Stranica 7 od 8 PrviPrvi ... 5678 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 360

Tema: iRobot, samohodni usisavači

  1. #301
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Pa sta sad radis Beti?
    Sama rucno usisavas? :shok:

    Ja uopce ne mogu zamislit da samovoljno zamijenim ijedan uredjaj koji moze raditi umjesto mene sudjericu, ves masinu, sjeckalicu, roombu,...ma bilo sta. Osim ako taj uredjaj to ne radi dobro.

  2. #302
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ja čekam Roombu koja će za klincima s poda pokupit kvačice, olovke, kockice, plastične drangulije (je*em čitav svemir svima koji donesu još toga), čarape i gaće, mandarina kore, lonce i poklopce, otkinute lutkine glave, ruke i noge. Trebam dvije ure da skupim i sortiram svo to smeće da bih uopće pustila robotića. Moje puste želje... ali imat ću ga jednog dana!

  3. #303
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Lili što se događa ako Roomba naleti na nekaj krupno što ne može pomesti? Što se događa ako ulovi nešto sitno što nije za metenje, spajalica ili iglica?

  4. #304
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Nasa sve posisa sto je moglo proci kroz otvor. Ukljucujuci prolivenu vodu, psece go'no i bilo sto drugo sto ne zelis usisati.

    Ok, ovo s govnetom nije iz nase kuce, vec iz kuce prijateljice koja ima isti usisavac i psa s problemima. Kod nas je Harry prozdirao sitne igracke, macje kolacice i par puta razmazivao vodu iz macje zdjelice jer smo je zaboravili zagraditi preprekama.

  5. #305
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa sta sad radis Beti?
    Sama rucno usisavas? :shok:

    Ja uopce ne mogu zamislit da samovoljno zamijenim ijedan uredjaj koji moze raditi umjesto mene sudjericu, ves masinu, sjeckalicu, roombu,...ma bilo sta. Osim ako taj uredjaj to ne radi dobro.
    A čuj, neka muž nešto radi. Pravim se da ne vidim pod dok sam ne uzme usisavač. Bolji je od Roombe. I onda je svizac zamotao čokoladu.
    Istina je da je Roombi baterija posve oslabila i trebali bi se potruditi i kupiti novu. Do tada ćemo kako kad.

  6. #306
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Lili što se događa ako Roomba naleti na nekaj krupno što ne može pomesti? Što se događa ako ulovi nešto sitno što nije za metenje, spajalica ili iglica?
    Ne znam ti, za krupno valjda zaobidje kao prepreku, to sitno usisa, ako ti je bitno poslije izvadis. Ja i kad sam usisavala obicnih usisavacem gledala sam da nema spajalica i takvih stvari po podu.

    Zivotinje nemam.

    Kod mene nema po podu razbacanih stvari jer su moji vec dovoljno veliki da znaju da trebaju skupljat za sobom.

    Otkinute lutkine glave, noge, ruke, plasticne drangulije sam odmah rjesavala (smece ili proslijedit), toga kod mene nije bilo.

  7. #307
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    A čuj, neka muž nešto radi. Pravim se da ne vidim pod dok sam ne uzme usisavač. Bolji je od Roombe. I onda je svizac zamotao čokoladu.
    Istina je da je Roombi baterija posve oslabila i trebali bi se potruditi i kupiti novu. Do tada ćemo kako kad.
    Ah pa tako reci otisla joj je baterija.

    Ma nema sanse da sad u ovom vecem prostoru svaki drugi dan netko usisava, iskreno zao mi tako utrosenog vremena, i ovako ima drugog kucanskog posla sasvim dovoljno za sve nas od sudja, vesa, prasine, raspremanja, kuhanja....nastavi niz.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.01.2021. at 09:39

  8. #308
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Počet ću muže obrađivat, mislim da bu se spasila s jednim. Moj će bit muško, da zamjeni muže za usisivačem. Ubijaju me dlake od psa, mrvice hrane i papirići od rezuckanja.

  9. #309
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Bravo Vera,treba ravnopravnost biti doma

  10. #310
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Je, od pelena do usisavanja i spize. Prije sam od njega skužila kako promjeniti svjećicu u autu. On nema strpljenja slagat namještaj, to ja radim, on asistira. Jedino nije za mjesit kolače ili slagat robu. Opet nema strpljenja pa sve ofrlje, roba zgužvanija nego da se nije slagala. A meni se ne da natezat sa službama ili operaterima na telefon, to on radi. Tako da je podjela prema afinitetima kod nas.

  11. #311
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ima li tko xiaomi S5? Cujem da se isplati naruciti s aliexpressa, iz eu skladista, naravno, ali ja nisam pronasla ni jedan da salje u hr. Nisam bas stucnjak za ali, par puta sam narucivala neke sitnice pa moguce da je ne znam naci.

  12. #312

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    imam ja xiaomi mop... neki skuplji...
    uglavnom,stoji, ne palim ga, ide mi na živce ... gubi internetsku vezu, ne ulazi pod kauč ili komodu jer ima taj gornji senzor

    susjede su naručile neke za 1400kn, preko aliex...stigli iz njemačke za tri dana
    mislim da su manje bučni od moga i nemaju gornji senzor u zavlače se svuda

    što se tiče mopa, samo zamulja pod... pločice su katastrofa nakon toga

    bolje bi mi bilo da sam uzela taj dvostruko jeftiniji
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 03.02.2021. at 20:57

  13. #313
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Hvala Vrijeska, moja susjeda ga hvali, njen se zavlaci ispod namjestaja, valjda onda nema taj senzor.
    Ovaj je kod nas oko 3500kn a na aliju se moze naci za 2700.

  14. #314
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ivana s ja ti za te novce nakon visemjesecnog istrazivanja robota preporucam da razmislis uzet ipak roombu (na akciji ih se nadje).

    Moja nit je bucna, ide svukud ispod kauca, elementa u wc-u, ne petlja s dlakama....meni savrsenstvo!!!

    A sto se tice pranja, tu funkciju mozes zaboravit. to je samo mrljanje.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 03.02.2021. at 21:38

  15. #315
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Lili, tnx, proucit cu jos i raspitati se. Ovo za pranje mi je jasno da ne moze zamjeniti pranje poda, klasicno, ali dobro bi doslo za ono kad operem sve pa netko od djece uđe i ostavi tragove u hodniku.
    Ovaj model S5 max ima veliki spremnik za usisavanje i dodatni za vodu, tako da ne kompromitira usisavanje ta dodatna funkcija, taman je i ne koristila bas.

  16. #316

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    i ja kupila nedavno Roombu, model 629, no nisam zadovoljna. Najdraže joj se zavući sto puta ispod komode za televizor

  17. #317
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Larmama, cime tocno nisi zadovoljna?

    Mozda ide tamo jer joj senzori govore da ima jos prasine, mrvica...
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 04.02.2021. at 20:24

  18. #318

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    taj model nije pametan i ne mozes mu odrediti koji ce dio čistiti, tako da ide tamo gdje ne treba a sto godina mu treba da počisti ono što treba. Malo krene pa ode negdje drugdje i tako. Imam više osjećaj da imam kućnog ljubimca koji se voli zavlačiti u rupe pa mu moram postavljati prepreke da ne gubi vrijeme. Bome da ne radim od doma ne bi uopce imala vremena cekati da pocisti.

  19. #319
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Mene vuce xiaomi zato sto na aliex nađe svih mogucih rezervnih djelova za sicu.
    Lili, zasto je Roomba po tebi bolja?

  20. #320
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ivana mi imamo xiaomi. ne znam vise ni koji model. ali nas samo usisava. mi smo zadovoljni s njim. Nije da ga koristimo cesto. nekad smo cesce.
    proslu subotu sin me zelio odobrovoljiti pa je sveceno izjavio da je usisao donji kat. valjda je moj pogled govorio dosta, pa je dodao OK ukljucio sam robota, ali i to je trebalo

    a bilo je zbilja OK usisano

  21. #321
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ivana s,
    Gore negdje sam mislim pisala detaljnije, sad ne stignem.

    Frendica koja je posudjivala tudje robote i isprobavala u svom stanu mi je rekla kad sam ja kupovala, bolje je Roomba makar i slabiji model nego bilo koje druge kopije.Ja sam je poslusala i radi nam svaki 2.dan a nekad i svaki dan.

    Nezamislivo mi je da je nemamo. Ja imam neki od boljih modela.

    A za tehnicke karakteristike, pls pogledaj gore sta sam pisala, znam da su bitni silikonski valjci, a ne da ima cetku, pogotovo ne za vas koji imate kucne ljubimce (i duge kose u kuci) i da ne ide zig zag nego pravolinijski. Tako se ustedi na brzini i efikasnosti.
    Takodjer da nije bucna.I da se lako cisti/prazni.

  22. #322
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    i ja kupila nedavno Roombu, model 629, no nisam zadovoljna. Najdraže joj se zavući sto puta ispod komode za televizor
    Još sam prije 10 godina pisala da ga se ne smije gledati dok čisti. Sve će očistiti, ali svojim tempom. Treba ga zatvoriti u sobu i ostaviti dok ne zove da je gotov. Ili prazan.
    Ali očisti, ne može se reći da ostane i mrvica.

  23. #323
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Beti3, noviji modeli su fakat brzi (zbog tog novog uzorka/kretanja putanjom), isplati im se dat šansa. Dakle, moj često radi dok sam i sama po boravku, uopće ga ne vidim, ne čujem (inače sam jakoooo osjetljiva na zvukove)Hoću reći fakat nije neko smetalo a ni ne živcira me da ga gledam, dapače baš je onako zen djir Mogli bi me platit za reklamu ...hahaha.

    Mislim da Riri ima još napredniji model od mog jer se sam i čisti, ma preporod...

  24. #324

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ah moj je novo kupljen tako da je za mene nov no na žalost jedna od promašenih kupovina. Nit je tih, nit ima novo uzorkovanje, mota se duga kosa ... sve što ne treba ima

  25. #325
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Eh da treba proučit malo modele, baš mi je žao larmama. Noviji modeli od serije 900 nadalje su zaista odlični.

  26. #326

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Za tu cijenu nisam očekivala da je tako loš .

  27. #327
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    larmama koji model imaš?

  28. #328
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Kosjenka, ima 629.serija 600.

    Mi imamo 976, serija 900.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 05.02.2021. at 15:53

  29. #329
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Gledam usporedbu i test između roombe 980, koja dođe na akciji 5500kn, u elipsu je puna cijena 8(!), i s5, nikakvih bitnih razlika u karakteristikama i ucinkovitosti nema. Oba idu ravno, razlika je sto roomba radi uz kameru a xiaomi uz laser, navodno ne moze po mraku roomba raditi.
    Lili, moze li tvoj u mraku funkcionirati?
    Xiaomi ima vise opcija u aplikaciji za podesavanja ali to su sve sitnice po meni.
    Larmama, vjerujem da su stariji modeli nesto losiji jer tehnologija na tom polju jako brzo napreduje pa su nove verzije puno bolje. Zao mi je sto ti ne odgovara.

  30. #330
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ivana s moram priznat nisam je palila po mraku i noci, pa ne znam, al logicno mi je da uz vise svjetla bolje radi jer bolje vidi.

  31. #331
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ivana ako ti iaj s5 ima silkonske valjke a ne cetke, onda su zaista slicni, ti odluci po svome.

  32. #332
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ako ti TAJ...

    Sad mi nesto zuji da moj moze i bez svjetla, al nisam to isprobavala.Budem probala jedno veče.

    Eh da sjetila sam se jos jednog detalja, meni je bilo bitno da ima HEPA filter i da kad se napuni, litijska baterija traje sto duze, i da brzo usisava prostor.

  33. #333
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Ivana, ne radi dobro po mraku. Skrati vrijeme usisavanja i preskoci dijelove. Nama je to mali problem jer nam je usisavala prije nego se probudimo, a zimi je mrak do 9. Pomaknuli smo ju na kasnije i ostavimo upaljeno svjetlo zimi.

  34. #334
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Lili, xiaomi ima jacu bateriju, duze moze raditi, ima hepa filter jedino mu je jedna cetka gumena a druga klasicna. Moj pas se gotovo ne linja, osim kad mjenja dlaku tako da nema puno dlaka po podu.
    Ja bih rado da mi radi u prizemlju navecer kad smo mi u sobama a preko dana gore tako da mi je taj detalj bitan.
    Munkice, tnx!

  35. #335
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ivana mi imamo xiaomi. ne znam vise ni koji model. ali nas samo usisava. mi smo zadovoljni s njim. Nije da ga koristimo cesto. nekad smo cesce.
    proslu subotu sin me zelio odobrovoljiti pa je sveceno izjavio da je usisao donji kat. valjda je moj pogled govorio dosta, pa je dodao OK ukljucio sam robota, ali i to je trebalo

    a bilo je zbilja OK usisano
    A i ti cvjepidlacis, bilo je usisano, to je bitno!
    Inace usisavate rucno? Zasto ga cesce ne koristite?

  36. #336
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Lili, xiaomi ima jacu bateriju, duze moze raditi, ima hepa filter jedino mu je jedna cetka gumena a druga klasicna. Moj pas se gotovo ne linja, osim kad mjenja dlaku tako da nema puno dlaka po podu.
    Ja bih rado da mi radi u prizemlju navecer kad smo mi u sobama a preko dana gore tako da mi je taj detalj bitan.
    Munkice, tnx!
    Pa to je super za bateriju i filter.
    Sto se tice valjaka, cetka ti je vise ciscenja poslije,ali vjerujem da jednako ociste.

    Kazem uzmi po svom nahodjenju.

  37. #337
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Beti, u dućanu kad sam se raspitivala su mi rekli da ne uzimam onaj koji ima četkicu nego oba ta dijela (koja skupljaju prljavštinu i prašinu) da budu gumena.

    Mi nemamo dlakave kućne ljubimce, samo kćerka dugu kosu.

    Riri, hvala na pojašnjenju, bome roombu aktivno koristiš , mislim da mi ne trebamo toliko često.
    Evo tu sam nesto pisala prije nego sam kupila.

  38. #338
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Može saša čim mi dodje početkom idućeg tjedna.

    Akcija je izgleda prošla (nema na zalihama) i nema više.

    Evo frendovi probali danas isti taj model kupit i samo im daje redovnu cijenu 4.500kn, no mi taj iznos ne bismo dali ni u ludilu.

    Nama je ispala 1.750kn dakle ponuda koja se grabi i nemam pojma što me potaknulo da baš sinoć kasno kliknem tamo gdje treba. I voila

    U svakom slučaju javim vam povratne dojmove. Mi nismo stizali svakodnevno usisavat (obični usisavač neki bolji Phillips), a veća površina stana, orijentacija jug i baš se vidi po danu svaka mrvica, dlačica (a nisam cjepidlaka i picajzla).

    Više smo van stana nego doma zato mislim da će mi biti jako korisna radi uštede vremena.

    Jvaim vam se idući vikend mah-mah
    Za ivana.s

  39. #339
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me s dojmovima, čekala sam mjesec dana da mogu biti sigurna.

    Dakle, život mi je više nezamisliv bez naše Roombice. Prezadovoljna sam. Pustim je svaki drugi dan.

    Jednom tjedno metlom maknem prašinu sa sokla na pod (imam onaj bijeli kao lajsna što se sad stavlja u stanove), tako da mi usisa i to. Usisavač sam spremila u podrum, više mi ne treba. Imam onaj mali ručni za mrvice i Roombu.
    Preporodila sam se.

    Jedina mana je što zasad ne mogu birati koje prostorije da usisa (bit će u updejtanom softwareu dogodine i ta opcija) nego zdravo seljački ako hoću samo kuhinju i dnevni boravak, jednostavno zatvorim vrata prema hodniku. Mislim mogu postavljat virtualne zidove al meni se ne da s tim bakćat

    Eh da što se tiče čišćenja i održavanja, vrlo jednostavno, minimalno vremena, jako pametno sam odabrala (odnosno poslušala savjet trgovkinje) one silikonske kotačiće na dnu a ne četkicu jer pretpostavljam kako bi to izgledalo nakon usisavanja tepiha u kćerkinoj sobi (ima dugu kosu). Ovako se vrlo jednostavno čisti. Ispraznim spremnik i bok.

    Tepihe odlično usisa (automatski se prebaci na jaču usisnu snagu). Također ugodno sam se iznenadila kako nije bučna ni iritirajuća.
    Vrlo sam osjetljiva na zvukove, a ovaj zvuk mi je sasvim ok. Brzo pređe prostorije, nema tog što su cure spominjale razvlačenja amo-tamo, naš model ne radi po uzorku cik-cak i sl nego ide ravno što je najefikasniji smjer kretanja (napredniji modeli).

    Pokušavam se sjetit još nečega...hmm eh da nekad dignem stolice oko blagov. stola, nekad ne (svejedno precizno usisa oko nogu), inače nemam puno nekog razmicanja namještaja, stan je minimalistički s puno prostora. Jedino što sada pazim su u jednom ćošku kablovi od svjetlećih bož.dekoracija koji tamo neće stajati, ali sad stoje dok nam ne dođe komoda za dnevni boravak idući tjedan. Isprobala i kombinaciju roomba i kablovi, izvuče se iz njih.

    Eto svašta sam nabacala bez nekog reda, al sve moje preporuke za roombu! Pisala sam o našem modelu (976).
    Evo i mojih dojmova nakon mjesec dana koristenja, znam da imas malu bebu i ne stignes sve pretrazivat

  40. #340
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    S obzirom da Munkica ima roombu iz iste serije i po broju bih rekla jos napredniji model, njeno iskustvo ti je relevantno, tako da je ja ne trebam isprobavat po mraku

    Meni tih 30-40min nije problem bilo kad je upalit tijekom dana.

  41. #341
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    Mislim da Riri ima još napredniji model od mog jer se sam i čisti, ma preporod...
    Ima spremnik pa se prazni sam u njega. Moj je Roomba i7+. I dalje sam jako zadovoljna s njim, pogotovo otkad je L propuzao pa je stalno na podu. Sad već ima nekih godinu ipo dana da ga imam. Pisala sam o njemu prije stranicu ili dvije ako nekome treba.

  42. #342
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    A i ti cvjepidlacis, bilo je usisano, to je bitno!
    Inace usisavate rucno? Zasto ga cesce ne koristite?
    Ja sam ga i inace rijetko koristila. Nemam pojma koliko ga klinci koriste jer ja samo zelim usisanu kucu kad dodjem.
    Ali kad ja usisavam onda koristim obicni usisavac. Meni je puno drazi. I ja to brze i bolje napravim. A kako drugacije, jel. Ipak ne moze jedan robot biti bolji od mene

    Ja kad usisavam ja usisam i kauc. I paucinu u kutu i sve ona neka tajna mjesta.

  43. #343
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Ja kad usisavam isto usisam i kuteve i paučinu i kauč. Ali ja ne usisavam svaki dan, a nekad mi se čini da bi i dvaput dnevno mogli usisavati.
    Ovaj s krepuckavi usisava cca 20 min pa krepucne, mislim si taman za ured da ga odnesem.
    Ima li netko seriju 5?

  44. #344

  45. #345
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Kosjenka,
    Nemam ga al po karakteristikama mi zvuci odlicno, a i cijena je super.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 07.02.2021. at 19:53

  46. #346
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Kosjenka, moja frendica ima e5158, kupila na black friday, znaci ima par mjeseci i zasad je zadovoljna. Pretpostavljam da su slicnih karakteristika, kad je ista serija.

  47. #347
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Cijena je odlicna. No odgovraju od kupovinu preko amazona, kao ako se strga kako reklamirati i sl.
    Nije bas ni malo novca da bi se zeznula

  48. #348
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Ima li netko Roomba Combo? Čini mi se skroz ok, sad je ankciji ali pričekala bih Black friday možda upecam još povoljnije.

  49. #349
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Imas neki link? Da sad ne trazim.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 22.10.2021. at 07:39

  50. #350

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    164

    Početno

    Ojla. Mozete mi preporuciti neki robot koji usisava i pere podove ? Plocice imamo.
    Problem.br.1 je prasina, 2.su ostaci hrane xD
    djeca uvijek nesto namrve ili proliju.
    Kako to funkcionira ako bas nalete na igracke manje ili vece?
    Da li treba sve maknuti prije ?
    Ima li gdje sada nesto kvalitetno na snizenju?
    nesto mi preporucite hvala !!

Stranica 7 od 8 PrviPrvi ... 5678 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •