Pokazuje rezultate 1 do 47 od 47

Tema: Naručivanje UZV-Sveti Duh

  1. #1
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno Naručivanje UZV-Sveti Duh

    Dakle, danas sam bila kod svog gina na pregledu i dao mi je uputnicu za SD i rekao da do iduće kontrole koja je 29.06. obavim taj uzv.
    Sada zovem gore da se naručim i kaže žena da mi nemre pomoći, da je prvi slobodan termin 01.07.!!!! ????
    I kaj sada da radim?
    Mislim, ok, mogu probati nazvati svog gina da odgodim za tri dana kontrolu, ali pa to je više od mjesec dana!! Ne kužim. ovo mi je treća trdunoća, prve dvije sam sve uzv-ove obavila na SD i nikada mi se ovako nešto nije desilo.
    Pa zašto se to toliko mora čekati?

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    moja kolegica s posla je imala ljetos/jesenas slican problem, stim da su njoj "nasli" najblizi datum za UZV na njen termin. mozda ti neko drugi pomogne s nekim friskijim informacijama, ali cini mi se da se nije bas puno promijenilo.

  3. #3
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    evo ja sam friska ...

    za prvi su me narucili 6tj.od moga poziva i tako svaki put ...eto posto sam pri kraju zadnja dva svaka 3tj....

    i da nikada do sad nisam dosla na red kada sam bila narucena minimalno sam 1.5h cekala vise (a do sada sam bila 5puta)...grrrrr....to me najvise ljutilo...
    najbolje ti je nazvati ginica i odgaditi za 3dana...

  4. #4
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Pa i meni danas žena kaže da može kao 01.07. ali tek u 12h. Baš sam joj rekla da mi je tak svejedno u koliko me sati naruči kada se ionako čeka i nikada se ne dođe u naručeno vrijeme na red.
    I baš je neka bezobrazna. Ja sam se zapisala za taj 01.07. što ću, još i bez tog termina ostati, ali uglavnom, htjela sam joj još reći hvala i doviđenja, a ona je samo spustila slušalicu. I zašto traže broj telefona? Kaj, ako se koji termin oslobodi da mi jave. Hahahahahaha!!!!
    Mislim, pa oko ovakvih stvari bi to trebalo biti ipak malo durgačije i fleksibilnije.
    Ipak trudnoća traje samo 9 mjeseci i nemre ona sad tu meni reći kaj bi ona meni sad!!!
    Kaj bi ja uz plaćanje dopunskog trebala platiti možda da me netko primi ranije? E to mi tek ne pada na pamet!
    STRAŠNO!

  5. #5
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Nažalost to je tako.
    Zato ja ne plačam dopunsko , ali sam se počastila sa tri poštena UZV-a kod privatnika u trudnoći.
    300 mojih kuna vrijedi manje od nekoliko sati čekanja i gubitka živaca .

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    vidiš a ja zadnji put ( na Dan mladosti) došla cca 25 minuta prije termina, i bila gotova baš kad mi je bio termin, a onda lijepo trčala k zubaru da stignem pred jedanaest

  7. #7
    lugo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    74

    Početno

    ana.m je na žalost tako je.
    gužva je gore velika.
    nemaju termina prije, a to što su neljubazni, nije da ih branim, stalno im zvone telefoni, premalo je osoblja, a puno trudnica.........
    doktori jesu dolje, ali vrlo često ih zovu u sale i tak se to oduži....
    recesija je napravila svoje

    ja sam jučer čekala skoro 4 sata, prestrašno, ali što da radim??????
    termin je blizu i treba tamo to obaviti po ps-u.

    jelena.O jel to ima nekih novosti kod tebe? kad pišeš da si bila gore

  8. #8
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    ja sam danas narucena u 17.15h bas me zanima koliko cu dugo cekati...hm,hm...

  9. #9
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ma nije meni bad tamo čekati, ali da moraš mjesec dana čekati na uzv u trudnoći to mi nikako nema smisla...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1

    Početno termin za uzv, HITNO

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nije meni bad tamo čekati, ali da moraš mjesec dana čekati na uzv u trudnoći to mi nikako nema smisla...
    Pozz buduće mame, naime ja imam dogovoren termin uzv-a za 4.8. međutim spriječena sam doći i sad neznam što napraviti. Ima li netko tko bi htio da mijenjamo termin? meni bi pasalo oko 15.8... Pa ako ima netko tko bi želio ranije na uzv a ima termin oko 15.8 neka mi se javi, pa ako neće moći preko telefona, možemo otići osobno u bolnicu i to dogovoriti.
    Puno hvala!

  11. #11
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Citiraj damirchica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz buduće mame, naime ja imam dogovoren termin uzv-a za 4.8. međutim spriječena sam doći i sad neznam što napraviti. Ima li netko tko bi htio da mijenjamo termin? meni bi pasalo oko 15.8... Pa ako ima netko tko bi želio ranije na uzv a ima termin oko 15.8 neka mi se javi, pa ako neće moći preko telefona, možemo otići osobno u bolnicu i to dogovoriti.
    Puno hvala!
    Pa zašto komplicirat? Nazovi tamo i reci da si spriječena taj dan i da te ponovno naruče 15.

  12. #12
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    Imam pitanjce za iskusne.
    Dobila sam termin za UZV na SD 02.09 (u 8 mj ću otići privat jer nisam mogla dobiti termin ),zanima me dali ću moći kad dodem na SD odmah na licu mjesta dogovoriti termin za UZV u 10 mj?

  13. #13
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    gumbek ja sam bila na uzv 01.07. i tamo su men a licu mjesta odmah naručili za UZV 03.08.
    E sada, ne znam koliko si trudna i da li će već za mjesec dana biti potyreban uzv.
    Znam da je njima važno nekih 12 tjedana, 21 tjedan i kasnije u trudnoći...

  14. #14
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    sad sam u 20 tjednu što znači da ću 02.09. biti cca u 25tj.
    Dobila sam termin u 12.15h ali predpostavljam da se čeka!?

    Daj mi pliz napiši kakvi su na SD? Jel može i muž samnom?
    Inače spadam u Petrovu ali me preko telefona nisu pitali o mjestu stanovanja.

  15. #15
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj gumbek prvotno napisa Vidi poruku
    sad sam u 20 tjednu što znači da ću 02.09. biti cca u 25tj.
    Dobila sam termin u 12.15h ali predpostavljam da se čeka!?

    Daj mi pliz napiši kakvi su na SD? Jel može i muž samnom?
    Inače spadam u Petrovu ali me preko telefona nisu pitali o mjestu stanovanja.
    Ja sam bila naručena u 12h, došla sam nešto ranije, kao u nadi da me ranije prime. Unutra je bilo svega par žena, ja treća po redu. Došla sam na red za manje od 10 minuta. Ali taj dan im uzv nešto kao nije radio i sve je nešto bilo na brzaka...Ali svejedno mi se nekako čini da je bolje tako kasnije nego odmah ujutro kad ima milijun ljudi. Idem ti u utorak opet, naručena sma u 8. Pa ćemo vidjeti kak će to izgledati!
    Muž može s tobom. Bila baš neka teta tamo s mužem unutra!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    kad jednom dođeš na uzv gore, sljedeći termin ti daju prema preporuci liječnika koji ti je radio uzv

  17. #17
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    ana.m javi se kak je bilo.

    Curke hvala na odgovorima

  18. #18
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    ana.m čekam da javiš kak je bilo

  19. #19
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Evo me...malo sam ja i na kavu otišla! ))
    Ovak, dakle ja sam jako iznenađena. Izgleda da su se organizirali (puj, puj, puj), jer...Bila sam naručena u 8h. Došla sam 10 minuta do 8, da ostavim papire u red. Bila sam ne znam ni ja koja po redu u onoj hrpi papira. Teta je u 8h otvorila vrata i mene prozvala prvu!!!
    Bila sam vani (na stanici) već u 8 sati i 13 minuta!!!
    E sada, sa li sam samo iamal sreće ili konačno zovu kad si naručen ne znam!
    Ali nisam mogla vjerovati. I Bogu hvala da nisam morala duže biti gore, jer majke mi, u životu nisam isporbala neudobnije stolce (a nisam prvi put gore).

  20. #20
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    Ajde super!
    Samo nek je sve ok.
    Kaj veli dr?
    Ja sam skužila da ne volim duga naklapanja,volim čuti kratko i jasno "sve je dobro" i to je to!

  21. #21
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Pa bilo je brzo, doktorica je premjerila bebu, zapisala one bitne mjere, rekla da je sve ok, pupčana, plodna voda...
    Onda je malo meni pokazala bebu, gdje joj je glavica, leđa, guza, rukice, nogice i rekla da dođem po potrebi. I to je to.

  22. #22
    kraljica

    Početno

    Pozz svima ....evo da se i ja ubacim malo s mojim iskustvom
    Trudna sam evo sad 8 tjedana s trečom bebicom ....i bila kod svog socijalnog ginića kojemu se nisu podudarali datumi bebe i zadnje M.i poslao me da napravim UZV u bolnici za nekih 7-10 dana .I ja naravno zovem Sv Duh da se naručim i kažem kakva je situacija i ona mi veli da nema termina do 9 mjeseca ....ja poludila ,nemogu čekat 9 mj.ako mi je rekao da napravim u roku 10dana ....zovem ja Vinogradsku a žena mi isto kaže da nema termina ,i kaže mi da se ne boji ona za mene da ču se ja snači ....ja sva u suzama ,neznam kaj da radim ,zovem MM i utješi me i kaže neka zovem privatnika jer ovo nema smisla ....Otišla kod privatnika ,platila i dobila sve nalaze i odgovore koje sam tražila .....

    e sad mene zanima s obzirom da sam dvoje djece rodila u Petrovoj ,da li mogu birati gdje bi sad išla roditi ili baš gledaju gdje spadaš ?

  23. #23
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    kraljica tak je i meni bilo što se tiče naručivanja za UZV,jedino što sam ja saćuvala ponuđeni termin u 9mj jer će mi biti taman mjesec dana od zadnjeg UZV koji sam obavila privatno i privat dr., mi je preporučila UZV za mjesec dana,tak da mi se taman sve poklapa

    I ja spadam u Petrovu ali vidjet ću što će mi u 9 mj reći ovi na SD,mada mislim da nisu baš najsretniji kad im uletavaju "padobranci".
    Možda neko od forumašica zna više

  24. #24
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Gumbek, pa ako budeš sve preglede i uzv-ove i dalje radila na SD ne bi trebala imati problema kad dođeš roditi...

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    a ja kad sam zadnji put isla tj. prosli tjedan na UZV nije im radio, 4 h sam cekama doktoricu koja se nije pojavila, pa me pregledao drugi doktor i pitala sam ga mogu li sljedeci uzv napraviti privatno, da sebe postedim 4-5 h cekanja, reako je da mogu ali da on ne moze garantirati hoce li mi taj nalaz neki dr prihvatiti? pa sto je s njima? ja placam, i hocu napraviti sto manju guzvu, rade li oni to namjerno? Ako imam mogucnosti otici privatno na UZV zasto cekati 4-5 h, uostalom ne mogu si dopustiti 4-5 cekanja jer tko ce mi cuvati dijete. Prosli put je bila jedna trudnic au viskoj trudnoci povela je dijete, klinac 3-4 godina, jadni mali 4h cekao s njom, pa zar nije to zalosno... Zar ne bi trebale imati prednost trudnice u viskoj trudnoci ili bar da manji br pacijentica narucuju, da ne govorim jos o tome i da muzevi dodju i onda tamo sjede i zauzimaju mjesto za sjedenje, a zene stoje, kako ih nije sram...

  26. #26
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Meni su fenomenalni ti muževi kaj gore saaaatima sjede s ženom....
    I još zauzimaju mjesta trudnicama!

    Evo, ja neki dan bila gotova za dva sata! Pregled ne uzv. Ajde nije bilo strašno...

  27. #27
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    ja sam prosli tjedan bila na uzv i pregledu na sv.duhu. cekala 4 ipol sata (muzic je strpljivo STAJAO pored mene.... da,da ima i takvih savjesnih muzica).. privatni gin. i moj gin.na sv.duhu koji je trenutno na godisnjem su mi napisali na karton da se treba napraviti ctg.medutim dr.koji me pregledao mi je rekao da se to tek radi u 39.tj. (ja sam sad 37+ nesto sitno). sjecam se da su mi u prvoj trudnoci radili taj ctg dost ranije.
    ima li ko iskustva s tim?
    moze li ctg vidjeti nesto vise od uzv?

  28. #28
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Citiraj mici85 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam prosli tjedan bila na uzv i pregledu na sv.duhu. cekala 4 ipol sata (muzic je strpljivo STAJAO pored mene.... da,da ima i takvih savjesnih muzica).. privatni gin. i moj gin.na sv.duhu koji je trenutno na godisnjem su mi napisali na karton da se treba napraviti ctg.medutim dr.koji me pregledao mi je rekao da se to tek radi u 39.tj. (ja sam sad 37+ nesto sitno). sjecam se da su mi u prvoj trudnoci radili taj ctg dost ranije.
    ima li ko iskustva s tim?
    moze li ctg vidjeti nesto vise od uzv?
    Ctg ti može očitati eventualne trudove ili kontrakcije koje se na uzv-u ne mogu vidjeti...

  29. #29
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ja sam bila gore u utorak, bila sam u 39. tjednu i nisu mi radili ctg.
    Idem sad opet u utorak, bit ću u 40. tjednu, valjda će ga raditi...

  30. #30
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila gore u utorak, bila sam u 39. tjednu i nisu mi radili ctg.
    Idem sad opet u utorak, bit ću u 40. tjednu, valjda će ga raditi...
    Meni su ga radili prvi put sa 38+3, pa opet tjedan dana kasnije i opet jučer sa 39+6
    Ali mi nijednom još nisu gledali plodnu vodu, što me sad već zbilja čudi

  31. #31
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    fae a kaj si otvorena? Jer ak nisi ne mogu ti gledati plodnu vodu.
    Meni to nikad nisu readili jer sam uvijek bila zabetonirana za to...Ne znam, vidjet ćemo kaj me čeak u utorak...
    ne tješe mi ni kontrakcije koje osjetim tu i tamo jer znam da se ništa promjenilo nije. A ako se nakon jučerašnjeg pospremanja nisam porodila spontano neću nikad...

  32. #32
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    ja sutra opet idem gore.. sad cu ih uzicati da mi rade jer stalno osjecam neki lagani pritisak...

  33. #33
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    fae a kaj si otvorena? Jer ak nisi ne mogu ti gledati plodnu vodu.
    Meni to nikad nisu readili jer sam uvijek bila zabetonirana za to...Ne znam, vidjet ćemo kaj me čeak u utorak...
    ne tješe mi ni kontrakcije koje osjetim tu i tamo jer znam da se ništa promjenilo nije. A ako se nakon jučerašnjeg pospremanja nisam porodila spontano neću nikad...
    Otvorena sam za prst - dovoljno da se pogleda....ali ni jučer mi nisu opet niš gledali, samo mi je doc rekla da nebum ja tak skoro. Pa hebemu kada ću više, danas smo 40+2!!!!

  34. #34
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    Mene zanima dali netko zna koji dr četvrtkom radi UZV na SD?
    Naručena sam u 12.15h

  35. #35
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    Jučer bila na UZV na SD i ugodno se iznenadila.
    Čekala sam možda dvadesetak min i brzo došla na red.
    Svi su bili jako ljubazni i sestre i dr

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Cure na koji broj se narucuje na uzv na sv. duhu. i moze li se birati doktora za uzv ili kako dobijes termin? Ja bi ga trebala obaviti negdje u 28 tjednu a danas sam 22 tjedna pa sam mislila vec sad zvati jer vidim da se dugo ceka

  37. #37
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    nevena zoveš na tel:01/ 371 2247,narudžbe se primaju od 13-15h.
    Nazovi što prije jer sam ja čekala mjesec dana tak da bi tebi trebalo biti taman.
    Ne znam dali možeš birat dr,ali samo da ti kažem da je jučer primjerice trebala biti jedna dr ali je na kraju bila druga jer je ova imala hitan carski ili sl.

    Uglavnom, pitaj...

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Gumbek hvala puno, zvat cu danas iza 13,00 sati.

    A jel uzv obavljaju doktori ili specijalizanti. znam kad nisam bila trudna da sam tamo bila na uzv i da je bio jedan mladi specijalizant koji nista nije vidio

  39. #39
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    Meni je bila doktorica i bila je jako ljubazna i sve mi je objasnila i pokazala ekran pa smo zajedno gledale

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Gumbek hvala na info. narucila se za 14.10. ali stvarno treba zvati mjesec dana ranije

  41. #41
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    ja čekala sat vremena duže od termina
    bila mi je jedna specijalizantica na UZV

  42. #42

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    2

    Početno

    ej cure - naručila sam se za uzv za 13.10. - imam pitanje - prvu sam trudnoću vodila kod dr Hafnera - a pošto su mi kod njega rekli da se prije 12og tj ne mogu naručiti naručila sam se ovako na "blef" - on je uzv ambulantu imao na katu - a gdje se nalazi ova "obična uzv ambulanta" od koje je Gumbek dala broj? Ako me tko uopče shvatio... pliz da opet ne zovem hvala

  43. #43
    Vila avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    309

    Početno

    da li se to čekanje termina pregleda odnosi samo na ranije mjesece trudnoće ili i na kraj? naime, ja sam u 37 tj i trebala bi na prvi bolnički (pred porod) i nema mi smisla da me naruče za mjesec i pol..

    I o čemu ovisi rade li UZV ili ne,tj. da li tih nekoliko pregleda pred porod rade UZV ili samo pregled i ctg?

    i shodno tome, treba li imati dvije uputnice ili samo jednu?

  44. #44
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Vila, kod narucivanja svakako napomeni koji si tjedan pa ce ti sestra dati neki blizi termin.

    UZV pred kraj rade radi procjene tezine, kolicine plodne vode, provjera protoka.
    Na pregled i CTG te narucuju svaka 2-3 tjedna.
    I mislim da ti treba posebna uputnica za UZV i posebna za pregled i CTG, ali ti je najbolje to provjeriti kad nazoves za narudzbu.

  45. #45
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Citiraj Te-te prvotno napisa Vidi poruku
    ej cure - naručila sam se za uzv za 13.10. - imam pitanje - prvu sam trudnoću vodila kod dr Hafnera - a pošto su mi kod njega rekli da se prije 12og tj ne mogu naručiti naručila sam se ovako na "blef" - on je uzv ambulantu imao na katu - a gdje se nalazi ova "obična uzv ambulanta" od koje je Gumbek dala broj? Ako me tko uopče shvatio... pliz da opet ne zovem hvala
    Prije tri godine za 'obicna uzv ambulanta' je bila preko puta ambulante gdje su se obavljali pregledi i ctg.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    i sad je preko puta trudničke ambulante
    obično su specijalizanti, ali se s nekim doktorima možeš dogovoriti

  47. #47

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Hvala nisam bila sigurna pa da ne lutam
    davno je to bila kad sam se onuda kretala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •