Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 63 od 63

Tema: Jeste li svjesni nebuloza u novinskim člancima?

  1. #51
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    redovito čitam novi list, kao beti, pretplatnik sam. čitam cijele, ono, od zadnje stranice, pa osmrtnice, sve u paketu
    ovo ostalo isto preletim pogledom ili ako netko linka neki članak na fejsu s indexa, jutarnjeg. al nemam naviku čitati ih. pa mi, srećom, promaknu ovakvi odvratni naslovi.
    jedino što novi list uvijek kasni, zadnji objavljuju neku vijest uvijek. tako da ,ako je nešto onako breaking :D, onda moram bacit oko na druge portale.
    prije svega ovaj n1, jer imaju i dobre vijesti na tv. meni se sviđa.
    i ako je nešto zanimljivo, onda temu popratim na svim portalima, vecernji, slobodna, index, jutarnji... :D
    inače, ima dosta tih dobrih portala, sa super člancima, ovi tvoji šta kaže mm, di boro i ekipa pišu
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 10.07.2016. at 12:16

  2. #52
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Otvaram sve po navici i zgrazam se sad vec isto po navici.
    Naslovi npr. Brod tresnuo u rivu na jutarnjem me ponovno potaknuo da razmislim je li to sve vrijedno mog vremena. Razumijem da je protik informacija iznimno brz ali mislim da bar neke suvisle naslove mogu staviti. A mozda je tresnuti sad sasvim normalna rijec u sluzbenoj komunikaciji.

  3. #53
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ah, spajalice, moji kriteriji za suludost naslova su se bitno pomakli nakon slobodne dalmacije sa "je li taylor swift prdnula na dodjeli mtv-jevih nagrada?"

    to s naslovima je posebna stvar, jer naslove daju urednici, i često se dogodi da ono što piše u naslovu nema niti veze s člankom, čak i da je upravo suprotno.

    ova era klikabilnosti je itekako doprinijela tom suludom stanju, ali proći će i to
    prije su ljudi kupovali novine jer su voljeli ovu ili onu novinu kao cjelinu, ili voliš nekoliko novinara, a onda pročitaš i ostalo, a danas prelete portale, broji se šta si točno otvorio, klikovi se prikazuju sponzorima. Zato svako drugi naslov počinje sa "nećete vjerovati"

  4. #54
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Jasno je to meni tang. Al bord TRESUNO u rivu.

  5. #55
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

  6. #56
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Meni su najgori naslovi koji imaju u sebi "...i pogledajte što se dogodilo" "...i vidite što su pronašli"... i takve slične gluposti. Takve vijesti ne mogu podnijeti. Tj.novinare koji to pišu

  7. #57
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    jedino što novi list uvijek kasni, zadnji objavljuju neku vijest uvijek. tako da ,ako je nešto onako breaking :D, onda moram bacit oko na druge portale.
    Nije Novi najlošiji, zadnji vijesti objavljuje Glas Slavonije

    to je rezultat mog istraživanja, a svakodnevno moram pregledati 6 dnevnih novina. Tako da se Rijeka još dobro drži

  8. #58
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Kao osoba iz Osijeka koja često ima prilike vidjeti Glas Slavonije, slažem se. Dno dna.

  9. #59
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj Vlattka prvotno napisa Vidi poruku
    Kao osoba iz Osijeka koja često ima prilike vidjeti Glas Slavonije, slažem se. Dno dna.
    X

    Prije jedno 7-8 godina je bio slavonski list ili tako nekako, e to su tek bile novine

  10. #60
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    o nebulozama sada ne bih
    a od kada postoje portali i komentari čitatelja, totalno mi se ogadio ljudski rod

    i nije tema
    ali morala sam ovo negdje staviti
    ipak ima dobrih ljudi
    i djece
    koja će postati dobri ljudi
    http://www.index.hr/tema/euro-2016/n...rancuza-905563

  11. #61
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Vijesti pratim na dnevnik.hr, educiram se na Rodi a na 24sata odem se zabavit/nasmijat prateci tko je povecao sise ili spavao sa punicom.
    FB profil hvalaBogu nemam.
    Meni dosta.

  12. #62
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Index.hr uspjesno odolijevam pratiti jer mi je Matija Babic beskrajno antipatican pa bojkotiram portal.

  13. #63
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Advance.hr je portal koji ima dosta dobre analize, a financira se pretplatom, manje je reklama

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •