Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 91 od 91

Tema: Restoran prijateljski naklonjen djeci

  1. #51
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Javio se Jozo, nas madjionicar koj me odusevio. A bome sam "odusevljena" i njegovom cijenom rodjendanskog programa. 3000kn. (tri tisuce, ni manje ni vise)
    Osim ako ne dobijemo na lutriji mislim da Jozu necemo upoznati, ali sada sam se jako zagrijala za tu ideju madjionicara, klauna, face paintinga. Imate li jos kakve preporuke? Znam da je off topic, pa cu otvoriti novi.

    I dalje trazimo restoran sa igraonicom....

  2. #52
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    mislim da za 4 dece se ne treba tak ni mučiti, ponesite bilo gdje kakve igračke i klinci buju sami smislili kako i gdje i kada.

  3. #53
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    mislim da za 4 dece se ne treba tak ni mučiti, ponesite bilo gdje kakve igračke i klinci buju sami smislili kako i gdje i kada. napose za Jozu nisam znala da je tzak skup, hajde još probaj kontaktirat LILibo http://www.lilibo.net/cjenik ( oni daju i sam prostor u najam s jednom njihovom osobom, pa muž treba samo speč lezanje, pa možemo i mi skoknuti do vas ) oni imaju klauna, a Goky ima face lifting i likove

    ili snježna kraljica klopa je ok, a opet vas mogu ubaciti u dio gdi je manja gužva( naravno ako baš nije neki ludi vikend u pitanju), pa predstava može počet, imaju i vanjsko igralište

  4. #54
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Mislim da smo nasli restac, napisat cu detalje kad bude 100% tj kad mi pismeno potvrde. Hvala Rodice
    Jelena O
    mislim da za 4 dece se ne treba tak ni mučiti,
    Imas pravo, iako je broj djece sada narastao na 5 a mozda ce i na 7. A svi su navikli da ih na rodjendanima netko zabavlja i animira. Svakako nosim neke igracke. Ne znam jos ni sama koje bi bile najbolje?? Premali su da se samostalno igraju drustvene igre (starosti su od nepune 3 do nepunih 6) vise od par minuta.

    P.S. Sada se bacam na trazenje madjionicara i inih.
    Posljednje uređivanje od apricot : 09.01.2013. at 02:35

  5. #55
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Ne znam zasto mi ovako veliki prostor izpod poruke, a ne da mi sistem da ju uredim.

  6. #56
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    radi toga jer ti je zadnja u nizu

  7. #57
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Ma bilo je 20 cm bijelog. Sada je O.K.

  8. #58
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    si složila, ak ne pitaj još Lagvić

  9. #59
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Mislim da sam se za restac odlucila, ali cekam da mi posalju pismeno sluzbenu ponudu, pa cu onda biti ziher.

  10. #60
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Mi smo se dogovorili i ovdje cemo slaviti djecji rodjendan.
    http://spanskidvori.com/10-proslava_djecjih_rodendana

    Vlasnik je izuzetno ljubazan, susretljiv i fleksibilan. Meni je odgovaralo da zapravo imamo klopu iz restorana.
    Izajmljivanje prostora smo dobili gratis.
    Dogovorili smo da cemo imati svoje vino a ostalo pice je njihovo.
    I svoju tortu. Sto mi je isto odgovaralo, jer moj sin ima posebne zelje a i alergican je na sve i svasta.
    Prostor je potpuno odjeljen od restorana i kao da ste kod nekoga doma u kuci, osim sto su 2 WC-a na raspolaganju.
    Mislim da skupa sa hodnikom i predprostorm gdje je kao neka pomocna kuhinjica sve skupa oko 50-ak kvadrata.

    Nama je tako odgovaralo da se odvojimo, iako, mogli smo mirne duse biti u samom restoranu koji je ogroman (izvana izgleda nekako otuzno i ne bi covjek nikada pogodio sto se krije unutra), a kad snijeg okopni, imaju maleni parkic sa ljuljackama itd.
    Svinjski becki od pola metra (!) je 45kn pa tko voli nek izvoli.

    E, da , vlasnik ima troje djece i mislim da je zato prepun razumjevanja kad su djeca u pitanju
    OT, ima cak i dio gdje sam vidjela da ljudi dodju samo kavu popiti i zapaliti.

  11. #61
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Jelena O, draga, dugujem ti VEEELIIIKUUU kavu da si mi predlozila Spanske Dvore, jer inace zbilja ne znam gdje bih nasla to sve na jednom mjestu, a cak i frendovi koji zive u blizini i koje smo muz i ja u nedjelju vodili na nedjeljni rucak, nisu znali da to postoji u susjedstvu.
    Iako mi uopce ne zivimo blizu, vec nas vidim kako po ljeti dolazimo svaku nedjelju, jer cijene su zbilja razumne, imaju domaci pomfri i sami peku kruh, i jos imaju parkic za klince. Raj na zemlji .

  12. #62
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    džaba ti...
    kad im vidim ovo na web stranici... ja ne mogu unutra

    "Nudimo mogučnost animatora,mađionićara,bojanje lica,klaun..."

  13. #63
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena O, draga, dugujem ti VEEELIIIKUUU kavu da si mi predlozila Spanske Dvore, jer inace zbilja ne znam gdje bih nasla to sve na jednom mjestu, a cak i frendovi koji zive u blizini i koje smo muz i ja u nedjelju vodili na nedjeljni rucak, nisu znali da to postoji u susjedstvu.
    pošto nisam kavoljubac, morat ćeš nekaj konkretnije. Inače taj sam restoran vidla samo izvana, nisam tam bila ko gost,ali mi se činio zgodan. A to kaj niste blizu, valjda nije zapreka jer vam je to puno bliže od ostalih destinacija koja su bila tu nabrojena, počevši od Markuševca.

    A da mi navratimo ( ak klinka ozdravi) i pogledamo tvoju klaunicu.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 22.01.2013. at 18:21

  14. #64
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    džaba ti...
    kad im vidim ovo na web stranici... ja ne mogu unutra

    "Nudimo mogučnost animatora,mađionićara,bojanje lica,klaun..."
    ja sam sama organizirala klauna.
    Ne kuzim zasto ne mozes unutra?

  15. #65
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    zbog nepismenosti

  16. #66
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    [QUOTE=jelena.O;2324374]pošto nisam kavoljubac, morat ćeš nekaj konkretnije. Inače taj sam restoran vidla samo izvana, nisam tam bila ko gost,ali mi se činio zgodan. A to kaj niste blizu, valjda nije zapreka jer vam je to puno bliže od ostalih destinacija koja su bila tu nabrojena, počevši od Markuševca.

    A da mi navratimo ( ak klinka ozdravi) i pogledamo tvoju klaunicu.[/QUOTE

    Nisam ni ja kavopija, to se samo tak kaze mozemo onda na onaj polmetarski kad mi prodje ludilo s rodjendanom.

  17. #67
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    zbog nepismenosti
    Haha, bas si stroga.
    I mene smeta kad na jelovnicima uocim greske, ali onda se prisjetim, taj koji je pisao jelovnik, da je obrazovaniji, mozda bi bio profesor a ne netko tko sastavlja i printa jelovnike. A mozda i sam nije imao bas dobre profe. Dobra klopa mi pomogne da zaboravim na nepismenost.

  18. #68
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    [QUOTE=Mrs Happy;2324418]
    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam ni ja kavopija, to se samo tak kaze mozemo onda na onaj polmetarski kad mi prodje ludilo s rodjendanom.
    e kad bi to bio polmetarski pureći file na žaru, vrlo rado.

  19. #69
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Kakva je sad situacija s restoranima naklonjenim djeci u Zagrebu i okolici. Zanimljiv mi je Vuglec breg i tako nešto mi se sviđa ali gledala sam cijene i paprene su.

  20. #70
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    a imaš puno tih tzv. "seoskih domaćinstava" oko Zagreba, i svako ima neke sadržaje za djecu tipa životinja ili nekakvog igrališta i sl.
    Vuglec breg je valjda baš najskuplji.

    Inače imaš Dva potoka, Stara vodenica, Grešna gorica, Klet Kozjak, Stara škola na tu zapadnu stranu.

  21. #71
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Kakva je sad situacija s restoranima naklonjenim djeci u Zagrebu i okolici. Zanimljiv mi je Vuglec breg i tako nešto mi se sviđa ali gledala sam cijene i paprene su.
    Za obiteljski posjet ili za veće druženje (krstitke ili sl.) ?

    Moji su klinci dobro podnosili sve restorane koji su imali vanjsku terasu, ali unutra ni slučajno.... Prohodali su u kvartovskoj pivnici, zapravo na njihovoj vanjskoj terasi i obližnjoj livadi.

    Ne znam gdje je Vuglec breg, ali nama je omiljena bila Mlinarica iznad Ksavera i kvartovske pivnice u našem dijelu grada (Peščenica - Volovčica). Djecu smo u jednoj takvoj uvježbavali da moraju mirno sjediti, a naručili bi telefonom unaprijed da se izbjegne čekanje ili birali takva jela koja su brzo gotova.

    Danas obožavaju Labus MZ na Ravnicama (isto ima vanjski prostor). Dok su bili mali, nije mi padalo na pamet da ih vodim na finija mjesta. Sad su veliki i od sviđa im se Cavallino http://www.cateringlisak.hr/cavallino/
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 28.08.2015. at 11:46

  22. #72
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Za obiteljski posjet ili za veće druženje (krstitke ili sl.) ?

    http://www.cateringlisak.hr/cavallino/
    MM-u je rođendan u nedjelju pa smo htjeli na ručak negdje a opet da ima i neki sadržaj za J. a i najrađe bi negdje malo izvan Zagreba u prirodu.

  23. #73
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ribič u Velikom Trgovišću, SE-MI, .. svi imaju nekakvo igralište

  24. #74
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    (sev možeš spojiti sa nekim izletom npr. Grešna gorica je odmah pored Velikog Tabora)

  25. #75

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    MM-u je rođendan u nedjelju pa smo htjeli na ručak negdje a opet da ima i neki sadržaj za J. a i najrađe bi negdje malo izvan Zagreba u prirodu.
    Seoski turizam Kezele
    http://www.kezele-vino.hr/

    imaju veliko dječje igralište, životinje (svinje, patke, koze, zečeve, konje - sve ih možeš hraniti, a konji se mogu i jahati), ima i krasna šetnica u šumi za poslije ručka.
    klopa je meni PREFINA!!! ručak počinje u 13 sati (rade od 11, pa možete doći i prije), juha i desert se poslužuju, a glavno jelo je buffet (veliki izbor jela, nema kaj nema i sve domaće, ma meni pregenijalno!).
    cijena po osobi je mislim 110 kuna, djeca plaćanju nešto manje, ali do 5 godina je gratis (što bi vama bez problema prošlo).

    mi često idemo tamo i svaki put dođemo s par kila viška.

  26. #76
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    MM-u je rođendan u nedjelju pa smo htjeli na ručak negdje a opet da ima i neki sadržaj za J. a i najrađe bi negdje malo izvan Zagreba u prirodu.
    Bunčić?

    Već dugo mjerkam njihovu ribarsku kolibu i nikako da odemo - ne stignem. Imam grunt u tom kvartu pa rijetko idemo po restoranima, ali dok su djeca bila manja, znali smo otići na Martin Breg. Nadam se da netko ima friškije informacije.

  27. #77
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    Seoski turizam Kezele
    http://www.kezele-vino.hr/

    imaju veliko dječje igralište, životinje (svinje, patke, koze, zečeve, konje - sve ih možeš hraniti, a konji se mogu i jahati), ima i krasna šetnica u šumi za poslije ručka.
    klopa je meni PREFINA!!! ručak počinje u 13 sati (rade od 11, pa možete doći i prije), juha i desert se poslužuju, a glavno jelo je buffet (veliki izbor jela, nema kaj nema i sve domaće, ma meni pregenijalno!).
    cijena po osobi je mislim 110 kuna, djeca plaćanju nešto manje, ali do 5 godina je gratis (što bi vama bez problema prošlo).

    mi često idemo tamo i svaki put dođemo s par kila viška.
    Ovo mi se jako sviđa, barem prema onome što sam vidjela na internet stranicama. Jedno mi se ova tvoja zadnja rečenica ne sviđa

  28. #78
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni to isto super zvuči, nisam bila, ali sam čula silne pohvale, ali mi je iskreno malo skupo platiti 280 kn za dvoje odraslih+dijete samo za hranu.
    (nama sad 330 jer naše dijete više ne upada u djecu).

  29. #79

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    otiđite, nećete se razočarati.
    čak je i ovih par kila viška vrijedno toga :D

  30. #80

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Meni to isto super zvuči, nisam bila, ali sam čula silne pohvale, ali mi je iskreno malo skupo platiti 280 kn za dvoje odraslih+dijete samo za hranu.
    (nama sad 330 jer naše dijete više ne upada u djecu).
    ovo o skupoći svakako stoji, ali ja gledam na to ovako: nije da smo tamo stalno, odemo 1-2 godišnje i obzirom da provedemo cijeli dan na zraku, cure uživaju na igralištu, a pogotovo sa životinjama, i najedemo se prežestoko, isplati nam se.

    to su neki gušti koje si par puta u godini možemo i želimo priuštiti.

  31. #81
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Meni to isto super zvuči, nisam bila, ali sam čula silne pohvale, ali mi je iskreno malo skupo platiti 280 kn za dvoje odraslih+dijete samo za hranu.
    (nama sad 330 jer naše dijete više ne upada u djecu).
    A čuj, skupo je ali je MM-ov rođendan, pa eto jednom u godini si valjda možemo i tako nešto priuštiti, inače ne znam za što radimo. A i ovo što Umiljata kaže, nije samo klopa, provest ćemo tamo par sati i u prirodi.

  32. #82
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ah da, naravno, samo sam htjela reći zašto je meni to mjesto odbojno, za takav tip restorana. Za rođendane idemo i na skuplja mjesta.

  33. #83
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Umiljataa jeste vi uzimali ovaj 'Moslavački stol' ? Piše da se to treba naručiti.
    Meni se stvarno ne čini puno meni od juhe, glavnog jela, salate i deserta za 110 kuna.

  34. #84
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    To ti je švedski stol sa kojeg jedeš koliko hoćeš.

  35. #85
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ma da skužila sam to, smo piše rezervacija obvezna, pa sam mislila možda Umiljata zna dali je stvarno obvezno rezervirati ili se može i naletiti?

  36. #86

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Umiljataa jeste vi uzimali ovaj 'Moslavački stol' ? Piše da se to treba naručiti.
    Meni se stvarno ne čini puno meni od juhe, glavnog jela, salate i deserta za 110 kuna.
    ne trebaš Moslavački stol naručiti unaprijed, nego samo rezervaciju mjesta.
    to svakako trebate unaprijed zvati, jer su im gužve.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ma da skužila sam to, smo piše rezervacija obvezna, pa sam mislila možda Umiljata zna dali je stvarno obvezno rezervirati ili se može i naletiti?
    ne preporučam nalijetanje
    bez obzira kaj se sad jede vani, uvijek su im gužve, i treba rezervacija unaprijed.
    bilo bi glupo da samo dođete pa da morate sjediti unutra - vjerojatno bi sjedili sami, jer su svi vani, a i hrana se sad servira vani.
    i svakako je dobro doći na vrijeme, jer se klopa kuha/peče neposredno prije i najfinije je kad je friško servirano.

  38. #88
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Molim preporuku za pizzeriju, restoran u Zg za obiteljski rucak i da imaju za klince makar i stol s bojankama hvala

  39. #89
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Prije 3 tjedna sam bila u Karijoli u Vlaškoj. Nisu imali poseban stol za djecu, ali su dali djeci bojice i papirnate podloške za tanjure na kojima su crtali.

  40. #90
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    A ograđeni park umjesto bojanke?
    Oliva uz savski nasip (jarunska). Istina, meni uz stolnjake i čaše koje serviraju to nije za djecu, ja bi najradije da stave plastične čaše... ali par puta sam bila tamo u nekim prigodama. Djeca bi pojela i izjurila van. Vidiš ih cijelo vrijeme ako uzmete stol koji gleda na parkić. I bilo je u ovo ili slično doba godine.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Restoran potkova na hipodromu. Crtanje, društvene igre s animatoricom (pa se može i manje dijete ostaviti) a i vanjsko dio sa toboganom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •