Stranica 10 od 14 PrviPrvi ... 89101112 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 683

Tema: Uvjeti za upis u ZG Vrtić - na papiru

  1. #451

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Mozete li mi pomoci?

    U sestpm mjesecu se selimo dijete i ja u Zg, samohrana sam majka.
    Moze li mi itko reci informaciju da li mi treba prebivaliste ako hocu upisati dijeteu privatni vrtic?
    Tj. Prvi put idemo zivjet u zagreb, i ovdje u dubrovniku nam ne treba nista za upis u privatni, samo lova
    Hvala,

    Pozdrav

  2. #452
    BuBA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    332

    Početno

    Nas su tražili potvrdu o prebivalištu za privatni vrtić, pretpostavljam zbog subvencije grada!

    Sent from my WT19i using Tapatalk 2

  3. #453
    cmroka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    17

    Početno

    Planiram produljiti rodiljni dopust na temelju posebne skrbi o djetetu do djetetovog odlaska u vrtic u rujnu(ako se upise,nadam se da hoce-trebala bih ici raditi u lipnju)).Sad cujem da je veliki minus ukoliko je mama na rodiljnom tokom upisa tj.trajanja natjecaja.Nema mi tko cuvati dijete do plaska u vrtic i zelim iskoristiti pravo koje imamo.Da li je koja mama tj.dijete ostalo bez mjesta u jaslicama zbog toga sto je majka bila na rodiljnom?Molim savjet

  4. #454
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj cmroka prvotno napisa Vidi poruku
    Planiram produljiti rodiljni dopust na temelju posebne skrbi o djetetu do djetetovog odlaska u vrtic u rujnu(ako se upise,nadam se da hoce-trebala bih ici raditi u lipnju)).Sad cujem da je veliki minus ukoliko je mama na rodiljnom tokom upisa tj.trajanja natjecaja.Nema mi tko cuvati dijete do plaska u vrtic i zelim iskoristiti pravo koje imamo.Da li je koja mama tj.dijete ostalo bez mjesta u jaslicama zbog toga sto je majka bila na rodiljnom?Molim savjet
    to ti je imala ana.m, ako se dobro sjećam jer joj je mala rođena sredinom rujna i imala je pravo na trogodišnji porodiljni

    na poslu traži potvrdu da se vraćaš raditi sa xxx datumom (recimo krajem kolovoza ili početkom rujna) i to predaj zajedno s dokumentacijom i naglasi naravno kada ćete imati individualni razgovor u vrtiću
    Posljednje uređivanje od Boxica : 08.04.2013. at 10:09

  5. #455
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    isteko mi edit:

    nije joj mala odbijena, nego je ana bila u poziciji kada bi se to moglo desiti pa je preduhitrila cijelu situaciju

  6. #456
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    moze pitanje?
    kako ce oni znati da si na dopustu?
    potrebna ti je potvrda od poslodavca da si zaposlena.
    ti jesi zaposlena, bez obzira sto si na dopustu radi njege djeteta.
    ako ne planiras produzivati i ici na novu komisiju, ja uopce to ne bi spominjala.

    a tek ako te netko naknadno pita, prilozis rjesnje od komisije u kojem pise da dopust traje do rujna te dodatak od poslodavca da se vracas na posao od rujna, kako je boxica napisala.
    Posljednje uređivanje od leonisa : 08.04.2013. at 10:43

  7. #457
    cmroka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    17

    Početno

    Sa lipnjem zavrsava godina dana sto sam na porodiljnom pa cu trebati na komisiju za to dodatno produzenje.Tako da cu tijekom natjecaja jos biti na drugih 6 mjeseci rodiljnog.Nije da bas ljubim to produzenje i zivot na 1000 kn mjesecno,ali ne zelim dijete voditi sa sobom na posao,ne zelim i ne mogu priustiti tetu cuvalicu i nonsens mi je upisivati ga u privatni vrtic 3 mjeseca.
    Ako sam dobro shvatila,od firme trebam donijeti potvrdu da se planiram vratiti na posao u rujnu i to priloziti ?Ne znam ni sama kako to vrtici saznaju,vjerovatno po poreznoj kartici ili na interview-u..

  8. #458
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    al i na poreznoj, bas kao i na rodnom listu djeteta vidi se da ti porodiljni prestaje u lipnju.

  9. #459
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    cmroka ti na prijavi za vrtić imaš upitnik gdje upisuješ datum rođenja djeteta - prema tome će biti vidljivo da ti je dijete napunilo punih godinu dana u 6 mjesecu
    znači nije bitno što si u vrijeme natječaja na RD nego je bitno da ti dijete ima punu godinu dana prije 31.8 a to ćete imati!

    a za ovaj ostatak možeš ili prešutjeti (jer i za to postoji pitanje) ili napravi ovo s potvrdom kako sam ti gore napisala

  10. #460
    cmroka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    17

    Početno

    Hvala,ucinit cu tako!

  11. #461
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Evo novi upisi su objavljeni na stranicama grada Zg, od 6.do 17.5.

  12. #462
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja imam sličnu situaciju jo gore navedenu
    kao obitelj sa 3 djece imamo prednost pri upisu i moramo priložiti sva 3 rodna lista
    u zahtjevu je pitanje da li je majka na porodiljnom i do kada (ja kopirala rješenje hzzo-a)
    roditeljski mi traje do 24.9 i nakon toga se vračam na posao 100 %
    nije mi uopće palo na pamet da bi me zbog toga mogli zezati

  13. #463
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam sličnu situaciju jo gore navedenu
    kao obitelj sa 3 djece imamo prednost pri upisu i moramo priložiti sva 3 rodna lista
    u zahtjevu je pitanje da li je majka na porodiljnom i do kada (ja kopirala rješenje hzzo-a)
    roditeljski mi traje do 24.9 i nakon toga se vračam na posao 100 %
    nije mi uopće palo na pamet da bi me zbog toga mogli zezati
    mene nisu zezali.donijela sam potvrdu da sam zaposlena i na njoj nije pisalo kada ću ići raditi.na razgovoru sam naglasila da neću iskoristiti roditeljski do tri godine i to je to.
    bila sam na roditeljskom do 18 mj života P.
    počela sam raditi u veljači ali je P krenuo na par sati u vrtić oko 15.10 tako da smo imali jako polagano privikavanje.prvih mjesec dana je bio u vrtiću 1,5h pa smo to po malo produžavali.tek u siječnju je spavao tamo

  14. #464

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam sličnu situaciju jo gore navedenu
    kao obitelj sa 3 djece imamo prednost pri upisu i moramo priložiti sva 3 rodna lista
    u zahtjevu je pitanje da li je majka na porodiljnom i do kada (ja kopirala rješenje hzzo-a)
    roditeljski mi traje do 24.9 i nakon toga se vračam na posao 100 %
    nije mi uopće palo na pamet da bi me zbog toga mogli zezati
    ne vjerujem da ces imati problema s vrticem u centru, ali uvijek mozes priloziti izjavu da se vracas na posao...ja sam tako.

  15. #465
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    dobar dan.
    Imam kolegicu koja ima specifičnu situaciju. Ima dvoje djece. Starije dijete ide u vrtić, mlađe dijete bi tek sada u 9 mjesecu krenulo. Ali ona je doslovno smaohrana majka (otac drugog djeteta nije upisan u maricu rođenih). Čak joj se djeca drugačije prezivaju
    Ona se vraća na posao u 9 mjesecu.
    Koliko je meni poznato ona kao samohrana majka ima prednost pri upisu? ili?

    Predaje taj rodni list, rodni list starijeg djeteta, potvrde o prebivalištu za njih 3 (ona i djeca)... i da li time ima prednost pri upisu?

  16. #466
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    tu piše što sve treba predati

    http://www.dv-vedridani.hr/index.php...d=52&Itemid=30

    +kao samohrana majka ima prednost pri upisu

  17. #467

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Dragi roditelji koji upisujete djecu u novozagrebacke vrtice, u vrticu Dugave ove se godine trazi za upis veci broj djece stare 4-6 godina jer ima mjesta u postojecim grupama. Osobno imam dijete u vrticu, u sportskoj grupi koja bi iz tog razloga trebala biti rasformirana. Buduci da smo jako zadovoljni i tetama i programom i prostorom motivirani smo i htjeli bismo zadrzati djecu u toj grupi ali nam treba pojacanje da bi grupa bila u punom sastavu.
    Mozda ce vam ovo biti korisna informacija ako razmisljate o mijenjanju vrtica, grupe ili vam dijete nije do sada dobilo mjesto u gradskom vrticu.

  18. #468
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    Citiraj scintilla prvotno napisa Vidi poruku
    Dragi roditelji koji upisujete djecu u novozagrebacke vrtice, u vrticu Dugave ove se godine trazi za upis veci broj djece stare 4-6 godina jer ima mjesta u postojecim grupama. Osobno imam dijete u vrticu, u sportskoj grupi koja bi iz tog razloga trebala biti rasformirana. Buduci da smo jako zadovoljni i tetama i programom i prostorom motivirani smo i htjeli bismo zadrzati djecu u toj grupi ali nam treba pojacanje da bi grupa bila u punom sastavu.
    Mozda ce vam ovo biti korisna informacija ako razmisljate o mijenjanju vrtica, grupe ili vam dijete nije do sada dobilo mjesto u gradskom vrticu.
    o kojem se vrtiću konkretno radi? gradski/privatni?

  19. #469

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    289

    Početno

    i mene zanima više o tom vrtiću u DUgavama. ja sam čula da je tamo vrlo teško upasti, a upisujem kćer od 3 i pol i sina od godinu.

  20. #470

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    17

    Početno

    Drage iskusnije mamice,imam pitanje o upisu.S obzirom da je moje dijete rođene sredinom rujna,ima li uopće smisla predavati papire za gradski vrtić ??

  21. #471
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    zašto ne? ja znam masu klinaca koja su baš u to doba i svi dobili vrtić, istina u različitim kvartovima.

  22. #472
    Jainina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Kakve su šanse za dobivanje mjesta u prilično zatrpanom vrtiću ako samo jedan roditelj radi? Naime, MM je nedavno izašao iz radnog odnosa i trenutno je u potrazi za drugim poslom tako da ukoliko ne nađe posao do kraja prijava samo ću ja biti zaposlena... Malo me strah da opet nećemo uspjeti dobiti mjesto... Da li se može negdje napomenti da je u potrazi za poslom Inače, curka nam trenutno ide u privatni vrtić kojim nisam baš prezadovoljna a i poprilično nam je daleko od doma i posla...

  23. #473

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    svakako prilozi izjavu, ali svejedno necete imati prednost

  24. #474
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    Citiraj daddycool prvotno napisa Vidi poruku
    o kojem se vrtiću konkretno radi? gradski/privatni?
    gradski ...DV Tratinčica
    Posljednje uređivanje od mona : 30.04.2013. at 00:40

  25. #475
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    Citiraj lola3 prvotno napisa Vidi poruku
    i mene zanima više o tom vrtiću u DUgavama. ja sam čula da je tamo vrlo teško upasti, a upisujem kćer od 3 i pol i sina od godinu.
    nakon troje djece u tom vrtiću mislim da nije u njega ništa teže upasti neko u bilo koji drugi
    prvo dvoje su rođeni u zimu,predali smo papire ali ,naravno,nisu upali ,nisu imali punih 12 mj 30.08
    sljedeće godine su upali jer su bili na listi čekanja,živimo u kvartu,oba zaposlena roditelja...
    sin mi je bio doma do 19 mj,a kćer je išla u drugi vrtić tu prvu godinu i dobili smo premještaj
    treće djete mi je imalo punih godinu dana 30.08 i upalo je iz prve

  26. #476
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    Citiraj scintilla prvotno napisa Vidi poruku
    Dragi roditelji koji upisujete djecu u novozagrebacke vrtice, u vrticu Dugave ove se godine trazi za upis veci broj djece stare 4-6 godina jer ima mjesta u postojecim grupama. Osobno imam dijete u vrticu, u sportskoj grupi koja bi iz tog razloga trebala biti rasformirana. Buduci da smo jako zadovoljni i tetama i programom i prostorom motivirani smo i htjeli bismo zadrzati djecu u toj grupi ali nam treba pojacanje da bi grupa bila u punom sastavu.
    Mozda ce vam ovo biti korisna informacija ako razmisljate o mijenjanju vrtica, grupe ili vam dijete nije do sada dobilo mjesto u gradskom vrticu.

    riječ je o Lopticama?
    to vam drži teta Katarina iz Zagi sporta?
    ona je super...

  27. #477
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Kad se jednom dijete upiše, treba li ga svake godine upisivati ili je automatizmom upisano dok ga ne ispišeš?

  28. #478
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ako je u istom vrtiću, onda je dok ne ispišeš

  29. #479
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ako je u istom vrtiću, onda je dok ne ispišeš
    Hvala, pitala sam se jer u nekim gradovima nije tako, moras svake godine nosit papire...

  30. #480
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    kod nas nije, jedino ako hoćeš se upisati u neki drugi vrtić, onda moraš nanovo nositi papire

  31. #481
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    PODRŽIMO PROVOĐENJE DRŽAVNOG PEDAGOŠKOG STANDARDA ČIJI ĆE NORMATIVI PRIMORATI VLAST NA GRADNJU I OTVARANJE NOVIH ŠKOLA I VRTIĆA, OTVARANJE NOVIH RADNIH MJESTA I ŠTO JE NAJBITNIJE BOLJE UVJETE ZA NAŠU DJECU U VRTIĆIMA I ŠKOLAMA KONVENCIJE O PRAVIMA DJETETA! "Danas je možda više nego ikad prije, istina da će način na koji se ponašamo prema svojoj djeci odrediti budućnost svijeta." Ne dopustimo da još 30 godina degradiraju našu djecu!!!!!!!!!

    Na ovome forumu bore se i raspravlja o raznim stvarima ali o uvjetima djece u vrtiću i školama i zalaganje za njihovim promjena od strane udruge Roda niti rijeći!!!

  32. #482

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    17

    Početno

    na stranicama grada zagreba objavljeni natječaj za vrtiće za 2014/2015.

    http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=63298

  33. #483
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Dali mame koje su na porodiljnom moraju nositi preslike prijava na hzmo'

  34. #484
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Sad vidim da se to predaje uz potvrdu od poslodavca o zaposlenju

  35. #485
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    I još nešto.Sad do 24.5.2014 koristim porodiljni do 3 godine,potom ga zatvaram i otvaram porodiljni do 3 godine za četvrto dijete.Na onoj potvrdi od zdravstvenog pise da se vracam radit u 3/2015,znaci nigdje ne pise da sam trudna sa četvrtim,jel če to stavrat nekakve poteskoče,jer sam cula da ne primaju djecu majki koje su na rodiljnom.

  36. #486

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    17

    Početno

    koliko sam shvatila, nakon završetka natječaja (prijava za vrtić), slijedi intervju.
    roditelji koji ste bili prošlih godina, kako izgleda taj intervju, što pitaju, da li i djete ide na intervju?

  37. #487
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    I još nešto.Sad do 24.5.2014 koristim porodiljni do 3 godine,potom ga zatvaram i otvaram porodiljni do 3 godine za četvrto dijete.Na onoj potvrdi od zdravstvenog pise da se vracam radit u 3/2015,znaci nigdje ne pise da sam trudna sa četvrtim,jel če to stavrat nekakve poteskoče,jer sam cula da ne primaju djecu majki koje su na rodiljnom.
    nije da ih ne primaju, ali ih stavljaju u drugi plan...sve zavisi kakva je gužva za vrtić
    ti bi već sad mogla imati problema s ovom potvrdom jer ti piše da se vraćaš raditi tek 3/2015, a ima roditelja koji su sad oboje zaposleni i vrtić im trenutno treba više nego tebi

  38. #488
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj pupica2013 prvotno napisa Vidi poruku
    koliko sam shvatila, nakon završetka natječaja (prijava za vrtić), slijedi intervju.
    roditelji koji ste bili prošlih godina, kako izgleda taj intervju, što pitaju, da li i djete ide na intervju?
    prisutni su i roditelj i dijete...roditelj priča s djelatnikom vrtića kako se dijete ponaša, što radi doma, kako se provodi dan (sve ovisi o dobi djeteta), kad je popričalo, zdravstveni problemi i sl.
    dijete se za to vrijeme igra sastrane i djelatnik ga zapravo samo promatra kako dijete reagira i što radi

  39. #489
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    filip a od kada si ti planirala da će dete u vrtić, to što piše na potvrdi i nije važno jel ti u svakom trenutku možeš i prekinuti porodiljni

  40. #490
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Pa htjela bih da ide od 9 mj.Nije meni vrtic prioritet,znam da ima roditelja kojima je stvarno prijeko potreban.Htjela bih da ide,da bude s djecom,da se socijalizira,samnom je vec dvije godine,pa barem i na 5 sati ako mogne upast.Nisam do sada niti predavala papire,a i ostala sam trudna tako da nemam u planu ici radit tako brzo.

  41. #491
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    nije da ih ne primaju, ali ih stavljaju u drugi plan...sve zavisi kakva je gužva za vrtić
    ti bi već sad mogla imati problema s ovom potvrdom jer ti piše da se vraćaš raditi tek 3/2015, a ima roditelja koji su sad oboje zaposleni i vrtić im trenutno treba više nego tebi

    Sve je meni jasno,svjesna sam svega,i guzvi.

  42. #492
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    Sve je meni jasno,svjesna sam svega,i guzvi.
    a gle, uvijek možeš predati pa ćeš vidjeti...

  43. #493
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    filip a od kada si ti planirala da će dete u vrtić, to što piše na potvrdi i nije važno jel ti u svakom trenutku možeš i prekinuti porodiljni
    da, ali onda vrtić traži potvrdu od poslodavca da se počinje raditi s određenim datumom

  44. #494
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Pa zašto se traži potvrda kad već pise na rješenju sa hzzp da mi rodiljni završava 19.3.2015...

  45. #495
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ma to nema veze, i meni je pisalo neki datum, pa sam dobila, djete je tad , a i sad kad radim išlo na poludnevni

  46. #496
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    I meni bi isto odgovarao poludnevni,dapače.

  47. #497
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Pošto mi čekamo odgodu škole za stariju seku,mislimo nju prebaciti u bliži vrtic,jer nemamo vise izbora dovoza-odvoza.Kako to onda ide?Isto klasika upis kao i za mlađu vjerojatno.

  48. #498
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    e sad za stariju, kod nas je pred nekih 10 dana u vrtiću bio oglas, da se može tražiti premještaj bliže stanovanju, ali da se mora javiti u tajništvo i da će oni radi komisiju, to je sad bilo, čak je i pisalo da će i kroz par dana biti to rješeno

    a kad smo se mi selili, i kad smo klinca iz jednog u drugi vrtić selili, napravili smo stvari ko za upis,

    svak pitaj dal samo prebacivanje ili ponovni upis.

    inače s predškolarcima je najlakše prebacivanje!

  49. #499
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    I meni bi isto odgovarao poludnevni,dapače.
    ja sam dobila opservacijski, pa tek onda poludnevni ali radi stanja djeteta.

    poludnevni na bazi dobrog zdravlja se možda malo drugačije traži.

  50. #500
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zašto se traži potvrda kad već pise na rješenju sa hzzp da mi rodiljni završava 19.3.2015...
    i ja sam imala pravo za trogodišnji roditeljski koji mi je isticao 11/2013 i sukladno s tim i potvrdu
    ali sam se vraćala raditi 1.9. pa su mi moji na poslu izdali potvrdu da se vraćam s tim i tim datumom što sam predala kod upisa
    a to sve sam obavljala prije nego sam uputila zahtjev na HZZO za prekidom RD pa prema tome nisam imala novo rješenje

    što se tiče prebacivanja, ako ti dijete ide u isti vrtić, ali drugi objekat onda se samo prebacuje
    ukoliko ga seliš u skroz novi vrtić, moraš na upise, ali kako ti je predškolac u pitanju, to će proći bez problema

Stranica 10 od 14 PrviPrvi ... 89101112 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •