :/

    Ja sam isto odustala i idem u kvartu... I ovako mi je naporno. U grad mi se ne ide.
    U biti bi mi bilo idealno da je u gradu u radno vrijeme, pa bi odlazila s posla... Ovak mi se neda ić doma, pa se vraćat..

  44. #94
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Ja sam u prvom tromjesecju vjezbala sto i inace (step, joga, ..) + redovito setam (poprilicno zustro hodanje).
    Sad sam vec drugi tjedan bolesna, ali cim se oporavim, nastavljam s hodanjem i pocinjem s jogom za trudnice kao i jos nekim vjezbama koje imam na video kazeti, bas za trudnice.

  45. #95
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Ja sam u prvom tromjesecju vjezbala sto i inace (step, joga, ..) + redovito setam (poprilicno zustro hodanje).
    Sad sam vec drugi tjedan bolesna, ali cim se oporavim, nastavljam s hodanjem i pocinjem s jogom za trudnice kao i jos nekim vjezbama koje imam na video kazeti, bas za trudnice.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa

    nema goreg centra :/
    sad sam tek skužila kak sm ovo napisala - nisam mislila da nema goreg ventra od MGM-a, nego goreg centra grada.

    O MGM-u sve najbolje

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    skuzila sam nema frke... slazem se

    Upravo sam u fazi dogovaranja vjezbi za trudnice u Tempio wellness centru, to je na bazenima u Utrinama... tamo sam isla na pilates i bilo je odlicno.

  48. #98

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    16

    Početno

    Što se RIJEKE tiče, pred dva tjedna su krenule vježbe za trudnice u FITNESS CENTRU ACTIVE 343-082, na Mlaci, M. Barača 7.
    2x tjedno, uto-čet 18.00- 19.00, 200,00 kn mj.
    Vodi fizioterapeutica, jkrenula sam otpočetka i meni je super. Kombinacija, pilates, joga, disanje i sl.[/b]

  49. #99

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    40

    Početno Re: Vježbajmo u trudnoći!

    Citiraj bakadu prvotno napisa
    Drage trudnice - vježbajte!!!!
    Ja sam u 20-om tj. trudnoće i zadnjih mjesec dana odlazim u MGM centar, kod fenomenalne instruktorice Nane. Ima nas samo 10ak. Neke su čak u 8-om mj. trudnoće. Totalni su poticaj! Znači-vježbajmo do kraja trudnoće-kako bismo se što lakše porodile!
    ja krenula u MGM i zbilja je odlično i za svaku preporuku. bila sam par puta kod Ive Kolić i, poštujući i drugačija mišljenja, moram reći da su ti treninzi na rubu opasnosti. svi rade bez ikakvog reda, prevrcu stapove i same sebe po loptama, instruktorica ništa ne govori niti ispravlja, niti daje posebne upute... u svakom slučaju - ne bih preporučila. barem ne nekome tko od treninga, odnosno sata vježbanja želi izvuci neku korist mimo one u kojem je ducanu rasprodaja djecje opreme.

  50. #100

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    40

    Početno Re: Vježbajmo u trudnoći!

    Citiraj bakadu prvotno napisa
    Drage trudnice - vježbajte!!!!
    Ja sam u 20-om tj. trudnoće i zadnjih mjesec dana odlazim u MGM centar, kod fenomenalne instruktorice Nane. Ima nas samo 10ak. Neke su čak u 8-om mj. trudnoće. Totalni su poticaj! Znači-vježbajmo do kraja trudnoće-kako bismo se što lakše porodile!
    ja krenula u MGM i zbilja je odlično i za svaku preporuku. bila sam par puta kod Ive Kolić i, poštujući i drugačija mišljenja, moram reći da su ti treninzi na rubu opasnosti. svi rade bez ikakvog reda, prevrcu stapove i same sebe po loptama, instruktorica ništa ne govori niti ispravlja, niti daje posebne upute... u svakom slučaju - ne bih preporučila. barem ne nekome tko od treninga, odnosno sata vježbanja želi izvuci neku korist mimo one u kojem je ducanu rasprodaja djecje opreme.

Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •