Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: gdje kupiti ljetne bodiće na bretelice velicine 92-100?

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno gdje kupiti ljetne bodiće na bretelice velicine 92-100?

    imate ideju? beba ima 1 god i 7 mj..volim bodice jer su mi prakticniji od potkosulja samo vecinom prestanu proizvoditi oko velicine 90..dal znate di bi toga bilo? beba hoda, puze po podu, valja se..uopce ne znam na kaj bi to licilo s potkosuljama

  2. #2
    vindira avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Ludbreg - centar svijeta
    Postovi
    544

    Početno

    ne znam gdje živiš,al ima u mtč tj. leptiriću, tih dućana ima po cijeloj Hrvatskoj,ja tamo stalno kupujem bodiće jer su jako kvalitetni,a dok sam mijenjala pretprošle god.prijateljicu u leptiriću, bilo je prekrasnih bez rukava i to do veličine 4.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    177

    Početno

    Ja isto tražim već sam otvorila temu i cure su napisale par dućana pa škicni možda pomogne.
    Inače nalazim na puno mjesta bez rukava, ali na bretelice za sada nigdje, bar ne u toj veličini. Našla sam u oshkoshu ali mali brojevi...

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    jedino eventualno chicco i nama da pogledam..u benettonu definitivno nema jer im je najveca velicina bodica 86..i to mozes naci prvi tjedan nakon dolaska kolekcije..
    ajde ako nadjes javi..bas sam zvala Petit bateau u city centru i dobivaju za 10 dana bodice..zvala sam ih da me predbiljeze pa ce me zvati cim dobiju..

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    mi smo naletili u C&A - ima ih u CC1 i u West Gate
    nalaze se u onim kutijama/košarama - po 19,99 kn komad - i do broja 98 su
    treba kopati i tražiti a tko nađe - preslatki su!


    a tko malo šiva - evo jedna mama se snašla sama
    http://alemonsqueezyhome.blogspot.co...refashion.html

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    177

    Početno

    Svaka čast toj mami. Di sam ja od toga... niti mašine niti vremena

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    http://www.freeprettythingsforyou.co...by-onesie.html

    i ova si je dala truda - ali dobra ideja mi pada na pamet
    možda bi se dalo samo ravno izrezati stari bodi ispod pazuha i našiti neke fora trakice i eto bodija na bretelice plus mašnice - plus iskorišten bodi dugih rukava koji beba preraste - i tako je frka naći velike brojeve
    a tu ne treba mašina ni previše vremena - možda?

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    super je ovo kaj si poslala bobica samo ja nazalost nisam taj tip..ja sam ti ono kupi, operi, obuci, lol a stare bodice mi je zao rezati nekako, racunam da ce biti ok drugoj bebi (mozda ) iskreno mi je glupo kaj ne proizvode bodice vecih brojeva, meni je to puno prakticnije od potkosulja cak i za stariju djecu

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    joj ni ja ne volim rezati bodije - danas sam baš slagala ladice i odvajala male bodije i ni jedan nije za operaciju - sve mi žao, isto ih čuvam za drugo dijete!
    mi smo sad na br 98 i već brinem što kad prerastemo 104 a još ne skinemo pelene, nekako su mi gaće i potkošuljice baš kad skinu pelene, za sada mi bodi drži pelenu! možda ću stvarno kupovati one po 19,99 u c&a i raditi od dva jedan?!?

    pa valjda negdje ima velikih bodija? sigurno ne na temi o bretelicama - ali naći ću ja njih, makar mi to bilo zadnje.....

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    267

    Početno

    Ja sam neki dan kupila bodiće ne bas na tanke bretele, nego gore izgledaju kao potkošulja, u Vrtuljku, kostaju oko 35 kn, i ima velicine 98, 104. Za sada sam zadovoljna.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Iana ima super, tanki pamuk bas za ljeto. Imaju varijantu za curice bas sa bretelicama i one unisex sa debljim kao klasicne potkosulje.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    Citiraj lane prvotno napisa Vidi poruku
    Iana ima super, tanki pamuk bas za ljeto. Imaju varijantu za curice bas sa bretelicama i one unisex sa debljim kao klasicne potkosulje.
    znaš li možda koliko koštaju ovi iz Iane?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    201

    Početno

    kupila ja danas na velesajmu po 40 kn - 30%
    (bilo je više toga pa ne znam)
    krasni su tanki, fini, pomalo rastezljivi (a ja inače ne volim ianu)
    ali se bojim da smo zadnje veće probrali...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •