Stranica 263 od 266 PrviPrvi ... 163213253261262263264265 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 13,101 do 13,150 od 13278

Tema: Gdje kupiti...?

  1. #13101

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Hm... u ovom mojem ga nema uopce, vjerojatno cu morat u neki veci (sto me nimalo ne veseli u ove dane), makar ni ovaj nije onaj mali Konzum.

  2. #13102
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Mlijeko u prahu - gdje ga ima? Obicno sam nalazila Dukatovo u Konzumu ali ove godine ga nema (barem ne u ovom gdje sam gledala).
    Metro

  3. #13103
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam još ogledala ove godine, ali bilo je tih pregača u podrumu CC1 East, ispred Deichmann-a. Osim toga, svojevremeno sam u kvartu naručivala tisak na majicu i to nije nešto puno koštalo.
    Natrag na pregače - ovo sam sad na brzinu našla: https://www.spektar-solutions.hr/pro...njska-pregaca/
    Budem skoknula u CC1 vidjeti.
    Pronašla sam ja više tih web stranica, ali ne znam ništa o njima i ne bih htjela da izgleda loše. Voljela bih da je pregača od kvalitetnog materijala i da je tisak pristojan.

  4. #13104
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Budem skoknula u CC1 vidjeti.
    Pronašla sam ja više tih web stranica, ali ne znam ništa o njima i ne bih htjela da izgleda loše. Voljela bih da je pregača od kvalitetnog materijala i da je tisak pristojan.
    Mi smo nedavno kolegi za odlazak u mirovinu kupili fora pregaču s receptom za štrudl u trgovini Bonoteks, Čulinečka 27, ali oni nemaju mogućnost tiska. To je obična trgovina tkaninama. Imaju i posteljine, ručnike, kuhinjske krpe i pregače. Zadnji put sam vidjela i da imaju tih stvari s božićnim motivima, ali nisam puno probirala. Nisu skupi i imaju odličan izbor. Jedna od zadnjih trgovina gdje možeš kupiti takve stvari.

  5. #13105
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Tisak moze napraviti bilo koja tiskara za sitne novce

  6. #13106
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Termosice, termo boce, termo čaše. Kupovali dosada po tescu, pepcu i slično. Sad vidim da Lonci i poklopci imaju akciju od 30 posto. Osim sto su lijepe cijenom su ajde ok. Jesu li one bolje nego neke prosječne iz raznih centara?
    Meni je recimo bitnije da mi ljeti ostane hladno, da čaša dobro dihta što kod ovih s vremenom prestane.
    Posljednje uređivanje od Kosjenka : 17.01.2023. at 07:53

  7. #13107
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Kosjenka, zaviri u prodavaonice sportske opreme. Oni znaju imati planinarske termosice.

    Što se tiče ovih koje prodaju Lonci i poklopci, nisam kupovala kod njih jer smo zadnjih godina dobili više komada takvih od inoxa (imamo dvije koje sam dobila u firmi i jednu istog oblika koju sam dobila u Eurospinu prošlog ljeta - ovo: https://issuu.com/admin.eurospin/docs/p172022hr/1 ) Moj stariji sin to nosi svakodnevno na faks, u potpunosti se riješio jednokratnih plastičnih boca za piće. Mlađi to češće nosi na izlete i vožnje biciklom. Zadovoljni su. Boce nemaju čašu nego mali čep. Nakon dvije godine nisu promijenile svojstva.

  8. #13108
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Termosice, termo boce, termo čaše. Kupovali dosada po tescu, pepcu i slično. Sad vidim da Lonci i poklopci imaju akciju od 30 posto. Osim sto su lijepe cijenom su ajde ok. Jesu li one bolje nego neke prosječne iz raznih centara?
    Meni je recimo bitnije da mi ljeti ostane hladno, da čaša dobro dihta što kod ovih s vremenom prestane.
    Samo nemoj naručivati online od njih. Grozno iskustvo, a i po netu ima more loših recenzija.
    Muller drži termosice i termos boce svih vrsta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #13109
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Samo nemoj naručivati online od njih. Grozno iskustvo, a i po netu ima more loših recenzija.
    Muller drži termosice i termos boce svih vrsta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    sa lonci i poklopci? slažem se, moja je jedna od tih loših recenzija
    proizvod je na kraju stigao i bilo je sve okej, ali nakon 4 tjedna, a da se u međuvremenu nitko nije javio niti odgovorio na more mojih upita. I onda nakon 4 tjedna samo: evo uputili smo paket.
    Drugi put ću jednostavno otić u dućan i kupit

  10. #13110
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam kupila dutch oven od njih online i sve je bilo ok, došao je za par dana.

    Ne znam kakve su im termosice, oni drže sve dobre marke pa su vjerojatno dobre, a isplate li se obzirom na cijen, to ne znam.

    Ja sam inače davno kćeri kupila onu popularnu chilly bočicu, a nedavno sebi istu takvu u C&A za 5 eura na sniženju, i mogu reći da moja jednako dobro funkcionira.

  11. #13111
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Ja sam wok uzela online i prije par godina tave i sve ok prošlo.

  12. #13112
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ja sam dutch oven uzela ove jeseni, bila je akcija i očito im je bila gužva, vjerojatno je i falilo ljudi, ali baš su me nanervirali, kad se dva tjedna nitko nije javljao da je paket krenuo, krenula sam sa pozivima i mailovima, i onda se na nijedan telefon nitko nije javljao, a na mailove tek nakon tjedan dana, bez ikakve isprike, samo "evo upućeno je"

  13. #13113
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Termosice, termo boce, termo čaše. Kupovali dosada po tescu, pepcu i slično. Sad vidim da Lonci i poklopci imaju akciju od 30 posto. Osim sto su lijepe cijenom su ajde ok. Jesu li one bolje nego neke prosječne iz raznih centara?
    Meni je recimo bitnije da mi ljeti ostane hladno, da čaša dobro dihta što kod ovih s vremenom prestane.
    Bilo bi lijepo da ti dozvole da uliješ kipuću vodu unutra i da vidiš je li vanjska stjenka topla nakon toga. Ja sam imala neku lijepu, sve je dobro brtvilo, ali se gubilo puno topline, odnosno imala je baš lošu izolaciju. Ili pitaj do kad smiješ vratiti pa isprobaj doma s vrućom vodom, to se odmah osjeti.

  14. #13114
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Me i čak nije toplina bitna. Kavu/čaj djeca nose u školu i piju ju tokom prvog odmora, to svaka čaša izdrži. Dapače ni ne treba biti prevruće. Više puta su spržilo jezike.
    Meni termosica više treba da drži vodu ili čaj hladnima, na poslu recimo nemam friž pa bi mi bilo ok ponijeti rashladjeni čaj ljeti. Ili na izlete, planinarenje.
    A za tuperware znam da drži odlično no čak i tuperverka kaže da je preskupa.

  15. #13115
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    meni su se dobro pokazale one termosice iz Lidla, aloi imam i iz Dcatlona, bolje su mi termosice koje imaju čvrsti čep, a ne onaj iz kojeg može ići tekučina, jer mi ta uredno propušta,u 12/2021 u Lidlu je bilo zgodnih termosica s sitom u kojeg si mogo staviti čaj u rinfuzi(toga trenutno nema). U većium Šparima ima termlosica ona ko tikvica , jako zgodno i drži i hladnoću/ toplinu, a tekučina ne curi

  16. #13116
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

  17. #13117
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Takve su naše. Dobre su.

  18. #13118
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Me i čak nije toplina bitna. Kavu/čaj djeca nose u školu i piju ju tokom prvog odmora, to svaka čaša izdrži. Dapače ni ne treba biti prevruće. Više puta su spržilo jezike.
    Meni termosica više treba da drži vodu ili čaj hladnima, na poslu recimo nemam friž pa bi mi bilo ok ponijeti rashladjeni čaj ljeti. Ili na izlete, planinarenje.
    A za tuperware znam da drži odlično no čak i tuperverka kaže da je preskupa.
    Ako je izolacija dobra, dobra je. Nema puno veze je li vruće ili hladno (može imati npr. ako su stijenke izolacijskog međuprostora različite hrapavosti, ali ti je mehanizam provođenja topline prije konvekcijom kroz taj prostor, nego zračenjem) Ako baš želiš realni test, onda stavi leda u probnu termosicu i zalij vodom. Imat ćeš približno 0 °C unutra pa gledaj je l ti hladna vanjska stjenka termosice. Odnosno koliko se razlikuje od temperature okoliša. Ako vanjska stjenka poprima temperaturu sadržaja, onda znači da je veliki toplinski tok, odnosno da ti se temperatura sadržaja termosice približava temperaturi okoliša.
    Posljednje uređivanje od Jelena : 18.01.2023. at 09:24

  19. #13119
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    meni su se dobro pokazale one termosice iz Lidla,
    Zadnja tura od 1 litre im je bila grozna. Kupila sam 3 i sve morala vratiti jer su iznutra počele rđati.
    A tako sam bila sretna kaj sam za 60 kuna našla litarsku.

  20. #13120
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Ne znam moja litarna ima nekih 2.5 godine, jako često se upotrebljava ima čvrsti čep i još dve šalice

  21. #13121

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Termosice, termo boce, termo čaše. Kupovali dosada po tescu, pepcu i slično. Sad vidim da Lonci i poklopci imaju akciju od 30 posto. Osim sto su lijepe cijenom su ajde ok. Jesu li one bolje nego neke prosječne iz raznih centara?
    Meni je recimo bitnije da mi ljeti ostane hladno, da čaša dobro dihta što kod ovih s vremenom prestane.
    Kupila sam tu Thermos u Lonce i pokl. prošle godinu MM-u za rođ.
    Bila je oko 260kn. Nikad skuplju bocu nisam kupila, ali eto on to koristi svaki dan na poslu pa se isplati (a i bio je rođendan pa nek mu bude)...

    Zadovoljan je. Drži dugo toplinu.
    Nije koristio za hladno.

  22. #13122
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Jučer se strijem ova šalica iz pepka rasula po torbi, bilježnicama, sreća knjigama nije. Ima kao neku zakačku koja nekad drži, nekad ne. jučer nije. Uzela sam im ovehttps://www.lonciipoklopci.hr/ibili-...boca/pid/33158, termo šalica mi isto izgleda kao da bi se njima mogla lako otvoriti.

  23. #13123
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Moja J. ni do trgovine ne ide bez vode i odlučila je svojim džeparcem kupiti ovu u Menartu samo drugi dezen
    https://www.menartshop.hr/hr/papirni...-white-500-ml/
    Ja sam negodovala jer mi se to činilo skupo za bocu.
    Boca je odlična... Drži i to jako dugo. Znala joj je ljeti ostati u autu na suncu 5 sati i voda bi i dalje bila ledena.
    Zimi pak ako idemo u planine, čaj prvo malo prohladi jer toliko dobro drži da ako ga stavimo tek kuhanog neće ga moći piti nu nakon par sati.
    Ona je oduševljrna bocom, nigdje ne ide bez nje.
    Posljednje uređivanje od mitovski : 19.01.2023. at 08:05

  24. #13124
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Uh mitovski, lijepe su a i i ima od litru
    Malo ću pratiti.

  25. #13125
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ovakvu bocu sam lani dobila na dar od poslovnog partnera i dala ju kćeri

    https://hr.myequa.com/collections/st...k-grey#gallery

    Ta boca je čudo.
    Na najjačem suncu na plaži je stajala par sati i voda u njoj bi bila i dalje ledeno hladna.
    Ista stvar je i s toplim napitcima, kaže mi kći.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #13126

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Moja J. ni do trgovine ne ide bez vode
    ovako i moje najmlađe od 12 g.

    jesmo li mi kao djeca nosili boce okolo?! stalno bili žedni?! mislim da nismo ...
    nije tema, ali zašto odjednom tolika potreba za pićem?!

  27. #13127
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Pa pili smo direktno iz slavine/fontane. Dečki bi je obuhvatili ustima, a cure su bile pristojnije pa pile iz ruke.

  28. #13128
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Pa pili smo direktno iz slavine/fontane. Dečki bi je obuhvatili ustima, a cure su bile pristojnije pa pile iz ruke.
    Baš tako. Ali na izlete sam nosila termosicu staklenu, s metalnim plaštom, plutenim čepom i plastičnom čašom. Imali smo manju zelenu i veću crvenu. Ovakva je bila: https://www.njuskalo.hr/image-w920x6...-115232823.jpg

  29. #13129

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    mi smo bili sretni kad je netko imao sklopivu čašu (kao nanizani kolutovi)
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 19.01.2023. at 16:07

  30. #13130

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    jesmo li mi kao djeca nosili boce okolo?! stalno bili žedni?! mislim da nismo ...
    nije tema, ali zašto odjednom tolika potreba za pićem?!
    Ja isto mislim da nismo nosali boce stalno sa sobom . Ja sigurno nisam .

    Trend, valjda, kao i mnogi drugi...

    Nije ih niti bilo toliko, nit' smo o tome razmišljali...

    A to je valjda ono barem 8 čaša vode dnevno da trebamo popiti...

  31. #13131
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    ovako i moje najmlađe od 12 g.

    jesmo li mi kao djeca nosili boce okolo?! stalno bili žedni?! mislim da nismo ...
    nije tema, ali zašto odjednom tolika potreba za pićem?!
    Ne znam... Moja pije puno vode i to od kad je beba bila. Kad je imala 2-3 godine znali smo da bez vode ne smijemo ostati jel bi dobila tantrum.. Žedna nije smjela biti. Tako je programirana. Sa šećerom je sve u redu, svi nalazi uredni.

  32. #13132
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    U školu smo nosili one čaše na kolutove. Kavu/čaj nisam nosila ni u srednjoj. Moji su već u predmetnoj počeli nositi čajeve, kažu da su jedni od rijetkih. Boce s vodom obavezno nose, mislim da je puno da 6-7 sati budu na par gutljaja vode koju srknu na pipi, pogotovo ovaj sa dermatitisom.

  33. #13133
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Moja doma zna otići u wc pa se napiti onako iz ruke, a rekla mi je da to i u školi rade. Tako da nije da oni ne oiju direktno iz pipe samo eto imaju mogućnost u lijepim bocama nositi uvijek hladnu vodu pa zašto ne. Meni svakaki draže nego da nosi bocu coca-cole.
    Ona inače kaže da joj je voda baš jako fina... Da ju obožava ., a ima i ime po poznatoj vodi.
    Mm inače pije puno vode pa mu je društvo za 30ti rođendan kupilo iz zezancije 30 boca te iste vode po kojoj mu dijete ima ime. Ne pada jabuka daleko od stabla.

  34. #13134
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Mi smo isto pili iz pipe.
    Voda se cesto prikazivala kao bauk. Nemoj piti vodu na jabuku, krusku, sljivu, grozdje, masno… bit ce ti zlo. A onda nam je mama pocela servirati mlaku vodu jer cemo se od hladne razboliti. I dan danas mrzim piti vodu koja nije blizu tocke smrzavanja.

  35. #13135
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo isto pili iz pipe.
    Voda se cesto prikazivala kao bauk. Nemoj piti vodu na jabuku, krusku, sljivu, grozdje, masno… bit ce ti zlo. A onda nam je mama pocela servirati mlaku vodu jer cemo se od hladne razboliti. I dan danas mrzim piti vodu koja nije blizu tocke smrzavanja.
    Ajmeee da.. Nije mi bilo gore nego kad onako znojna uletim u kuću iz parka napit se vode, a oni midaju mlaku pa onda kao odem na wc pa iz ruke ledene se napijem.

  36. #13136
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Skandinavske, švedske kape, kaj imaju ono preko ušiju?

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  37. #13137
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Plac,

  38. #13138
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Nisam tam vidjela osim možda ovim nekim drugima, al je izašlo iz mode i ugl imaju ove šminkerske sam sa cofnom. Hm.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  39. #13139
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Skandinavske, švedske kape, kaj imaju ono preko ušiju?

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk
    Potraži pod nazivom andska kapa ili peruanska kapa.

    Vidi ovdje - Decathlon: https://www.decathlon.hr/p/308948-15...sivo-zuta.html
    https://www.decathlon.hr/p/142448-94...a6bf690657e9b1


    Intersport: https://www.intersport.rs/mckinley-m...kijanje-437945
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 10.02.2023. at 09:07

  40. #13140

  41. #13141
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Kaj nije skandinavska kapa pletena s uhima, imala sam je davno i rukavice uz nju https://www.google.com/search?q=skan...VY9mqNKiwh0imM većinom plavo šarene boje

  42. #13142
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Za mene tražim.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  43. #13143
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Za mene tražim.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk
    Pa ima, recimo ova https://www.decathlon.hr/p/149318-77...le-bijela.html

  44. #13144
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Moj mlađi sin sebi kupuje glavopokrivala u Maksimirskoj - Army Shop. Vidi ovo: https://www.army-shop-hr.com/army/p/...jcnim-krznom/2

    Ima i jeftinijih varijanti https://www.army-shop-hr.com/army/p/...a-z-krznom/106

  45. #13145
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mislim da žuta traži ovak nešto
    https://lumer-shop.eu/shop/prljavo-b...s-pletenicama/

  46. #13146
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Treba mi materijal za zavjese minimalne sirine 2,5 m. Bijele, prozracne, bez sjaja. Je li to muslin?
    Zagreb, zapadni dio grada ili centar. Obicno su bale uze od 2 m pa do sada nisam uspjela pronaci..

  47. #13147
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Treba mi materijal za zavjese minimalne sirine 2,5 m. Bijele, prozracne, bez sjaja. Je li to muslin?
    Zagreb, zapadni dio grada ili centar. Obicno su bale uze od 2 m pa do sada nisam uspjela pronaci..
    Zaviri u Bonoteks, Čulinečka 27

    Dugo nisam bila, ali imali su lani dobar izbor materijala i nude usluge šivanja zavjesa

  48. #13148

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Imaš i Tekstilka (u Dubravi)
    Bonoitex je isto u Dubravi.
    Prvo ih nazovi, mislim da nisam kod nikoga vidjela bale širine 2m+
    Obično je širina materijala 150cm

  49. #13149

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Treba mi materijal za zavjese minimalne sirine 2,5 m. Bijele, prozracne, bez sjaja. Je li to muslin?
    Zagreb, zapadni dio grada ili centar. Obicno su bale uze od 2 m pa do sada nisam uspjela pronaci..
    https://www.velana.hr/

  50. #13150
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Hvala svima na prijedlozima.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •