Stranica 5 od 7 PrviPrvi ... 34567 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 314

Tema: Vježbajmo u trudnoći!

  1. #201

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Shiny prvotno napisa Vidi poruku
    Je li netko možda krenio na vježbe kod Ive Kolić u Zg?
    Ja krećem od sutra u terminu od 11h-12h.

  2. #202
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Super, i ja cu ju danas nazvati...

  3. #203
    Tinkili avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ombla
    Postovi
    88

    Početno

    Pozdrav,

    dugo nisam svraćala na Rodu, ali prije par dana sam ponovno ugledala + na testu, te se vraćam redovitom pisanju na ovom forumu. Uglavnom, imam 37 godina, druga trudnoća. Redovito vježbam (trčim, veslam na ergometru) i tako sam nastavila i sad kad sam doznala za trudnoću.
    Ima li koja trudnica koja aktivno trči? Zanimaju me iskustva. Za sad se osjećam super i ukoliko dr ne kaže suprotno, nastavljam do daljnjeg sa trčanjem 4-5 puta tjedno u trajanju cca 45 minuta pazeći da se ne pregrijem ili pretjerano podignem otkucaje srca.
    Dakle, iskustva?
    Posljednje uređivanje od Tinkili : 23.09.2010. at 16:00

  4. #204

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    131

    Početno

    Jucer sam bila na Plesu za trudnice (informacije o tome gdje i kada imate na: www.surya-yogastudio.com) i jako mi se svidjelo, samo sto sam bila sama s voditeljicom pa se bojim da ce ukinuti grupu.
    Ima li jos netko zainteresiran?
    Vjezbanje je jako zanimljivo, kombinacija plesa, istezanja, osvjescivanja dijelova tijela i komentara o razvoju bebe kroz pokret. Voditeljica je trudna, a vec ima jedno dijete pa mi je bilo super cuti njezina iskustva i tumacenja kako razni pokreti ili polozaji utjecu na bebu (i prije i poslije rodjenja).

  5. #205

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Cure dali netko zna ima li vjezbe za trudnice na području tresnjevke ili knezija, srednjaci, jarun, vrbani ili taj kvart?
    Znam za spansko ali to mi je malo daleko.
    I ide li netko sad u spansko u goky centar i da je zadovoljan?

  6. #206

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Citiraj Tinkili prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,

    dugo nisam svraćala na Rodu, ali prije par dana sam ponovno ugledala + na testu, te se vraćam redovitom pisanju na ovom forumu. Uglavnom, imam 37 godina, druga trudnoća. Redovito vježbam (trčim, veslam na ergometru) i tako sam nastavila i sad kad sam doznala za trudnoću.
    Ima li koja trudnica koja aktivno trči? Zanimaju me iskustva. Za sad se osjećam super i ukoliko dr ne kaže suprotno, nastavljam do daljnjeg sa trčanjem 4-5 puta tjedno u trajanju cca 45 minuta pazeći da se ne pregrijem ili pretjerano podignem otkucaje srca.
    Dakle, iskustva?
    Svaka čast! Ja morala prestati sa svojim treninzima..za sad samo hodam po sat i pol dnevno i čekam 12 tj. da počnem sa vježbicama..Pošto mi je ovo prva trudnoća trenutno sam u potrazi za literaturom da vidim uopće šta smijem a šta ne.

  7. #207
    Tinkili avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ombla
    Postovi
    88

    Početno

    Citiraj Petronjela prvotno napisa Vidi poruku
    Svaka čast! Ja morala prestati sa svojim treninzima..za sad samo hodam po sat i pol dnevno i čekam 12 tj. da počnem sa vježbicama..Pošto mi je ovo prva trudnoća trenutno sam u potrazi za literaturom da vidim uopće šta smijem a šta ne.
    Jesi li prestala zbog straha ili zbog nekih medicinskih razloga? Ja sam u prvoj trudnoći bila u strahu jer nam je par godina trebalo za doći do bebice, na kraju smo uspjeli pomoću AIH. U ovoj trudnoći sam miljun puta opuštenija, iako 5 godina starija, fizički se osjećam neuporedivo bolje.
    Uglavnom trenutno sam pri kraju devetog tjedna, baš sam danas popodne nakon posla odradila 7 km i takav me luđački pljusak uhvatio da nisam u životu tako pokisla, ali preporodim se nakon trčanja, sve brige nestanu. Jedino mi se u zadnje vrijeme teško buditi za jutarnje trčanje (inače trčim u 6 u jutro prije posla), pa evo ubacivam pokoje popodnevno trčanje i vikendima u jutro. Za sada se osjećam ok, i nastavljam dok god mi bude gušt.

  8. #208

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3

    Početno

    Bas mi je drago da sam ovo otvorila, sutra zovem Surya yogastudio da saznam termine plesa za trudnice (ako nisu ukinuli grupu).

  9. #209

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Citiraj Tinkili prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi li prestala zbog straha ili zbog nekih medicinskih razloga? Ja sam u prvoj trudnoći bila u strahu jer nam je par godina trebalo za doći do bebice, na kraju smo uspjeli pomoću AIH. U ovoj trudnoći sam miljun puta opuštenija, iako 5 godina starija, fizički se osjećam neuporedivo bolje.
    Uglavnom trenutno sam pri kraju devetog tjedna, baš sam danas popodne nakon posla odradila 7 km i takav me luđački pljusak uhvatio da nisam u životu tako pokisla, ali preporodim se nakon trčanja, sve brige nestanu. Jedino mi se u zadnje vrijeme teško buditi za jutarnje trčanje (inače trčim u 6 u jutro prije posla), pa evo ubacivam pokoje popodnevno trčanje i vikendima u jutro. Za sada se osjećam ok, i nastavljam dok god mi bude gušt.
    Pa ja ti zapravo zadnjih 15 godina treniram svaki drugi dan međutim ostala sam trudna u jedinom mjesecu u kojem nisam trenirala(8mj.) nakon godine i pol pokušavanja..E sad, strah sigurno postoji i moram priznati da se svakim tjednom osječam bolje i više se fizički opterečujem. Ali i gin mi odredila mirovanje (zbog grčenja od samog početka koji bi prestali kada bi se umirila). Nadam se da ću uskoro barem vježbice raditi, trčati ne vjerujem da ću smjeti..Vjerujem da ti je gušt, ja bez svojih šetnjica nebi nikako

  10. #210

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    131

    Početno

    Mamba01: Nisu ukinuli grupu (u Surya studiju), ja jos uvijek imam privatne satove

  11. #211
    Tinkili avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ombla
    Postovi
    88

    Početno

    Citiraj Petronjela prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ja ti zapravo zadnjih 15 godina treniram svaki drugi dan međutim ostala sam trudna u jedinom mjesecu u kojem nisam trenirala(8mj.) nakon godine i pol pokušavanja..E sad, strah sigurno postoji i moram priznati da se svakim tjednom osječam bolje i više se fizički opterečujem. Ali i gin mi odredila mirovanje (zbog grčenja od samog početka koji bi prestali kada bi se umirila). Nadam se da ću uskoro barem vježbice raditi, trčati ne vjerujem da ću smjeti..Vjerujem da ti je gušt, ja bez svojih šetnjica nebi nikako
    Sat i pol šetnje je zavidna kilometraža, i super je za održavanje kondicije.
    Mogu reći da sam poslije prvog poroda dosta kg izgubila isključivo dugim šetnjama s klincem (okačenim u sling) ili gurajući kolica.

  12. #212

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Citiraj Tinkili prvotno napisa Vidi poruku
    Sat i pol šetnje je zavidna kilometraža, i super je za održavanje kondicije.
    Mogu reći da sam poslije prvog poroda dosta kg izgubila isključivo dugim šetnjama s klincem (okačenim u sling) ili gurajući kolica.
    Joj da...treba još i kolica gurati..pogotovo ako je šoder ili uzbrdo. Ludilo.
    Tinkili sretno s vježbanjem i ugodna trudnoća! Javi ako čuješ za neke vježbice..

  13. #213
    malena15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    85

    Početno

    cure imam jedno pitanje.... Bila sam kod privatnog ginića na UZV i pitala sam ju da li smijem vježbati, i ona je rekla sve normalno... samo na pretjerivati i standard ne sportovi tipa odbojka, rukomet i takvi di me može netko ozlijediti.... kada sam došla kod svog socijalnog ginića, dr.Wahida, rekao je ništa prije 16-og tjedna..... a nemam nikakvih komplikacija, imam 25 godina.... ne kužim zašto ne smijem ništa raditi prije?
    kome da vjerujem?

    hvala

  14. #214

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Citiraj malena15 prvotno napisa Vidi poruku
    cure imam jedno pitanje.... Bila sam kod privatnog ginića na UZV i pitala sam ju da li smijem vježbati, i ona je rekla sve normalno... samo na pretjerivati i standard ne sportovi tipa odbojka, rukomet i takvi di me može netko ozlijediti.... kada sam došla kod svog socijalnog ginića, dr.Wahida, rekao je ništa prije 16-og tjedna..... a nemam nikakvih komplikacija, imam 25 godina.... ne kužim zašto ne smijem ništa raditi prije?
    kome da vjerujem?

    hvala
    Mislim da je to dosta individualno.Ja sam osobno prestala i sa 12 tj. počela vježbice a sa 16 tj. ću početi voziti sobni bic. Ali ja sam imala bolove (tipa menstrualnih) iako dosta lagano i malo. I jednostavno se nisam usudila jer bi se bolovi pojačali kod kretanja. Stvarno neznam šta bi ti rekla, vidiš da se ni doktori ne slažu oko toga...Također šta znači ne pretjerivati? Ako nesmiješ dignuti puls iznad 120 (sad neznam točno koliko) onda ni ne postižeš učinak vježbanja neznam kakav...

  15. #215
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Ja inace redovito idem u gym i sad sam nastavila samo sam trcanje na traci zamijenila sa brzim hodanjem,neke vjezbe na spravama sam izbacila (gdje pritiscem stomak) i radim samo izolacijske i to smanjenim intezitetom. Trudna sam cca 7 tjedana,tek cu na prvi pregled iduci tjedan ali kako se super osjecam ne vidim zasto bi prestala!
    Podijeljene informacije sam nasla samo o trbusnjacima,negdje pise (i neki kazu) da se ne bi smjeli radit,drugi da moze do 20og tjedna...pa njih odradim samo 50ak...
    U gradu kojem zivim nazalost nema specijaliziranih grupa za trudnice i bas mi je zao,na to bi bas voljela ici...jer cim mi se pocme vidit stomak muskarci u gymu ce me cudno gledat...i inace nema puno zena a kamoli trbusastih!!! ))

  16. #216

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Zasad skulirana kaj te briga kaj tko misli..Ja vodim treninge još uvijek, da vidiš kak to tek izgleda . Usput se razgibam i odradim vježbice. Jedino se trbušnjake ne usudim raditi. Al moram priznati da su me oni i najjače bolili negdje do 11tj. Valjda su se razmicali. A s kojim opterećenjem radiš?

  17. #217
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Znaci ti si ih ipak radila? Meni je trbuh i inace kriticna tocka,malo me brine kako ce to sve izgledat poslje,zato sam racunala da bi ih sad bas trebala radit dok god se smije...
    Radim ti sad npr. leg press 30kg, lat 20kg...kako koja sprava,smanjila sam sve za cca 5-10kg,usporila sam serije i onda jos radim poslje na strunjaci jos sa bucicama od 1,5kg i stavim one utege za noge od 1kg...

  18. #218

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci ti si ih ipak radila? Meni je trbuh i inace kriticna tocka,malo me brine kako ce to sve izgledat poslje,zato sam racunala da bi ih sad bas trebala radit dok god se smije...
    Radim ti sad npr. leg press 30kg, lat 20kg...kako koja sprava,smanjila sam sve za cca 5-10kg,usporila sam serije i onda jos radim poslje na strunjaci jos sa bucicama od 1,5kg i stavim one utege za noge od 1kg...
    Nisam radila trbušnjake u trudnoći, nego prije. Meni je trbuh bio najjača točka. Zato mislim da je i najviše bolio kod istezanja. Ja ne radim u teretani nego specifične vježbe za bicepse, tricepse, kvadriče i listove..Isto tako na noge 1kg a ruke neke vježbe 2kg, neke 4kg. Samo nemoj pretjerati. Ne slažu se svi doktori da su trbušnjaci dobri u trudnoći (pogotovo ako ih nisi prije radila). Ja se nisam usudila riskirati.

  19. #219
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    vježbe za trudnice i vježbe za mame i bebe

    http://www.lilibo.net/vjezbaonica

  20. #220
    Tetka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    87

    Početno

    Ja svaki dan idem pjesice na posao (obavezno) a ako sam dobre volje i natrag. Znaci minimalnoi prosetam 5.5 km ujutro i ponekad toliko popodne. Jedini mi je problem uspon uz brdo, pucaju mi kriza za poluditi!

  21. #221
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Cure,da li netko zna za pilates ili yogu ili bilo kakav vid vježbanja
    ali na istočnom kraju Zagreba?

  22. #222

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    16

    Početno

    Cure molim Vas znate li neki studio u Zagrebu za vježbanje u trudnoći koji ima barem jedan termin vikendom?
    Kako radim preko tjedna a nakon posla sam preumorna da dva dana idem na vježbanje kao najsretnije rješenje mi se čini da je barem jedan termin vikendom.

    U starim postovima sam vidjela da cure spominju da idu na takva vježbanja ali danas kada sam otvarala stranice takvih studija više u rasporedu nema vježbanja vikendom

    Hvala!

  23. #223
    Tetka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    87

    Početno

    A zasto ne nabavis neki program prenatal-yoge i sama doma vjezbas kako i koliko ti pase.

    Svaki program vjezbanja s prefixom prenatal je barem 50% skuplji od redovnog programa.

  24. #224

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    Nije vikendom i nije istočni dio grada,ali možda nekome pomogne
    http://www.aerofitness.hr/bebe.php

  25. #225
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Citiraj Tetka prvotno napisa Vidi poruku
    A zasto ne nabavis neki program prenatal-yoge i sama doma vjezbas kako i koliko ti pase.

    Svaki program vjezbanja s prefixom prenatal je barem 50% skuplji od redovnog programa.

    tetka, zato što to na kraju ispadne da ne vježbaš doma
    j idem u Goky, cijena nije 50% skuplja, neusporedivo je zanimljivije vježbati i ćakulati s ostalim curaam,razmjenjivati iskustva, čuti nešto korisno itd,itd...

    ne trebam ni reći da sam s tim curama provela punih godinu dana porodiljnog u šetnjama i da sam i danas dobra prijateljica (s nekima od njih), sve smo bile iz kvarta i bil onam je prekrasno. Namjeravam ponoviti istu priču u 2.T.

  26. #226
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    Moju Nanu nitko ne reklamira pa ću ja malo........vježbe su u palmotićevoj, utorak i četvrtak od !8h (na žalost sada ćemo još samo 2 tjedna vježbati a onda nastavljamo negdje krajem 8, početkom 9.mj. - zbog godišnjih). Dakle meni je predobro na tim vježbama, nešto izmješano sa pilatesom, rekla bih i malo yoge da ima, ma svačega, uglavnom svaki put je drugačije pa nije dosadno, radimo s različitim rekvizitima (pilates lopta, mala lopta, bučice, obruč, štap....), dosta pažnje se polaže na tehniku disanja i na pravilno korištenje mišića........voditeljica je inače i educirana upravo u tom smjeru.....pogledajte si malo, Nana se zove http://www.mgmbodyart.com/v1/mag/instruktori.php?id=29
    ja sam vježbala kod nje i u prvoj trudnoći, porod mi je bio u nepuna 3 sata( od prvih trudova.....), imale smo i nekuu žensku koja nam je jednokratno došla pokazati vježbe disanja za porod...........uglavnom, ja nikada ne propuštam te svoje vježbice jer mi jaaaaaaaako čine dobro.....nadam se da će nam se još netko pridružiti

  27. #227
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    podizem ovu temu jer me zanima zna li netko za neke vjezbe za trudnice (yoga, pilates) koje se odrzavaju iza 18 sati. Nevjerojatno mi je da je 90 posto programa za trudnice oko 11, 12 ujutro kao da nema bas niti jedna koja radi

  28. #228
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ak ti je blizu goky http://www.gokyfit.hr/raspored imaš utorak i četvrtak od 17.30

  29. #229

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj pujica prvotno napisa Vidi poruku
    podizem ovu temu jer me zanima zna li netko za neke vjezbe za trudnice (yoga, pilates) koje se odrzavaju iza 18 sati. Nevjerojatno mi je da je 90 posto programa za trudnice oko 11, 12 ujutro kao da nema bas niti jedna koja radi
    ja sam poslije posla išla kod Ive Kolić 17-18 ili 18-19
    ne vjerujem da je ukinula te termine

  30. #230
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    pa i u palmotićevoj je u 17:30

  31. #231
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    makronova od 17-18h (ako bi stigla)

  32. #232
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ja sam se u zadnje vrijeme uzasno uljenila... Trudna sam 13 tj i posljednjih mjesec dana imam uzasne mucnine i vecinu vremena samo gledam gdje da zalegnem...
    Ali polako prolaze, pa bi se zeljela malo pokrenuti i poceti vjezbati. Ali doma.
    Imate prijedlog za kakve vijezbice? Ima li ih negdje na netu skinuti? Ili kakav cd sa vjezbama?

  33. #233
    Totto avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    190

    Početno

    Odi i DM, reci da si trudna, popuniti ćeš prijavnicu i dobiti poklon paketić koji pored radosnice i bonova za popust uključuje i DVD sa vježbama za trudnice

    Moja bebica i ja smo krenule u Amiku na program Fit trudnica, toplo preporučam

  34. #234
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Hvala za DM!

    Ma, i ja bi rado negdje na vjezbanje, u prosloj trudnoci sam isla na pilates, ali trenutno nemam vremensku rupu u koju bi jos i to ugurala...

  35. #235

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno Vjezbe sa trudnickog tecaja u Rijeci

    Na trudnickom tecaju u Rijeci kod patronaznih pokazali su nam vjezbe za trudnice koje na zalost nisam upamtila jer sam ocekivala da cemo ih dobiti i u pisanom obliku. Ali nismo.

    Obzirom da su mi te vjezbe taman po mjeri, bila bih zahvalna svakome tko bi mi pomogao prisjetiti se pojedine vjezbe.

  36. #236
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    u palrmotićevoj pomaknut termin na 18h, netko je pitao :D ima nas stvarno malo pa nam se trenerica uspije posvetiti individualno za ono što nas konkretno boli/muči/koči........

  37. #237
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj pujica prvotno napisa Vidi poruku
    podizem ovu temu jer me zanima zna li netko za neke vjezbe za trudnice (yoga, pilates) koje se odrzavaju iza 18 sati. Nevjerojatno mi je da je 90 posto programa za trudnice oko 11, 12 ujutro kao da nema bas niti jedna koja radi
    a meni baš pašu jutarnji termini a malo ih tko nudi
    svi nešto popodne poslije posla...a ja popodne nikako ne mogu

  38. #238
    Aiko avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    290

    Početno

    Pogledajte video, jako je simpatičan - plesom do poroda! Trudnica u 40-om tjednu trudnoće i to s blizancima! Fenomenalna je...

  39. #239
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj pujica prvotno napisa Vidi poruku
    podizem ovu temu jer me zanima zna li netko za neke vjezbe za trudnice (yoga, pilates) koje se odrzavaju iza 18 sati. Nevjerojatno mi je da je 90 posto programa za trudnice oko 11, 12 ujutro kao da nema bas niti jedna koja radi
    daj mi, molim te, reci di si nasla prijepodnevni ili ranopopodnevni termin.
    sve sto sam nasla je kasno popodne ili navecer, a meni pak to ne pase jer je to jedino vrijeme kad mozemo biti svi skupa zajedno.

  40. #240
    Sara Lala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav Rode!

    Zna li netko ima li u Puli kakva trudnička rekreacija?

  41. #241

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    zg posvuduša
    Postovi
    138

    Početno

    na tresnjevcu "Tonus teretana" ima pilates za trudnice uto i cet od 9.30-10.30, ne znam dali ti odgovara ta lokacija i vrijeme

  42. #242
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    na drugu stranu grada je, al bi se mozda dalo nesto iskombinirati. hvala!

  43. #243

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    zg posvuduša
    Postovi
    138

    Početno



    i mni je malo dalje, ali to iskombiniram s odlaskom na plac

  44. #244

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3

    Početno

    Ja idem na trudničku jogu od 11-12 kod Kvatrića, ako nekom više odgovara taj dio grada...

  45. #245
    Cinnamon Girl avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj lena35 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja idem na trudničku jogu od 11-12 kod Kvatrića, ako nekom više odgovara taj dio grada...
    Hello od nove trudnice

    Lena35, a gdje je ta joga na Kvatriću? Jel zna netko za kvartove u blizini kvatrića, oko dubrave, maksimira, dupca, gdje ima šta za trudnice?

  46. #246
    acqua avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    333

    Početno

    Citiraj Totto prvotno napisa Vidi poruku
    Odi i DM, reci da si trudna, popuniti ćeš prijavnicu i dobiti poklon paketić koji pored radosnice i bonova za popust uključuje i DVD sa vježbama za trudnice
    ili idi vjezbati kod cure koja je snimila cd
    http://www.fitclub.com.hr/vjezbe-za-trudnice.html

  47. #247

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Cinnamon Girl prvotno napisa Vidi poruku
    Hello od nove trudnice

    Lena35, a gdje je ta joga na Kvatriću? Jel zna netko za kvartove u blizini kvatrića, oko dubrave, maksimira, dupca, gdje ima šta za trudnice?
    imas pilates za trudnice, aerobik studio euforia, na okretistu borongaj.

  48. #248
    Cinnamon Girl avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    6

    Početno

    e super bubekica, idem to odmah progooglati! thx

  49. #249
    ivana1983 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj Totto prvotno napisa Vidi poruku
    Odi i DM, reci da si trudna, popuniti ćeš prijavnicu i dobiti poklon paketić koji pored radosnice i bonova za popust uključuje i DVD sa vježbama za trudnice

    Moja bebica i ja smo krenule u Amiku na program Fit trudnica, toplo preporučam
    hvala za DM! meni je prva trudnoca pa sam malo neupucena...u 11 sam tjednu i imam periodicne mucnine. sa bebacem je sve ok (bila sam na 3D uzv, normalno se razvijamo ), ali sam u obitelji imala spontane pa ne znam jel bi smjela vjezbati. ginekologica je rekla da smijem ali se svejedno malo bojim pa ako imate kakva iskustva-bila bi vam zahvalna

  50. #250

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3

    Početno

    Meni su te vježbe sa DM dvd-a bile nekako prkomplicirane (zbog rekvizita uglavnom).
    Inače Cinnamon Girl, ova joga je u Bužanovoj od 11-12, možeš detaljnije pogledati na stranicama http://www.medical-yoga.com (upravo sam vidjela da sad imaju i poslijepodnevni termin u Sigetu ako nekog zanima taj dio grada).

Stranica 5 od 7 PrviPrvi ... 34567 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •