Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 58

Tema: PriopĆenje lijeČnika koji se bave medicinskom oplodnjom

  1. #1
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno PriopĆenje lijeČnika koji se bave medicinskom oplodnjom

    doznajemo da su liječnici koju su jučer bili prisutni na presici Ministra Milinovića danas potpisali pismo i poslali medijima i javnosti u kojem žele demantirati (među ostalim i od strane M. Opačić i M. Mrsić) optužbe na račun Ministra Milinovića da je iznosio netočne podatke o broju trudnoća medicinske oplodnje.

    Naglašavaju da je Ministar iznio točne podatke koje su im oni, MPO liječnici dostavili, te naglašavaju istinitost podatka o 40 trudnoća više od 1.-4.mjeseca ove godine u odnosu na period godinu dana ranije.



    Željko Vranješ - ravnatelj KB Osijek

    Siniša Šijanović - KB Osijek

    Herman Haller- ravnatelj KBC Rijeka

    Neda Smiljan Severinski- KBC Rrijeka

    Mladen Bušić - ravnatelj S. Duh

    Berivoj Mišković - S. Duh (predstojnik klinike za ginekologiju)

    Krešimir Rotim - ravnatelj Vinogradska

    Krunoslav Kuna - Vinogradska

    Hrvoje Vrčić - PETROVA
    Dražen Lučinger – Vuk Vrhovac

    Slavko Orešković – KBC Zagreb

  2. #2
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Boldani su MPO liječnici, ostali to nisu....... iako je jučer u medijima i danas u dopisu to drugačije formulirano!

  3. #3
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno


  4. #4
    Nene2 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,044

    Početno

    Mislim da napokon možemo reći La commedia e finita !

    Pitanje našim MPO-vcima- Za koliko ste nas prodali??? Koliko vam vrijedimo???

    Mislim lakše bi mi bilo ako se radi o ucjeni tipa potpis ili otkaz,

    nego ja tebi-ti meni ili ruka ruku...

    Više nas NEMOJTE GLEDATI U OČI!!!

  5. #5
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    toliko...

    zanima me hoće li itko imati petlju i/ili naći vrijednim objaviti podatak...

    ...da to nisu bili mpo liječnici (bar ne svi) - već političke figure koji su kao takvi i postavljeni za ravnatelje bolnica te stoga i provode političku volju vladajućih

    ...da je riječ (kao štoi su i sami napisali) o razdoblju u prva 4. mjeseca ove godine (pribavljenih nabvrat nanos u dva dana, u koje nitko nema uvid osim njih) ... a da je razdoblje koje im ne odgovara, a koje su prvotno tražili od 01.09. - 15. 04 ., kad su vidjeli a im ne odgovara - jednostavno ukinuli ...i da to JEST jest manipulacija podacima i javnošću
    kako je netko mislim ovdje već rekao, sljedeće očekujem da izaberu dva tjedna u kojem im se uspješnost penje do 100% recimo (da rade između u razdoblju kada su da sad bili godišnji)

    strašno...

  6. #6
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Izvještajno razdoblje koje se u ovom dokumentu navodi kao razdoblje u kome je postignuto 40 mpo trudnoća više nego u istom izvještajnom razdoblju lani, nije rizvještajno razdoblje prezentirano na Plitvicama.

  7. #7
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Da nije isti period, ali dobro govori Bhany zato su ga i izvukli jer je pokazao bolje rezultate nego onaj lani a tko zna da li su i ti rezultati "pravovaljani", tko nam to može garantirati?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    OK, ako je tako onda su ti isti doktori na Plitvicama lagali. Mi smo bili tamo, znamo sto smo culi i vidjeli, a za to imamo i materijalne dokaze. Osim toga od dana stupanja Zakona o medicinskoj oplodnji svakodnevno na vlastitoj kozi iskusavamo sve "dobrobiti" toga zakona. Prema tome, mogu oni pricati i potpisivati sto hoce, ali barem mi koje nas se ovo osobno tice vrlo dobro znamo sto je istina. A znaju to jos i vise ti isti doktori, za koje se pitam hoce li nas, svoje pacijente, moci ikada vise mirne savjesti pogledati u oci.

  9. #9
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Pa to je baš krasno..
    još mi je žešća izjava da bi bilo i više trudnoća da su radili bla bla..ma ajde? stvarno? bilo bi ih više da su radili? nevjerojatna moć dedukcije.
    bilo bi ih još više da imamo normalan zakon.
    a tek kad se sjetim da je tih 330 srebrnjaka otišlo iz naših džepova.

  10. #10
    molu avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    901

    Početno

    Citiraj Nene2 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da napokon možemo reći La commedia e finita !

    Pitanje našim MPO-vcima- Za koliko ste nas prodali??? Koliko vam vrijedimo???

    Mislim lakše bi mi bilo ako se radi o ucjeni tipa potpis ili otkaz,

    nego ja tebi-ti meni ili ruka ruku...

    Više nas NEMOJTE GLEDATI U OČI!!!
    X

  11. #11
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    nevjerojatno!!! i ja cu ponoviti:

    1. Da je na Plitvicama prezentirano razdoblje 1.9.2010. - 15.4.2010, a ne ono koje se navodi u pismu, na koji se referira Milinovic, i za koje NIJE MOGUCE neovisno provjeriti podatke, za razliku od Plitvica, gdje je svaka klinika posebno prezentirala svoje brojeve

    2. Da su ovom izjavom, koja je ocito sastavljena za politicke potrebe, casni ljudi potpisali da se na Plitvicama nije reklo 599:578 trudnoca iz svjezih postupaka izvantjelesne oplodnje, odnosno 752:659 kad se pribroje inseminacije i trudnoce iz zamrznutih ciklusa - a potpisnike bi ova cinjenica trebala zabrinuti jer je VRLO LAGANO dokazati upravo to - kao sto bi ih trebalo zabrinuti da su prisiljeni ovako nesto potpisati.

    3. Da se vise ne radi o samim brojkama i uspjehu/neuspjehu MPO po novom zakonu VEC o tome da su originalne brojke NAMJERNO OBRNUTE u cak tri verzije iste prezentacije - da je takav postupak krajnje neetican i da je takvim postupkom ministarstvo izgubilo ikakvu vjerodostojnost zbog sredstava kojima se sluzi i da se bilo kakvim daljnjim statistikama koje ministarstvo prikuplja NE MOZE VJEROVATI.

  12. #12
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Stvarno sam duboko, duboko razočarana..
    Kamo plovi ovaj brod?

  13. #13
    goodwitch avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    207

    Početno

    ma naravno da će prezentirati šta im paše..
    a koliko je više postupaka bilo ove godine u tom razdoblju nego prošle godine?!
    a kaj je najvažnije koliko je bilo trudnoća iz odmrznute jajne stanice?!
    prestrašno,ovo je sve stvarno prestrašno...

  14. #14
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    OK, ako je tako onda su ti isti doktori na Plitvicama lagali. Mi smo bili tamo, znamo sto smo culi i vidjeli, a za to imamo i materijalne dokaze. Osim toga od dana stupanja Zakona o medicinskoj oplodnji svakodnevno na vlastitoj kozi iskusavamo sve "dobrobiti" toga zakona. Prema tome, mogu oni pricati i potpisivati sto hoce, ali barem mi koje nas se ovo osobno tice vrlo dobro znamo sto je istina. A znaju to jos i vise ti isti doktori, za koje se pitam hoce li nas, svoje pacijente, moci ikada vise mirne savjesti pogledati u oci.
    potpis na ovo!
    Ali obzirom su imali obraza potpisati lažni dokument, mislim da nemaju nikakvih problema sa savješću
    I mene zanima za koliko su se prodali, jer da nisu ne bi potpisivali taj dokument!

    Još bi im i oprostila to sjedenje na konferenciji naslova iz crtića "Zašto je nervozna Milanka Opačić?" (iako bi mene bilo sram da mi u novinama izađe slika da sjedim ispod takvog naziva prezentacije), ali njihove potpise ne mogu oprostiti
    Posljednje uređivanje od Tibi : 21.05.2010. at 14:40

  15. #15
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    mislim da je vrijeme da pišemo liječnicima! ozbiljno! nek ih bar bude sram što su nas izdali!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj pino prvotno napisa Vidi poruku
    ...Da su ovom izjavom, koja je ocito sastavljena za politicke potrebe, casni ljudi potpisali da se na Plitvicama nije reklo 599:578 trudnoca iz svjezih postupaka izvantjelesne oplodnje, odnosno 752:659 kad se pribroje inseminacije i trudnoce iz zamrznutih ciklusa - a potpisnike bi ova cinjenica trebala zabrinuti jer je VRLO LAGANO dokazati upravo to - kao sto bi ih trebalo zabrinuti da su prisiljeni ovako nesto potpisati...
    Referiram se na crveno: više nisu časni
    Mom razočaranju nema kraja

  17. #17
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    drago mi je sto niti jedan od gore navedenih lijecnika nikada nije, niti ce biti moj lijecnik.

  18. #18
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Tužno, teško je ovome i svjedočit, a kamoli bit u nekoj od uloga.

  19. #19
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    prestrašno

  20. #20
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    već sam napisala isti post na VV pa ću to spomenuti i ovdje...
    mislim da se većina liječnika koji su MPO našla tamo i na kraju potpisala to pismo iz jednog razloga i to je da su vjerovatno bili ucijenjeni...ne da su se prodali...
    i sama radim u državnoj službi i znam što je naređenje koje se ne može odbiti, jer se zna što ti slijedi...iako je to nešto što ne bi nikada napravila, ali što se mora, mora se...

  21. #21

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Ali sve ima svoju granicu, a ovo je po moje prevrsilo svaku mjeru.

  22. #22
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj snow.ml prvotno napisa Vidi poruku
    već sam napisala isti post na VV pa ću to spomenuti i ovdje...
    mislim da se većina liječnika koji su MPO našla tamo i na kraju potpisala to pismo iz jednog razloga i to je da su vjerovatno bili ucijenjeni...ne da su se prodali...
    i sama radim u državnoj službi i znam što je naređenje koje se ne može odbiti, jer se zna što ti slijedi...iako je to nešto što ne bi nikada napravila, ali što se mora, mora se...

    Snow.Ml, naj se ljutiti ali ovdje se ne radi o bilo kakvoj državnoj službi, ovdje se radi o liječnicima kojima bismo mi pacijenti trebali biti na prvom mjestu...... Ja, moje zdravlje, optimalan tretman, sve u cilju mog zdravlja i zdravlja budućeg života koji ću nositi ispod srca!

    Nek ih bude sram!

  23. #23
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Radiš u vojsci ili? Malo me to podsjeća na onu zapovijednu odgovornost o čemu se isto pisalo bilo...
    Posljednje uređivanje od ina33 : 21.05.2010. at 15:22

  24. #24
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    E ovo je stvarno previše......nisam to očekivala!!! Neka ih bude sram! Baš sam bedasta da sam do sad pronalazila nekakve glupaste izlike za njih ( jadni su, ucijenjeni, moraju tak, ma oni su na našoj strani, šute jer moraju......ma ko mora šutit.....jooooj, baš sam popi.....

  25. #25
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    nije da ja branim liječnike ...možda su neki i htjeli to potpisati ...ali točno znam kako je to kada ti netko da uvijet koji imaš ispred sebe i nemaš izbora jer tvoje egzistecija ugrožena..imaš dva papira ispre sebe jedan je , u ovom slučaju, potpis tog nesretnog pisma a jedan je možda sporazumni otkaz ili premještaj na neko radno mjesto koje nema veze sa MPO i ginekologijom...
    gledajte što je bilo sa onim doktorom što je otkrio štetne posljedice cjepljenja protiv svinjske gripe...a to je sve igra našg dragogi milog ministra

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj snow.ml prvotno napisa Vidi poruku
    ...ali što se mora, mora se...
    ...ali granica mora postojati... pogotovo kad je riječ o zdravlju i životima i sudbinama ljudi. Ja ih više ne mogu opravdavati, ponovit ću poslovicu: Lopov je i onaj koji drži ljestve (iako mora)

  27. #27
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Ja ne mogu vjerovati da vidim neka imena ovdje. Ne mogu. Sve mislim da je neki nesporazum.

  28. #28
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    snow.ml ne bi ja tu samo ministra krivila - "...krivi smo mi što smo ih pustili.."

  29. #29
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ma ne djelim baš tvoje mišljenje snow. ml sigurno ih nitko nije puškom tjerao a čisto sumnjam da bi takve velike stručnjak ministar Milinović premjestio na drugo radno mjesto to su svi šefovi klinika i ne vjerujem da im se tresu gaće od straha kad njega vide, prije bih rekla da je ministra strah jer je konačno zbrojio 2+2 pa sad mu treba ekipa da mu štiti leđa

  30. #30
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Citiraj aenea prvotno napisa Vidi poruku
    snow.ml ne bi ja tu samo ministra krivila - "...krivi smo mi što smo ih pustili.."
    točno tako......

  31. #31
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne djelim baš tvoje mišljenje snow. ml sigurno ih nitko nije puškom tjerao a čisto sumnjam da bi takve velike stručnjak ministar Milinović premjestio na drugo radno mjesto to su svi šefovi klinika i ne vjerujem da im se tresu gaće od straha kad njega vide, prije bih rekla da je ministra strah jer je konačno zbrojio 2+2 pa sad mu treba ekipa da mu štiti leđa
    pa baš zbog tog straha ministar i radi takve postupke...
    nadam se da će se još netko naći, tko radi u državnoj službi, i potvrditi vam ovo što ja govorim...
    jer ako se niste našli u takvoj situaciji, ne možete ni razumjeti...
    mislim da će to sve izaći na vidjelo kada budemo smjenili ministra

  32. #32
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ja radim u državnoj službi i moja šefica ima svoje ovlasti ali postoji ipak neka sloboda izbora pa nismo u robovlasničkom društvu

  33. #33
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Ja radim u državnoj službi i moja šefica ima svoje ovlasti ali postoji ipak neka sloboda izbora pa nismo u robovlasničkom društvu
    e pa kod mene je polurobovlasničko društvo...zato i govrim o ovome...nemaš se kome žaliti na šeficu jer su ona i njezini nadređeni u timu...pa tako do samog vrha...tako su jednoj ženi došli sa rješenjima u kojoj je jedan bio premještaj na drugi dio države ili otkaz...što bi ti napravila...a pri tome imaš malo djete od godinu dana...

  34. #34
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Dobro,zar svi ti vrli doktori nisu položili Hipokratovu zakletvu u kojoj im pacijent mora biti na prvom mjestu!?!?
    Svi ti doktori nisu neki mačji kašalj,imaju karijere,ugled,a što je najvažnije imaju podatke kojima mogu dokazati istinu!
    Pritisak!?
    Pa ni ministar zdravstva koji god bio ne može smijeniti ili premjestiti 10 ili više MPO-ovaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Gospodo Doktori udružite se i obavite ono za što ste dali svoju ćasnu riječ!!!!!!!!!!!!

  35. #35
    VedranaV avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,261

    Početno

    "Integrity commits itself to character over personal gain, to people over things, to service over power, to principle over convenience, to the long view over the immediate."
    John C. Maxwell

  36. #36
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj glacova prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro,zar svi ti vrli doktori nisu položili Hipokratovu zakletvu u kojoj im pacijent mora biti na prvom mjestu!?!?
    Svi ti doktori nisu neki mačji kašalj,imaju karijere,ugled,a što je najvažnije imaju podatke kojima mogu dokazati istinu!
    Pritisak!?
    Pa ni ministar zdravstva koji god bio ne može smijeniti ili premjestiti 10 ili više MPO-ovaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Gospodo Doktori udružite se i obavite ono za što ste dali svoju ćasnu riječ!!!!!!!!!!!!
    X

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    123

    Početno

    Pa ovo je presmješno. Pa Rotim je neurokirurg, čovjek nema pojma o IVF, Kuna još smešnije.
    Prejadno pa po nekim navodima jedan od ovdje potpisanim ima dvoje djece iz IVF, eto što funkcije rade.
    Vinogradska je oduvijek bila HDZ utvrda pa i sada.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    123

    Početno

    Mali dodatak - možeš se boriti ako nisi po političkoj funkciji postavljen (mali Perice) ili imaju putra na glavi.

  39. #39
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Malo ot, gradonačelnik je srednjoškolcima koji plešu Quadrilu (valjda se tako piše) da dude varalice u znak protesta prema ministru koji je zatvorio Đakovačko rodilište.

    Samo nas nitko ne j*** 2%

  40. #40
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Ovo je tako tužno i tako nisko...koje razočaranje od nekih liječnika, zar i VV???

  41. #41
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Pitam se (i na drugom topicu) gdje je nestao Šimunić nakon kongresa? Nije potpisao dopis, i ogradio se od događanja zadnjih par dana (negdje je Bhany to postala, sad više ne znam gdje)

  42. #42
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Možda mu je savijest proradila

  43. #43
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Citiraj glacova prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro,zar svi ti vrli doktori nisu položili Hipokratovu zakletvu u kojoj im pacijent mora biti na prvom mjestu!?!?
    Svi ti doktori nisu neki mačji kašalj,imaju karijere,ugled,a što je najvažnije imaju podatke kojima mogu dokazati istinu!
    Pritisak!?
    Pa ni ministar zdravstva koji god bio ne može smijeniti ili premjestiti 10 ili više MPO-ovaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Gospodo Doktori udružite se i obavite ono za što ste dali svoju ćasnu riječ!!!!!!!!!!!!
    X zbljuv na sve njih

  44. #44

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    I ja sam vec pisala na topicu VV pa bih ovdje samo ponovila da ne trosimo energiju napadajuci doktore za koje takodjer smatram da su izmanipulirani nego se treba koncentrirati na ono sto jos mozemo uciniti.

  45. #45
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    a ja sam iskreno već duže umorna od toga da štitim naše liječnike, tražim razloge za njihovo ponašanje, šutnju.

    A što se tiče uvaženog profesora Š. e on je svoje rekao na presici prije tri dana kad je kao jedini MPO liječnik uz profesoricu Hrabar (predsjednicu nacionalnog povjerenstva) prisustvovao i govorio braneći sebe od krivih navoda, podržavajući Ministra i iznoseći razloge zbog kojeg je sad ipak relevantniji period siječanj - travanj 2009. vs. siječanj - travanj 2010.

    dragi naši liječnici, ovo je trebala i mogla biti naša zajednička borba, ovako ostaje i postaje borba pacijenata bez podrške Vas kojih se to također direktno tiče. HVALA VAM na tome!

  46. #46
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Samo umrijeti se mora !

  47. #47
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    došla sam jednom od ovih liječnika prije desetak godina na hitnu i obzirom da sam krvarila a test je pokazao da sam trudna( par dana prije) pitao me : da li ste udani? ne, nisam bila. uputio me na kiretažu u sobu neki broj. okrenula sam se i otišla doma, a iz ove epizode shvatila sam koliko su liječnici mogu biti nezainteresirani i bešćutni prema pacijentima. žao mi je što se nisam nikad vratila i rekla mu to ili negdje objavila njegov postupak. mislim da je to ono što oni očekuju, da ćemo svi mi prihvatiti lječničko mišljenje kao savršneu istinu i ne tražiti svoja prava.

  48. #48
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da je vrijeme da pišemo liječnicima! ozbiljno! nek ih bar bude sram što su nas izdali!
    Ako imate njihove mailove ili adrese dajte ih

  49. #49
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ja bi im poslala samo tekst Hipokratove zakletve, ništa drugo!

  50. #50
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    I jedno veliko boldano SRAMITE SE uz zakletvu

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •