Pokazuje rezultate 1 do 26 od 26

Tema: Gdje kupiti kupaće gaćice za bebe

  1. #1
    vindira avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Ludbreg - centar svijeta
    Postovi
    544

    Početno Gdje kupiti kupaće gaćice za bebe

    Spremamo se ovo ljeto na more,a bebač je tek prošao 1 god.a htjela bih da ga oslobodim pelena na plaži, pa bih htjela kupiti kupaće,al problem je gdje bi mogla naći tako male, zna li netko?

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    benetton, schiesser, mislim i calzedonia, u biti di god prodaju kupace za klince imaju i tih malih.

  3. #3
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Ja sam prošle godine koristila obične pamučne gačice, nisu skupe, a mogla sam ih mijenjati po potrebi.
    Ako baš hoćeš kupače pogledaj u TL. I u Lidlu su na akciji imali super kupaće, možda još ponove prije ljeta.

  4. #4
    crnka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    626

    Početno

    u turbo limachu imaju od broja 68 cini mi se..... ili 74...nisan sigurna.....ali onda sigurno imaju i za godinu dana
    ove male su 40 kn i preslatke su :D

  5. #5
    vindira avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Ludbreg - centar svijeta
    Postovi
    544

    Početno

    hvala na brzim odgovorima,ma već sam mu kupila bokse ,al pamučne su pa se trebaju duže sušiti,mada moram kupiti i više pari kupaćih tako da imamo u slućaju da se popiškimo i tak,a iskreno nisam ni nigdje još pitala,trebala sam se prvo s vama konzultirati.Nisam znala da imaju u TL,inače u vž i kc u TL nema nikakav izbor što se tiče oblekica za bebe,pogotovo za dečke,tako da sumnjam da ću tamo naći,znači preostaje mi calzedonia

  6. #6
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    imas u zari malih badica, na odjelu do 2 godine, ja sam kupila za malu.

  7. #7
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ja sam vidjela od broja 68 u tl po 10 kn, ali ja bih ipak radije pamučne gačice za plažu, nekako mi se više sviđa pamuk nego onaj materijal za badiće
    di ima gaćica pamučnih u veličini 74?
    Posljednje uređivanje od tina55 : 07.06.2010. at 13:17

  8. #8
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam vidjela od broja 68 u tl po 10 kn, ali ja bih ipak radije pamučne gačice za plažu, nekako mi se više sviđa pamuk nego onaj materijal za badiće
    di ima gaćica pamučnih u veličini 74?
    Uzmi pamučne u TL-u broj 92. To je za dve godine nominalno, ali su jako sitne pa su ok i za ispod jedne godine. U boji su pa sasvim dobro prolaze i kao kupaće.

  9. #9
    vindira avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Ludbreg - centar svijeta
    Postovi
    544

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam vidjela od broja 68 u tl po 10 kn, ali ja bih ipak radije pamučne gačice za plažu, nekako mi se više sviđa pamuk nego onaj materijal za badiće
    di ima gaćica pamučnih u veličini 74?
    ja sam svom kupila u mtč pamučne,inače nosi vel 74 - 80 a te iz mtč su vel 3 i taman su mu

  10. #10
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Imaju i u C&A, tj. trebali bi ih imati, ali svako malo ih ponestane...

  11. #11
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    Imaju i u C&A, tj. trebali bi ih imati, ali svako malo ih ponestane...
    Ima i za dečke i za cure i gaćica i potkošulja u svim brojevima u C&A, vidjela sam ih prije par dana kad sam išla do Mullera.

  12. #12
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Prenatal ih takodjer drzi.

  13. #13
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Ja sam kupila od BambinoMio kupace, ima 4 dezena i malo su podebljane tako da zadrzavaju kakicu. Unutra pamuk, vani materijal za kupace. Relativno se brzo suse, a kostaju oko 100 kn. Nama su super.
    Inace sam obicne gacice i badice za bebe vidjela u Calzedoniji u Outletu.
    Posljednje uređivanje od Isabel : 11.06.2010. at 14:27

  14. #14
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam kupila od BambinoMio kupace, ima 4 dezena i malo su podebljane tako da zadrzavaju kakicu. Unutra pamuk, vani materijal za kupace. Relativno se brzo suse, a kostaju oko 100 kn. Nama su super.
    Inace sam obicne gacice i badice za bebe vidjela u Calzedoniji u Outletu.
    dakle, ja imam pitanje koliko komada uzeti. meni se nekak 2 cini dovoljno, a opet, mozda premalo? outlet calzedonie je gdje?

  15. #15
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj saska7 prvotno napisa Vidi poruku
    dakle, ja imam pitanje koliko komada uzeti. meni se nekak 2 cini dovoljno, a opet, mozda premalo? outlet calzedonie je gdje?
    ako uzimaš kupaće, i meni se čini da su 2 komada dosta
    ja namjeravam uzet pamučne obične gaćice pa mislim da mi treba barem 4-5 komada jer se sporije suše
    outlet calzedonie ima u sv. križu, onaj roses outlet, a ne znam ima li još gdje

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    220

    Početno

    u tl, c&a, mi imamo 4 gaće i jedan jednodijelni kupaći

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    95

    Početno

    Za dječicu koja još nose pelene imate u DM-u i nepromočive pelene za kupanje.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    kakve su to nepromočive pelene?
    mi smo kupili neke beauty-baby i nakon ulaska u more skoro mi je potonula beba - napunile su se vodom , moglo ih se cijediti

    kupaće za dječicu od broja 2 ima u calzedoniji - 50kn - 70kn

  19. #19
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj frnjok prvotno napisa Vidi poruku
    Za dječicu koja još nose pelene imate u DM-u i nepromočive pelene za kupanje.
    Znam da ih ljudi koriste, ali meni je to uvijek bilo bez veze. Ima smisla možda u bazenima ili na krcatim javnim plažama, ali tamo je i tako bolje ne voditi djecu. Mi tražimo malo osamljenije plaže, a djeca obožavaju pišati u more šteta je uskratiti im to iskustvo

  20. #20
    miniminia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    hlebinska škola
    Postovi
    882

    Početno

    mi smo imali te pelene iz DM-a i nisu loše
    mogu se i oprati nakon korištenja, makar piše da su jednokratne, na taj način je jedan paket dovoljan za puuuuuuuuuuno kupanja

  21. #21

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    Citiraj miniminia prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo imali te pelene iz DM-a i nisu loše
    mogu se i oprati nakon korištenja, makar piše da su jednokratne, na taj način je jedan paket dovoljan za puuuuuuuuuuno kupanja
    ja samo ne kužim u čemu je razlika od običnih pelena!? i jedne i druge se napune vodom kad se dijete kupa u njima - osim što se ove za more kao ne pretvore u gel i možeš ih iscjediti?
    ja sam htjela nešto u čemu će beba biti suha?! jel postoji to? ono kad čeprka po pijesku da baš ne 'popije' svaki val a opet da joj pijesak ne ulazi u guzu? ima li toga!?!?!?

  22. #22
    vindira avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Ludbreg - centar svijeta
    Postovi
    544

    Početno

    Citiraj Bobica prvotno napisa Vidi poruku
    ja samo ne kužim u čemu je razlika od običnih pelena!? i jedne i druge se napune vodom kad se dijete kupa u njima - osim što se ove za more kao ne pretvore u gel i možeš ih iscjediti?
    ja sam htjela nešto u čemu će beba biti suha?! jel postoji to? ono kad čeprka po pijesku da baš ne 'popije' svaki val a opet da joj pijesak ne ulazi u guzu? ima li toga!?!?!?
    stvarno???? upijaju vodu??? ja sam kupila za svog malca,al sam mislila da ne upijaju vodu.Onda nikakva korist od njih tako može nositi kupače.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    ja mislim da je to neka fora da klinci ne zaprljaju bazene ili more ako oni napune pelenu - a ne da ostanu suhe guze - jer nikako nisu suhe guze
    i istina je da se može iscjediti i koristiti ponovno jer se skida kao gaće - nije na ljepljenje kako klasična pelena - ali još uvijek ne kužim čemu to

    mi smo na kraju kupili kupaće gaće i to ne zato da netko ne gleda malu guzu nego da mala guza ne skuplja pijesak kad čučne na plaži i čeprka sa svojim lopaticama
    a u moru smo nudisti!

    i vindira ako ih koristiš budi oprezna - beba naglo postane teška kad pelena upije vodu

  24. #24
    vindira avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Ludbreg - centar svijeta
    Postovi
    544

    Početno

    Citiraj Bobica prvotno napisa Vidi poruku

    i vindira ako ih koristiš budi oprezna - beba naglo postane teška kad pelena upije vodu
    ta moja znatiželja! ja sam malcu kupila kupače za plažu,al me baš zanimalo kakve su te pelene. Budemo ih samo isprobali da vidim kak to funkcionira,a onda u kupače.Ja nisam ja ako nešto ne isprobam mada znam da je to bespotrebno bacanje novaca.
    A ne kužim kak onda u bazenima moraju imati pelene,a dok se popiške sigurno propuštaju?!

  25. #25

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Za 1godišnjaka smo prošle godine kupili kupaće gaćice u Chicco, plave, sa lijepim uzorcima riba, a ove godine za 2godišnjaka, jednobojne, u Benettonu.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    Citiraj vindira prvotno napisa Vidi poruku
    ta moja znatiželja! ja sam malcu kupila kupače za plažu,al me baš zanimalo kakve su te pelene. Budemo ih samo isprobali da vidim kak to funkcionira,a onda u kupače.Ja nisam ja ako nešto ne isprobam mada znam da je to bespotrebno bacanje novaca.
    A ne kužim kak onda u bazenima moraju imati pelene,a dok se popiške sigurno propuštaju?!
    mi smo ih dva puta kupili - još smo gori
    lani smo ih koristili kad je beba imala 5-6mjeseci i bile su nam korisne jer se voljela voziti u čamcu i u onom kolutu sa rupama za noge pa joj nije plastika rezala između nogu , bar je imala tu mekanu (mokru ) pelenu
    a nije bilo nezgoda pa ne znam jel propuštaju u oba smjera ili je njoj guza mokra jer se nekako pelena napunila vodom oko struka a da se popiški ili pokaki možda bi onaj nutarnji dio to upio i ne bi se izlilo u more/bazen!?!?

    ove godine smo ih kupili samo zato da guza ne skuplja pjesak na plaži jer smo znali da će stalno biti u pijesku - i za to su ok ali ako ta ista guza ide po malo vode pa ju poklopi val onda su ipak bolje kupaće
    i to za aktivne bebe preporučam bokserice jer nakon dva puta ustani -čučni - gaće se uvuku u guzu!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •