Citiraj spajki prvotno napisa Vidi poruku
evo me prvi put na nekom forumu i nikad mi nije jasno kako to da nikad se nitko od pravnika ne nađe da nam ovdje na forumu odgovori i sam se izreklamira?!ja sam Vam već na čudu 2god.ne plaća alimentaciju,novaca nemam pa sam sve pokušala da dođem do onog što je naše.krenula sam na centar i odustala jer ne znaju ništa objasniti a i ponudili mi od dosuđenih 1200,00kn bijednih nekih 4stotine i nešto sitno(nisam zapamtila jer mi je bilo smješno kad sam čula samo prvu brojku).napokon se našao neki pametan odvjetnik koji me pridobio na moje nemam novaca,kad vam se isplati alimentacija uzet ću vam 15%.u tom trenu bi mu dala i sve samo da se netko više prihvati mog predmeta bez da odmah dam novac)tako da smo sada trenutno na kaznenoj prijavi i čekam da me policija zove na razgovor......drž te fige da to sve brzo ide jer ne mogu više gladni smo i žedni dok gospon ima firme,obrte dva auta.....
sve si to mogla i bez odvjetnika da si od CZSS prihvatila tih 450 kn., jer u tom slucaju drzavno odvjetništvo po službenoj dužnosti pokreće kaznenu prijavu. Puno je vjerojatnije da ce drzava uspjeti naplatiti nesto od tvog bivseg, nego sto ces to uspjeti ti, a u njihovom slucaju prijeti mu kazna zatvora pa onda svi najednom nekako nadju novce da plate.

druga stvar,. ti i dalje mozes od czss traziti pomoc, bez obzira sto si sama vec podnjela prijavu. osobno, meni je i tih 450 kn u svakom slucaju bolje nego nista!