Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 153

Tema: Krenula i ja! (stigao sin, stigla i kći!)

  1. #51
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    I meni su došle suze na oči, tvoja "izbezumljenost" ljubavlju, tvoji osjećaji... sve me to podsjeća na našu priču prije puno, puno godina...
    Mišek mali

  2. #52
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    , svaka riječ je suvišna

  3. #53
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Ajme, cestitam !!!!!

  4. #54
    mala Ina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Petrinja
    Postovi
    193

    Početno

    Čestitam ! Uživajte !

  5. #55
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Amaria, znam da imaš pune ruke posla, ali kad stigneš, piši nam malo o tome kako ste

  6. #56
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    stvarno nisam stigla pisati,maleni dobio vodene kozice...jucer imali krstitke,imamo(neznam kako bi opisala rijecima) situaciju doma,zbog posla mog muza,zbog svega,nismo mogli odgoditi krstitke...tako da smo jucer to obavili,bilo je predivno...maleni se drzao tih 15-ak minuta,nakon cega smo mi otisli kuci a gosti u restoran...ne spavamo ja i moja ljubav uopce,a ni tata,nas dvoje 'cagamo' po cijele noci...temp nas je malo dotukla,i osuo se cijeli,ali nedamo se mi,prezivjeli smo i gore...sad su se pocele susiti,manje ceskati...nosimo se,jedino sam primjetila kad ga primim u narucje tako me zgrabi i kad bi ga stavila u krevetic on i dalje grcevito drzi,kao da ga je strah ,da ga ne ostavimo,ovih zadnjih 2 dana spava s nama,da mogu kontrolirati temp.i obloge stavljati,pa se stisnemo jedno uz drugo pa nekako zaspe...eto,u kratko...presretna sam,kako je divan,koliko jadan moze istrpiti..sad idemo ,imamo jos jednu turu poljubaca i mazenja,pa ce mama puhati u kosicu,da ga ne cese po glavici,ljubi ga mama u vodnu kozicu...

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    Mi oba puta nismo krevetić niti raspakirali, kad je sin dosao nismo prvu noc stigli, a onda ni drugu, vidili smo da uziva spavati s nama u krevetu pa smo krevetić vratili. Ionako smo planirali da bude s nama, al kao prvih dana da bude u svom da mu ne bude prevelika promjena, pa ce polako se preseliti k nama. Isto tako i kćer.
    To zajedničko spavanje jako pomaže u razvijanju osjećaja sigurnosti i privrženosti, a meni osobno i štedi koji sat sna, jer on po noći kad hoce dudu ili je zedan samo mu kroz san dodam i okrenem se i nastavim spavati. Cesto je znao prvih dana, a bome i sad traziti rukicom u snu gdje smo i kad bi napipao tatu ili mene samo bi nastavio spavati. On inace puno sanja i sve proraduje u snu, dok curka spava ko top.

  8. #58
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    amaria draga,rasplakala si me...priča je prekrasna,tebi i TM čestitam od srca,uživajte u svome dečkiću,stvarno ste zaslužili..
    I mene si uspjela rasplakati... Čestitam od srca i želim vam svako dobro!

  9. #59
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    ivanaas,iskreno da ti kazem drago mi je sto si mi ti to napisala,ja njega stavljam u krevetic,ali kad je bolestan stavila sam ga k sebi,i kako je sad kuca puna ljudi ,uvik neko dodje,pa cak i sveki mi zna soliti pamet,da zasto ga nosam toliko,da zasto sam ga stavila s nama u krevet,pa dodje mi da sve posaljem znas gdje!!!moje dijete je moje dijete,i ja sam ga toliko zeljela i ja ga zelim razmaziti!!!ali neznam kako bi ga razmazila ako dijete sa temp od 39 stup. stavim k sebi da ga njegujem ,obloge stavim i sve,a on se jadan sav izmrcvaren stisne k meni i ne pusta,jedino tako je i zaspa sinoc...puna mi je kapa tih 'dobronamjernih' savjeta i one recenice,samo njemu i sebi zlo cinis time sto ga nosas,stavljas u krevet...ajmmmmmeee!!on je moja ljubav!!

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    Samo ti njih posalji sve gdje im je mjesto, doslovno ako treba.

    Samo ti njega nosi stalno, kupi maramu ili mei tai da ti bude lakše zbog leđa da se ne pogrbiš i mazi ga. Nase bebe su puno toga propustile, one tek trebaju steci sigurnost i povjerenje da smo tu uvijek tu za njih.
    Znanstveno je dokazano da bebama nosenje omogućuje razvoj mozga i motorike, to je jedan od razloga zasto cesto domske bebe zaostaju u razvoju, jer su po cijele dane u krevetiću, za sto sam kod kćeri imala drasticni primjer zapustenosti te vrste. Kad ti njega nosis on se osjeća sigurno i uci, promatra svijet, ljude, stvari i mozak se razvija. Sto je beba vise po rukama bolje će napredovati, nije samo teorija već i svakodnevno iskustvo.

    Ja sam se otpočetka postavila prema svima onako pomalo strogo, to su moja djeca, ja najbolje znam sto im treba, educirala sam se, isla u skolicu, citala, razgovarala s drugim mamama, ali onima uspjesnima, cija djeca su zdrava i vesela, s liječnicima a ostali moraju postivati ono sto ja odredim za svoju djecu, od prehrane pa na dalje. I nekako su i olabavili, kad su vidili koliko mi djeca napreduju i koliko zrace srećom i veseljem, kćer je još beba, ali sin usprkos svoj ljubavi i pažnji jako dobro zna gdje su granice i sto se smije i sto ne smijebez da se itko derao na njega ili ga lupao po guzi, sto je većini ljudi još uvijek prihvatljivo discipliniranje djece

  11. #61
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    amaria23, čestitam! I samo ti slušaj svoje srce i instinkt, ti si glavna. Maleni su najsretniji blizu svoje mame.

  12. #62
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    čestitam draga!!

    i ne slušaj nikoga, ti si mama!!!
    razmazi ga koliko god želiš! iako to što si napisala uopće nema veze s tim...
    ja svoju djecu nosam stalno i stalno su sa nama u krevetu
    i tako smo svi sretni

  13. #63
    magda_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    B&H
    Postovi
    335

    Početno

    cestitam amaria23, predivno, predivno, prepredivno! ljubi malenog pilica!

  14. #64
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Danas smo prvi put izasli nakon vodenih kozica!!uzivali u lipom danu,setnji!!!Narucili smo mai tei,jedva cekamo da dodje...malo mi je 24 h s njim,opet je onaj stari veseljak,smije se svima,sarmira cure,miga,svi oko njega dolaze ko na med...stvarno je medeni!!!ujutro kad se probudi stavim ga kod sebe,pa jos jedan sat odspavamo zajedno zagrljeni!!!i tako dobijem jedan sat ekstra spavanja!!!:D sutra opet!!

  15. #65
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    I mene rasplaka, bravo, svu srecu vam zelim!!

  16. #66
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    Citiraj amaria 23 prvotno napisa Vidi poruku
    ivanaas,iskreno da ti kazem drago mi je sto si mi ti to napisala,ja njega stavljam u krevetic,ali kad je bolestan stavila sam ga k sebi,i kako je sad kuca puna ljudi ,uvik neko dodje,pa cak i sveki mi zna soliti pamet,da zasto ga nosam toliko,da zasto sam ga stavila s nama u krevet,pa dodje mi da sve posaljem znas gdje!!!moje dijete je moje dijete,i ja sam ga toliko zeljela i ja ga zelim razmaziti!!!ali neznam kako bi ga razmazila ako dijete sa temp od 39 stup. stavim k sebi da ga njegujem ,obloge stavim i sve,a on se jadan sav izmrcvaren stisne k meni i ne pusta,jedino tako je i zaspa sinoc...puna mi je kapa tih 'dobronamjernih' savjeta i one recenice,samo njemu i sebi zlo cinis time sto ga nosas,stavljas u krevet...ajmmmmmeee!!on je moja ljubav!!
    Draga, kad se moja ljubav rodila, spavala je, jela i prakticki bila na meni do 4. mjeseca....odrast ce prebrzo, pusti savjete, radi po svojoj volji, ljubavi i mazenja njima nikad dosta..a ako cemo pravo, vise sam ja trebala nju nego ona mene.

  17. #67
    zmea avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    52

    Početno

    Moj sin je sa mnom spavao do šeste godine jer sam bila samohrana mama i nikad se nisam obazirala na zle komentare.Jednom je jedna kolegica s posla rekla kako je razmažen,a ja sam joj rekla-ne,on je samo jako voljeno dijete što ti očito ne razumiješ.Sin ima 9 godina i stalno se mazimo i ljubimo što dotična kolegica gleda sa zavišću.

  18. #68
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    2.6 je bilo mjesec dana da je nas sin ,nasa ljubav sa nama!!!Svaki dan nam je Bogom dan,i iskoristaamo ga dok ne padnemo oboje sa nogu!Vec smo prosli puno zajedno,danas smo se i sisali,loknice su letjele po frizerskom,a maleni je neutjesno plakao,pa ga je frizerka grlila i mazila,ali nista nije pomoglo,tako da smo se brzinski sisali!!Doma imamo cijeli vozni park autica ,guralica ,vlakica i neznam cega ne....Mazimo se mi,usprskos zlim komentarima,a sto je najgore si ga maze cak i oni koji grintaju!!Koliko jedno malo bice moze okrenuti i promjeniti ljude ,pa to kad covik gleda ne moze vjerovati,svi smo se zblizili jos vise....strasan je!!!

  19. #69
    rima11 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    135

    Početno

    amaria 23 čestitam na bebaču!
    Vjerujem da ste se do sada dobro uklopili i da uživate u vašem prvom ljetu...............
    ............ako dolutaš do foruma napiši nam par redaka da se možemo raznježiti............
    Posljednje uređivanje od rima11 : 30.07.2011. at 15:33

  20. #70
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Evo nas nakon duzeg vremena!!! narasli smo, napredovali,sretniji svakim danom...Polako hodam drzeci se za mamu i tatu!Proslavili smo i prvi rodjedan!!!Bio je to poseban dan...Od jutra je bio u centru paznje...Ljuljen,mazen,pazen kao nijedan dan do sada...strasan je,predivan je,toliko ga volim da se to rjecima ne moze opisati....tako je druzeljubiv ,svakoga sarmira...iako do toga je trebalo 3 miseca,kad bi ga izvela van medju ljude,i kad bi ga tko malo pomazija i prica mu,samo bi spustio glavu i nebi htio pogledati i polako se oslobodio...+

    Citam vas malo,i pronalazimo se...prvo s nikim osim nas nije htio komunicirati,onda najednom svakom je isao,tko god ga primi,svakome ide,i sad vise ne,place i to toliko da u sekundi krene jecati ,da se covijek izbezumi...Voli biti u centru paznje ali doslovce od 7 ujutro do 8 navecer,ako nije odmah kenjka!!tuce rukicama,vuce za kosu ili odjecu,dok je u centru paznje sve je ok...zaigra se 5 sekundi,i onda opet...ali sekudne se polako priduzuju...
    Puzi kao da ima propelu u guzi,penje se ,lupa po tv,danas se popeo na stube,sledili smo se....svugdin ga je...ocim imam i odozad na glavi...Ima 8 zubica,i dalje slinimo...Premjestili smo ga u djeciju sobu koju smo uredili,ukrasili samo za njega,znam da bi moglo biti na ovo komentara,pa cu samo napisati da sam zaista imala razloga za premjestaj u drugu sobu,ali o tom razlogu cu drugi put pisati...ttrebalo mu je par dana dok se privikao na sobu,ali eto kuc kuc sad pajki,pa se tokom dana i igramo u sobi...
    ovo ljeto smo uzivali,maksimalno,6 dana krstarili nasim brodom...pravi je mornar...baka ga je razmazila i on je njezin centar svijeta...svako malo netko dodje u ispomoc,bake didovi i tete....
    tek sad je poceo da se vise mazimo,nije bas tip od mazenja,ali naviknuti cu ja njega milom ili silom...krenulo je nabolje...tatu obozava,prva rijec je bila tata,mame jos uvik nema...Obozavam kad place,onda prica place,ge ge gege,toliko mi je sladak,da ga pustim plakati minutu ,samo da uzivam u prizoru...vjerovatno mislite da sam luda,ali obozavamo ga...
    strah nas je da ga ne razmazimo previse,kupujemo mu bezvezne stvarri ,idemo na izletice...uzivamo u lipim danima...mogla bi o njemu pisati jos dan,noc pa jos jedan dan...on je meni toliko lip,toliko dragi,toliko debeljuskast,toliko obozavam te meke obrascice,i te velike trepavice koje me skaklju kad prisloni lice na moje...

    zelim svakome ove osjecaje,i znam da se uporonost nagradjuje...i uvik sam mislila da se cuda desavaju drugima,i eto ne mogu vjerovati da sam i ja medju njima,on je moje cudo...

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Ništa drugo, nego

  22. #72
    sonči avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    406

    Početno

    Uživajte!!!!!!!!!

  23. #73
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Djetešce raste u svojoj obitelji. Lijepo!

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno


  25. #75
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Prekrasan dirljiv post! Kroz napisane riječi imam osječaj da sam pored tebe dok pišeš... Preslatko!

  26. #76
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno


  27. #77
    eva71 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    232

    Početno

    Prekrasno

  28. #78

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Prekrasno, zaista prekrasno - uživajte u svakom trenutku

  29. #79
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    ja iman nesto podjeliti sa vama....dobili smo seku!!!malu curicu...ona je bio. seka naseg sina...tako je did Bozicnjak pokuca na nasa vrata jako rano...ali on zna da ja darove obozavam...ovaj dar je predivan,i ovaj Bozic ce biti predivan...tako je lipa...ja neznam ali meni su moja dica onako objektivno najlipsa,a o subjektivnom misljenju necu nianci pricati...tako su slicni,tako su lipi,tako savrseni...dobili smo je...nismo znali za nju,samo su nas zovnuli dali je zelimo,ma kako je nebi tili....i tako je ona s nama prvo bila udomljena kod nas,i od jucer i posvojena...srce mi je na mistu...puno i veliko kuca od ponosa,radosti,nevjerice da su oboje s nama...volim ih i to je to...

  30. #80
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    amaria23, čestitam od srca!!!
    kako se priče lijepo zaokruže!

  31. #81
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    amaria, naježila sam se kad sam vidjela naslov, i još se ježim, znam da si predivna mama, i tvoj muž tata...ipak je dvoje dvoje, ajme, ljubi djecu i pozdrav i sretnom tati!

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Predivan poklon za Božić i predivno je da je seka uz svoga bracu.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno

    čestitam!!! predivno!!!!!

  34. #84

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ma moram i ovdje čestitat od srca.... ljubi malu preslatku cujicu i naravno bracu!!!

  35. #85
    eva71 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    232

    Početno

    Ma ovaj je forum pun iznenadenja. Najvise volim ovakava krasna... cestitam Ti...

  36. #86
    sonči avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    406

    Početno

    Prekrasno ! Uživajte

  37. #87
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Predivno
    cestitam

  38. #88
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    Amaria23 nemam riječi da ti opišem kako mi je drago zbog vas,grlite se,ljubite i uživajte,ovo će stvarno biti čaroban Božić,čestitam

  39. #89
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    tek sad kad vidin u naslovu,sva se najezim,tako mi lipo izgleda ovaj moj topic...Bome Bozic mi je svaki dan sa njima...sve zelje su ostvarene...puna sam emocija iako ovo nije prvi dan da smo zajedno ,alli svejedno...fala vam na cestitkama i nekako se nadam da ce se jos netko javiti sa divnim vjestima jer uvik dodju 2-3 posvajanja odjedanput!! :D...

  40. #90
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    puse lipi naši od vaših Slavonaca
    djeca su vam prekrasna...ko bi rekao lane u Pragu da će nas ovako trefiti sreća
    bit će ovo savršen Božić...

  41. #91

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    Preprepredivno, čestitam vam na vašoj sreći, znala sam ja po tome kako si bila izbezumljena od osjećaja kad si dobila sina da taj višak emocija čeka da se prelije na još nekoga.

    Baš mi je uljepšala večer ova vijest. Da Bože uskoro još koja na ovom podforumu.
    Danas sam sva nekako nostalgična i euforična jer je nama točno odinu dana da je naša princeza s nama.

  42. #92
    rima11 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    135

    Početno

    Koja prekrasna vijest!!
    Napokon ste kompletni, prava obitelj!
    Želim vam svu sreću ovog svijeta!

  43. #93
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Prekrasno! Uživajte u svojoj djeci!

  44. #94
    Aradija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    100

    Početno

    Divno! Cestitam

  45. #95
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Merry Christmas! Ovo je preprepreprekrasan poklon za Božić koliko vama, a još više i braci i seki jer su opet zajedno!!! Predivno! Uživajte u kompletnoj obitelji!!!

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    Ovo božićno vrijeme je nekako posebno za naše sve obitelji, prije točno dvije godine mi smo saznali informaciju da u jednom centru imaju dječicu za posvojenje i mi za sam badnjak nenajavljeni odjurili u posjet centru na drugom kraju države, nadajući se da će ta ludost uroditi nečim, barem su nas zapamtili. Ta dječica nisu bila naša ali ta luda želja da i mi stvorimo obitelj je jako brzo se ostvarila, i sad čekamo Božić s troje djece.

    Tko vjeruje u čuda, tomu se i ostvare.

  47. #97
    minji otrok avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    u snovima
    Postovi
    191

    Početno

    prelijepo...
    Uzivajte!

  48. #98
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Predivno! Sretan Božić vama i dječici!

  49. #99
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Savršena godina

  50. #100
    skandy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    412

    Početno

    amaria,od srca ti čestitam.

    molim te malo mjesta u inboxu za mene
    Posljednje uređivanje od skandy : 04.12.2011. at 17:12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •