Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 91

Tema: Restoran prijateljski naklonjen djeci

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno Restoran prijateljski naklonjen djeci

    ... ilitiga child-friendly restoran u Zagrebu kojeg znate?

    Dakle da ima dvorište, ograđeno, s nekim dječjim điđama, ono - ljulje, tobogani, klackalice - di se klinci mogu igrati dok čekamo hranu, a da je to dvorište u hladu, itd. ?

    Znam za onaj na ulazu u Maksimir, i nije loš, tamo smo već bili, nema baš điđa za djecu, ali je velik prostor di klinci mogu jurcati i nema prometa u blizini.

    Ima i onaj kineski u Novom Zagrebu, ima malo dvorište, neke sprave za djecu, ali bih htjela još ideja.

    Hvala.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Leut?

  3. #3
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    okrugljak

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Ima u Hrv. Leskovcu (kad se ide prema Brezovici) jedan restoran "Klijet Cinkuš", ima vani ograđen uređen park za djecu i prostora da još komotno ekipica mož igrati nogomet.Mana je što park nije u hladu, klopa srednje kvalitete, ambijent simpatičan, cijene vrlo prihvatljive. Ljudi dolaze uglavnom s djecom.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Di je Leut ?

    Okrugljak je skup (a ja škrta ), trebalo bi nas biti oko 10-tak. Ne znam, imaju dvorište?

  6. #6
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa ako je za neko slavlje dolaze li ti u obzir ovi oko Zagreba? Npr. Dva potoka, mi smo tamo imali krstitke baš zato što je među uzvanicima bilo 15-ak djece, a tamo im je bilo super.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Ma, ja bih baš u Zg-u .

    Znam za izletišta oko Zagreba, ali nije nam zasad opcija.

    Mislila sam, eto, nešto da nam je blizu.

    Hvala u svakom slučaju.

  8. #8
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Leut ti je na Jarunskom jezeru, imaju ograđeno dječje igralište koje je u hladu, sa ljuljačkama, toboganom, vrtuljkom i klackalicom. U sklopu tog igrališta je kao pizzerija spagheterija, imaju sve na bazi tjestenina i pizza, a odmah do je baš kao restoran (drvena kuća) gdje imaju i švedski stol i hrana je vrlo ukusna.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Nana,

    puno hvala (i zvučalo mi je poznato), a i blizu nam je doma.

    Ništa, zaletit ću se prilikom neke vikend-šetnje na Jarunu i baciti pogled.

    Hvala!

  10. #10
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Okrugljak je skup (a ja škrta ), trebalo bi nas biti oko 10-tak. Ne znam, imaju dvorište?
    imaju super djeciji parkic, fakat klinci imaju prostora za trcanje, imaju tobogane, ljuljacke sve je od drveta. mislim parkic je super, a moj je bas i isao radi cijene.

  11. #11
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,246

    Početno

    Citiraj lola_34;1632232I prvotno napisa
    Ima i onaj kineski u Novom Zagrebu, ima malo dvorište, neke sprave za djecu,....
    jel radi taj kineski?
    prije mjesec dana smo otišli tamo ali je bilo zatvoreno.

    edit: navodno ima iz mercatora u prečkom neki restoran s dvorištem. također probali jednom, ali je bila svadba taj dan pa smo i tad morali kuhati sami.
    Posljednje uređivanje od kajsa : 25.05.2010. at 15:23

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj kajsa prvotno napisa Vidi poruku
    jel radi taj kineski?
    prije mjesec dana smo otišli tamo ali je bilo zatvoreno.

    edit: navodno ima iz mercatora u prečkom neki restoran s dvorištem. također probali jednom, ali je bila svadba taj dan pa smo i tad morali kuhati sami.
    Ne znam dal' mislimo na isti kineski u Novom Zagrebu. Ovaj 'moj' je u Središću, tamo između Bundeka i Muzeja suvremene umjetnosti, mi smo bili prije 2 - 3 tjedna, i radio je, tak' da mislim da radi.

    Mercator u Prečkom? hm..., baš sam bila tamo jučer, nisam skužila nikakav restoran, samo birtija sa zapadne strane dućana... di bi to bilo?

  13. #13
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj dani1 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima u Hrv. Leskovcu (kad se ide prema Brezovici) jedan restoran "Klijet Cinkuš", ima vani ograđen uređen park za djecu i prostora da još komotno ekipica mož igrati nogomet.Mana je što park nije u hladu, klopa srednje kvalitete, ambijent simpatičan, cijene vrlo prihvatljive. Ljudi dolaze uglavnom s djecom.
    je, super je parkić

    ali smo tamo svaki put ostali gladni
    bili tri puta i sva tri puta poslije išli na "dohranjivanje"
    nećemo više!

    štrukle - Ledove iz vrećice?!
    povrće - iz vrećice...

    ok, meso im je dobro pripremljeno, ali porcije nisu dostatne ni djeci

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj nana prvotno napisa Vidi poruku
    Leut ti je na Jarunskom jezeru, imaju ograđeno dječje igralište koje je u hladu, sa ljuljačkama, toboganom, vrtuljkom i klackalicom. U sklopu tog igrališta je kao pizzerija spagheterija, imaju sve na bazi tjestenina i pizza, a odmah do je baš kao restoran (drvena kuća) gdje imaju i švedski stol i hrana je vrlo ukusna.
    X

    Sorry, nisam stigla prije odgovoriti nana je u pravu. Mi smo sad imali krstitke tamo, u restoranu imas 4 menu-a, najjeftiniji je 150 kn, pice malo skuplje nego drugdje.

  15. #15
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,246

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Mercator u Prečkom? hm..., baš sam bila tamo jučer, nisam skužila nikakav restoran, samo birtija sa zapadne strane dućana... di bi to bilo?
    sjeverno od mercatora, ulaz je sa Zagrebačke ceste
    http://www.gostionica-restoran-palfi.com/
    Posljednje uređivanje od kajsa : 25.05.2010. at 17:49

  16. #16
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    pa.... nije ZG nego ima u Svetoj Nedelji - Fort Apache, blizu je ZG a posebno je zgodan za djecu - imaju veliko igralište a i sam restoran je dodatno ograđen, na igralištu ima puno svega (klackalice, tobogani, penjalice....) - u hladu je, a ako padne kiša - unutra imaju posebnu igraonicu za djecu koja je baš lijepo uređena i sa raznim igračkama. I klopa je super - posebno meso. No nije ZG.

  17. #17
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    čula da imaju igraonicu, ali nisam bila restoran Lucija u Antunoviću

  18. #18
    Djenka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    311

    Početno

    Lucija u Antunović centru mi je fantastičan restoran, klopa savršena, igraonica, hranilice za djecu, veliki izbor razl.hrane, po vrlo priihvatljivim cijenama. Često smo tamo.
    Jedina mana što nema vani prostora za djecu.
    Iza Mercatora u Zagr.aveniji je mali pitomi restoran, imaju srne, paunove, ljuljačke, zelenilo, djeca imaju jako puno prostora za igru na otvorenom, nisam nikad jela tamo, tako da ne znam za hranu

  19. #19
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Podižem:
    htjela bih organizirati prosalvu rođendana (klinci od 1 do 3,5 godine) s roditeljima... doma nam je tijesno pa je opcija u nekom restoranu s igraonicom. Ništa ekstra, da je igraonica čista, da je klopa jestiva (švedski stol!) i da može stati cca 15 djece s roditeljima.
    Imate li kakvo pozitivno iskustvo?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Nije restoran, radi se o kafiću s igraonicom( imaš gore i njihovu reklamu www.tantan-kutak.com), ali baš zato iz financijskih razloga puuuno povoljnije od restorana. Mi smo nedavno bili tamo na prvom rođendanu (bili smo i na većim ali to je skroz druga brija) i atmosfera je bila intimna, opuštena od mene samo . Što se tiče jela možeš donijeti što god želiš ili naručiti odakle god želiš, jedino ne možeš donijeti piće za roditelje. Možeš uzeti animatore, a i ne moraš, zapravo stekla sam dojam da se kod ovakvog tipa rođendana možeš dogovoriti o apsolutno svemu. Možeš iznajmit prostor a možeš uzeti i one pakete, svakako dobiješ sav pribor za jelo i piće od njih i sve za tortu. Preporučila bih jedino, ako ima slobodan termin, nedjelja popodne ili eventualno subota popodne jer ste tada sami u čitavom prostoru. Sve je povezano tako da svi cirkuliraju svugdje...

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Citiraj dani1 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima u Hrv. Leskovcu (kad se ide prema Brezovici) jedan restoran "Klijet Cinkuš", ima vani ograđen uređen park za djecu i prostora da još komotno ekipica mož igrati nogomet.Mana je što park nije u hladu, klopa srednje kvalitete, ambijent simpatičan, cijene vrlo prihvatljive. Ljudi dolaze uglavnom s djecom.
    Sve mrak, ali nas su odrali po džepu (bile smo 4 familije) i prevarili za porcije. Zbog toga, nikad više

  22. #22
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Cure, hvala na info.

  23. #23
    anitak avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    243

    Početno

    dali postoji u zg-u neki restoran koji ima kutak za dijecu koja bi se mogla igrat,crtat ili nesto treće dok ostali klopaju(naravno oni su već pojeli i nemogu više sjedit za stolom)?

  24. #24
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj anitak prvotno napisa Vidi poruku
    dali postoji u zg-u neki restoran koji ima kutak za dijecu koja bi se mogla igrat,crtat ili nesto treće dok ostali klopaju(naravno oni su već pojeli i nemogu više sjedit za stolom)?
    U Cvjetnom shopping centru na najdonjem nivou pizzeria, skroz desno na kraju, pored bankomata i liftova. Ne mogu se sjetiti imena, ali lako se pronadje.
    Ima i raznih tjestenina i malih zalogajcica, atmosfera je vrlo ugodna. Sve je jako cisto.
    Za djecu imaju ogradjeni kutak i cak nekoliko stvari na jelovniku namjenjene djeci.
    Mnogi dodju samo na kavu/pice.
    Posljednje uređivanje od Mrs Happy : 11.01.2012. at 23:21

  25. #25
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    A da li znate za neki restoran, pizzeriju...na potezu Kvatrić-Maksimir da je prilagođen djeci. Dvije obitelji-četvero djece, uzrast od 3-5
    Treba nam za danas, help!

  26. #26
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj borka prvotno napisa Vidi poruku
    A da li znate za neki restoran, pizzeriju...na potezu Kvatrić-Maksimir da je prilagođen djeci. Dvije obitelji-četvero djece, uzrast od 3-5
    Treba nam za danas, help!
    Baschiera u Šubićevoj, nije nešto prilagođena ali ima televizore pa možete tražiti da vam stave program sa crtićima. Mi tako u NZ.

  27. #27
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    U Cvjetnom shopping centru na najdonjem nivou pizzeria, skroz desno na kraju, pored bankomata i liftova. Ne mogu se sjetiti imena, ali lako se pronadje.
    Ima i raznih tjestenina i malih zalogajcica, atmosfera je vrlo ugodna. Sve je jako cisto.
    Za djecu imaju ogradjeni kutak i cak nekoliko stvari na jelovniku namjenjene djeci.
    Mnogi dodju samo na kavu/pice.
    Smo da dodam da sam se sjetila da se zove Renzo.

  28. #28
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Hitno trebamo restoran za 6 odraslih i 4 djece ( 9, 5, 5 god i 8 mj). Na Ključić brdu su na žalost rezervirani sada za subotu a tamo nam bi bilo idealno. Dakle ZG, VG. Slavi se promocija na faksu. Ručak a da se klinci imaju gdje igrati i ganjati kada se najedu.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj twin prvotno napisa Vidi poruku
    Sve mrak, ali nas su odrali po džepu (bile smo 4 familije) i prevarili za porcije. Zbog toga, nikad više
    Deebeli potpis - u Cinkuš nikad više. Prevarili nas na porcijama i još pokrali ostanjke kad smo zatražili da zapakiraju.
    Ostala hrpa klope i kolača na stolu, a oni nam zapakirali neke sitnice i par kolača pa se MM morao prepirati s njima.
    Ispod svake razine.
    Posljednje uređivanje od Emma Maria : 21.07.2012. at 12:01

  30. #30
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Renzo na zalost vise ne postoji, a mi bi negdje isli vise od 10 odraslih i 4 djece. Dakle trazimo restoran sa finijom klopom a da ima kutak za djecu (unutra, vani je sada brrrrrrrr). Ima li takav uopce u Zagrebu i okolici?

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Kozjak prekoputa outleta Roses

  32. #32
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Hvala Twin! Na zalost gosti su rekli da ne bi tako daleko isli.

  33. #33
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Guacho, naj restsac za klince, klopa super. Da je lijepo vrijeme onda Maksimir. Imam jedan u Markuševcu, jaaako fina klopa.

  34. #34
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Superx, da li si mislila na Gaucho kod Svete Nedjelje ili Bestovja, en znam kuda spada, nedaleko Hoto Vila? Otisli danas tamo i sve zatvoreno.
    A taj u Markusevcu, kako se zove?

  35. #35
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    a, ma daj, nisam znala.

  36. #36
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Mozda ne rade nedjeljom??

  37. #37
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    gledala sam po netu, rade samo vikendima

  38. #38
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Onda su ili propali ili jos uvijek na Bozicnim praznicima, jer je sve bilo zatvoreno i zakljucano i niti jedan auto na prakingu, a bili smo danas, dakle nedjelja, oko 12.30, dakle vrijeme rucka kad bi da rade sigurno imali gostiju.

  39. #39
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    nama je s klincima odlično u Karaki
    osoblje je totalno childfriendly, stave za klince škrinju s blagom, karte... neke budalaštine
    hrana je preodlična i preobilna, ali bazirana na meksiku
    međutim, sve je potpuno svježe povrće i meso tako da djeca bez problema mogu jesti

    ništa pretenciozno i nije da ima livada pa da djecu pustiš da trče, ali eto, jedna ideja

  40. #40
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Karaka zvuci interesantno iako ni ja ni muz bas nismo nei ljubitelji mexicke hrane, ali svakako cu si pogledati njihove stranice.

    Zar zaista u cijelom gradu nema niti ejdnog restorana sa djecjim kutkom/igraonicom?

  41. #41
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    .. ili sa npr. dječjim porcijama (a da nije samo pohano meso)

  42. #42
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a Lucija u Antunoviću,to je poslužni restoran, a sa strane ima igraonicu cca 20 kvadrata možda i malo veću, i uvijek spremne hranilice za bebe, nisam tam klopala, ali prek toga idem kad idem u DM

  43. #43
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    imaš i Španske dvore imaju isto sa strane nekaj ko igraonicu ( isto iz prolaza sam vidla)

  44. #44
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Isli smo pogledati Luciju u Antunovicu i igraonica je super, posluga mi se isto cini O.K. Svakako planiram tamo otici na kolace i kavu za koje sam sigurna da cu moci pojesti u miru jer igraonica je super i doslovce je otvorena prema slasicarnici. Medjutim sam restoran mi nekako vuce na radnicku menzu i nije nam prikladan sada trenutno za ovo slavlje, zato i trazim alternativu.


    Jedini koji sam jos uspjela naci je Il secondo. Tamo nam odgovara atmosfera, klopa je odlicna, posluga isto, imaju maleni kutak za djecu, ali su mi malo preskupi s obzirom da ce nas biti 20-ak a mi placamo za sve.

    Zato i trazim jos neku alternativu. ( Pogotovo jer mi se muz prijeti da cemo sve sami doma. On ce napraviti lazanje. Hm, a koliko protvana lazanja trebas napraviti da bi nahranio 20 ljudi?)

  45. #45
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa, ako ih dobro posoliš, ne puno :grin:

  46. #46
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    mi smo u Il secondo zapravo prilično nedobro jeli
    nije neki izbor i nije ništa posebno
    ali su konobari bili jako, jako simpatični

  47. #47
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Mi smo bas jucer rucali u Il Secondo i ne znam dal je to bilo samo zato sto smo umirali od gladi ili je zbilja sve bilo jako fino, ali polizali smo tanjure (ne doslovce). A obozavam njihov cokoladni sufle sa sladoledom. Mljac. Zapravo sam muzu rekla da bih se tamo mogla najesti onog njihovog domaceg kruha sa ruzmarinom (plus ulje i ocat of kors) i par casa crnoga i onda desert i nista mi vise ne treba.

    Dogovorila sam da idemo pogledati Spanske Dvore sutra. Navodno postoji neka mogucnost da nas smjeste u odvojeni prostor iz kojeg je ulaz u malu prostoriju gdje mogu sve urediti za klince. Najvise mi se svidja da nude mogucnost da organiziraju madjionicara, klauna, animatora i face paintinga. Koliko obicno kostaju takve uskuge, jel netko zna? (Da mu sutra ne strefi slag tamo na licu mjesta...)

  48. #48
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    pitaj tu za cijenu mađioničara http://www.magicjozo.com/programi/ma...arobnjak).aspx ali mislim da je cca 400 kn oko sat

  49. #49
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Pada mi napamet Pionirac ili Grad Maldih, imaju super restač, sa jako povoljnim cijenama a također imaju animatorice i prekrasnu terasu i da ne pričam o okolini i dječjim sadržajima okolo. Bili smo na jednim krstitkama, gdje su animatorice pokupile klince nakon klope u šetnju po prirodi a mi smo polili kavu u tišini, prostora ima kao u priči i svi su jako ljubazni!

  50. #50
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Jelena O. odusevile me stranice madjionicara Josipa!!! Posla sam upit da vidim dolazi li uopce u Zagreb.
    A sada idem vidjeti sta ima u gradu mladih. Hvala superx.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •