Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 314

Tema: Vježbajmo u trudnoći!

  1. #251
    Cinnamon Girl avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    6

    Početno

    hvala Lena35

    ja sam u svom DM-u tražila paket ali ga trenutno nemaju - bit će valjda drugi put!

  2. #252

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    3

    Početno

    Drage buduće mame Varaždinke,
    slučajno sam naletjela na ovu temu i želim Vas obavijestit da u Varaždinu imate super vježbe za trudnice koje sam osobno pohađala u vrijeme svoje trudnoće i bila sam oduševljena. Vježbe se održavaju u Studentskom domu u Aerobic centru Tanja. Vježbe vodi Martina koja je posebno obučena za to, a ona i piše kolumnu za trudnice u Regionalnom. Uglavnom ja sam se super osjećala i preporučam svim trudnicama!!!!

  3. #253

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    6

    Početno

    Za Riječanke i Opatijke,
    Postoje vježbe za trudnice i mame i bebe u Opatiji u hotelu Opatija sri i pet od 10h. Vodi Milena a članarina je 120kn/mj.
    Super zabavno, nije preteško (može se zabušavat) i ekipa je dobra.
    U Rijeci su vježbe za trudnice u Activi na Mlaki ali samo popodne od 18h (mislim da je članarina 200kn) i na Brajdi (članarina oko 380kn).
    Drugdje nisam našla.
    Sretno vježbalicama!

  4. #254

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    3

    Početno

    Bok,
    Termin nam je za desetak dana, bili smo jucer u Varazdinu na pregledu i konzultacijama, sestra Erika je uistinu divna osoba. Trebam potvrdu o polozenom trudnickom tecaju da bi mogao biti uz mamu i da pozdravim sina pri dolasku na ovaj svijet. Dobili smo obecanje da ako pribavim potvrdu i uplatim 300kn na racun bolnice mogu biti prisutan pri porodu. Molim vas da mi pomognete gdje i kako da pribavim potvrdu o polozenom trudnickom tecaju. hvala vam.

  5. #255
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Ne znam jeste li iz Zg ili nekog drugog grada. Koliko ja znam, a odnosi se na Zg, preko ljeta nema trudnickih tecajeva i zadnji su se odrzali u lipnju. Mozes provjeriti jos u Zg rodilistima i patronazama ako netko mozda ima tecaj sad u srpnju. Patronaze imas navedene na stranici zagreb.hr.

  6. #256

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    3

    Početno

    Iz Zagreba smo. Bio sam jutros kod patronazne sestre dom zdravlja zapad i dolazi danas do nas da prodemo osnove tecaja, i da cu dobiti neki vid potvrde on njene strane. Mislim da ce biti dovoljno a naknadno se jos javim u Varazdisku bolnicu da provjerim. hvala

  7. #257
    kiarad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebacka zupanija
    Postovi
    440

    Početno

    bok svima, zna li netko ima li bilo kakvih vjezbi za trudnice sada u 7. i 8. mjesecu...nitko ne radi preko ljeta, pa jel to moguce

  8. #258
    Strippy avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    165

    Početno

    Cure, da li netko zna ima li kakvih vježbi (pilates) za trudnice na području Samobora, popodnevni/večernji termini?

  9. #259

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    9

    Početno

    Drage trudnice, kad je najbolje poceti s tim vjezbama?

  10. #260
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Vjezbacice-trudnice,
    da li doma vjezbate same? Imate li za podjeliti neke linkove?
    Ja vjezbam yogu, ali ne trudnicku (vjezbe od ove zene su mi dovoljno lagane za vjezbanje u trudnoci).

  11. #261
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Ja vježbam vježbe za zdjelicu i nikak mi ne ide užasno je ukočena i boli me sve u prepone i stidnu kost,rekla sam gin.za prenatal yogu,ova mi je zabranila jer se boji da nešto ne istegnem dodatno...a boli,naravno,od 5 mjeseci ležanja...a uff...i sad ne znam što bi dalje...

    any tips or tricks?

  12. #262
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    A kakve vježbe za zdjelicu?

    Ja vježbam jednostavne vježbe ustezanja, malo rotacije trupa, mačku (yoga) i tako. Pri svemu osjetim trbuh, ali dok me ne boli ne brinem.

  13. #263
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Ove s Rode al kažem,bolne su mi i nekak ne djeluju. Čitam da su ti bolovi normalni,ali baš da je ukočena do te mjere da ne mogu nogu dići 10cm od poda hmm...možda posjetim fizioterapeuta ako neće biti bolje.

  14. #264
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Ove s Rode al kažem,bolne su mi i nekak ne djeluju. Čitam da su ti bolovi normalni,ali baš da je ukočena do te mjere da ne mogu nogu dići 10cm od poda hmm...možda posjetim fizioterapeuta ako neće biti bolje.
    Kegelove vježbe?

    A jesi prije T vjezbala? U svakom slucaju je dobro posjetiti fiziotherapeuta da ti pokaze pravilnu poziciju, u slucaju da to ne radis ispravno.

  15. #265
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Zna li netko neku grupu za vježbanje u trudnoći u ZG, zagreb centar, jug, zapad - tu negdje oko Trešnjevke? Voljela bih kad počnem ipak vježbati pod nadzorom.

  16. #266

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj Lea79 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li tko kakvu informaciju za Zadar?
    Čini mi se kao da živim na drugom planetu, nigdje ništa za trudnice, ni dućana za robu ni mjesta gdje netko stručan vodi vježbe za trudnice.
    Ako netko ima bilo kakvu informaciju, bilo bi super!
    postoje vjezbe za trudnice i u zadru, u sklopu studia i, u zgradama solidarnosti. treninzi su pon i sri, instruktorica je cehinja, primalja sa licencom za vodjenje vjezbi i jos puno toga. slobodno se njoj mozes javiti. grupe su malene i pristup je individualan. a i na sva pitanja ona ima odgovor, uz vjezbe zna organizirati i prdavanja o porodu, trudnoci i dojenju, a takodjer zna zvati i bivse trudnice i novopecene majke da pricaju o iskustvima,. :D

  17. #267

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13

    Početno

    Ima li sto u novom zg? Sad mi pase popodne, kasnije bih išla ujutro...

  18. #268
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Podižem
    Ne znam jel i kućno, trudničko vježbanje uz DVD spada pod ovu temu al eto- ja bih se pohvalila jer nisam / do sada/ bila tip za vježbanje kod kuće. Dobila "Pilates za trudnice" i krenula. Pocela me prije par tjedana užasno peci kralježnica, gornji dio izmedju lopatica, pa je i to jedan od bitnih razloga za pokretanje. Inace, trudna sam 33tt, i ovo mi je 2. trudnoca.
    Probala ici na masažu al ne paše mi. Maserka kaže da su mi se ti pršljenovi pomakli i da se tu ništa ne može dok ne prodje porod

  19. #269
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja nedavno krenula na yogu! Sad sam 22tt. Duma, svako vježbanje se broji

  20. #270
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Ja morala malo usporiti . Bila na pregledu, imam serklaž/ jos 2 tjedna / koji drži ali mi se jedno jutro pojavio smeđi iscjedak pa mi je dr. rekao da usporim i jos mirujem 2 tj. ( A bas mi je bilo OK sa tim vjezbama; kralježnica me totalno prestala boljet

  21. #271
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Vježba li netko uz onaj dm-ov cd za trudnice? Ja sam do sad išla u teretanu, ali sad u trećem tromjesječju bih hjtela stvoriti naviku vježbanja kod kuće, jer kad dođe beba neću moći mjesecima do teretane ujutro, navečer nisam nego za spavanje...
    Kakav vam je taj cd? Jel to sigurno za vježbanje? Nekako mi se ti neki čučnjevi čine preduboki...

  22. #272
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja sam uspjela čak dva dana odvježbati uz taj cd.

  23. #273

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    25

    Početno

    Da li itko ide na plivanje na bazene (npr. u Zagrebu)? Je li to uopće preporučljivo, postoji li poveća opasnost od infekcija i da li je temperatura bazena optimalna za drugo stanje? Ili se preporučuju toplice?

  24. #274
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Pozdrav drage! Ide li netko na pilates u Čakovec? Imate kakve info? Razmišljam o tome (naravno ako dobijem zeleno svjetlo od gina).

  25. #275
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    mene zanima dali se prva tri mjeseca trudnoće smije vježbati?

  26. #276
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Ne da li se smije, štoviše, poželjno je vježbati tokom cijele trudnoće vježbe namjenjene trudnicama. Prva tri mjeseca mislim da se smije kao i prije trudnoće. Pitaj ginekologa. Ako je sve ok sa trudnoćom to će ti biti super. Ja na žalost ne smijem (krvarenja u ranoj trudnoći plus zahvat amniocenteze), možda ću moći malo trudničke yoge pred kraj da ojačam leđa i razgibam zglobove.

  27. #277

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    7

    Početno

    Bok ekipa! Može li mi netko preporučiti vježbe / pilates za trudnice u jugozapadnom dijelu Zg? Prednost Jarun i okolica.

  28. #278
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ja sam se prijavila za vježbe disanja za lipanj u Klub trudnica i roditelja u Splitu. Za te vježbe se treba prijaviti jer je interes velik, a na ostala predavanja se može samo doći bez najave. Oni imaju pauzu u 07. i 08. mjesecu, pa informacija samo za trudnice iz St-a ili okolice koje su zainteresirane.

  29. #279
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    da li netko ima za preporučiti prenatal jogu negdje na području zvijezde u Zagrebu, ili tak u blizini toga

  30. #280
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    da malo razbijemo predrasude (da trudnice ne smiju podići ništa teže od 2kg,da smiju jedino radit jogu,božesačuvaj vježbat trbušne mišiće isl),evo par dobrih linkova:

    https://www.girlsgonestrong.com/5-my...ngth-training/ - mitovi o vježbanju i trudnoći
    https://www.girlsgonestrong.com/safe...-in-pregnancy/ - što i kada se smije
    https://www.girlsgonestrong.com/5-ex...hes-and-pains/ - streching vježbe za smanjivanje bolova u ledjima,zdjelici isl...


    npr ja ako napravim 3-4dn dana pauze počnu me malo boliti ledja na kraju dana....
    čim se pokrenem, svi bolovi prestanu (ok,osim blagih upala mišića od vježbe ) a postojeće tegobe se smanje ili skroz nestanu....

  31. #281
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    pronašla na Kvatriću Apolon centar - prenatal jogu, kreće idući tjedan pa javim kako je

  32. #282

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    5

    Početno

    llella da li si zadovoljna sa centrom Apolon? Mene leđa ubijaju, a tek sam na početku T. Htjela bi ''vježbat'' al ne znam kaj smijem jer nisam vježbala prije T.

  33. #283
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    jesam, super je.
    mene leđa uopće sad ne bole, a u prijašnjim trudnoćama isto bilo koma.
    žena koja vodi je odlična, sve objasni za šta treba vježbati.
    Preporučam

  34. #284

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    5

    Početno

    Hvala ti! Svakako ću otići.

  35. #285
    galicia avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    420

    Početno

    Ima li netko za preporučiti neke vježbe za trudnice u Puli (stručno vođene, naravno)?

  36. #286
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Vjezba li tko stogod?
    Ja sam prije nego sam zatrudnila bila dosta aktivna, skoro svaki sat sam isla na posao biciklom -cca. sat i 20 voznje sve skupa. Plus sam doma vjezbala uz neki od dvd/on-line programa (Jillian, Insanity, P90x). Nije mi bila namjera prestat sa svim aktivnostima kad sam zatrudnila, ali prvih mjesec i po su me mucnine i opca iscrpljenost toliko dotukle da nisam skoro nista vjezbala. Zadnjih par tjedana nastojim prosetat bar 45 minuta dnevno, ali to mi se ne cini dovoljno. Pocela bih ponovo jos nesto vjezbat, ali ne znam tocno sto. Ima li tko kakvu preporuku? Dobar link? Ja bih nesto sto kombinira i vjezbe snage i istezanja i kardio...

    Tu u mojoj blizini postoje trudnicke vjezbe, ali su mi u nezgodnom terminu + su samo dvaputa tjedno, a ja bih radije nesto sto mogu svaki ili svaki drugi dan radit.

    Palo mi je napamet da bih mogla jos neko vrijeme ici biciklom na posao. Ali bas me strah da ne padnem (a padnem ja tu i tamo - bar jednom godisnje . Pa mi je i plivanje palo na um. Kao, sigurno je more jos hladno, al s obzirom da sam trudna, meni ce bit toplo... mos mislit! stavila nogu unutra i smrzla se

    Uglavnom, svi savjeti su dobrodosli!

  37. #287
    Leon@ avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    66

    Početno

    http://www.amazon.com/Tracy-Anderson.../dp/B00AQ4WJM2

    ja sam ovo nadobudno vježbala od 3.-5. mj., ali nisam bila redovita... i kasnije sam se uljenila
    naišla sam na neke komentare da su vježbe opasne za leđa, ali mislim da su opasne samo ako nemaš pojma kaj radiš. ja sam ko i ti, vježbala insanity prije, pa mi je ovo bilo čist ok.
    jedino si podmetni nekaj pod koljena, jer kad klečiš duže vremena, sama prostirka nije dovoljna. imala sam tak fine upale guz'ce... ma milina... šteta kaj sam sad preljena :D

    ugavnom, za svaki mj. trudnoće imaš drugačije vježbe, koje svojom zahtjevnošću odgovaraju trenutnom mjesecu trudnoće i radi se na onim grupama mišića koje smiješ u tom mjesecu raditi... tipa trbuh se ne radi iza 3.mjeseca.

  38. #288
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Danas mi palo na pamet da bih mogla čučnjeve, ali lijena sam si.

  39. #289
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Leon@ hvala! Probat cu nabavit. Izgleda ok.

  40. #290

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno

    Vidim da se puno pisalo o vježbanju kod Ive Kolić, ali voljela bih malo konkretnije informacije. Kakav je intenzitet vježbi? Jasno mi je da intenzitet ne može biti prevelik, no voljela bih ipak osjetiti da mi mišići rade. Da li se vježba uz neku muziku u pozadini? Da li su vježbe slične pilatesu?

    Trenutno idem u Gaia na Prenatal jogu, super mi je, makar bih voljela ponekad da je intenzitet malo veći, ali svakako je za preporučit. No, od sljedećeg tjedna više ne radim, pa mi je prijepodnevni termin puno zgodniji jer mi je dijete u vrtiću pa ne moram razmišljat o baka servisu.

  41. #291

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    57

    Početno

    Ja bih voljela vježbe za zadnji mjesec raditi od doma da ne putujem okolo. Da li netko ima isprobane linkove na upute ili YT videe?
    Inače sam vježbala do 5. mj. pa sam prestala da ne napravim više problema nego koristi. Sad bih opet jer me leđa ubijaju, a i želim malo vratiti formu.

  42. #292
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ja sam jučer s malom na leđima u 32. tj. prošla oko sat vremena hoda, do Maksimira, i nazad. Onaj fini zrak šume i hodanje - čovjek se tako dobro osjeća. Šteta samo što mi se napravio žulj na peti, pukao i raskrvario.

  43. #293
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Illy prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih voljela vježbe za zadnji mjesec raditi od doma da ne putujem okolo. Da li netko ima isprobane linkove na upute ili YT videe?
    Inače sam vježbala do 5. mj. pa sam prestala da ne napravim više problema nego koristi. Sad bih opet jer me leđa ubijaju, a i želim malo vratiti formu.
    Ej, ja vjezbam doma i to po razno raznim youtube programima. Ukratko, tri dana u tjednu radim vjezbe snage (po dvije serije). Prije vjezbi radim zagrijavanje, a poslije yogu ili istezanje - i to radim po programima dr. Cathy:
    zagrijavanje: https://www.youtube.com/watch?v=nrpaAfmVzCc
    vjezbe (npr. prsa i tricepsi, ali svaki put radim druge): https://www.youtube.com/watch?v=mPzSniJZv4Y
    istezanje: https://www.youtube.com/watch?v=8mLd-3T_hIc

    I onda jos jedan dan u tjednu vjezbam jogu, neku od ove tete:
    https://www.youtube.com/watch?v=utINxvh-h9Q

    I jedan dan u tjednu neki cardio, npr:
    https://www.youtube.com/results?sear...cardio+workout

    I nasla sam neke trbusnjake za trudnice. To od ovog tjedna nastojim ubacit poslije vjezbi snage:
    http://www.parents.com/videos/v/8366...-exercises.htm

    Osim toga, nastojim prosetat pola sata svaki dan. Al kad odem na godisnji kroz koji tjedan, planiram to setanje zamijenit sa plivanjem po pola sata dnevno.

    I da, pocela sam vjezbat u 19 ili 20 tjednu jer su me prije toga rasturale mucnine... pa mi je vecina tih pokreta u vjezbanju izazivala nagon za povracanjem... i mogu ti reci da se osjecam puno bolje i snaznije i da opcenito imam puno vise energije. I bolovi u ledjima su mi se poprilicno smanjili (znalo me probadati nesto dolje lijevo).
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 24.06.2016. at 11:18

  44. #294

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    57

    Početno

    Žuta minuta - hvala ti, ja obožavam šetnje ali ne mogu baš puno hodati zbog toga kako je beba namještena. Na stranu to da onda moram stalno na wc, još me i boli ako hodam brže od bake sa štapom. Recimo do tramvaja imam 15 min i na pola puta me počne boliti :/

    Jadranka - hvala ti. U kojem si sad tjednu?

  45. #295
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ja sam u 26.-om tjednu. Ona dr. Cathy na nekom od videa kaze da je u 39.-om tjednu Ja vec veca od nje, cini mi se Ako dosad nisi vjezbala, a vec si zadnji mjesec, ja bi sa necim skroz laganim krenula.
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 25.06.2016. at 07:58

  46. #296
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jučer s malom na leđima u 32. tj. prošla oko sat vremena hoda, do Maksimira, i nazad. Onaj fini zrak šume i hodanje - čovjek se tako dobro osjeća. Šteta samo što mi se napravio žulj na peti, pukao i raskrvario.
    ajme zuta šat bi bi da si išla s malom
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 25.06.2016. at 09:17

  47. #297
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Jadranka, hvala ti puno na ovim linkovima, odlicni su!
    ustedila si mi puno truda i vremena za pretrazivanje

  48. #298
    BambiDi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    15

    Početno

    Nije bas aktivna tema ali mozda nekome posluzi info.ja sam isla kod tresnjevackog placa u zagrebu na trudnicki pilates u Tao. Spasilo me, isijas, zahrdjalost i tjeralo da se pokrenem malo jace. isla sam drugo i trece tromjesjecje do par dana prije termina. Mislim da nisam isla na vjezbanje da bih lezala nepokretna kao morz zadnjih tjedana trudnoce.

  49. #299

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    2

    Početno

    Jeste koristili ikad bademovo ulje od loccitana? Čula sam za njega da ful pomaze kod ucvrscivanja i da je odlično. Inače obožavam njihovu kozmetiku ali ovo nisam isprobala: hr.loccitane.com/bademovo-ulje-za-podatnu-ko%C5%BEu,51,2,6549,549204.htm?search=badem

    Trenutno se s kodom SIJECANJ70 moze umanjiti narudzba za 70kn pa da iskoristim hhihihihi

  50. #300

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj nanimira prvotno napisa Vidi poruku
    Ja vježbam vježbe za zdjelicu i nikak mi ne ide užasno je ukočena i boli me sve u prepone i stidnu kost,rekla sam gin.za prenatal yogu,ova mi je zabranila jer se boji da nešto ne istegnem dodatno...a boli,naravno,od 5 mjeseci ležanja...a uff...i sad ne znam što bi dalje...

    any tips or tricks?
    Nanimira prvo nemoj pretjerivati s vježbama da si ne napraviš još gore. Znam kako ti je, jer sam u sličnoj situaciji bila, znala sam se i ukočiti, pa išijas... Probaj si uzet u ljekarni Acuraflex kapsule i kremu, super stvar.. Meni je fakat pomoglo.

Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •