Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 104

Tema: Trudnička ambulanta u Merkuru

  1. #1
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno Trudnička ambulanta u Merkuru

    Drage cure,


    zanima me kakva su vaša iskustva bila na kontronim pregledima u trudničkoj ambulanti u Merkuru? Ja sam danas bila prvi put i moram priznati da sam se jako ružno osjećala, jer: bile su 2 cure na vježbama koje su se smijale kad sam legla na stol za pregled (pretpostavljam mojoj intimnoj zapuštenoj frizuri), ali nije to glavni razlog. Doktor koji me pregledao (stariji neki) nije mi rekao ni dobar dan niti mi se obratio na bilo koji drugi način. Jako ružan pristup, baš sam bila ljuta i razočarana u isto vrijeme Katastrofa. Dali netko od vas možda zna kad je koji doktor u ambulanti?


    I nadam se da sam temu otvorila na pravom mjestu

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Na vratima trudničke ambulante piše kad tko radi, koji dan. Ako si išla prije toga privatno, je pristup je totalno drugačiji. Ja ti eto mogu preporučiti dr. Stashenko ona je doista jedna kulturna gospođa, za nju ti garantiram, ali budi svjesna da je pristup ipak puno drugačiji, pomalo kao na tekučoj vrpci. Sestru na prijemnom šalteru probaj izignorirati, na jedno uho nutra, na drugo van. Takva je prema svima. Praktikantice ko praktikantice, nažalost naletjela si na dvije ....

  3. #3
    valentine avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    149

    Početno

    Da li se za pregled u trudničkoj ambulanti na Merkuru treba najaviti (naručiti) ili samo dođem taj dan koji mi odgovara s uputnicom?

    I ako netko zna koji dan je koji doktor u ambulanti?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Za trudničku ambulantu se ne naručuje, već se dođe bilo koji dan s uputnicom. Ja više neznam kad tko radi, ali postoji popis na vratima trudničke ambulante. Možda se javi netko tko friško ide gore na preglede.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    93

    Početno

    Meni je sestra na prijemnom šalteru rekla da se moram naručiti za pregled. I to da moram doći osobno s uputnicom. (Nakon što sam se pokušala naručiti mailom). Naručila sam se prije više od mjesec dana, prvi slobodni termin kod liječnika kod kojeg sam se htjela naručiti je sljedeći tjedan. Valjda sam se morala naručiti jer sam htjela baš kod određenog liječnika? Amandica, s obzirom na dan kad si bila, mislim da se radi baš o tom liječniku. Nije baš najljubaznije stvorenje na svijetu ali je jako stručan ili bar tako pričaju za njega.... Kad ambulanta ujutro počinje raditi?

  6. #6
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Saznala sam da je utorkom dr.Stasenko i mislim da ću utorkom ići jer mi se ona čini stvarno izvrsna.
    Amaranth, ja se nisam naručivala za pregled, samo sam došla i javila se sestri na šalteru... A što se tiče doktora, ja ne sumnjam u njegovu stručnost, ali malo ljudskosti sam samo očekivala, nikakav posebni tretman. Bilo bi lijepo samo da me pozdravio i makar mi rekao da je sve u redu. Samo to.

  7. #7
    Mater Studiorum avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb Dubrava
    Postovi
    359

    Početno

    Amandica,

    Baš mi je žao što ti se to dogodilo, te cure iz primateljske su stvarno katastrofa kad im profesorice nema u blizini.
    U ambulanti se doktori često ne drže rasporeda tako da ti se može dogoditi da naiđeš na nekoga tko uopće ne bi trebao biti dežuran taj dan. Dr. Stasenko je uistinu draga i ljubazna, međutim, meni su tamo svi bili super. Možda zato jer sam ih uspoređivala s "pokretnom trakom" jedne druge bolnice u kojoj sam imala stvarno ružno iskustvo.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    da li je uopće moguće doći na pregled bez uputnice, pošto vodim trudnoću kod privatnika, a dr.opće prakse mi je rekla da oni ne izdaju uputnice za to.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Ako se ja dobro sječam, nakon 37-og tjedna odlazi se na pregled u bolnicu tj. trudničku ambulantu gdje se želi roditi. U tu svrhu tvoj soc. ginekolog mora ti izdati uputnicu, za dr. opče prakse neznam. Moguče je doći bez uputnice. Isto tako bilo koji dan i pregled je bio 200 kn, neznam da li se to mijenjalo? Za ultrazvik se mora naručiti i to nažalost doći direktno na šalter u bolnicu s uputnicom i čeka se duuugoooo. Gužva je uvijek velika i jako često se doktori mijenjaju, dakle nije uvijek onaj koji bi trebao biti taj dan, ali moje preporuke definitivno za dr. Stasenko i dr. Duića (kod njega je doista teško doći, jako je rijetko u trudničkoj), sestra na šalteru (žena srednjih godina) . Sretno cure i uzmite si obavezno nešto za piti i jesti i nekakvu literaturu.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    e, hvala ti puuuno!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Moram spomenuti još jednog izvrsnog mladog liječnika. Dr. Kulaš. On često mijenja svoje kolege u ambulanti, ali ga nema na popisu trudničke. Dakle izrazito ljubazan i temeljit i spreman za razgovor, ako naletite na njega u dobrim ste rukama i raspalite s pitanjima, sve što vas zanima, posvetit će vam svoje vrijeme i sve objasniti bez sprdnje i što ti ja znam čega.

  12. #12
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj Amandica prvotno napisa Vidi poruku
    Saznala sam da je utorkom dr.Stasenko i mislim da ću utorkom ići jer mi se ona čini stvarno izvrsna.
    Amaranth, ja se nisam naručivala za pregled, samo sam došla i javila se sestri na šalteru... A što se tiče doktora, ja ne sumnjam u njegovu stručnost, ali malo ljudskosti sam samo očekivala, nikakav posebni tretman. Bilo bi lijepo samo da me pozdravio i makar mi rekao da je sve u redu. Samo to.
    Ja bih po tvom opisu dotičnog dr-a rekla da je riječ ili o dr.Lederu ili o dr.Skalaku. Leder-sijed, bez naočala. Skalak-malo manje sijed, s naočalama. Sa dr.Skalakom nemam iskustva, ali nakon duple nesreće da mi oba puta dr.L. bude na porodu, mogu reći da ja itekako sumnjam u njegovu stručnost!

    Što se tiče djece iz primateljske škole-žali Bože ako će one danas-sutra porađati jadne žene! Jesu djeca, ali totalno neodgojena i bez mrvice suosjećanja! I ne poštuju one, niti se boje ni svoje profesorice...u to sam se osobno uvjerila. A profesorica im je jedna predivna žena, koja zaslužuje veliko poštovanje! Srce od žene!

  13. #13
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Brži prsti od pameti :D

    Htjela sam napomenuti da ja od doktora u trudničkoj mogu preporučiti- dr.Stasenko, dr.Rokija i dr.Dujića! Oni su stvarno duša Merkura! I da nije njih troje, sigurno više nikad ne bih tamo kročila nogom!

  14. #14
    Mater Studiorum avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb Dubrava
    Postovi
    359

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa Vidi poruku
    Što se tiče djece iz primateljske škole-žali Bože ako će one danas-sutra porađati jadne žene! Jesu djeca, ali totalno neodgojena i bez mrvice suosjećanja! I ne poštuju one, niti se boje ni svoje profesorice...u to sam se osobno uvjerila. A profesorica im je jedna predivna žena, koja zaslužuje veliko poštovanje! Srce od žene!
    Profesorica im je zbilja draga, ne znam, meni se učinilo da se nje bar malo boje, barem ona ekipa koja je bila na vježbama kada sam ja bila u rodilištu. Ja doma imam petnaestogodišnjakinju pa teško da te srednjoškolke mogu učiniti ili reći nešto što bi me začudilo.
    Dr. Skalak je meni bio na pregledu nekoliko puta i bio mi je OK, možda malo šutljiv, ali daleko spremniji odgovarati na moja pitanja nego bilo tko u Petrovoj. Dr. Roki me malo isprepadao na pregledu, ali je bio super kada sam došla u rodilište.
    Posljednje uređivanje od Mater Studiorum : 04.06.2010. at 22:47

  15. #15
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    A ne znam....ja sam doživjela da su se cure povukle tek nakon što se jadna žena toliko izderala na njih da mi je bilo čudno vidjeti je onako milu i dragu, a tako glasnu

    Dr.Roki je meni zakon hehe Super mi je što na pregledu uvijek nešta mora bubnuti pa tako razbije onu tešku formalnost i baš se opustim! A o porodu da ne pričam! Da nije bilo njega, mislim da bih danas bila psihički bolesnik od šokova!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    289

    Početno

    Citiraj dani1 prvotno napisa Vidi poruku
    Na vratima trudničke ambulante piše kad tko radi, koji dan. Ako si išla prije toga privatno, je pristup je totalno drugačiji. Ja ti eto mogu preporučiti dr. Stashenko ona je doista jedna kulturna gospođa, za nju ti garantiram, ali budi svjesna da je pristup ipak puno drugačiji, pomalo kao na tekučoj vrpci. Sestru na prijemnom šalteru probaj izignorirati, na jedno uho nutra, na drugo van. Takva je prema svima. Praktikantice ko praktikantice, nažalost naletjela si na dvije ....
    potpisujem Dani. dr. Stasenko je odlična i po stručnosti i po ljudskosti. iako, Amandica ne brini, kad dođe porod ipak se posvete onoj koja rađa, i sestre i babica. ja sam bila tamo prošli Božić i istina je da je kao na traci, ali sve drugo je bilo super iskustvo. a što se tiče praktikantica meni ih je bilo 7 (?!) kad sam došla u trudovima na 3 minuta i one su me klistirale i brijale. uf, triput sam se preznojila, ali im je srećom prof. jako ljubazna pa je bezbolno prošlo. haha
    sretno!
    Posljednje uređivanje od lola3 : 05.06.2010. at 08:15

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Profačica je zakon .

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    jel zna netko možda tko radi petkom u ta u merkuru? ja sam sutra na pregledu pa me zanima

  19. #19
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Citiraj Malamaya prvotno napisa Vidi poruku
    jel zna netko možda tko radi petkom u ta u merkuru? ja sam sutra na pregledu pa me zanima

    Ja također sutra idem na kontrolu, a koliko sam čula trebao bi biti dr.Dujić

  20. #20
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih po tvom opisu dotičnog dr-a rekla da je riječ ili o dr.Lederu ili o dr.Skalaku. Leder-sijed, bez naočala. Skalak-malo manje sijed, s naočalama. Sa dr.Skalakom nemam iskustva, ali nakon duple nesreće da mi oba puta dr.L. bude na porodu, mogu reći da ja itekako sumnjam u njegovu stručnost!

    Što se tiče djece iz primateljske škole-žali Bože ako će one danas-sutra porađati jadne žene! Jesu djeca, ali totalno neodgojena i bez mrvice suosjećanja! I ne poštuju one, niti se boje ni svoje profesorice...u to sam se osobno uvjerila. A profesorica im je jedna predivna žena, koja zaslužuje veliko poštovanje! Srce od žene!
    Da Ninči, bio je doktor Leder taj dan, nadam se da sutra ne bude!

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Dr. Duić je nekada bio petkom popodne, neznam tko je prijepodne, osim ako se nije promijenilo.

  22. #22
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Mislim da je zapravo teško znati tko je kada, jer koliko sam skužila, oni se međusobno često mijenjaju (a i sad je vrijeme godišnjih, pa...)

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    a niš, bumo vidli, hvala na trudu!

  24. #24
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Eto, na kraju nije bio dr.Dujić već neka doktorica, zab.sam joj prezime, bila je jako ugodna

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    1

    Početno

    U petak je bila doktorica Fritzl, meni se činila ok iako me na kraju nije pregledavala jer sam kod svoje dr bila na pregledu tri dana prije, što je prvo naljutilo sestru da pokaj sam uopće došla, al s obzirom da se nisam htjela prepirat već sam rekla da mi kaže kaj da napravim, dal da ostanem il da dođem neki drugi dan, jer da mi je to prva beba pa sam tuka što se tiče tih stvari, se i ona sredila i na kraju bila ok. Tak da mi je prvi dojam bio prilično ok, jedino kaj me malo naljutilo je bio manjak stolica u čekaoni, a i pratnje nekih trudnica koje su bez ustručavanja sjedili na tih par stolica dok se hrpetina nas klatila po onoj vručini po zidovima koji tjedan prije poroda, na moment mi se učinilo da bum i ostala

  26. #26

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    187

    Početno

    Trebala bih uskoro tamo na pregled. Zna li tko da li sad naručuju i kakav im je raspored, ili barem kad je na rasporedu dr. Roki??? Hvala cure.

  27. #27
    valentine avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    149

    Početno

    Citiraj dani1 prvotno napisa Vidi poruku
    Moram spomenuti još jednog izvrsnog mladog liječnika. Dr. Kulaš. On često mijenja svoje kolege u ambulanti, ali ga nema na popisu trudničke. Dakle izrazito ljubazan i temeljit i spreman za razgovor, ako naletite na njega u dobrim ste rukama i raspalite s pitanjima, sve što vas zanima, posvetit će vam svoje vrijeme i sve objasniti bez sprdnje i što ti ja znam čega.
    Ovo moram potpisati.

    Zaista se rijetko sreče ovakav izvrstan liječnik!

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    istina, on mi je bio na porodu i predobar je!! svako malo mi je dolazio u boks i bodrio me i jedini koji me je primio za ruku kad je mali Borna izašao, i nasmješio mi se i rekao da je sve gotovo i da je sve super prošlo, a u tom trenutku to jakoooo puno znači. čak mi je i drugi dan došao u sobu i pitao jel sve ok. ma oduševljena sam

  29. #29
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    Neve ja danas idem pa ću ti pogledati raspored ako već nije kasno. Što se naručivanja tiče meni su rekli da se za kontrolu (vaganje, tlak, CTG, pregled, ev. bris) ne treba naručivati, ali za UZV da. To su dvije odvojene prostorije u istom hodniku i ja sam bila jednom kad mi je dr. Skalak bio na pregledu, a dr. Roki na UZV. Bilo je doba godišnjih i mislim da su se spustili prema dogovoru. Mislim da to i inače ovisi da li netko ima koju operaciju ili sl. i da raspored koji je izvješen na vrata nije baš tako krut.

  30. #30
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    U dvije trudnoće i xy odlazaka u trudničku, moram priznati da je raspored na vratima prilično točan i da ga se drže, barem u vrijeme kad nisu godišnji odmori. Naravno da uvijek ima iznimaka i uvijek se mogu dogoditi neke zamjene, ali doktor koji piše taj dan da radi većinom je taj dan tamo

  31. #31
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Mimek, daj pliz preispitaj malo što je sa radovima i kad ih namjeravaju približiti kraju!

  32. #32
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    Neve dr Roki ti radi na UZV petkom, a u trudničkoj ambulanti ponedjeljkom, ali koliko vidim mijenja se sa Skalakom tj. piše dr Roki Lujo/ dr. Skalak. Možda je najbolje da nazoveš trudničku ambulantu, pa pitaj i odmah se naruči za UZV

    Ninči nisam se više linkala, pa nisam vidjela pitanje, ali ja mislim da bum ja rodila na 2. katu. Kad sam u 7. mj. ležala rekle su mi sestre da čekaju "sponzora" da kupi opremu. Prostor je u principu gotov, ali nema novaca za krevete i ostalu opremu. I tad su rekle da im je obećano još za prošli Uskrs, a izgleda da će i sljedeći dočekati ovako. Nemam baš nade, a i ne znam tko uopće zna odgovor na to pitanje

  33. #33
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Eh, ma i mene definitivno u 12.mj.čeka opet 2.kat

  34. #34

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj Mimek prvotno napisa Vidi poruku
    Neve dr Roki ti radi na UZV petkom, a u trudničkoj ambulanti ponedjeljkom, ali koliko vidim mijenja se sa Skalakom tj. piše dr Roki Lujo/ dr. Skalak. Možda je najbolje da nazoveš trudničku ambulantu, pa pitaj i odmah se naruči za UZV
    Mimek, hvala na informaciji. Mislim da ću otići samo na pregled, već sam ionako tijekom ove trudnoće bila na 4 ili 5 uzv pregleda....

  35. #35
    migoh avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zg - istok
    Postovi
    577

    Početno

    Cure,koje je radno vrijeme ambulante i kada je najbolje doći? .....isto tako , čitala sam da se za uzv treba naručiti,pa pliz ako netko ima iskustva......U pon. idem na kontrolu , a termin mi je već u petak,pa dal će me u tom slučaju primiti na uzv?

  36. #36
    migoh avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zg - istok
    Postovi
    577

    Početno

    Evo vam samo info .......bila sam danas na kontroli i definitivno je najbolje doći oko 11h jer nema nikoga,a i lakše je naći parking

  37. #37
    ivanche avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    454

    Početno

    Da li se treba posebno naručivati za uzv nakon 36-og tjedna? I jel radila neka od vas color doppler možda?
    Ne znam da li da samo dođem u trudničku ambulantu sa svim tim uputnicama ili da se posebno naručujem. Nekako mi se čini ako ću se naručivati da će mi dati termin nakon termina poroda.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    289

    Početno

    cure, jel se još uvijek ne treba naručiti u trudničkoj ambulanti nego samo doći? kad je najbolje doći? kad radi dr. Stasenko? nikako da ih dobijem na telefon pa se nadam vašoj pomoći... hvala unaprijed

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    289

    Početno

    Citiraj lola3 prvotno napisa Vidi poruku
    cure, jel se još uvijek ne treba naručiti u trudničkoj ambulanti nego samo doći? kad je najbolje doći? kad radi dr. Stasenko? nikako da ih dobijem na telefon pa se nadam vašoj pomoći... hvala unaprijed
    Odgovorit ću sama na svoje pitanje, ako će nekoga još zanimati, ja sam bila jučer. Trudnička ambulanta radi od 9 do 12, treba imati uputnicu za pregled, ali se NE naručuje. Naručuje se samo za ultrazvuk i to tamo. Najbolje je doći poslije 10 jer je tad manja gužva. Bila sam kod dr. Stasenko i ona i sestra su preljubazne. Nakon Petrove sam bila u šoku kad se doktorica rukovala sam mnom kad sam ušla

  40. #40

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    108

    Početno

    kad nakasnije mogu doći na pregled ( u koliko sati ) u ambulantu a da me ne otkantaju,,,ja nemogu prije 11 nemam prijevoz

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Citiraj karlita prvotno napisa Vidi poruku
    kad nakasnije mogu doći na pregled ( u koliko sati ) u ambulantu a da me ne otkantaju,,,ja nemogu prije 11 nemam prijevoz
    ja sam najkasnije došla u jedan popodne, nisu me otkantali, ali su me ljubazno upozorili da dođem ranije sljedeći puta. mislim da je ok ako dođeš do 12.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    a koji dan radi dr. stasenko u ambulanti?

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    289

    Početno

    Stasenko je utorkom

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    tnx. al mislim da ću ić u četvrtak ili petak na pregled, jer u utorak tek dolazim u zg. valjda me neće leder zapast!

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    samo da vam javim da vam petkom radi dr. Zmijanac, fenomenalna je!

  46. #46
    samoJa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa Vidi poruku
    Brži prsti od pameti :D

    Htjela sam napomenuti da ja od doktora u trudničkoj mogu preporučiti- dr.Stasenko, dr.Rokija i dr.Dujića! Oni su stvarno duša Merkura! I da nije njih troje, sigurno više nikad ne bih tamo kročila nogom!

    Definitivno preporučujem dr.Rokija, ležala sam u Merkuru i da njega nije bilo danas nebi bila u 25 tj trudnoće, samo tolko. dr.Roki

  47. #47
    mirelaj avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    119

    Početno

    cure kakvo je današnje stanje u merkuru? ja sam u 14 tt, nosim dvojčeke i jučer me moja soc. ginekologinja pregledala i rekla mi je da u ponedeljak moram na pregled u Merkur,. totalno sam zbunjena,, i rekla mi je da od sad trudnoću će voditi oni u Merkuru

  48. #48

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Mene je porodila dr. Stasenko, super je doktorica.
    Pregledavalo me nekoliko doktora u trudnickoj ali vise se ne sjecam koji su bili. Iako, niti jedan pregled mi nije ostao u ruznom sjecanju.
    I mene zanima kakvo je sad stanje tamo, a osim toga, odjel babinjaca se navodno preuredio i preselio?
    Ima li neka zenica koja je nedavno tamo rodila pa da cujemo friska iskustva?

  49. #49
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Podižem temu, i mene zanimaju iskustva s Merkurom. Dnevno rađa 5-6 žena tamo, valjda ima neka da čita ovaj forum?

  50. #50
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    moja prijateljica je rodila na Merkuru prije 2 godine i ima jako loše iskustvo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •