Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: opet meningitis od MO-PA-RU!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    253

    Početno opet meningitis od MO-PA-RU!

    unuk od sestre od kolegice leži u zaraznoj sa cjepnim meningitisom kao posljedicom predškolske doze MO-PA-RU!! U petak ih je bilo 15-ak tamo s istim simptomima, neki već punktirani, neki još ne, sad je pitam kak je mali, veli da ga još malo boli glava, ali više ne govori da će mu "oči iskočiti", ko prošli tjedan, ne povraća više i sve je bolje i bolje. A klince samo dovoze!!! Sad ih je 40-ak gore!!! jedna mali iz Bjelovara dofuran u komi! Ja sam u petak malo proguglala da se prisjetim, 2008. je Milinović zabranio mo-pa-ru od imunološkog zavoda jer je bilo meningitisa, sad se opet pojavilo valjda isto to cjepivo u pedijatriskim ordinacijama!! Je l vi to možete vjerovati!! Ljudi su ludi, jedan tata govori da će ih tužiti za pokušaj ubojstva, što u krajnjoj liniji i je! Zamislite vi da oni nisu svo to cjepivo uništili!!?? Ili?!? proizveli opet loše!?. Još na ovom s kojim je taj mali cijepljen piše rok trajanja do 5. mjeseca 2010., a on je cijepljen 27.5.! Premda sumnjam da baš može tako od starosti cjepiva, vjerojatnije je ipak u sastojcima fora, ali čekaj malo. da se usuđuješ dijete cjepiti sa nečim čemu tek što ne istekne rok trajanja!!?? Nisam medicinske struke, možda pričam gluposti sada, samo želim sa vama podijeliti taj užas. ! Majka od malog a je luda, ma svi su ludi, već je išla pravniku, ništa ne znam šta će dalje biti ali ak se od ovoga ne bi trebale tresti nekom foteljice, ja fakat ne znam od čega bi. Nazvati ću frendicu da pošalje tam nekog novinara ili kaj već, ak mislite da bu to koristile. gledam sad malo još nisu valjda saznali, ali sam bijesna tak da mi cure suze. Prokleta gamad neuviđavna koristoljubiva lažljiva i kradljiva , ko hoće zaraditi toliko da mu je svejedno za živote djece!! Brišite ako smatrate da vrijeđam, ne znam, niti koga, ali prestrašno!

  2. #2
    vitekova mamuška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    846

    Početno

    Zašto su pobrisani odgovori na ovom topicu?

  3. #3
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ovo je dupla tema. Rasprava je na http://forum.roda.hr/threads/56736-m...-zdravlju-quot

    Postovi su preseljeni, pa nastavite tamo. Hvala.

    Ružice, ovaj Forum sada ima mogućnost prijave tema tako da nema potrebe otvarati duple nego samo treba prijaviti post (lijevi kut dolje, trokutić sa uskličnikom) te ću ja to učiniti. Ovu temu zaljučavam i brišem.
    Posljednje uređivanje od sirius : 15.06.2010. at 11:07

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •