Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 261

Tema: Beč preporuke

  1. #51
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    I tako mi ne odosmo u Beč jer se svi po redu razbolismo...
    Ništa strašno, kratkotrajna obiteljska crijevna viroza koja se stigla manifestirati taman zadnji tren za besplatno otkazivanje rezervacije.
    Ali, ne dam se ja, već gledam booking za proljeće, tješim se da će biti barem lijepše vrijeme za šalabajzanje po gradu.
    A za utjehu smo otišli na Božićnu priču u Čazmu.

  2. #52
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Ibili, niste puno propustili, u subotu je manje-više cijeli dan padala kiša i nije bilo baš za šetkanje. Meni je došla frendica iz Zg, pa smo otišli na jedan božićni sajam i u roku od par sati bili skroz mokri. U nedjelju je bilo malo bolje.

    Nadam se da ste sad svi zdravi.

  3. #53
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa Vidi poruku
    Ibili, niste puno propustili, u subotu je manje-više cijeli dan padala kiša i nije bilo baš za šetkanje. Meni je došla frendica iz Zg, pa smo otišli na jedan božićni sajam i u roku od par sati bili skroz mokri. U nedjelju je bilo malo bolje.

    Nadam se da ste sad svi zdravi.
    ma daj - bio je F. - i kaže da kiša nije jako padala. On nije imao niti kišobran. Išli su po betlehemsko svjetlo- 3 x Beč ove godine, 3 x Schonbrun i još mu nije dosta

  4. #54
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    U koje doba dana je bio? Mi smo izašli iz kuće tek oko tri, ali smo praktički odmah ušli u neki restoran i ostali u njemu skoro do pet. Cijelo to vrijeme je prilično jako padalo, toga se sjećam, jer smo gledali kišu na staklenom krovu pod osvjetljenjem lampe (ah, romantike ). Kad smo izašli, bili smo jedno dva sata vani i vratili se kući prilično mokri. Nije bio pljusak, ali padalo je (ni mi nismo imali kišobran, ali većina je).

    U nedjelju je bilo bolje, samo je predvečer rominjala nekakva kišica, toliko slaba da nisam ni uzimala kišobran sa sobom.

    Možda F. nije htio da se brineš.

  5. #55
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Možda. Stigli su ujutro oko 8, odmah u Schonbrun ,pa po svjetlo i šetnja po gradu. Nije imao kišobran. No nisu spavali u Beču nego Budimpešti a za tamo je rekao da je bila užasna magla.

  6. #56
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Onda je vjerojatno u Beču bio u vrijeme kad kiša stvarno nije bila jaka (nije dijete lagalo ), jače je počelo negdje iza tri. A pretpostavljam da klinci i nisu toliko osjetljivi kao tete mojih godina.

    Evo, danas je prekrasno sunčano...

  7. #57
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    da se prikrpam na temu. što mislite, ima li smisla ići u Beč za uskršnje praznike - mislim na to što je otvoreno a što nije (sad sam negdje pročitala da niti na Veliki petak u Beču ne rade dućani)?

  8. #58
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    Beč uvijek ima smisla a ima milijun stvari za raditi i vidjeti, pa ako ne ideš namjenski u šoping onda ti i info o zatvorenim dućanima nije tako presudan.

  9. #59
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    da se prikrpam na temu. što mislite, ima li smisla ići u Beč za uskršnje praznike - mislim na to što je otvoreno a što nije (sad sam negdje pročitala da niti na Veliki petak u Beču ne rade dućani)?
    Mima, ovdje ti je popis ovogodišnjih neradnih dana: http://www.feiertagskalender.ch/inde...hl=de&klasse=3

    Ja bih rekla da ima smisla. Vrijeme bi moglo biti jako lijepo, postoji nekoliko uskrsnih sajmova po cijelom gradu (što se tiče centra, tradicionalni je na Freyungu, zatim veliki i poznati ispred Schönbrunna, kojeg možete iskombinirati s posjetom dvorcu i/ili dječjem muzeju, jedan tradicionalni za kojeg turisti najčešće ne znaju je u 17. Bezirku...), a ako želite posjetiti razne muzeje i galerije, na njihovim web stranicama možeš vidjeti koji kad radi. Dućani bi trebali biti otvoreni i na Veliki petak i na Veliku subotu.

  10. #60
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Sanja, hvala ti, zapravo sam malo surfala i vidjela te uskrsne sajmove pa me baš to privuklo.
    Nije mi toliko važno da rade dućani (iako nije za odbaciti), samo da nije ona atmosfera neradnog dana kad ne radi baš ništa.

  11. #61
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Nema na čemu, Mima.

    Osjećaj da ne radi baš ništa nećete imati, jer će raditi barem kafići i restorani, a ako će vrijeme biti lijepo, grad će biti prepun ljudi (što domaćih, što turista).

    Vidi ovdje http://www.ostermarkt.co.at/de.php/Kinder/index.php zanima li vas koja radionica, to zna biti zgodno, a nije potrebno znanje njemačkog.

  12. #62
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Sanja, kolegica spominje nekakav Zoo na 8 katova. O čemu se radi, znaš li?

  13. #63
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Sanja, kolegica spominje nekakav Zoo na 8 katova. O čemu se radi, znaš li?
    Hm, ovo http://www.haus-des-meeres.at/ je jedino što mi pada na pamet.

  14. #64
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    pitati ću je za detalje

  15. #65
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Ajde please pitaj, sad i mene zanima.

  16. #66
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Sanja, to je to što si i pretpostavila. Bilo bi mi jako čudno da je nešto drugo a da ti neznaš


  17. #67
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Sanja, to je to što si i pretpostavila. Bilo bi mi jako čudno da je nešto drugo a da ti neznaš
    Da, nije moglo biti ništa drugo.

    To nije zoološki vrt, nego mjesto s ribama, ribetinama i ostalom živadi koja dolazi uz njih. Moja djeca su tamo bila već dosta puta, ali zadovoljstvo odlaska u tu instituciju prepuštam ili vrtiću/školi ili ocu im, budući da se ja bojim insekata, buba, šišmiša i drugih stanovnika te živopisne ustanove.

    (U Schönbrunnu sam izletila iz tropske kuće brzinom metka čim sam skužila šišmiša koji se kreće ravno u pravcu mog čela. )

  18. #68
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    nebi to moje zanimalo, ali izraz Zoo na 8 katova me zaintrigirao.

    Mene već dugo ne privlače niti Zoološki vrtovi na otvorenom.

  19. #69
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    Konačno smo i mi bili ovaj vikend u Beču. Vrijeme nam je bilo lijepo ali po običaju, puhljavo. Nema veze.
    U subotu smo hodali po gradu, razgledavali i šopingirali.
    U nedjelju smo bili u Aqua terra zoo i nama je bilo zgodno. Curi se dopao onaj dio sa prašumom i viseći most, a meni su posebni oni majmunčeki kaj hodaju po toj ogradi i uopće se ne daju smesti.... Pogled, sa trenutno najvišeg kata, na Beč je super!
    Poslije smo otišli do Hundertwasse kuće i Schonbrunna. Mislim da ćemo morat početi gledati filmove o Sissy...
    Hotel koji smo našla preko Bookinga je bio čisto ok.
    u nedjelju smo se sami vozali po Beču i parkirali besplatno jer se vikendima ne plaća, barem u onim ulicama gdje smo mi bili. Auto navigacija-super izum.

    ono što je mene dojmilo je to da je u nedjelju kod njih dosta sve mirno i usporeno.
    super je što onda ne rade trgovine ali su im zato muzeji, pogotovo ovaj dječji, gdje sigurno ne dolaze toliki turisti, puni obitelji sa djecom. a ne kao, nazalost kod nas, puni šoping centri...

  20. #70
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Išla sam ponovo pročitati sve preporuke i vidim da je "wiener melange" samo usput spomenula seni. A ja oduševljena!! Ma, pila bih tu kavu pet puta na dan. Desetka za Wiener melange!!

  21. #71
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Išla sam ponovo pročitati sve preporuke i vidim da je "wiener melange" samo usput spomenula seni. A ja oduševljena!! Ma, pila bih tu kavu pet puta na dan. Desetka za Wiener melange!!
    Slažem se s tobom, odlična kavica. I ja je svaki put naručim.

    (Da, lagana je i može se piti pet puta na dan. Nije za razbuđivanje.)

  22. #72

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    Sanja, molim te daj mi reci, biti ću u parndorfu
    pa ću autom do beča, jel mi ovo najpovoljniji parking http://www.wien.info/en/travel-info/...ound/park-ride
    ili nešto drugo predlažeš za ostaviti auro cijeli dan
    tenks

  23. #73

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    auto, naravno

  24. #74
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Studena, P&R je definitivno najpovoljniji; alternativa je sparkirati ga na ulici u nekom Bezirku u kojem se parkiranje ne plaća.

    http://www.wien-konkret.at/verkehr/a...n/parkpickerl/


    Inače, info za one koji namjeravaju autom po gradu: od 16. 8. ove godine Mariahilferstraße je pješačka zona!

    http://www.wien.gv.at/verkehr-stadte...ilfer-neu.html

  25. #75

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    hvala ti, mi idemo za onaj dugi
    vikend u 10 mj,4 do 8
    ajd pliz napiši ako onda ima nešto zanimljivo

  26. #76
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    studena, kad vidiš bijeli RI auto ispred Pannonia Towera, to sam ja Iste dane smo tamo. Jedan dan planiram brodom do Bratislave, iako smo bili u Bratislavi neki dan, Dunav me oduševljava. Mislili smo auto parkirati ispred hotela i ići javnim prijevozom do Beča.
    http://www.mcarthurglen.com/media/93..._a4_rz_web.pdf

    A vidim da ima i vlak, 4 puta na sat.

  27. #77
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Aha, znači, idete u shopping.

    Inače, petkom poslijepodne i subotom cijeli dan imate bus iz shopping centra do bečke Opere, mislim da košta 7 eura, ali ne znam bi li vas vozio u suprotnom smjeru (namijenjen je ljudima koji iz Beča idu u Parndorf).

    Studena, ajde me please podsjeti sredinom rujna, pa ću ti napisati.

    Beti, ići ćeš nekim lokalnim brodom ili iz Twin City Linerom iz Beča?

  28. #78
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Da, taj sam vidjela u Bratislavi, pa sam mislila da ide i obratno. U Bratislavi nisam imala vremena za vožnju, samo razgledavanje,jer smo išli dalje, na sjever Slovačke.
    Usput, preporučujem Slovačku. Sve super, ljudi, ceste, hotel, gradovi, na svakom brdu utvrda ili dvorac, divne rijeke, jeftini dućani, odlična klima, ma prezadovoljni smo stigli doma.

    Ma, ne idemo samo u shopping, to je bonus Na kavu, posjetiti rodbinu, diviti se arhitekturi i parkovima i širiti vidike.

  29. #79
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Meni je isto Bratislava jako sladak grad - ali cijene u dućanima nisu bile baš niske- plačem za predivnim zelenim sandalama.

    I imaju simpatične suvenirnice - baš mi je žao da nisam kupila jednog Krteka

  30. #80
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    ako nitko nije spomenuo
    mojoj djeci je minopolis bio zakon

  31. #81
    Canaj avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    618

    Početno

    mm ima sastanak blizu onog glavnog trga Stephenplatz - i preporucii su mu da parkira u nekoj "obliznjoj ulici" a ima i garaza....hm sad vidim (koliko razumijem njem) sa vasih linkova da se moze parkirati samo kratko..., a ne znam koliko kosta sat u garazi i dal ima neka cijena "dnevne" karte za grad ili garazu a da ju saznam unaprijed....?

  32. #82
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Evo, ja ti štreberski sve unaprijed potražim:

    http://www.wien.info/en/travel-info/...around/parking

  33. #83
    Canaj avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    618

    Početno

    Citiraj beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    evo, ja ti štreberski sve unaprijed potražim:

    http://www.wien.info/en/travel-info/...around/parking
    fala!

  34. #84

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    Beti
    znači pada kavica,
    i mi smo planirali brodom do bratislave,
    baš sam mislila pitati sanju jel se isplati potrošiti
    jedno popodne na to,
    čujemo se još na pp prije puta

  35. #85

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    koristimo zadnji vlak za neku prastaru kolektiva kupnju
    isto niš od šopinga,
    idemo uživati u šetnji bečom

  36. #86
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Bratislava je super , ali o vožnji brodom ne znam mnogo.

    Twin City Liner je prilično skup (izvan sezone je cijena 25 eura po osobi u jednom smjeru, bez popusta za djecu, što bi za četveročlanu obitelj bilo 100 eura u jednom smjeru i isto toliko natrag - i to su mjesta unutra u brodu, a ako je lijepo vrijeme, za dodatnih 25 eura po osobi možete na licu mjesta nadoplatiti mjesto na palubi), a obični brodovi voze sto godina (od Beča do Bratislave nekakvih dva-tri sata, a natrag - uzvodno - šest do sedam sati, ovisno o vjetru i valovima).

    Ja bih na vašem mjestu, budući da ćete već biti autima doslovce pred Bratislavom, išla autom. Mi se obično parkiramo u podzemnoj garaži kod Slovačkog narodnog kazališta/hotela Carlton. Ako se ne varam, ne postoji javna garaža koja je u strožem središtu grada. Na ulici ga se baš ne usudimo ostavljati, imali smo neugodnih iskustava.

  37. #87
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    I da, brodovi za koje ja znam kreću iz Beča, što znači da imate minimalno 45 minuta vožnje od Parndorfa do Beča, pa parkiranje auta, dolazak do broda i zatim vožnja brodom do Bratislave. Stvarno mislim da je jednostavnije, brže i povoljnije ići direktno iz Parndorfa autom.

  38. #88
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Pratim, jer smo slijedeci vikend u Becu i veselim se tome!

  39. #89
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ali, treba i kupiti vinjetu za Slovačku. No, mi smo u Bratislavi bili prošli tjedan, pa me ne zanima trenutno. Parkirali smo na parkiralištu s plaćanjem, 1 euro na sat, odmah do Veterinarske klinike, preko puta hotela Crowne Plaza. Pet minuta pješke do glavnog trga.
    Meni se sviđa ploviti brodom po rijeci. Iako je to samo moj gušt i uglavnom idem sama. Ostatak se zabavlja na drugi način Razgledavati sama, bez ometanja koji sat, je itekako poželjno, bar meni. No, morat ću malo više istražiti duljinu puta tim brodom.
    Našla! Ima i kratkih ruta. Dosta je skupo, ali...http://www.ddsg-blue-danube.at/eng/c...ver_cruise.php

  40. #90
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ali, treba i kupiti vinjetu za Slovačku.
    Možeš ići i starom cestom, ne moraš autoputom, a čak i da kupiš vinjetu, ona košta par eura.

    U biti, za one koji iz Parndorfa žele ići u Bratislavu, svakako bih preporučila autom, jer Parndorf je osjetno bliži Bratislavi, nego Beču. Što se pak kraćih ruta brodom tiče, mi smo dvaput bili na vožnjama iz Beča prema Wachau (dakle, uzvodno) i natrag i to je prilično zgodno, ali nije nešto bez čega se ne može. Oba puta smo išli brodom Vindobona, koji je prilično star i ofucan.

    http://www.ddsg-blue-danube.at/eng/s..._vindobona.php

  41. #91
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Evo me nakon 4 dana Beca. Reci da sam odusevljena, bilo bi premalo. Jedan dan sam bila sasvim sama u gradu. To su mi poklonili, jer ja volim razgledavati. Svuda...na tornju, svih 343 stepenice gore i dolje. Opera iznutra, ah! Majolica kuca, Trznice, trgovi...predivno, predivno...pa zajedno voznja Ringom, pa shrnburn, pa Donau island i Dunav i...sva sam odusevljena i grijesim pisuci na mob. i strudel i...sve

  42. #92
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    Beti, motiviras me za Bec kao sljedecu destinaciju
    Drago mi je da vam je bilo lijepo i da si puna pozitivnih dojmova.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    isto, bilo je prekrasno,
    ja bih dodala da me oduševila i Bratislava,
    otišli smo na jedno popodne i nismo požalili,
    lokalnom cestom bez vinjete za 20ak minuta

  44. #94
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me nakon 4 dana Beca. Reci da sam odusevljena, bilo bi premalo. Jedan dan sam bila sasvim sama u gradu. To su mi poklonili, jer ja volim razgledavati. Svuda...na tornju, svih 343 stepenice gore i dolje. Opera iznutra, ah! Majolica kuca, Trznice, trgovi...predivno, predivno...pa zajedno voznja Ringom, pa shrnburn, pa Donau island i Dunav i...sva sam odusevljena i grijesim pisuci na mob. i strudel i...sve
    Citiraj studena prvotno napisa Vidi poruku
    isto, bilo je prekrasno,
    ja bih dodala da me oduševila i Bratislava,
    otišli smo na jedno popodne i nismo požalili,
    lokalnom cestom bez vinjete za 20ak minuta
    Baš mi je drago što ste se vratile oduševljene.

  45. #95
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Spremamo se u Beč za advent i to preko agencije (2 dana) pa ako netko ima preporuku gdje ručati (bečki naravno) u centru - okolica Božićnog sajma, a da ne treba rezervirati? Maznut ćemo mi i kobase na sajmu ali za ručak bi se ipak negdje malo i ugrijali. Ne znam točno gdje ćemo se zateči kad dobijemo slobodno vrijeme za klopu pa slobodno pišite razne lokacije ...može i Mariahilfer ...

  46. #96
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

  47. #97
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Moram locirati dućan sa začinima po mogućnosti u centru Beča - pls ako netko ima neku preporuku/adresu pišite
    Ima li možda na božićnim sajmovima štandova sa začinima?

  48. #98
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Začine sam locirala ali sad imam drugo pitanje: dućan sa igračkama u centru? Mariahilfer?
    Pretpostavljam da su Toysi svi na periferiji ...

  49. #99
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno Familypark Neusiedlersee

    Bečanke i svi ostali,

    jel netko bio u Familypark Neusiedlersee?
    Netko je jednom na forumu to spomenuo a poslije nisam ništa našla o tome.
    Čini mi se jako zabavno i više da je za manje klince nego u Gardalandu?
    Zna li tko?

  50. #100
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    Da odgovorim sama sebi...
    Bilo nam je prekrasno. Tamo smo bili prije 3 tjedna, taman se otvorila sezona i nije bilo čekanja na atrakcijama. Ustvari i ne znam da li se u sezoni čeka na red...ja to uspoređujem sa Gardalandom u kojem nismo bili i za koji mislim da je za veću djecu i odrasle.
    Uglavnom, to je zabavni park za manju djecu, većina u šumici, na svakom koraku prekrasno uređeni i uredni WC, kafići ili manji restorani ili klupice za prigristi ako imate nešto svoje. 5-6 atrakcija je za veću djecu ili odrasle. Mi smo se super zabavili jer je to baš park cijelu obitelj. Malo smo se i namočili, jer je nekoliko vožnja kroz vodu. A. se najviše sviđao vodeni tobogan u kojem se spušta u čamcu, meni je to bilo preopasno , zatim traktor koji može sama voziti po šinama a mi smo sjedili na zadnjem sjedalu i vožnja na hobotnici u svojoj ribi koja se vrti, može ići gore-dolje, i kroz vodu a moraš izbjegnuti delfine, koji su sastrane i pljuckaju vodu na tebe. Mi smo tamo bili punih 6,5 sati, do samog zatvaranja.
    Ulaz je 20 eura, za sve starije od 3 g.

Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •