Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: četverogodišnjaci kako rolate?

  1. #1
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno četverogodišnjaci kako rolate?

    nedavno smo kupili role ali ne ide joj baš...ja se ne usudim pustiti ju a kad ju držim teško ide..nikako da se opusti.ima li kakav trik kako brže prorolati? hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Mi smo nedavno kupili role. Sad je već u fazi da ne pada po vani ali ju uglavnom ja vučem. Po doma se već i malo odguruje. Nema ti tu druge, nego role na noge i udri. Prvo je bila samo doma u rolama i išla je samo po tepihu, da se nauči hodat. Sad ih može sama obući, rola se po stanu, normalno, vani još malo trtari...
    Mislim da ih ima jedno mjesec dana.

  3. #3
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Moja Laura puni 4gd ovog mjeseca. Za rođendan je imala na izbor što želi za poklon bicikli ili role, izabrala je role pošto ih i njena inače starija prijateljica ima ,ja sam bila malo skeptična pošto je ona dijete koje uvijek ide na sigurno a pčetnik u rolama takav osjećaj nema. Sve u svemu kada izrazi želju stavimo joj role pa uz moju pomoć pravimo krugove po stanu, brzo se umori a pošto su role do broja 31 ima vremena da se naući i da ne izlazi iz njih

  4. #4
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    i mi isto malo po malo a i umori se brzo,teške su joj...gleda mene vani kako rolam pa vidim i ona bi samostalno ali joj ne ide još...moram kupiti sve štitnike i pustiti ju hahaha

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    kupite stitnike, stavite kacige na glave i odvedite djecu na, na pr., skolsko igraliste (jer su obisno atletske staze glatke, odlicne za rolanje a i sigurno cete naci drustvo koje jednako tako uci rolati), prodjite krug dva drzeci se za ruke, ubrzo ce vec ici samostalno ...

  6. #6
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    ajme, moja ima volju, i pita me stalno kad ću joj ih kupiti, a meni nekako nezamislivo da tak malo dijete stane na role, dajte još malo iskustava, možda se ohrabrim

  7. #7
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    ma ima i manjih da super rolaju...moja nećakinja je s 3 godine super rolala ,doduše i skijala ali moja još uvijek nema hrabrosti sama krenuti...djeca su različita nema sumnje

  8. #8
    sunca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    372

    Početno

    koje role imate?

    ja sam joj kupila neke u turbolimaču i dosta su plastične pa mi se čini da joj dosta otežava rolanje. sve nam se svodi na to da ja nju vučem.

  9. #9
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    isto turbika oko 300 kn

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    mi smo kupili u intersportu, neke crazy cini mi se, za 250 kn
    nisu ne znam koja kvaliteta, ali nisu ni 'preplasticne' i krute
    dobro im stisnite role, vazno je da rola stvarno prijanja uz nogu inace nije udobno
    i provjerite si kotace, ako su plasticni, vjerojatno je preveliko trenje i nije nikakav gust - mozete to skuziti po tome da se dijete stalno odguruje, ne 'klizi'
    nasa je pocela rolati s tri, trazila je role i prije i sad mi je zao sto joj nismo kupili jer je jako brzo pocela dobro rolati

  11. #11
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    Mi smo kupili Roces s njegove 4 g., a naučio je rolati, doslovno za pola sata, na moje sveopće iznenađenje, s obzirom da je u nekim situacijama - pogotovo onim "nestabilnim", ziheraš.
    Naravno, opremili smo ga od glave do pete, izgledao je ko Robocop, i uvjerila sam ga da neće pasti, a ako i padne da mu neće ništa biti jer je zaštičen... čovjek povjerovo..

    Mislim da je presudno da su opušteni i zaštičeni.

  12. #12
    ivananeda avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    PARACIN,srbija
    Postovi
    292

    Početno

    Dobri roleri cuda cine.
    Kad je cera stala na dobre- napredak je bio vise nego ocigledan
    Sin, ovog meseca puni 4, ide sporo, no vazno da je zavoleo. Vise ga vucem, ne sme sam ali vazno da napreduje. Racunam da ce uz vezbu, do kraja leta prorolati.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Mislim da će ove godine dobiti bicikle, nekak su mi još premali za role... nekad kad se zatrče padnu, pa mislim da bi na rolama još više padali...

    A kad oni dobe role - onda ja izvlačim svoje iz ormara nakon puuuno godina pauze .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •