Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 261

Tema: Beč preporuke

  1. #101
    crnka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    626

    Početno

    Mi smo bili nedavno, neplanirano. Preko bookinga smo našli motel 30-ak km prije Beča, koji je bio odličan, i cijena prihvatljiva. Mana je bila ta što smo sve obroke imali van motela. S malim nije bilo problema, jer doji, ali nije mi baš bilo drago što veliki 5 dana jede suho, ali dobro. Bili smo u Madame Tussauds, Zološkom - koji mi je baš predivan i ogroman i definitivno ti treba cijeli dan za njega, prošli smo dosta građevina, ali izvana, jer je to s D bio nemogući zadatak, vodili smo ga na aerodrom, to mu je bio doživljaj, sve si sanjam kako ćemo se jednom vratiti bez djece Jela sam original sachericu i probala klokana kod kineza Grad je stvarno prekrasan, ali parking je bolesno skup.

  2. #102
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Smišljam raspored obilaska Beča u 3/4 dana (sa 8-godišnjakinjom) pa evo što sam osmislila, a vas molim nadopunu svime što mislite da bi bilo zanimljivo:
    1. dan dolazimo u Beč oko podneva: poslije ručka krećemo: Haus des Meeres (i opcija možda malo shoppinga za mamu); vožnja kočijom(?)
    2. dan (cijeli dan): ZOO; šetnja oko Schonbrunna (unutra smo bile zimus); Schmetterlinghaus
    3. dan (cijeli dan): prijepodne Kunsthistorische museum a popodne Prater park sa svime što nudi
    4. dan : prije podne još nešto može u Beču; a onda u rano poslijepodne bi krenuli prema ZG sa stajanjem u Minimundusu.


    Ajde dajete mi prijedloge što još možemo pogledati? U Prirodoslovnom muzeju; Haus der Musik i obilasku grada smo bile tijekom Adventa.

  3. #103
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Cure,

    dosta hitno mi treba info što bi bilo najzanimljivije za pogledat s dvoje djece od 3 i 5,5 god (maleni od 3 god jako dobro slijedi seku, iam koncentraciju, voli učit i upijat informacije, ajd recimo može ga se tretirat kao da je 4 god

    Jednostavno ne stignem sad pretraživat po netu a putujemo prekosutra:

    http://www.kindermuseum.at
    http://www.haus-des-meeres.at
    http://www.technischesmuseum.at
    http://www.albertina.at
    http://www.hofburg-wien.at

    http://www.bogipark.at – an indoor fun park for children

    “Christkindlmarkt” (the “Christkindl-Werkstatt”) http://www.christkindlmarkt.at/

    Recimo 2 posjeta (+ Christkindlmarkt).
    Hvala puno puno na brzim odgovorima.

  4. #104
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Cure,
    sto mi je veca fora djeci taj Kinder Museum ili Bogi park?javite please.
    Putujemo sutra popodne.Hvala.

  5. #105
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    lili 75 izbor je naravno osoban, ali ja bih prije izabrala kindermuseum. haus des meeres ili technisches museum, nego bogi park.

  6. #106
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    sretan put

    svrati u Aidu

  7. #107
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    cure,

    uzivamo , hvala na savjetima, kinder je cijeli vikend unapriejd rezerviran al svasta drugo ima
    javim se s reportom kad se vratimo. Djeca su odlicna.

  8. #108

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Ey, kasnim sa pisanjem, al voljela bih se informirati za drugo zimovanje. Jel moze mi netko kazati kakvo je stanje sa javnim prometom u to vrijeme? Hvala.

  9. #109

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    Presjedamo sredinom 8 mj u Becu, pauza od 6 sati, sama sam s dvije cure (6 i 2g). Spustila bih se do grada na kratku setnjicu, imate li neke preporuke s obzirom na tako kratko vrijeme. Je li prekratko biti 2h u Prateru?
    Mislim da cemo se najvjerojatnije izvalit u kakvom parku.

    Ima li mozda neko lako pristupacno mjesto blizu aerodroma? Moze bilo kakav park (ako nam vrijeme bude ok).

  10. #110

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    Citiraj lunja prvotno napisa Vidi poruku
    Presjedamo sredinom 8 mj u Becu, pauza od 6 sati, sama sam s dvije cure (6 i 2g). Spustila bih se do grada na kratku setnjicu, imate li neke preporuke s obzirom na tako kratko vrijeme. Je li prekratko biti 2h u Prateru?
    Mislim da cemo se najvjerojatnije izvalit u kakvom parku.

    Ima li mozda neko lako pristupacno mjesto blizu aerodroma? Moze bilo kakav park (ako nam vrijeme bude ok).
    Ja sam komotna, pa bi ovako: uzela Taxi s aerodroma i rekla mu da me odveze do bilo koje stanice tramvaja br. 1. Posjela se lijepo unutra i napravila krug po ringu- lagodan nacin da se pogledaju povjesne gradjevine. Tamo gdje mi se najvise svidja, sidjem, prosecem, polizemo sladoled, djeca protegnu noge, Taxi i nazad.

  11. #111

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    Ako ne znam bas koliko ce djeci to biti zanimljivo. To je vise plan za odrasle. U Prater se moze na dva sata, zasto ne.

  12. #112

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    vanja, kak to mislis? Javni promet u Becu? Paaaa....isto ko i ostatak godine....Pojasni molim te
    Posljednje uređivanje od Uh-puh : 16.06.2015. at 12:24

  13. #113

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    Ili na Taxi pa u bogi park

  14. #114
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Lili gdi ste bili smješteni, kud s autom

  15. #115

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Lili, i gdje ste na kraju sve bili s djecom? Sto preporucas a sto ne (za mladje dijete )


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #116
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Mene isto zanima Beč. Mi gledamo da odemo za Advent jedan vikend. Gledamo ponude preko grupne kupovine koje su onda puno jeftinije nego u vlastitom aranžmanu, ali je onda veći dio dana organiziran pa me malo brine kako bi J. to izdržala?
    Koliko traje putovanje busom do Beča, ako netko zna?

  17. #117
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    iz zagreba oko 4 sata vožnje
    Gledala sam i te ponude nigdje nisam vidla dete gratis ili manju cijenu, uz sve ni nikakvi popusti za tak male, sobe su za podvoje

  18. #118
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Mi smo bukirali Beč ali u vlastitom aranžmanu. MM, ja i J. 5,5g 28. i 29. 11.2015.
    S obzirom da je kratko vrijeme, u subotu ujutro dolazimo a u nedjelju oko 16 planiramo povratak, što moramo vidjeti? Što je najzanimljivije za dijete od 5,5g? Da li obići Prater?

  19. #119
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    mislim da je prater malo bezveze u zimu, bar kad je hladno

    gdi ste bukirali daj link, kud ćete s autom???

  20. #120
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Evo tu smo
    https://www.google.hr/maps/place/Das...159fc30abfbe8c

    Čini mi se ok, nismo daleko od centra. Da, malo sam googlala i meni se čini da ćemo Prater zaobići zbog zime.
    Parkiranje ima blizu hotela ali je 17 eur dan, a gledala sam i one P&R garaže, ali mi se niti jedna ne čini blizu.

  21. #121
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Moja je imala 5,5 godina kad smo bili u Beču. Najviše joj se svidio ZOO i dvorac Schonbrun (u dvorcu smo išli na kraću turu i u dječji muzej). Također joj se svidio prirodoslovni muzej. Prater je bezveze.

  22. #122
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Plan je da se ujutro u nedjelju odjavimo iz hotela i idemo do Schonbrunna. Kako vidim tamo je i ZOO. Jedino što sam čitala da je i za ZOO u ovo doba godine dosta nezgodno zbog hladnoće.
    Još moram isplanirati subotu. Vjerojatno ćemo u Beč stići oko 10h, ako krenemo u 6h. Tek u 14h se možemo prijaviti u hotel. Hotel je blizu muzeja Madam Tussauds - jel se to isplati pogledati?
    U međuvremenu smo mislili negdje nešto pojesti i nakon što se prijavimo u hotel krenuti dalje. E sad, problem je što toliko toga ima a vremena malo tako da ne znam odabrati a moram isplanirati unaprijed baš zbog malo vremena.
    S obzirom da će već početi Božićni sajmovi a ja oduvijek sanjam vidjeti taj Advent u Beču mislila sam da odemo do sajmova. Vidim da ima Christkindlmarkt, pa ima nešto na Stephanplatzu, uglavnom pogubila sam se malo u svemu tome. I što još vidjeti osim tih sajmova da i djetetu od 5,5g bude zanimljivo.
    Pomagajte iskusne Bečanke

  23. #123
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ili možda sajmove bolje ostaviti za predvečer, vjerujem da je ugođaj bolji po noći.
    Eh da, čitam svugdje da je nedjeljom u Beču skoro sve zatvoreno. Hoćemo imati gdje šta pojesti ?

  24. #124

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Mi smo u Beču bili kad je A. imao 4,5 godine, ali u proljeće.
    Osim ZOO-a, koji je sad, vjerujem, malo nezgodan zbog hladnoće, sve nas je oduševio Tehnički muzej. On je, doduše, malo izvan onog najužeg centra, vozili smo se tramvajem do njega, ali zaista je vrijedilo svake minute.
    U Schonbrunn i slične sadržaje nismo tada ni zalazili - dijete nam je bilo premalo i prenezainteresirano za takve sadržaje. Bili smo u ZOO-u, posjetili još Haus des Meeres, Haus der Musik i spomenuti Tehnički muzej, koji je zaista bio pun pogodak.

  25. #125

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Za dva dana Beča ja bih ovako napravila (naravno, ovisi o vremenskoj prognozi): ravno s autoceste bih otišla u Schonbrunn (ako je hladno, puše, onda je u parku, na toj vjetrometini jako ružno; u dvorac ne bih ulazila jer sam ga već vidjela, djeca su isto posjetila jedan kraljevski dvorac i ne bi im bilo zanimljivo...sve je to slično), prošetala parkom, eventualno posjetila ZOO. Nakon toga bih otišla prijaviti se u hotel, mali odmor, osvježenje, presvlačenje već što treba i onda krenula pješice prema gradu. Već će biti poslijepodne, bliži se noć, svjetla se pale...Na karti izgleda blizu, ali imate vi dosta za hodati od hotela do glavnog sajma ....Niz Praterstrasse, Schwedenbrucke, Franz Josefs Kai, Rotenturmstrasse, (nisam sigurna je l to najbolje ruta, ali meni se sviđa jer bude okićena). Stephansplatz-Graben-Kohlmarkt-Hofburg-tu dalje preko parka ili nekom cestom do - Rathausplatz. (Tu je već pao mrak i najveći sajam je ispred vas ) Vratila bih se preko ulice Freyung (tamo je isto sajam)- Stephansplatz. Tu bih sjela na U-bahn jer bi nam već bilo dosta hodanja i otišla do hotela.
    Ujutro bih opet šetala gradom ili otišla u neki muzej.
    Jedne godine smo mi bili u samom centru i parking smo našli ispod prozora hotelčića (ulica do Stephansplatza) i parking se nije plaćao od petka večeri do nedjelje, ne znam kako je sada...

  26. #126
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ili možda sajmove bolje ostaviti za predvečer, vjerujem da je ugođaj bolji po noći.
    Eh da, čitam svugdje da je nedjeljom u Beču skoro sve zatvoreno. Hoćemo imati gdje šta pojesti ?
    Restorani vecinom rade, ali trgovine ne radeni subotu popodne

  27. #127

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Subotom rade do 18h dućani. Neki u samom centru do 17 h.
    Posljednje uređivanje od annie84 : 05.11.2015. at 09:35

  28. #128
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Lili gdi ste bili smješteni, kud s autom
    Citiraj angelina1505 prvotno napisa Vidi poruku
    Lili, i gdje ste na kraju sve bili s djecom? Sto preporucas a sto ne (za mladje dijete )


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Cure moje ja tek sad vidim postove, sorry. Ajme neugode ja sam skroz zaboravila ime hotela u kojem smo bili smješteni , znam da je bio onaj dio grada bliže Prateru.
    Mojima je bio fora i Prater, Prirodoslovni muzej (posebno dinosaur robot), Schonbrun, Božićni sajam, i imaju one fora neke radionice nešto Zoom something probaj uguglat, al to se moraš najavit iz ZG jer vikendom su prepune, na razne teme, odlična fora za djecu, po dobnim skupinama su. Sama šetnja po Beču je

    Imate jeftin parking za ostavit auto kod Pratera, ima pumpa i u sklopu nje je taj full povoljni parking.

  29. #129
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    sad sam počela razmišljat da opet odemo do Beča na proljeće (još kad bih upiknula u vrijeme Bečkog maratona)

  30. #130
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ajme gedam i čudim se koja rijeka ljudi

    http://www.vienna-marathon.com/?lang=en

  31. #131
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    mitovski jel ste uzeli obiteljsku ili sobu za 2

  32. #132
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    mitovski jel ste uzeli obiteljsku ili sobu za 2
    U Booking sam ukucala 2 osobe i dijete 5g i onda mi je izbacilo hotele i sobe. Nije obiteljska soba već soba za 2 odrasle osobe s bračnim krevetom i piše da se za djecu do 6g ne doplaćuje u postojećem krevetu a ima mogućnost 1 pomoćnog ležaja.

    Lili75 vidim da ste bili skoro u isto vrijeme prošle godine, kako ste podnjeli hladnoću i svi spominju taj neki hladni vjetar u Beču?
    Jeste bili samo vikend? Kako su djeca izdržala.
    Vidim da ste bili smješteni negdje otprilike gdje ćemo i mi, jeste pješačili ili išli javnim prijevozom?

  33. #133
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Jelena hvala za link :-;

    Mitovski mi smo dosta hodali al smo išli i metroom, autom ni u ludilu jer je prekompliciranmo s parkingom a i skupo. Jako su strogi oko parkiranja trebaš parkirati točno XY cm od rubne crte bla bla ..

    Nama je bilo fino svježe al nije bilo onog vjetra, znam kakav je taj vjetar u Beču taj put je bilo samo ugodno svježe, nabundali se kape, rukavice i udri, moji vole hodati pa nije bilo problema. Dobro je unaprijed isplanirati gdje bi išli i ne baš skroz nakrcati raspored da baš svi padate s nogu nego da se stigne i malo odmorit u nekom finom lokalnom kafiću/slastičarnici

    Mi smo išli ja mislim od četvrtka do nedjelje, morala bih malo prosurfat da provjerim.

    Uglavnom smo pješačili jer to mi je najdraži način da upoznam grad, moji su tad bili 5,5 i 3 god., uživali smo.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 05.11.2015. at 16:00

  34. #134
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Eh ja ti imam i jednu viška 2-dnevnu kartu (vrijedi 24 sata) za sav javni prijevoz koja nije korištena, plaćena 13,30 EUR, cijena je na njoj, ako želiš dam ti je za 8-9 EUR.
    To sam uzela kao da imamo kad sljedeći put dolazimo da ne moram odmah tražit one automate s kartama, evo mi je baš u novčaniku.
    Ako si zainteresirana javi se na pp.

  35. #135
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Eh ja ti imam i jednu viška 2-dnevnu kartu (vrijedi 24 sata) za sav javni prijevoz koja nije korištena, plaćena 13,30 EUR, cijena je na njoj, ako želiš dam ti je za 8-9 EUR.
    To sam uzela kao da imamo kad sljedeći put dolazimo da ne moram odmah tražit one automate s kartama, evo mi je baš u novčaniku.
    Ako si zainteresirana javi se na pp.
    Pretpostavljam da misliš na 48h kartu jer sam vidjela da su te 13,30 eur a ove za 24h 7,60 eur. Hvala ti na ponudi ali svakako ne bih sad još kupovala jer tko zna šta se može dogoditi (puj, puj) pa da i ne otputujemo, a i mislim da će nam biti dovoljne ove 24h s obzirom da ćemo početak odraditi pješice.

  36. #136
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    ....Niz Praterstrasse, Schwedenbrucke, Franz Josefs Kai, Rotenturmstrasse, (nisam sigurna je l to najbolje ruta, ali meni se sviđa jer bude okićena). Stephansplatz-Graben-Kohlmarkt-Hofburg-tu dalje preko parka ili nekom cestom do - Rathausplatz. (Tu je već pao mrak i najveći sajam je ispred vas ) Vratila bih se preko ulice Freyung (tamo je isto sajam)- Stephansplatz. Tu bih sjela na U-bahn jer bi nam već bilo dosta hodanja i otišla do hotela.
    ...
    Odlučili smo se za ovu tvoju rutu pa me samo zanima jel možeš ti ili netko drugi preporučiti na ovoj ruti neki restorančić s pristojnim cijenama?

  37. #137
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje ja tek sad vidim postove, sorry. Ajme neugode ja sam skroz zaboravila ime hotela u kojem smo bili smješteni , znam da je bio onaj dio grada bliže Prateru.
    Mojima je bio fora i Prater, Prirodoslovni muzej (posebno dinosaur robot), Schonbrun, Božićni sajam, i imaju one fora neke radionice nešto Zoom something probaj uguglat, al to se moraš najavit iz ZG jer vikendom su prepune, na razne teme, odlična fora za djecu, po dobnim skupinama su. Sama šetnja po Beču je

    Imate jeftin parking za ostavit auto kod Pratera, ima pumpa i u sklopu nje je taj full povoljni parking.
    Jel to ova pumpa Shell Station?
    https://www.google.hr/maps/@48.21736...40375,18z/am=t
    Posljednje uređivanje od mitovski : 06.11.2015. at 00:29

  38. #138
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Ova za 24 sata važi od kad se poništia do sutra uidto vrijeme?

  39. #139

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Jelena, da, 24h točno.

  40. #140
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    ajme mitovski baš sam šašava da to je karta za 48h kako ja to nudim za prodaju capnem cijeli jedan dan

    je to je Shellova pumpa odmah pokraj Pratera, to ti je definitivno najjeftinije rješenej za parkirat auto. Mi smo ga tamo ostavili cijelo vrijeme našeg boravka, osim jednom kad smo išli negdje full dalje.

  41. #141
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Zanima me okičenost austrije opčenito, to traje dotri kralja ili ipak samo do2.1?

  42. #142
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Zna li netko iz prve ruke situaciju u Beču s obzirom na nedavne užasne događaje u cijelom svijetu? Razmišljamo da otkažemo putovanje.

  43. #143
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    mitovski, ja ne bih razmišljala o otkazivanju putovanja, onda od straha ne bi nikuda išli, ne daj strahu da prevlada.
    A opet svi smo različiti ako bi ti zbog toga tamo bila napeta i neopuštena, onda otkažite.

  44. #144
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    mitovski, ja ne bih razmišljala o otkazivanju putovanja, onda od straha ne bi nikuda išli, ne daj strahu da prevlada.
    A opet svi smo različiti ako bi ti zbog toga tamo bila napeta i neopuštena, onda otkažite.
    Ma znam i ja razmišljam ovako kao ti, naravno da ne možemo dopustiti da nas strah sad paralizira. Međutim, s obzirom da se radi o vikend putovanju i to s J. koja ima 5g, a vjerojatno su i velike gužve sada na granicama zbog kontrola, pa sam mislila možda su i u Beču na snazi neke posebne mjere (metro i sl.) i sl.

  45. #145

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    U Austriji je sve kao i do sada.Ja ne bi otkazivala, ali to morate sami odlučiti.

  46. #146
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Idete?

  47. #147
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Mitovski kad ste planirali na put?
    Mi planiramo 27.12. al ne u Bec.

  48. #148
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    lili nego?

  49. #149
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Jelena,
    kad rezerviram smještaj potvrdim lokaciju još nisam stigla rezervirat pa da se ne izjalovi.
    nije daleko tu u susjedstvu.

  50. #150
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    više dana??

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •