Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: previse mokrenja??

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno previse mokrenja??

    neki se sjecaju da je l. pio puno mlijeka.
    smanjili smo na jednu bocicu dok ide spavati (preko noci ako se zbudi a to je sve rijeđe dobije par gutljaja)...prije je pio puno puno vise
    e sad...vec tri tjedna svako ali svako jutro (bez obzira jel se budi po noci ili ne) ujutro se probudi mokar od glave do pete + cijela plahta i madrac...
    nije do pelene jer jendostavn one moze upiti toliku kolicinu tekucine.
    jel to normalno da toliko mokri??
    i preko dana dok spava mokri vise nego dok ej budan (danas je cijelo dopodne bio bez pelene i u tri-4 sata smo ga 5x stavljali na wc i popiskio je doslovno 3 kapi svaki put, a sad nakon tri sata spavanaj pelena krcata

    meni vise dosta toga propisavanja kroz noc...
    i nemojte mi samo reci da ga presvlacim preko noci jer onda nebu ni spal..

    samo me zanima jel to normalno? i ako ima kakav pametan savjet
    (mozda igra ulogu i to sto na kupanju popije dosta vode u igri...iako je to radio i prije pa nije toliko mokrio)

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Ja mislim da je on jednostavno prestao da piski po noci. To sto se upisa je sve ujutru, pred budjenje, odjednom velika kolicina i onda pelena to ne moze da upije.
    N od kad je skinula pelenu ne piski po noci, ujutru je to bas veeeeeeelika kolicina mokrace u nosi.

  3. #3
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Maleni vjerovatno namjerno trpi da ne mokri,a onda u snu kad zaboravi na kontrolu odjednom izmokri svu količinu urina.Ako puno pije onda je normalno da puno mokri posebno što dugo trpi

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    ma ne trpi kad se na kupanju dobro pomokri i nakon toga cista pelena i spavanje...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    ja isto mislim ko cure... al ak te moze utjesit, i moj je tak pisao prije nekih mj dana - kad je bio star ko tvoj, pelena se skoro raspukla, otislo i po krevetu i sad nekad nece u pelenu nego pisa kad ga skinem, sam zna kad hoce pisat al nece na wc il kahlicu, al uskoro cu krenut s treningom.

  6. #6
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Angelina_2 prvotno napisa Vidi poruku
    ma ne trpi kad se na kupanju dobro pomokri i nakon toga cista pelena i spavanje...
    To ništa ne znači, opet mu se stigne do jutra napuniti mjehur.

  7. #7
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    ja sam u prelaznom periodu između pelena i gaćica cure stavljala na tutu po noći
    tlaka je ali nije trajalo dugo a one se tog nisu niti sjećale ujutro

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •