Stranica 14 od 14 PrviPrvi ... 4121314
Pokazuje rezultate 651 do 683 od 683

Tema: Uvjeti za upis u ZG Vrtić - na papiru

  1. #651
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ako ima mjesta sve se može ,u biti je natječaj otvoren cijele godine,ali opet smo nema mjesta onda ništ čekaš svibanj
    Pitaš za veliku? ako za nju ne dobiš vrtić moraš upisati je u malu školu
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 26.10.2020. at 20:32

  2. #652
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Kako ide stvar s upisima kad netko treba recimo u 2. mj upisat djecu u vrtić iako su redovni upisi u 5. mjesecu?
    Za to ti je nadležan Gradski ured za obrazovanje i sport.

    Imaš na službenim stranicama Grada Zagreba popis slobodnih mjesta u vrtićima - ovdje: https://www.zagreb.hr/slobodna-mjest...-zagreba/42975 (odvojeno za privatne i državne objekte). S linka se može skinuti xls tablica.

    Pronađi vrtić koji ti je blizu, pogledaj ima li mjesta na popisu, pa nazovi ravnatelja ili računovodstvo.

    NIJE prerano to sada obaviti. Tko zna kako će biti do veljače. S druge strane, nekad se moglo platiti čuvanje mjesta i to je bila sitna lova (80 kn mjesečno), iako ne znam postoji li još uvijek tako nešto.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 27.10.2020. at 09:38

  3. #653
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Treba preslik iskaznice imunizacije i sad me zanima ide li to kopija svake stranice zasebno i zbog čega nije dovoljna potvrda liječnika o sistematskom gdje isto piše da je cijepljena svim cjepivima?

  4. #654
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Jer vrtići tako traže,slobodno po dva lista stavi na jednu stranu i obostrano skopiraj
    Kopiraj samo one strane na kojima nešto piše
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 03.07.2021. at 14:42

  5. #655
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Hvala.

  6. #656
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ovdje piše da su upisi od 12-14 srpnja. Dođem u tajništvo, čovjek mi veli da nema upisa, jer je ionak obvezno, da samo nazovem psihologinju u rujnu. Može li netko reć tko je isto dao dijete u obvezni predškolski program ide li upis (potpis ugovora???) ili ne? Ne bih htjela doć u rujnu pa da me operu kaj nisam neš potpisala. https://vrtic-cvrcak.zagreb.hr/default.aspx?id=421

  7. #657
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Kod nas ide potpis ugovora, barem je tako bilo prije godinu dana jel su mi kod upisa u vrtic zabunom dali ugovor o predskolskom i to sam potpisala, pa su me naknadno zvali da potpisem ugovor o desetosatnom vrticu...ocito onda postoje dvije vrste ugovora, jedino ako se ove godine nije sto promijenilo

  8. #658
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ovdje piše da su upisi od 12-14 srpnja. Dođem u tajništvo, čovjek mi veli da nema upisa, jer je ionak obvezno, da samo nazovem psihologinju u rujnu. Može li netko reć tko je isto dao dijete u obvezni predškolski program ide li upis (potpis ugovora???) ili ne? Ne bih htjela doć u rujnu pa da me operu kaj nisam neš potpisala. https://vrtic-cvrcak.zagreb.hr/default.aspx?id=421
    Jel ti upisuješ vrtić ili obaveznu predškolu? Ovo sto si linkala je za vrtić. Predskola koliko znam kreće kasnije.

  9. #659
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ali valjda i za predškolu treba na vrijeme potpisati papire

  10. #660
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Predškola. U prvoj rečenici piše upisi u vrtiće i predškolu.

  11. #661
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Vidi jel psiholog sad radi,pa probaj nazvati
    Inače jako malo klinaca ide u takvu predškolu,jer većinom djeca idu u vrtić

  12. #662
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ovdje piše da su upisi od 12-14 srpnja. Dođem u tajništvo, čovjek mi veli da nema upisa, jer je ionak obvezno, da samo nazovem psihologinju u rujnu. Može li netko reć tko je isto dao dijete u obvezni predškolski program ide li upis (potpis ugovora???) ili ne? Ne bih htjela doć u rujnu pa da me operu kaj nisam neš potpisala. https://vrtic-cvrcak.zagreb.hr/default.aspx?id=421
    Mi smo sve obavili preko linka na zg stranici prosle godine
    https://www.zagreb.hr/predskolski-od...zovanje/171323

  13. #663
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Kod nas se predskola prijavljuje i upisuje kasnije, nakon sto vrticka godina vec pocne. Ne znam da li je možda i u zg tako

  14. #664

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Ne znam gdje bih stavila, pa evo tu.

    Ako nekom treba, objekt vrtića Različak na adresi Kaptol 16 uskoro (kroz nekih mjesec dana) se otvara nakon potpune obnove. Jedna grupa im nije popunjena pa se u nju mogu upisati sva djeca u dobi od navršene dvije i pol godine do dobi pred polazak u osnovnu školu kojima odgovara lokacija vrtića na Kaptolu.Moguć je i prijelaz iz nekog drugog vrtića. Prijave i upiti su od danas na mail: vrtic.razlicak@zagreb.hr

    Nemam najnovije iskustvo, ali jedno dijete nam je ranije išlo u taj vrtić. Obožavalo je svaki dan tamo, kao i mi.
    Posljednje uređivanje od Dota : 04.02.2022. at 16:02

  15. #665
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Predaju li se papiri za upis u svibnju: potvrda o radnopravnom statusu za roditelja? Ili je to u svibnju prijava, a poslije idu ovi obavezni upisni papiri. Pretpostavljam ide odmah da se može vidjeti koliko bodova dobiva.

  16. #666
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Predaju li se papiri za upis u svibnju: potvrda o radnopravnom statusu za roditelja? Ili je to u svibnju prijava, a poslije idu ovi obavezni upisni papiri. Pretpostavljam ide odmah da se može vidjeti koliko bodova dobiva.
    Davno je bilo kad su te informacije meni trebale, ali znam da objavljuju poziv na službenim stranicama Grada Zagreba, pa vidi ovdje: https://www.zagreb.hr/upisi-u-djecje...-2022-2/179077

  17. #667
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Sorry, sad vidim da je još objava od prošle godine. Obzirom na datum, trebali bi uskoro postaviti novu objavu. Sretno!

  18. #668
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    eto ovogodišnjeg https://www.dv-dobri.hr/2023/04/19/u...uznicu-zagreb/ istina s zapada piše zahtjevi 8. do 11. svibnja 2023. godine istiuA sa zapada



    ali u ovom svojem https://vrtic-cvrcak.zagreb.hr/default.aspx?id=44 imaš dobro opisano što se traži, pa ćim prije to skompletiraj i predaj, vjerovatno imaš i želje po rediojedu gdje bi


    sretno

  19. #669
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Kaj su oni s 11-24 svibnja sad to promijenili u 24. svibnja -5. lipnja????

  20. #670
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Očito da https://www.zagreb.hr/upisi-u-gradsk...godinu-/187965

    Ali pazi imaš i pravo upisa djeteta u vrtić ili predškolu mada su kolko vidim isti datumi,ali nije isti program (predškola počinje početkom listopada)

  21. #671
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Zovem danas pedagoginju vrtića Cvrčak, veli da ima dosta novih zahtjeva, više nego prošle godine.
    Zanimalo me kaj ako dete ne upadne, kako onda jel mogu upisati u predškolu naknadno. Rekla je u osmom onda prebacim na predškolu.

  22. #672
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ne uzimaju u obzir ako je jedan roditelj zaposlen.

  23. #673

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,649

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Zovem danas pedagoginju vrtića Cvrčak, veli da ima dosta novih zahtjeva, više nego prošle godine.
    Zanimalo me kaj ako dete ne upadne, kako onda jel mogu upisati u predškolu naknadno. Rekla je u osmom onda prebacim na predškolu.
    Koliko ima godina? Svi koji imaju više od 4 upadaju skoro sigurno. Dobiju se još i bodovi ako imaš 3+ djece i ako primaš dječji doplatak. I ako spadaš u jednoroditeljske obitelji.

  24. #674
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Da, to sve stoji, ali mi je rekla da imaju navalu i da prednost imaju zaposleni. Što ja nisam.

  25. #675
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Gle predaj pa ćeš vidjeti

    Sretno

  26. #676
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Danas smo obavili roditeljski pred polazak. Ono što nisu tamo spomenuli, a nisam pitala ranije, a kako je bilo bar 70ak ljudi nisam se sjetila progurati da pitam na kraju - kako ide sa sufinanciranjem vrtića? Ide li to automatski ili se ispunjuju obrasci? Jer o tome nije bilo riječi ni na inicijalnom. Nazvat ću odmah ujutro tajništvo vrtića.

  27. #677
    Jainina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    364

    Početno

    Ako misliš na papirilogiju koju je potrebno predati za izračun kategorije plaćanja, ne ide automatski. Dobiti ćete obrasce (mislim da ih ima i na stranicama Grada Zagreba), koliko vas ima u kućanstvu, podatci o svima, podatci o primanjima i koje-kakve privole.

  28. #678
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Kaj se nije to već predavalo prije ljeta?

  29. #679
    Jainina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    364

    Početno

    Mi smo prošle godine upisivali, predavali smo papire tek u 9. mjesecu kada je krenuo na adaptaciju.

  30. #680
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Danas smo obavili roditeljski pred polazak. Ono što nisu tamo spomenuli, a nisam pitala ranije, a kako je bilo bar 70ak ljudi nisam se sjetila progurati da pitam na kraju - kako ide sa sufinanciranjem vrtića? Ide li to automatski ili se ispunjuju obrasci? Jer o tome nije bilo riječi ni na inicijalnom. Nazvat ću odmah ujutro tajništvo vrtića.
    Tako je najbolje - komuniciraš direktno 1 na 1, a nisi samo jedna u gomili roditelja. Nadam se da si riješila.

  31. #681
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Jesam ošla sam. Morala sam ispuniti obrasce. Nisam ih odmah dobila jer se čekalo na potpis bivšeg. Zaboravila sam kroz ljeto da tamo moram po kopiju ugovora.

  32. #682
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Bitno da si riješila. Nadam se da će sve biti dobro. Sretno!

  33. #683

    Datum pristupanja
    Oct 2023
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, evo i jedan tata
    Zna li netko koliko bodova nosi zaposlenje u odnosu na ostale uvijete?
    Naime kćer mi ima 5 godina i pokušavamo ju upisati na Sigetu u vrtić.
    Supruga ne radi i odmah su mi rekli tamo u tajništvu kako su šanse gotovo nikakve jer ne radi.
    Supruga se ne može zaposlit jer nemamo kome ostavit dijete (iako je imala ponuda) .. i tako začarani krug.

Stranica 14 od 14 PrviPrvi ... 4121314

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •