Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Kamo ćete ove godine na more s vašim bebicama?

  1. #1
    Aiko avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    290

    Početno Kamo ćete ove godine na more s vašim bebicama?

    Prije sam s guštom tjednima tražila i kombinirala kamo će se ići, a sad kad smo dobili bebolina baš nemam vremena za istraživanja... i ne znam ni sama što da napravimo! Nadam se da bih tu mogla pročitati neku dobru ideju za odlazak na more s malom bebom.

    Evo, recimo, ne bih od Zagreba da moramo putovati duže od tri sata vožnje. Treba nam hlad uz plažu i da je jednostavan ulazak u more. Voljela bih da to mjesto ima neke lijepe šetnice... pliz, dajte nam ideje! Meni se ide u okolicu Šibenika, suprug je više za Istru/Kvarner... Ili neke sugestije, upozorenja... Jeste se odlučili za hotel ili apartman? Što nosite od rekvizita za bebu? Što sa suncobranom?

  2. #2
    Paio avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    131

    Početno

    Ja bih ti predložila Tisno na Murteru. Jednostavno prekrasno i čisto more, uređene i neuređene plaže, kampovi i sličn, svakakvog sadržaja i čist zrak s mirisom juga...

  3. #3
    Aiko avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    290

    Početno

    Vjerovala ili ne, sad sam baš na Murteru. Bitno mi je da je baby-friendly okruženje. Sad baš komentiramo da nam je sad najbitnije da je po noći koliko-toliko mir, da nema partijanja okolo, bilo bi super da je prirodno klimatiziran prostor... pa da možemo fino u šetnjice "s mirisom juga"...

  4. #4
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Mi idemo u Jezera na Murteru, al kako smo u Dubrovniku, mislim da ćemo dosta bit po plažama. Al uglavnom iza 18.00 navečer.

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    472

    Početno

    Žaborić - prekrasno!
    Plaže za klince, sve blizu, mir.
    Do Šibenika par minuta autom.

  6. #6
    Paio avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    131

    Početno

    Upravo smo se vratili iz Privlake kod Zadra!
    Bilo je savršeno!

    Plaža sa hladovinom, more čisto, uglavnom mala djeca i bebe, kamp, šetališta, mir, ljubazni ljudi, konzum u blizini.

  7. #7
    artep avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    276

    Početno

    Mi smo prošle god. bili u privlaci i nije nam se svidjelo.Nakon 3 dana našli smo super plažu u okolici,izgrebali cijeli auto u šikari, ali klinci su uživali,
    mala uvalica,pijesak, more toplo.
    Neznam kako se zove to mjesto gdje smo se kupali.
    Ove godine idemo u Duće.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •