Stranica 32 od 33 PrviPrvi ... 2230313233 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,551 do 1,600 od 1639

Tema: Lchf/ paleo/primal - prehrana

  1. #1551
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    ne znam je li već netko pitao, nisam pažljivo pratila temu.
    može li se koristiti raženi kruh od alnature iz DM-a? http://www.dm.de/de_homepage/ernaehr...ot_117169.html

    navodi se da ima 35,7 ugljikohidrata, od toga 3,9 g šećera. kakvi bi bili ti ostali ugljikohidrati? vlakna možda?

  2. #1552
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    vidim da nisu vlakna, ona su posebno izražena...
    Posljednje uređivanje od Roza : 03.02.2014. at 11:47

  3. #1553
    tropical avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    934

    Početno

    vratila se na lchf. polupaleo verziju jer mlijecno i dalje smanjeno koristim (zaista domace mlijecno ne smeta ni najmanje).
    ubilo me jedenje bakinih i maminih stvari tih nekih mjesec dana.
    nisam jos ispuhana, ali puno je lakse vec sad nakon tjedan dana u ovoj varijanti

  4. #1554
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,230

    Početno

    psyllium ljuskice su na 20% popusta u bio bio
    http://www.biobio.hr/psyllium-ljuski...9d4533-2709145

  5. #1555
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    moram ovo podjeliti s vama, odlično je
    https://www.youtube.com/watch?v=zT_1dCbbR4I

  6. #1556
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Imam pitanje: na LCHFu sam 6. dan i imam problema sa probavom- što do sada nikad nisam imala
    U čemu je problem?? Ima li netko i tih iskustava? Hvala

  7. #1557
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    Koji je problem, zatvor?
    Za to je super kefir, domaći naravno, lanene sjemenke, kokosovo ulje u kavi.
    Meni se probava normalizirala na "staro" stanje u roku od nekoliko mjeseci.

  8. #1558
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Opet se pomalo prijavljujem. Več sam imala nekoliko neslavnih pokušaja, zadnji sa simptomima koje je i krumpirić spomenula (stalna nadutost i bol i loš osjećaj u crijevima).
    Štitnjača opet poludila, pa se lovim za slamku prehrane.

    Pokušati ću za početak bez glutena, šećera,... pa ću vidjeti što i kako dalje.

  9. #1559
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Citiraj ribice prvotno napisa Vidi poruku
    Koji je problem, zatvor?
    Za to je super kefir, domaći naravno, lanene sjemenke, kokosovo ulje u kavi.
    Meni se probava normalizirala na "staro" stanje u roku od nekoliko mjeseci.
    Da.Problem je zatvor
    I problem je pto sam tek krenula na LCHF, pa sam još u procesu nabavljanja svega goreg navedenog. Upravo proučavam iherb stranicu pa narucim i kokosovo i maslinovo i sve te krasne divote. Kako mi lan nije pao na pamet ??!! Kupujem ga u Milleru, meljem i super mi je...sad sam ga totalno zaboravila!! Derem puno po povrću (krastavci, paradajz..) i masnom. Ulje manje koristim.
    Kefir??Zrnca? Jel to puno prćkanja ?

  10. #1560
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Ma ja sam bila prije zadnje trudnoce (čitaj prošle godine u veljači) na LCHFu mjesec i pol dana i bilo mi je superrrr.Nikakvih problema nisam imala. Osjećala sam se super. Al sada...ajme! Tek sam 6i dan i već problemi. Super mi je to što puno više vode pijem nego inace, ne boli me glava, imam neopisivo više energije...ma super! Ali probava...

  11. #1561

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Molim iskusne za savjet: trebam nešto za užinu srednjoškolki. Već mjesecima nosi sendviče od špeka i sira na lchf-kruhu, ali sad kaže da tu kombinaciju ne može više ni pogledati. Dakle-trebam neku zamjenu za to-da je dovoljno kalorična jer joj je škola do 4, da svaki dan ne moram nešto peći posebno i da se može umotati u foliju (kuhano i podgrijavanje nažalost ne dolazi u obzir).

  12. #1562

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    27

    Početno

    Citiraj mim prvotno napisa Vidi poruku
    Molim iskusne za savjet: trebam nešto za užinu srednjoškolki. Već mjesecima nosi sendviče od špeka i sira na lchf-kruhu, ali sad kaže da tu kombinaciju ne može više ni pogledati. Dakle-trebam neku zamjenu za to-da je dovoljno kalorična jer joj je škola do 4, da svaki dan ne moram nešto peći posebno i da se može umotati u foliju (kuhano i podgrijavanje nažalost ne dolazi u obzir).
    Muffini od povrća, sira, pancete, vrhnja, jaja. KUhana jaja. Omlet od jaja u koji su zamotani šunka i/ili sir za mazanje i/ili dimljeni losos.

  13. #1563
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno Lchf/ paleo/primal - prehrana

    Mim, a neki paleo kruscici?
    Orasasti plodovi, jaje, abc sir, mileram... Ja dodam zlicu pp (ne znam jel to paleo) i fini su mi s pastetom od tune ili sirnim namazom i cherry rajcicama.
    U zadnje vrijeme si to nosim na posao jednom, dva puta tjedno.

    Edit: kruscici se ispeku
    Posljednje uređivanje od Anci : 16.01.2015. at 14:17

  14. #1564
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    A banana bread?
    to se radi s bademima, sezamom i bananama
    iako neki kažu da banana nije preporučljiva jer brzo diže šećer u krvi
    ali taj kruščić zaista dugo održava sitost

  15. #1565

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    Mim, a neki paleo kruscici?
    Orasasti plodovi, jaje, abc sir, mileram... Ja dodam zlicu pp (ne znam jel to paleo) i fini su mi s pastetom od tune ili sirnim namazom i cherry rajcicama.
    U zadnje vrijeme si to nosim na posao jednom, dva puta tjedno.

    Edit: kruscici se ispeku
    Pliiiiz, može makar odokativno omjere svega toga? Flopica i Iva, imam istu molbu.

    Do sad je nosila (mjesecima ) isti sendvič od lchf kruha, pancete i malo sira, ali ga više ne može ni pogledati. Kod nje je problem što komadi povrća ne dolaze u obzir (iz n različitih razloga) pa bi sve trebalo biti u jednom komadu (kruščić s dodacima povrća i sl.).

    Usput, ako kome treba kontakt za super bučino brašno šaljem na pp.

  16. #1566
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    ajde mene zanima ovo u svezi bučinog brašna

  17. #1567
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    ja sam ga kupila i nikako mi se ne sviđa okus, imate kakav zgodan recept?

  18. #1568
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja radim odokativno, ništa ne važem
    ali ide
    3 zrele banana
    150 gr mljevenih badema (mogu biti I krupnije mljeveni ako vam to ne smeta) plus 50 gr mljevenog sezama
    1 žličica sode bikarbone
    1 žličica pp
    1 do 1,5 dl maslinovog ulja
    1 jaje
    njaprije pomješaš suhe sastojke, pa dodaš jaje I ulje
    na kraju izmiksane banana
    staviti u kalup za srneći hrbat
    peći oko sat vremena na 160c

  19. #1569
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno Lchf/ paleo/primal - prehrana

    I ja odokativno radim kruscice, no ovako otprilike (za 5,6 kruscica):

    60, 70 dag indijskih/badema
    Pola vrecice parmezana
    1 mali paketic abc sira
    Pola case jogurta
    1 jaje
    1 zlicica praska za pecivo

    Pecem 10 min na 200 pa 10 min na 180
    Posljednje uređivanje od Anci : 17.01.2015. at 16:58

  20. #1570
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    može i lchf pogačice sa zobenim posijama
    pa na to neka domaća pašteta od piletine/junetine
    ili pršut, sirni namaz, maslac, koji list salate...

  21. #1571
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Anci gdje kupuješ indijske bademe?

  22. #1572
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Indijske sam zadnjih par puta uzela u bili.

    Jeste primijetile kako su jako, jako poskupjeli svi orasasti?

  23. #1573
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    bome jesu
    preskupi

  24. #1574
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    U dbk kilogram badema 118 kn! To u neki supreme iz USA. Meni se to cini bas previse.

  25. #1575
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Zbunise me orasasti plodovi pa zaboravih na svoje pitanje.
    Jeste li postepeno prelazili na paleo ili ste se jedan dan probudili i napravili clean cut?
    Za koliko se pokazu prvi benefiti? (nadam se prestanku vjecne nadutosti i prduckanja)
    Prati li vas obitelj ili partner u prehrani?

  26. #1576
    neobična avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    111

    Početno

    Pozdrav! Ima li trenutno među vama neka lchf ili paleo trudnica? Tražim ekipu

  27. #1577
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Da malo podignem temu!
    Jučer sam krenula s lchf prehranom jer sam nakupila neke kile ali i prvenstveno zbog zdravlja i zato što se baš loše osjećam kad jedem ugljikohidrate.

    Cure koje ste već duže vrijeme na takvoj prehrani, kako se osjećate?

  28. #1578
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    super,genijalno,preporođeno...
    a kad malo više prekršim i jedem "zabranjeno" ispaštam sa bolovima u crijevima,zatvorom i nadutošću....
    (nemam viška kg, ja sam isključivo prešla radi zdravlja)

    pazi na početku, ako naglo izbaciš UH a prehrana ti se baš bazirala na njima moš imat burne reakcije....
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 29.09.2015. at 12:18

  29. #1579
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Da, moj problem je zapravo što ću pojesti krumpira ili riže ili tijesta a mesa komadić. Nije mi prvi put da izbacujem ugljikohidrate, ali mi je ovo novost da jedem masnoću.
    Super se osjećam već nakon jednog dana, nema one tromosti i umora, što sam i očekivala.
    Kruh mi nije problem, jer njega nisam ni jela puno. Problem mi je slatko i znam da ću imati krize što se slatkog tiče.

    Posložila sam si u glavi i nadam se da ću uspjeti.

  30. #1580
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,300

    Početno

    MM ima gastritis i helicobacter pylori bakteriju, dobro bi mu došla LCHF prehrana koliko čitam. Ali...ja imam 61kg i 171cm i stvarno ne bih voljela imati manje kila...i tako se ne uspjevam udebljati. Ima li netko da ima malo manju kilažu i da je krenuo s LCHF i kako se manifestira? Za sada samo čitam i premišljam se.

  31. #1581

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Ukoliko primijetiš da LCHF rezultira kod tebe mršavljenjem uvijek možeš modificirati i dodati u svoju prehranu ugljikohidrate, u čemu je problem?

  32. #1582
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    evo da se i ja prijavim.. počela prije 5 dana s paleo prehranom, ne strogim nego umjerenim. već 3i dan imam carb flu prva dva dana sam htjela ubijat za slatko,sad više ne, al imam tu težinu u trbuhu, glavobolje, maglast mozak itd.
    počela sam zbog zdravlja prvenstveno ( hipotireoza, pcos i u zadnjih godinu dana psorijaza, dakle čak 3 autoimune) a onda i da smršavim-trebala bih 15ak kg.

    za sad se ne osjećam dobro ali sam skužila da nema onih skokova šećera pa sam bolje po tom pitanju, onako stalno u istom raspoloženju. čekam da prođe "gripa" pa da pišem dalje...

    držite mi fige, za sad mi hrana fina i sve namirnice su mi fine i nemam s tim problema.
    Posljednje uređivanje od nanimira : 16.01.2016. at 22:11

  33. #1583
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja sam ti presla na lchf evo tocno 29.09.
    Prvih par dana me prala kriza, normalno tijelo se odvikava. Trebalo je nekih mjesec dana da mi se tijelo bas privikne.

    Sad nakon 3.5mj mogu reci da sam se preporodila i kako se sada osjecam i razmisljam ne bih se vise nikada vratila na stari nacin prehrane. Drzala sam se tocno svega, niti jednom nisam zgrijesila izvan lchf-a. U pms-u i napadima za slatkim napravim si neku lchf slasticu.
    Ne mogu rijecima uopce docarati koliko sam se preporodila. Nemam vise onog osjecaja umora, tezine, tromosti, napuhnutosti. Stalno sam muku mucila s gljivicama i to sam rijesila.
    U ova 3.5mj skinula sam i 9.5 kg koliko sam i zeljela (vise ne smijem, neda MM :D ) i prezadovoljna sam.

    Imati ces kriza ali samo izdrzi, vjeruj mi preporoditi ces se, mozes samo pomoci sebi i svom zdravlju tom prehranom.

    Bila sam ovisnik o slatkom. U kavu sam stavljala 3 zlicice secera, meni kolac nije mogao biti presladak. Sad mi je preslatka i cokolada od 80% kakaa. Neki dan sam radila tortu za djecji rodendan i cak smanjila secer na pola i isla sam probati jednu zlicicu torte, imala sam osjecaj kao da sam stavila zlicu secera u usta, strasno. Nisam mogla vjerovati kako se tijelo odviknulo.

  34. #1584
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    to ti vjerujem vjerujem da ću izdržati jer mi je ta hrana fina i volim to sve jesti, samom meni bi ključno bilo kasnije jesti isključivo po aip zbog autoimunih bolesti,ali to ću polako. strpljen - spašen.. da ode 9 kg bila bih prezadovoljna!

  35. #1585
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    MM ima gastritis i helicobacter pylori bakteriju, dobro bi mu došla LCHF prehrana koliko čitam. Ali...ja imam 61kg i 171cm i stvarno ne bih voljela imati manje kila...i tako se ne uspjevam udebljati. Ima li netko da ima malo manju kilažu i da je krenuo s LCHF i kako se manifestira? Za sada samo čitam i premišljam se.
    tek sad vidim,sa 52kg na 169cm sigurno nisam prešla na LCHF da bi gubila kg...
    nisam niti jedan izgubila, jela sam puno orašastih plodova, dosta masnoća i jaja te ne bi gledala veličinu porcija i to je to....

    sad nisam baš strogi LCHF,amo reć prije mix Palea i LCHF-a, ponekad zgriješim malo,znam kad sam pretjerala jer se odma vrate nadutost,plinovi i težina u želucu...ono što se još nijednom nije vratilo (a nadam se ni neće) je candida s kojom bi se družila barem 5x godišnje,užas....
    to pripisujem domaćem kefiru kojeg pijem već mislim 4 god bez prestanka....

    mitovski,super te čitati! ja nisam bila neki ovisnik o slatkom pa mi je čoksa za kuhanje od 40-50% bila nejestiva....sada drmam po onim iz Lidla od 70% na više....
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 17.01.2016. at 06:47

  36. #1586
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Meni je zanimljivo u ovom mom iskustvu kako nakon mjesec dana nisam imala vise uh krize i danas mi se cak i gade krumpir i tijesto (a to mi je prije bila osnova prehrane), aaali i dan danas nakon 3.5 mjeseca imam krize za slatkim i onaj osjecaj ubiti cu nekoga za slatko, pogotovo u pms-u.
    Koliko je jaka ta ovisnost o seceru. Znam da je cak bila i tema koliko dugo treba da se oslobodis te ovisnosti, bas idem potraziti.

  37. #1587
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    ne moraš tražiti, 3 tjedna.
    nije to fizička ovisnost o šećeru nego je taj osjećaj ugode u glavi i teško ga se riješiti.
    poput cigarete, ja ne pušim godinama, ali nakon težeg fizičkog rada kao nagrada meni često padne na pamet cigareta jer ju povezujem s odmorom i pauzom.
    a s krumpirom mi se dogodilo isto. baš sam ga voljela nekada, a ima 15 godina da ga ne mogu pojest i bog. do zadnje kockice povadim krumpir iz variva, onda znaš koliko mi nije fin.
    bogme, tijesto još uvijek je.

  38. #1588
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    ne moraš tražiti, 3 tjedna.
    nije to fizička ovisnost o šećeru nego je taj osjećaj ugode u glavi i teško ga se riješiti.
    poput cigarete, ja ne pušim godinama, ali nakon težeg fizičkog rada kao nagrada meni često padne na pamet cigareta jer ju povezujem s odmorom i pauzom.
    a s krumpirom mi se dogodilo isto. baš sam ga voljela nekada, a ima 15 godina da ga ne mogu pojest i bog. do zadnje kockice povadim krumpir iz variva, onda znaš koliko mi nije fin.
    bogme, tijesto još uvijek je.
    Ma nisam sigurna za ta 3 tjedna, barem kod mene. Isto sam bila pušač, ostavila cigaretu prije 15 godina i isto mi dan danas dođe da zapalim a ovaj osjećaj za slatkim mi je vrlo sličan kao prvih par mjeseci odvikavanja od cigarete, meni baš onako fizički, ne znam kako da objasnim, struji ta želja za šećerom, baš me trese. Jedina razlika u odnosu na prije je što je ta želja puno rjeđa i što ju uspijem utažiti lchf slasticom.

  39. #1589
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    8i dan i osjećam se fenomenalno lagano dalje...

  40. #1590
    neobična avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    111

    Početno

    Pozdrav, imam jednu obavijest, nadam se da je to ok.
    Konačno prva LCHF radionica kuhanja u Splitu!!!!!
    Tema radionice je "Brza hrana za na posao".
    Radionicu vodi koautorica Prve hrvatske LCHF kuharice, Ariana Miljević Bugenvilija.Rad će se odvijati u grupama, a za svakog polaznika pribavljene su sve potrebne namirnice i pribor.
    Na završetku, naravno, degustiraju se pripremljena jela, a kuhati će se:
    1. Divlji pileći zalogaj
    2. Slana jutarnja palačinka
    3. Popečci od tikvica i špeka
    4. Miješano zapečeno povrće
    5. Brza torta

    Broj je ograničen na 10 polaznika po terminu, zato ne oklijevajte i rezervirajte svoje mjesto na vrijeme!
    Radionica se održava u subotu 12.03. u vremenu od 10-14 sati, u ugodnoj atmosferi lijepe i prostrane kuhinje.
    Cijena tečaja: 350,00 kn
    Akontacija 150,00 kn, plaćanje do 26.02.16.
    Prijave za radionicu kao i sve detalje dobiti ćete na e-mail bugenvilija@gmail.com

    Pozdrav!!!!!!!!

  41. #1591
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    Hajde pitanje delimano spirilizator jel to kaj čemu?? Korisno?i
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 16.04.2017. at 17:17

  42. #1592
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    Ima sad Spirilizatora od delimano na akciji jel to kaj vredi?

  43. #1593
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ima sad Spirilizatora od delimano na akciji jel to kaj vredi?
    Evo, pogledaj:
    http://www.delimano.hr/delimano-spiralizator-brava/

    Paa, ne znam baš odgovor na pitanje jel to kaj vredi - ovisi o tome da li ga puno koristiš. To je sigurno isplativo za ljude koji jedu sirovu hranu, njima je neophodno. Meni ne treba - previše sitnih dijelova koje treba negdje skladištiti i zahtjevno sastavljanje (nije teško, nego je prtljavo). Uostalom, s razlogom su ga snizili 60% jer su ljudi shvatili da je bolji običan ribež + nož za guljenje.

  44. #1594
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    Mislila sam kao rezance pa stavit koju minutu preko mesa ili za na paru

  45. #1595
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Mislila sam kao rezance pa stavit koju minutu preko mesa ili za na paru
    Ima toga i za manje para - npr ovo: https://www.budicool.hr/spiralni-rezac-povrca

  46. #1596

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    imam ja nesto tako, kao veliko ostrilo za tikvice, s tim da je onaj noz nazubljen pa ispadaju rezanci. Sasvim dobro za povremenu upotrebu, platila neku sicu.

    S tim da ja tikvicu ne kuham i ne parim dalje, nego samo polijem s umakom. Ima sasvim neutralan okus i jos je malo crispy, bas mi je otkrice.

  47. #1597
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Imam ja baš taj...meni vrijedi.

  48. #1598
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    ima li tko kakav dobar recept za muffine koji prolaze kod djece?
    radila sam s kokos brašnom i kakaom ali neće madam da joj nisu fini i da li se isplati kupit surkin gold?

  49. #1599
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ima li ovdje jos ketonaca/lchf pripadnika ?

  50. #1600
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Tu sam

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •