Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 261 od 261

Tema: Beč preporuke

  1. #251

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Vrijeska, razmotrit cemo i ovu soluciju, cini se razumna

    Inace, nasla sam https://www.car-parking.eu/austria/vienna/pr - cijena je 3,6 eura za cijeli dan. Koliko sam shvatila po kartama, ti parkinzi su svi izvan sireg centra i vezani su na gradski prijevoz, odnosno na linije U-bahna. Ustvari bi nam doslo na isto, platiti skuplji parking u centru i prosetati pjeske ili jeftiniji parking ali s tim idu karte za metro.

    Btw, zaboravila sam "sitan" detalj - mi smo u Beču u nedjelju, jel mozda tada besplatno parkiranje?

  2. #252

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Mislim da čak u centru je.
    Od petka u 19, subotu i nedjelju

  3. #253

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Piše na webu da se plaća u 1.bezirku od ponedj do pet do 22 navečer.vikend se ne bi trebao plaćati.
    Jedne godine mi smo parkirali u ulici pokraj Stephansplatza, dakle 20 metara od ulice Graben. Može li se to i dalje, možda netko drugi bolje zna.
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 22.08.2019. at 14:06

  4. #254
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Pisala sam na ovoj temi davnih dana ali na žalost ne ode ja nikad. No došao je i taj dan.
    Slijedeću subotu idem s 3 prijateljice. Ostajemo od subote do utorka ujutro. Idemo i na koncert koji je u ponedjeljak navečer.
    E sad, uvijek sam se raspitivala za Beč s djetetom a sad me zanima Beč bez djeteta.
    Jedino što smo sad isplanirali je Haus der musik u nedjelju i taj koncert u ponedjeljak navečer.
    U subotu stižemo oko 12. Što vidjeti, kojom rutom krenuti? Gdje dobro pojesti i popiti, gdje se zabaviti u subotu navečer? Ovo bi trebao biti jedan pravi ženski produženi vikend. Sve smo ležerniji, opušteniji tipovi. Nema presinga da nešto baš moramo ali voljele bismo vidjeti nešto.

  5. #255
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    NItko nema nikakve preporuke.

    No dobro, zna li netko. Parkirati se može besplatno pored apartmana od subote od 12 do ponedjeljka do 9. Ne znam možemo li biti cijelo vrijeme parkirani ili isto vrijedi 2-3 sata bez obzira što je besplatno. Negdje mi zvoni da i za besplatno parkiranje moraš imati karticu?

  6. #256
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    mitovski, pošalji Sanji poruku. Nije više toliko aktivna očito, pa nije vidječla pitanje. ona živi u Beču pa će ti sigurno pomoći

  7. #257

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Ako je subota i/ili nedjelja i besplatno je parkiranje, možeš ostat na jednom mjestu, da. Ako ste u ponedjeljak još tamo, pogledaj koja je zona pa će pisat maksimalno vrijeme parkiranja u satima za radne dane.
    Nisam godinu dana bila u Beču, isto smo išle na koncert pa prespavale, prije toga prozujale gradom i našle u centru neki simpatični australski pub, popile odlični cider, ima i nešto za pojesti...bile u indijskom restoranu. Ma nađeš u Beču svašta, kad i ne tražiš
    Lijepo se provedite i uživajte u Beču!

  8. #258
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Parkiranje u Beču je malo čudno. Ima hrpa znakova - tipa
    Parkiranje na iduća 3 mjesta je besplatno utorkom od 16 do 18.
    Ono - moraš znat njemački da znaš smiješ li ili ne stati na to mjesto i koliko dugo. Mi smo bili prilično u centru, blizu Mariahilferstrasse. Prvo smo stali izbacili stvari iz auta na nekom mjestu na kojem se smjelo tako nešto kratko stati, tipa dva sata, a onda smo pješice potražili mjesto za koje piše da se smije dulje i preparkirali.

  9. #259
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ne znam je li itko spomenuo do sad... ali Naschmarkt... otkrila ga jesenas. Predivno.
    I najbolji kineski restoran ikada: Tofu und Chili.
    Kolega koji je živio u Kini ga je otkrio i preporučio.
    Sjajna hrana...

  10. #260
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Evo me s dojmovima. Konačno ja vidjeh Beč. Ispunio je sva moja očekivanja pa i više.
    3 dana... 50 000 koraka... vidjele smo većinu bitnih stvari za prvi posjet, ali da bih vidjela sve što želim mogla bih se vratiti valjda 10 puta a nadam se da i hoću.
    Vratile smo se sretne, umorne, s laganom upalom mišića nogu i teškom upalom trbušnih mišića od smijanja.
    Predivan Beč.. nadam se vidjeti ga u proljeće.

  11. #261
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me s dojmovima. Konačno ja vidjeh Beč. Ispunio je sva moja očekivanja pa i više.
    3 dana... 50 000 koraka... vidjele smo većinu bitnih stvari za prvi posjet, ali da bih vidjela sve što želim mogla bih se vratiti valjda 10 puta a nadam se da i hoću.
    Vratile smo se sretne, umorne, s laganom upalom mišića nogu i teškom upalom trbušnih mišića od smijanja.
    Predivan Beč.. nadam se vidjeti ga u proljeće.
    super!

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •