Iako ti zelim puno uspjeha u donaciji sperme u inozemstvu,htjela bih te uputiti na nesto sto mozda ne znas,ne pada ti na pamet ili ce tiu prvi mah izazvati negodovanje,zgrazanje il otpor.Cesto surfajuci naletila sam na neke stranice odredjenih marginalnih skupina i uocila da mnogo gayeva zapravo zele postati ocevi i da bi rado ostvarili taj odnos,ali naravno nisu cesto u mogucnosti .Takodjer sam naletila na clanak ili blog neke lezbijke koja je za inseminaciju koristila spermu svog prijatelja gaya i kupljenu spricu u apoteci..Eto,rekla sam to!!!!
Sad ce cistunke odmah skociti na mene,ali mnogi gayevi su pristojni,izrazito inteligentni ljudi odlicnih karakternih osobina i kao takvi pogodni za ocinstvo poput svih tzv.straight.Preporucam ti da razmislis dobro te da otvoris par gay foruma i mozda upoznas potencijalnog donora.Da sam na tvom mjestu ni to mi ne bi bila tako strana ideja.Sve sto dalje proizlazi iz takve konekcije trebalo bi unaprijed dogovoriti na zadovoljavajuci nacin za obje strane...
Naravno,lakse je reci nego napraviti.
U svakom slucaju ti zelim da uspijes.Ukoliko ces trebati pomoc oko aviokarata za Coppenhagen(ako se odlucis za putovanje u Dansku)tu ti mogu pomoci.POZZ