Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: hospitalizacija na rebru

  1. #1
    boškarin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    385

    Početno hospitalizacija na rebru

    Moje će dijete po svoj prilici morati ostati na nekim pretragama u bolnici nekoliko dana. Zanima me što sve ponijeti sa sobom za skoro 6-godišnjaka i ima li nešto na što moram posebno obratiti pozornost? Sigurna sam da sam negdje vidjela sličnu temu, ali ne sjećam se gdje, kako i kada.
    I da mogu li ja biti s njim tamo ili barem pitati da se pretrage rade ambulantno?
    Radi se o dječjoj endokrinologiji.

  2. #2
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Možeš biti s njim cijeli dan i možeš ići s njim na pretrage, dapače. Mi smo našu (8-godišnjakinja) čak i uspavljivali. Ostajali smo (ili MM ili ja) do 10 navečer. Nije bilo nikakvih problema. Isto smo bili na endokrinologiji.

  3. #3
    boškarin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    385

    Početno

    uh, samo da mi to prođe! hvala na informaciji!

  4. #4
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Vjerujem da ćete biti zadovoljni, tamo su stvarno jako ljubazni i susretljivi.

  5. #5
    mamamišić avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Varaždin, okolo naokolo
    Postovi
    299

    Početno

    A kakva je situacija na šalati - dječja dermatologija. radi se o 6 mjesečnoj bebici s kojom idem u ponedjeljak?

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Je l netko bio u zadnje vrijeme s hospitaliziranim djetetom na Rebru, endokrinologija? (ne u apartmanu, nego od jutra do noći.. do kad se smije ostati?)
    Kakvo je stanje, što treba ponijeti sa sobom?
    Posljednje uređivanje od bubica27 : 06.09.2013. at 11:47

  7. #7
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Samo da pohvalim odjel endokrinologije, super susretljivi i pažljivi.
    A o igraonici i školi u bolnici isto sve pohvale.

  8. #8
    lala83 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    105

    Početno

    U prosincu 2014. godine moj tada 1.5godišnji sinčić bio je na operaciji mozga na Rebru. Bili smo na odjelu neurokirurgije. Ne postoji odjel dječje neurokirurgije, već na odjelu za odrasle postoji "dječja soba" sa 6 ležaja. Za djecu od 0-18. Tamo za razliku od pedijatrije majke imaju pravo biti 24 h uz dijete. Navečer se dovuku 2-3 pomoćna ležaja (majke starije djece ipak ne ostaju spavati u bolnici), ujutro prije vizite ih izbace i to je to. Osoblju sve pohvale. Kako je operacija bila 5 dana prije Božića, bili smo prisiljeni tamo provesti blagdane daleko od kuće i obitelji, inače smo iz Pule. Taj tjedan smo ostali sami u sobi, jer su svi ostali otpušteni na Badnjak i nisu stizali novi mali pacijenti.
    Sestre su nas stalno obilazile, nudile se da će pričuvati maloga da ja izađem na zrak, itd. Na Badnjak na viziti kada je voditelju odjela objašnjeno kako samo mi ostajemo, napomenuo je glavnoj sestri da nam omoguće da provedemo dostojno blagdane . Sobu su nam ukrasili ukrasima. Na dan kada je bilo predviđeno da izađemo su najavljivali snježnu mećavu i jako loše vrijeme pa je naš kirurg odlučio da produžimo još 2 dana da se nebi nedajBože šta desilo po putu. Uglavnom, svi su mislili na naše dobro i bili jako pažljivi.

    Posteljinu mjenjaju svakodnevno, a kupaonica se čisti 2X dnevno. Dijete je dobivalo svoj obrok, a ja svoj. Jedino što jako brzo pokupe te pladnjeve, pa dok bih ja nahranila dijete, ne bih baš stigla pojesti. Ali to mi je bilo manje važno.
    Nakon operacije je maleni proveo 24 h na intenzivnoj jedinici, gdje su posjete od 12 - 18. I tamo svima pohvale. Bilo mi je teško ostaviti dijete cijelu večer, noć i jutro, ali što se može, takva su pravila.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •