Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 213

Tema: vlaga :(

  1. #151
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Jedino je cijena mana. Mi smo za zid s dva kuta potrosili 1000kn boje (idu barem tri ruke a boja je jaaako gusta).

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  2. #152
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Ma to je ok ako pomogne, samo da se riješimo tog mirisa vlage, a o izgledu da ne govorim.

  3. #153
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Mi smo prije 5 tjedana premazali zid na kojem je bilo crnih nakupina ovim: http://www.dracomerx.com/rjesenja/ri...i-na-zidovima/

    I, zid je savršeno bijel i danas. Kanta od 5 l je 450 kn, ali malo se troši, piše na kanti koliko. To je antikondenzacijski premaz. Jedan sloj. Može se farbati bilo kojom unutarnjom bojom iznad.
    http://www.dracomerx.com/proizvodi/a...t/#prettyPhoto

    Ja sam se preporodila. Nakon, stiropora, svakakvih farbi, izolacije, uvijek je pocrnilo za koji dan. Sada nije. Predivno otkriće.

  4. #154
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Beti, cini mi se da je to jako slicno. Tj taj sloj je topliji pa je manja razlika. Vjerujem da to pomaze. Ali naravno, ako je rijec o kondenzacijskoj vlazi. Ako vlaga ulazi izvana u obliku vode zbog puknuca na fasadi, onda ovo ne moze pomoci.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  5. #155
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    ja sam u kupaoni na stropu rijesila plijesan sa cistom varikinom,dobro namocila sa spuzvom,provjetrila i zid je sada ok

  6. #156
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    i mi muku mučimo sa vlagom...živimo u loše izoliranoj kući koja i nije toliko stra koliko je očito loše sagrađena. ali hvala bogu u planu nam je selidba....spavaća soba nam je obložena iznutra stiroporom, iako zanmo da to ne rješava problem, bar ga ne vidim. u sobi imam i mjerač vlage pa stalno pazim da održavam vlagu bar na 50%. a često zna narasti i preko 60%, pogotovo kad kuham. provjetravam svakodnevno više puta, a kupili smo i odvlaživač zraka za 2000knkojeg palim po potrebi jer sam utvrdila da postotak valge brže smanjim običnim provjetravanjem dok bi za isti postotak aparat morao raditi satima. iako je zgodan jer i grije prostor, minimalno, ali u proljeće i jesen taman da istemperira. ali je bučan, zuji i nemoguće je da radi preko noći kako smo se mi bili nadali. a crne fleke koje su mi se pojavile u čoškovima redvito skidam običnom varikinom. premažem i plijesan nestane. Par puta godišnje cijelu kuću operem u toj varikini jer me uvije starh da se taj odvratni vrag po svuda zavukao makar se nen vidi, pa dižem madrace, iza ormara perem i sve šta se da...ali me najviše smeta što mi se raoba znala upljesniviti dok smo npr.na godišnjem pa nas nema po3-4tjedna. ako ima više stavri na vješalici, redovito se na ovoj skroz unutra pojave male flekice plijesni. sad sam maksimalno smanjila robu u ormaru kako bi bilo što više zraka. alaj sam se raspisala.....

  7. #157
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Ja za vikendicu namjeravam nabaviti ovo: http://www.stopvlazi.henkel.hr/ceres...lazi-aero-360/

    Tamo se zimi ne grije, pa se zna uvući vlaga iako smo izolirali temelje (recimo, ako ostavim sol u staklenci, tako navuče vlagu da se pretvori u slanu vodu). Imate li kakvih iskustava?

  8. #158
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ja za vikendicu namjeravam nabaviti ovo: http://www.stopvlazi.henkel.hr/ceres...lazi-aero-360/

    Tamo se zimi ne grije, pa se zna uvući vlaga iako smo izolirali temelje (recimo, ako ostavim sol u staklenci, tako navuče vlagu da se pretvori u slanu vodu). Imate li kakvih iskustava?
    Pomaže, svakako, ali, kao što rekoh... Trajnog rješenja nema.

  9. #159
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ja sam neko vrijeme zivila u jednom stanu di smo doslovno svako dva tjedna cistili cistom varikinom zidove. imam osjecaj da smo se par puta potrovali
    Radi zdravlja smo odselili.
    Varikina zaista ocisti i najcrnije zidove, no dzabe kad se opet vrati. To je samo sminkanje problema. Idealno rjesenje za podstanarske stanove di se trujes dok me pobjegnes

  10. #160

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Jedini lijek protiv gljivica je mijenjanje uvjeta - temperature i vlage. Plijesan se ne može odstraniti, spore uvijek ostaju i opet ožive kad im uvjeti odgovaraju.
    iz moje dugogodišnje borbe sa vlagom ovo je jedino što je pomoglo

  11. #161
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Upravo to! Ovaj proizvod mijenja uvjete. Evo, piše na linku koji sam gore stavila, a moj ulazni zid je dokaz da djeluje :

    AKWAPORE ST je premaz bijele boje koji, zahvaljujući izolacijskim karakteristikama, održava površinu toplijom pa time eliminira hladne mostove. Razlika u temperaturi površine tretirane AKWAPORE ST-om je +5ºC u odnosu na uobičajene boje. Povećanje temperature sprečava kondenzaciju zraka na zidovima do relativne vlažnost zraka u prostoriji od 90%. Sprečavanjem stvaranja kondenzata eliminirana je pojava plijesni.


    Posljednje uređivanje od Beti3 : 21.02.2014. at 18:44

  12. #162

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    58

    Početno

    Trebala bi savjet i pomoć za kupaonicu. Fuge u kupaonici su na mjestima svjetlo plave ( takve bi i trebale biti) no u tuš kabini i oko prozora su crne - od vlage i gljivica pretpostavljam jer je velika vlažnost naročito pri tuširanju. Zapravo prvo su bile bijele pa su pocrnile, pa smo ih "očistili" i stavili novi sloj koji je svjetlo plavi, no sad je opet za izguliti. Na koji način da se te gljivice maknu i da budemo mirni neko duže vrijeme.

  13. #163

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj petit prvotno napisa Vidi poruku
    Trebala bi savjet i pomoć za kupaonicu. Fuge u kupaonici su na mjestima svjetlo plave ( takve bi i trebale biti) no u tuš kabini i oko prozora su crne - od vlage i gljivica pretpostavljam jer je velika vlažnost naročito pri tuširanju. Zapravo prvo su bile bijele pa su pocrnile, pa smo ih "očistili" i stavili novi sloj koji je svjetlo plavi, no sad je opet za izguliti. Na koji način da se te gljivice maknu i da budemo mirni neko duže vrijeme.
    i nama se to događa na kadi (na rubu kade sa zidnim pločicama).
    MM neki dan to sredio, pa se isto nadam da smo neko duže vrijeme mirni.
    pošpricao je prvo s nekom tekućinom za otklanjanje gljivica (ne znam kak se zove, nisam sad doma da pogledam, ali znam da je kupio u Bauhausu), ostavio da djeluje neko vrijeme te onda sve ogulio, počistio i sve zakitao. sad izgleda ko novo.

    ovaj sprej protiv gljivica isto koristimo i na zidovima (isto nam se u kupaoni iznad kade javljaju), a vidim i da je curama u njihovoj sobi iza ormara ista stvar, pa čekamo proljeće da i to riješimo.

    al ono kaj je najbitnije kod kupaone, je naravno, dobro prozračiti nakon svakog tuširanja.

  14. #164
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    ove godine ih ima stvarno puno a nije ni čudo pred toliko kiše, nemaš kad ni zračit kad danima pada

  15. #165

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    je gadna je ova kiša, nikako da prestane.
    ali bez obzira na sve, ja otvorim, čisto da dodje friški zrak.

  16. #166
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo to! Ovaj proizvod mijenja uvjete. Evo, piše na linku koji sam gore stavila, a moj ulazni zid je dokaz da djeluje :

    AKWAPORE ST je premaz bijele boje koji, zahvaljujući izolacijskim karakteristikama, održava površinu toplijom pa time eliminira hladne mostove. Razlika u temperaturi površine tretirane AKWAPORE ST-om je +5ºC u odnosu na uobičajene boje. Povećanje temperature sprečava kondenzaciju zraka na zidovima do relativne vlažnost zraka u prostoriji od 90%. Sprečavanjem stvaranja kondenzata eliminirana je pojava plijesni.


    I ja ovo potpisujem
    Mi smo prije 6 mjeseci uselili u novi, veliki, komforni stan...savršen/ novogradnja. Sve bilo bajno do...prvih kiša, vlage...Pojavile se beštije! MM je danima išcitavo net i dosao do gore navedenog premaza. Oprao, premazao 2x, i od tada MIR. Iako smo povecali provjetravanje prostorija, ali i grijanje istih.
    Kod nas je bio problem u razlici temp. vanjskog zida i unutarnjeg/ ispod soba je haustor.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #167
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo problematicni cosak rijesili ovim http://www.dugatehna.ba/duga_tehna/p.../super-confort

    Evo cijela zima prosla a i dalje sve bijelo.

    Zid je na dodir topliji pa je manja razlika u temp zraka i zida pa je i kondenzacija manja.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
    di ste kupili to cudo
    kod nas se gljive nakon ove kisne zime nakotile na svakom cosku
    pojma nemam cime se rijesiti
    a stalno provjetravamo i nema pomaka
    kad je ovako kisno, izlaze od svukud

  18. #168
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Tamo gore u mercantea desno od one mesnice Zicer tj nrekadasnjeg bioBio.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  19. #169
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    znam di je
    super
    davimo se u gljivama nakon ovoliko kise
    cim zareda vise suncanih dana, morat cemo se pozabaviti time
    al trebat cemo i fasadu rjesavati jer je popucala

  20. #170
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    I nama je fasada zgrade koma. Morali smo izvaditi korpus kuhinje jer nam kroz fasadu ulazi voda i izlazi kroz fuge od plocica. To cemo morat o svom trosku jer domouprava sad sa sredstvima s racuna popravlja krov.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  21. #171
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Joj i nas muci isti problem! Pratim!

  22. #172
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    mi smo isto premazali zahvaćene dijelove sa Akwarpre st. Prije toga smo ostrugali sve do žbuke, namazali sa sredstvom protiv gljivica, u glet umiješali sredstvoi protiv gljivica, u boju umiješali sredstvo protiv gljivica, premazali Akwaporeom, izolirali vanjske zidove, stavili staklenu vunu na tavan, imamo napu, 2 odvlaživača, vjetrimo, ne sušimo veš unutra. I OPET SU TU!
    Nema spasa, takav je prostor i točka. Betonske grede su problem. Još jedino da izoliramo iznutra. Ali više ne živimo u tom stanu. Dođemo povremeno. Sad kad smo bili preko zimskih praznika ispod kutne se stvorilo jezero jer smo naglo zagrijali.

  23. #173
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Imam jednu sobu lijepo nježne zelene boje koju više nikad neću moći sama smuckati, a na zidu oko prozora su mi se pojavile točke, izgledaju mokro ali nisu mokre, kao da je netko namočio krpu i protresao par puta prema zidu.. Zidovi su farbani prije par mjeseci, stvarno bi htjela to izbjec, jel postoji išta što to može maknuti sa zida?

  24. #174
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo prije 5 tjedana premazali zid na kojem je bilo crnih nakupina ovim: http://www.dracomerx.com/rjesenja/ri...i-na-zidovima/

    I, zid je savršeno bijel i danas. Kanta od 5 l je 450 kn, ali malo se troši, piše na kanti koliko. To je antikondenzacijski premaz. Jedan sloj. Može se farbati bilo kojom unutarnjom bojom iznad.
    http://www.dracomerx.com/proizvodi/a...t/#prettyPhoto

    Ja sam se preporodila. Nakon, stiropora, svakakvih farbi, izolacije, uvijek je pocrnilo za koji dan. Sada nije. Predivno otkriće.
    Beti, vi ste dakle samo premaljali s tim sredstvom preko gljivica i svega i to drži? Ili sam krivo shvatila....

  25. #175

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Jooooj, ja sam luda vise od tih gljivica! Uselili u novu kucu prije skoro godinu dana. Sami smo je radili tako da je koristen kvalitetan materijal, ali nismo napravili fasadu- to cemo za mj-dva.
    Uglavnom, sobe su katastrofa! Stalno cistili varikinom, odmaknuli namjestaj, prefarbali zidove fungicidnom bojom. Otada su zidovi ok, ali namjestaj... Cak i zaplacem od muke!
    Cijelu sobu smo razmontirali jer je probilo u ormar, komodu, ladice. Sva roba je u posebnoj sobi u kojoj svaki dan radi odvlazivac jer se inace i tamo javljaju. Vec mjesecima spavamo u dnevnom boravku, a sad sam ih nasla i u kuhinji iza elementa... Ima li im kraja???
    Da li vam je probijalo u ormare, jeste li uspjeli spasiti robu i namjestaj?
    Toliko puta smo varikinom prosli ormar, da imam osjecaj da ce se raspasti ako mu se jos jednom priblizim s tim sredstvom

  26. #176
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Nisu mi nikad eskalirale na namještaj ali muku mučim sa zidovima i stropom u sobama na katu kuće... I to samo otkad smo stavili PVC prozore (obavezno i često provjetravam), luda sam više i ja... Već me svaka piknjica smeta.
    U prizemlju kuće ih fala Bogu nema...

  27. #177
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Kod nas je jedna soba tockasta i sad ja to sve gledam i ne znam kako da ih rijesim...zar opet varikina? Ubijem se u tom smradu spricanja

  28. #178
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Pvc stolarija i plijesan izgleda dolaze u kompletu. Mi to rješavamo sprejem protiv plijesni, u sekundi točkice nestanu. Znam da je to živi otrov ali djeluje. Ne znam jel smijem napisati točan naziv, ugl. crna je boca sa žutom naljepnicom.

  29. #179

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Beti, gdje ste kupili Akwapore?

  30. #180
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Dulcinea prvotno napisa Vidi poruku
    Pvc stolarija i plijesan izgleda dolaze u kompletu. Mi to rješavamo sprejem protiv plijesni, u sekundi točkice nestanu. Znam da je to živi otrov ali djeluje. Ne znam jel smijem napisati točan naziv, ugl. crna je boca sa žutom naljepnicom.
    Smiješ, ajde molim te napiši ili mi pošalji naziv u inbox..

  31. #181

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    mi smo prije 4 god uselili u staru švabsku kuću, i naravno pojavila se vlaga, našli smo u pevecu teracid mislim da se zove od samoborke protiv plijesni, 2 put pošpricala i mislim da sam spužvom skinula taj sloj vlage i kad se osušilo prekrečili, dan danas se nije vratilo a 1 l smo platili 18 kn

  32. #182
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    I mi imamo pvc, muka mi je od kondenzata kad dođe zima, a sa njim dolaze i male pikice, ah, ali nije u tolikoj mjeri već samo radi tog kondenzata, unatoč luftanju.

  33. #183
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    Beti, gdje ste kupili Akwapore?
    Nije Beti ali mi kupili u Pevecu.

  34. #184
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Apsu,sprej se zove Schimmel-entferner (Pufas). Ima ga u Bauhausu za nekih 70-ak kn. Špricala sam i po farbanom zidu i nije se boja oštetila. Jedino pazi na to da moraš dobro prozračiti jer jako smrdi po kloru.

  35. #185
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Hvala

  36. #186
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Hvala

  37. #187
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    I mene zanima taj sprej....

  38. #188
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Cure koje ste koristile Akxapore, kakvo je stanje?

    Mi krečili ljetos tu jednu kritičnu sobu i eno crnih živina opet se skupljaju

  39. #189
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja sam našla u Lidlu njihov sprej protiv plijesni, prvi koji ne smrdi a uništava ih jednako ko varekina. (Nestanu pa se nakon nekog vremena opet vrate). Ali velika mi je stvar da ne smrdi, ne treba se soba luftati dva dana nakon špricanja

  40. #190
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Trina to lidlova marka?
    Kak izgleda bočica, neda mi se tražit..

  41. #191
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje ste koristile Akxapore, kakvo je stanje?

    Mi krečili ljetos tu jednu kritičnu sobu i eno crnih živina opet se skupljaju
    Evo, godinu dana nakon premazivanja Aqaporeom i dalje su zidovi posve bijeli. Osim malo sivoga oko ulaznih vrata, ali meni vrata izlaze ravno van. To prebrišem suhom krpom. Sve ostalo isto kao lani. Prezadovoljna sam.

    I da, kupili smo u Pevecu.

  42. #192
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Mi smo lani isto premazali tim Akvapore i dobro se držala kuhinja do pred jedno mjesec dana e onda smo se vratili na staro, izgleda da za naše zidove nema pomoći

  43. #193
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Još je sve pod kontrolom. Ali...uzeli smo odvlaživač, onaj pravi, veliki pa je i do njega vjerujem.

  44. #194
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    I kod nas male točkice. Ne grijemo tu sobu (kao i bez nje nam skupo grijanje) jer su u njoj samo stvari (tzv. ormarsoba) - greška. Sad imamo i točkice po zidu i jos ih moramo sanirati i grijemo.

  45. #195
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Još je sve pod kontrolom. Ali...uzeli smo odvlaživač, onaj pravi, veliki pa je i do njega vjerujem.
    koji

  46. #196
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Honeywell

  47. #197
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Trina to lidlova marka?
    Kak izgleda bočica, neda mi se tražit..
    W5, bijela bočica sa sprejem

  48. #198
    gugolina avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    194

    Početno

    Evo i mi imamo dijelove stana gdje nam se pojavljuju gljivice. I to na toplo-hladnim mostovima. Dio jednog takvog zida smo lani premazali s Akwapore ST i nemamo problema s njim. Drugi nismo i tamo se sad množe gljivice.
    Susjed koji prodaje boje kaže da taj izolacijski premaz nije baš zdrav i preporučuje mi Caparolov premaz. Kaže da se u taj Akwapore i njima sličnima stavlja nešto što se stavlja u asfalt. Ali nama je to jedino pomoglo. I sad se dvoumim.

  49. #199

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Mi isto mučimo muku s vlagom, i pljesni. Srećom problem je samo u jednoj sobi i na jednom zidu u toj sobi. Ništa nije pomoglo. Preko zime, stalno rade električni uređaj za sakupljanje vlage i još jedan uređaj s tabletom. Vidi se razlika na zidu dok se to koristi i dok se ne koristi. Nije 100% bijeli zid, al je puno bolji nego što bi bio bez toga.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 23.10.2018. at 09:35 Razlog: dio obirsala spajalica jer smatra reklamom

  50. #200
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Da li je netko od vas postavljao iznutra u prostorije gdje vlaži nekakve ploče? Navodno su spas...ne znam detalje. Neki oblože samo kritičan zid, a neki cijele sobe. Ali zar se ne skuplja onda vlaga iza tih ploča!?

Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •