Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 360

Tema: iRobot, samohodni usisavači

  1. #151
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Vauuu! Stižu roboti koji peru pod.
    http://www.usporedi.hr/kratke-vijest...ooba-230-i-390

    Sad čekam robote koji kuhaju, uspavljuju dijete, peglaju...

  2. #152
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno


    ma i robote djecu. ono, tipa AI filma

  3. #153
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Meni u petak stigao Hoba robot..
    Tek sam ga jučer isprobala....
    Odlično čisti,, POkupi sve mrvice, one pahuljice, prašinu.... Može preko praga iz jedne u drugu prostoriju...
    Za sad super....

    Još moram skužiti programe i funkcije dodataka....

  4. #154
    JOVANIMAMA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    76

    Početno

    Imam jedno pitanje, vezano za te usisivace. Da li mogu cistiti i one cupave tepihe?

  5. #155
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Normalni tepih visine cca 2 cm čisti. Ne znam da li bi mogao i čupave. Vjerojatno bi ako su pričvršćeni za pod, ako bi se micali, mislim da ne bi.

    Robot za pranje već ima i cijenu! maleni 2.990, za 15m2 i veliki 4990 za 40 m2. S tim da veliki i usisava i pere, a mali samo pere. Ali, u RI ih još nemaju, sad idem zvati Arenacentar...

  6. #156
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ne mogu cupave,zapetljale bi se niti od kotacice.....
    nista zato,ja ionako trazim razlog da ga maknem.....

  7. #157
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Meni u petak stigao Hoba robot..
    Tek sam ga jučer isprobala....
    Odlično čisti,, POkupi sve mrvice, one pahuljice, prašinu.... Može preko praga iz jedne u drugu prostoriju...
    Za sad super....

    Još moram skužiti programe i funkcije dodataka....
    ajd pliz help...ubi me mm...naime, kod nas u kući on je bio zadužen za usisavanje, pa je za rođendan dobio hobu...i pustio ga odmah jer ga "nije skužio"...imam feeling da će ovo biti još jedna njegova situacija kad se nešto novo kupi on uvali meni, pa kad ja skužim njemu samo prenesem...e sada..ne želim opet to, ali bi htjela znati kako to čudo radi. daj mi reci na koji program staviš? da li ti udara po zidovima ili ne? da li jednostavan za korištenje???

  8. #158
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne koristim više klasičan. Nema potrebe. Ponekad muž uzme onaj vodeni kao on će to temeljito, ali ja više ni slučajno. Nakon robota prebrišem mokrom Tupperware krpom i sve blista.
    e,da sjetila sam se ovog posta neki dan dok sam usisavala kauc i skidala macje dlake s njega....pa kako vise ne koristis klasicni kad imas psa?sto nemas dlaka po namjestaju?to Roomba ipak nemoze sredit....dakle,svejedno mi ne gine svakodnevno izvlacenje i usisavanje kauca,dobro ajde svako 2gi...... to nemogu s onim malim rucnim,pokusala sam.....

  9. #159
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Moj pas ne ide na kauc.mozda bi mogla skociti sa zaletom.ali valjda joj se ne svidja dodir koznog kauca.

  10. #160
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Mi isto gotovo nikad ne koristimo klasican. Ladice i prasinu usisavam rucnim a podove rjesava robot ))

  11. #161

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    i mi kupili roombu 770. sad cemo vidjet....mal mi previse baulja po stnu....ali budemo joj ogradili..

  12. #162

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    79

    Početno

    ima li netko ovaj ususavač: http://www.kolektiva.hr/zagreb/robo-...m_source=email

    zanimaju me iskustva.

  13. #163
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj dixie prvotno napisa Vidi poruku
    ima li netko ovaj ususavač: http://www.kolektiva.hr/zagreb/robo-...m_source=email

    zanimaju me iskustva.
    I mene zanima ovaj preko Kolektive.
    Koliko često se filter zraka mijenja i koliko dođe?

  14. #164

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Imam iRobot roomba i samo riječi hvale za taj usisavač. Imam dvoje male djece i zlatnog retrivera. Dlake od psa su nam bili fakat problem, čišćenje poda non stop, samo meti, briši, usisavaj...uh! Kupili smo onda roombu, bila sma skeptična prema tom malom stroju u početku ali danas mislim da ne bih mogla živjeti bez toga. Po meni, nisam mogla bolje uložiti novce. Definitivno najbolji kućni prijatelj Dlaka nema ni za vidjet, upalim ga i on kupi, zavlači se ispod kutne, kuhinje..ma gdje god može. Igračke ni ne trebam sklanjati jer ih sam odgurne kada usisava ako mu nešto smeta. Stariji sin ga obožava ( čitaj-maltretira ) pa ga stalno moramo odljepljivati od njega, sjedne, legne pa čeka da ga ovaj voza. Čudo da još radi što mu klinac zna raditi. Ali to čudo čisti za nepovjerovat. Dovoljno je da navećer obrišem pod i to je sve. Nikakvog smeća, mrvica a najvažnije- DLAKA!! Pomaknuti stolce ili ga izvaditi iz kupaone kada tamo zaluta pa se zatvori mi je zbilja najmanji problem u svemu. Da usisavam ručno isto bi morala sve skloniti s poda pa usisavati. Čišćenje usisavača je također nije problem, jer je praktičan i mali. I normalan usisavač se mora čistit, baca se voda ako je na vodeni filtar i pere se itd. Ovo istresem spremnik, promijenim filtar i stavim novi, ovaj operem. Lako se pere, samo pod mlazom vode i to je to. Treba mi svega par minuta da ga očistim. Ako se održava to nije nikakav problem. Da mi ovaj krepa definitivno bi kupila novi. Ne mogu više bez tog čuda.

  15. #165
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    i uz dvoje male djece registrirala si se na roditeljski forum samo da bi nam nahvalila roombu....bas ti fala.....

  16. #166
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Mi smo na kraju uzeli roombu 770 (meni je bilo svejedno, samo da se riješim usisavanja, a mm kaže kad već kupujemo neka bude pravo) i stvarno je zakon!

    Sada čekam da još malo dorade Scoobu, ako sam dobro skužila ona ne čisti sa parom? Ja imam parnu metlu i to mi je zakon - počisti svu tvdokornu, zaljepljenu prljavštinu samo sa dva poteza A i malo malo mi je to da mi počisti samo 15m2 .

  17. #167
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    A veliki 40 kvadrata:
    http://www.irobot.hr/hr/produkty/Scooba-390

    I nisam se registrirala samo da hvalim...
    Sutra idem u ZG i usput ga idem vidjeti u Arenu, a možda postanem i ponosna vlasnica...

  18. #168
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Joj Beti blago tebi, jedva čekam da veliš koliko je dobar, dok ću ja to kupiti kapacitet
    pranja će biti trodupli , ali tko zna, jednog dana možda ipak bude moj!

  19. #169
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Ja se jos uvijek premisljam ..kad mi nazalost svejedno ne gine izvlacenje usisavaca radi dlaka po kaucima....moja macka voli skakat po njima a dlaka se bas hvata za tkaninu.... kad izmisle neki sa produznom rukom koja ce ocistit i povrsine/kauce e onda su me uvjerili!)))

  20. #170
    frodo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    269

    Početno

    Evo, mi jučer naručili sa Hoba robot sa Ko..... ( ne znam smijem li napisati prodavatelja ), snižen 65 %
    Stiže kroz par dana i jedva čekam
    Imamo psa iza kojeg moram usisavati, dlake posvuda, a ni mi ostali nismo bolji, mrvimo na sve strane
    Tako ću lijepo ja ovako: a netko drugi neka radi umjesto mene

    E da, naša cura Taša ne smije na kauč, tako da stari usisavač strpavam u špajzu.

    Romina, hvala!

  21. #171
    frodo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    269

    Početno

    dixi,Adrijana, javim za par dana iskustvo iz prve ruke!

  22. #172
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da, ali taj veliki je dizajniran za pranje samo ravno, a onaj manji opere i oko wc školjke i sl. stvari To treba meni...

  23. #173
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj frodo prvotno napisa Vidi poruku
    dixi,Adrijana, javim za par dana iskustvo iz prve ruke!
    Ajde baš jedva čekam tvoja iskustva kako češ biti zadovoljna

  24. #174
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    A ja čekam Beti sa novostima o peracu podova, he,he...

    Usasivać me oduševljava svaki dan iznova. Zašto nisam to kupila ranije, kad su klinci nili bebe?!

  25. #175
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Nisu imali malu Scoobu, a veliku nije znala isprobati. Morat ću čekati da dođu u RI, ili drugi put kad odem u ZG.

  26. #176

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Zanima me ima li netko ovaj sencorov robotić: http://www.sencor.com.hr/robotski-us...-9031bk-cleeno ?

    Kakva su vam iskustva s njim?

    Koliko je velika baza? Zauzima li puno mjesta?
    I zanima me u kojoj mjeri je bučan/glasan? (55db mi se čini dosta.....) Podnošljivo?

  27. #177
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Ja jedva čekam da se malo "oparim" ili da MM stisnem i da ga kupimo. Glavno da je robot, a koji, znati ću u trenu kupovine! Mrzim usisavati, obožavam prati pod! Rođeno za mene. Ovaj veliki bi mi isto dobro došao jer ionako imam sve u kupaoni viseče pa se jadan ne mora mučiti prviše oko nogu. Ali tako vam zavidim što ga već imate! Rominka, blizu si, moraš mi ga pokazati (čitaj: doći na coffie na sat vremena s njime )

  28. #178
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Da li je netko kupio ovog preko Kol*? Cijena je primamljiva, jaaako, to bi mogla i odmah rješiti, samo traje ponuda do sutra pa ako vas ima...

  29. #179
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Misliš na hoba robot?
    Ja ga uzela prek ponude dana.....
    Odličan je....

  30. #180
    frodo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    269

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    Da li je netko kupio ovog preko Kol*? Cijena je primamljiva, jaaako, to bi mogla i odmah rješiti, samo traje ponuda do sutra pa ako vas ima...
    Kupila ga ja, stigao prekjučer
    Najbolja stvar u zadnje vrijeme koju sam kupila
    Danas smo dijete i pas i ja bili u šetnji, on je za to vrijeme radio, došli smo doma na čiste podove
    Jedino još moramo skužiti neke stvari
    Ma suuuuper stvarčica!!!

  31. #181

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Ja sam kupila sencor robotić u intersparu na akciji za 1400kn. Kakav je javit ću narednih dana....

  32. #182
    Šuška avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    318

    Početno

    no@ - dobar je, nećeš požaliti

  33. #183

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Šuška prvotno napisa Vidi poruku
    no@ - dobar je, nećeš požaliti
    veselim se k'o malo dijete

  34. #184
    seven of nine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb, Mlinovi
    Postovi
    135

    Početno

    i jab robotaaa... dosta mi je usisavanja, nekad i dva puta dnevno ( pas, djecja hrana, neuredan muž..)
    ali dok ne dobijem na lotu, čitam vaša iskustva i sanjarim kako ću jednom i ja bit gospoja koja dodđe iz šetnje i s kavice u usisani stan

  35. #185
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Wooow tnx na brzoj reakciji! MM se upravo vraća s puta i nadam se da neće biti problema oko obrade te teme taman ima još malo vremena za kupnju. Išla bi ja po taj od 1400kn ali mi je malo daleko
    Posljednje uređivanje od Snekica : 30.09.2012. at 11:25

  36. #186
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    evo, ja već godinu dana imam roombu PET i kada je 5 dana bio na servisu, to nam je bilo 5 najgorih dana a na servis je otišao jer nismo temeljito znali očistiti labradoričine dlake iz svih pora.
    Ja bih sada rado scooba za pranje

  37. #187
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj nadica_b prvotno napisa Vidi poruku
    evo, ja već godinu dana imam roombu PET i kada je 5 dana bio na servisu, to nam je bilo 5 najgorih dana a na servis je otišao jer nismo temeljito znali očistiti labradoričine dlake iz svih pora.
    Ja bih sada rado scooba za pranje
    E, ovo mi je bilo bitno. Znaci da funkcionira tamo gdje ima linjajucih cetveronozaca Nekako sam mislila da je to nemoguce pa se nisam previse ni obazirala na ovaj topic. Nego, imam jos jedan problem. Kod nas je cijeli stan nekako neravan, s puno pragova pa me interesira kako robot funkcionira u takvim uvjetima. Znaci, mi bi trebali robota sakupljaca dlaka koji je uz to i planinar . Postoji li takav?

  38. #188

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    ja imam Neato XV i to je jedini PRAVI usisavac., ostali roboti nisu mu ni do koljena. ima potpuno drugaciji software od ostalih, a sami software se moze updejtati jednostavno prikopcavanje robota na kompjuter, putem usb kabla.

    prije toga probala sam robot od hoovera, koji radi na istom principu kao irobot i romba, i da.. bilo je fora prvih par puta a onda sam shvatila da za njim moram svejedno popravljati i sakupljati.. dugo mu treba, nema pojma gdje je vec bio, a gdje nije bio.. i sve u svemu ocjena 2.

    kasnije sam nabavila Neato i odonda vise ne vadim veliki usisavac osim za generalno čiščenje svakih nekoliko mjeseci.

    ova naprava je diiiivnaaaaaaaa, ima tajmer tako da usisava kada me nema doma ( sto je dobro jer je naspram huvera i drugih robota puno glasniji, kao pravi usisavac ), radi na principu skeniranja prostorije i onda si racuna najbolju rutu, uvijek ide u pravocrtnim linijama i nikada ne prolazi isto mjesto dva puta,. ako se isprazni u toku čišćenje, vrati se na bazu da se napuni, nakon čega se vraća na isto mjesto gdje je stao i ide dalje.

    ja sam odusevljena sa ovim, a da ne govorim o ogromnoj kolici slobodnog vremena koje sam dobila za obavljanje drugih poslova.

    ja sam svog kupila preko neta iz amerike, mislim da je bio oko 300 usd, ali vrijedi svake lipe!

    i da.. ima puno vece kotace od ostalih tako da mu savladavanje prepreka ne predstavlja nikakav problem.. moze se desiti da se dezeorijentira ako uđe u ormar ili veliki mrak i onda napiše na displeju: I can't navigate, please clear my path :D hehe, divan je.. a kad ga ispraznis napise ti : thank you for emptiying my dust bag hehehehe ZAKON

  39. #189

  40. #190
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me ima li netko ovaj sencorov robotić: http://www.sencor.com.hr/robotski-us...-9031bk-cleeno ?

    Kakva su vam iskustva s njim?

    Koliko je velika baza? Zauzima li puno mjesta?
    I zanima me u kojoj mjeri je bučan/glasan? (55db mi se čini dosta.....) Podnošljivo?
    Mi imamo sencorov crveni, drugo sada napamet neznam. Došao je oko 2000 kuna. Nije bučan i ok sprema. Isto ima UV lampu i što ja znam kaj još. Baza našega nije velika.
    Koliko dođe ovaj?

  41. #191
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Bodulice, samo pročitaj od početka! Vidjet ćeš koliko hvalim iRoombu Pet. Ima veliku posudu za dlake. Moj pas je s nama u kući i robotu su njegove dlake piece of cake. Sve očisti, ide preko pragova, ide ispod, ide svuda gdje hoćeš. Cijena je oko 4000 kuna. Čak sam mu sliku stavila na FB koliko mi je drag.

  42. #192
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ...a ja nemogu vjerovat da sam jedina koju muce dlake i po povrsinama,namjestaju i stepenicama tako da mi tu nema robota koji pomaze.....
    kad pogledam,podove jos najbrze usisam....od jucer smo poceli grijat tako da mi klima dodatno raspuhuje dlake posvuda.....

    koliko cm visok prag oni mogu preci,u mene su bas poveci....

  43. #193
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Dosta visoko može preći, 2 cm, možda i više, nisam probala. ali bolje je da čisti prostoriju po prostoriju. Ja mu stavim prepreke do kuda može. Ima on i virtualni zid, ali ovo mi je brže. I da. neće pasti po stubama, ni s vrha ormara, zna gdje je kraj.

    Stavim ga i da tapeciran krevet usisa i vrh ormara, stepenice baš i nisu praktične...No, nije mi jasno kako su ti svuda dlake. Moj pas je na podu i u svojoj (jako lijepoj) ležaljci. Nema što raditi po namještaju.

  44. #194
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Bodulice, samo pročitaj od početka! Vidjet ćeš koliko hvalim iRoombu Pet. Ima veliku posudu za dlake. Moj pas je s nama u kući i robotu su njegove dlake piece of cake. Sve očisti, ide preko pragova, ide ispod, ide svuda gdje hoćeš. Cijena je oko 4000 kuna. Čak sam mu sliku stavila na FB koliko mi je drag.
    Hocu svakako. Iako i kod mene ljubimci smiju svugdje gdje smo i mi...sto cu kad smo ih razmazili .

  45. #195
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    pa dlake su mi svuda jer maine coon macke imaju laganu paperjastu dlaku koja leti po zraku....a kad se grijes na klimu koja puse onda je lako skuzit otkud one posvuda...i kad usisavam,ispuh usisavaca ih posvuda raznese pa moram se vracat na isto mjesto po par puta...

    sve i da se ne penje na kauc,prodje pored njega,ocese se pa se opet uhvate dlake.... sada smo i mi puni,lako je ljeti kad su ti gole noge,sada mi se ocese od nogavice trenerke i ostanem puna dlaka....

  46. #196
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    pa dlake su mi svuda jer maine coon macke imaju laganu paperjastu dlaku koja leti po zraku....a kad se grijes na klimu koja puse onda je lako skuzit otkud one posvuda...i kad usisavam,ispuh usisavaca ih posvuda raznese pa moram se vracat na isto mjesto po par puta...

    sve i da se ne penje na kauc,prodje pored njega,ocese se pa se opet uhvate dlake.... sada smo i mi puni,lako je ljeti kad su ti gole noge,sada mi se ocese od nogavice trenerke i ostanem puna dlaka....
    Imala sam Britansku macu i prosljedila ju dalje k ljudima koji su se mogli nositi sa time, sto puta dnevno usisavanje nije bila moja opcija.
    A dok su djeca sa svojim nogicama dlaku nosila i po krevetu, dok je maca skakala na sušalo za veš, e tu je puklo.
    Da ne govorim o osjećaju u ustima, ppp, uh.

  47. #197
    Daisy@ avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    242

    Početno

    curke imam pitanje....

    uzela sam na akciji onaj Hoba robot, pa me zanima kako vama radi?

    moj je ok dok je na ravnom i nema neke prepreke..ali kad god naleti na bilo kakvu prepreku ( letvica, zid, bilo što) zapiči se na to, vrti i ne okreće se....nego nakon min prestane raditi ... bilo da prije toga usisava minutu ili 15 min..jednostavno prestane raditi

    kad naleti s onom stranom gdje je senzor za prepreke se uredno okrene i ode,a kad naleti s onom drugom stranom... "zajaši" i ne pušta.....


    baš sam

  48. #198
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Ima možda nešto novo oko Scoobe? Meni je riknuo moj parni čistać pa moram uzet neku novu "igračku" za pranje podova.
    Gledala sam i Aqua Trio, ima netko to?

  49. #199
    Leni avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    381

    Početno

    mene isto zanima aqua trio, mislim da je to najbolje rješenje, usisava i pere, a meni štedi vrijeme
    Posljednje uređivanje od Leni : 24.05.2013. at 11:47

  50. #200
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    ja samo čitam za sad..i skupljam lovu

Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •