Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Krvarenje nakon punkcije

  1. #1
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno Krvarenje nakon punkcije

    Zanima me krvarite li nakon punkcije?

    Ja samo nakon 1. punkcije nisam krvarila. Na 2. sam krvarila sva 3 dana do transfera i to poprilicno (ali tada sam puno setala odmah nakon punkcije jer sam imala nekih neodgodivih poslova). Na 3. sam toliko krvarila da mi je morao staviti sav, pa je krvarenje odmah prestalo.

    Evo sad i nakon 4. punkcije krvarim. Odmah nakon i nisam previse, ali se krvarenje pojacalo. Trebam li se zabrinuti ili je ovo normalno?

  2. #2
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Draga Pinky, baš ne znam. Ja nisam u moje 3 punkcije nikad krvarila. Zvrcni Dr. sutra. ~~~~~~~~~~~~~~~

  3. #3
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Nisam vele mjerodavna, samo jedna punkcija pri čemu sam krvarila pola dana kad bih mokrila, ali vidim da si u postupku pa ti šaljem trudničke prašine , nije naodmet!

  4. #4
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Ja sam zadnji puta bila kao da sam išla na svinjokolju-do koljena-strašno.Ali dr. je rekao da se ne brinemo ako netko krvari taj dan .Zato Pinky mislim da ipak trerbaš kod dr. jer ti je sigurno pogodio nekakvu žilicu.

  5. #5
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    5 puta nisam, 2 puta jesam

    prvi put kad sam krvarila...prestalo je do navečer
    drugi put sam i cijeli sutrašnji dan (s manjim intenzitetom)

    sve je prošlo ok, ali sam poslije oba puta dugo (i više od mjesec dana) imala problema sa sjedenjem, pritiskom i bolovima u doljnjem dijelu s naglaskom na debelo crijevo...

    ako se krvarenje i dalje pojačava ili ako dobiješ temperaturu ili osjetiš jake bolove u predjelu trbuha (onako unutra) onda se trebaš javiti liječniku

  6. #6
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Kod mene obično bude par sitnih točkica krvi, zanemarivo. Jedno mi je dr. probio neku žilicu i onda je bilo krvi do koljena, ali to je radi žilice.

  7. #7
    Ogla avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZG-Dalma
    Postovi
    412

    Početno

    draga pinky, meni to kod tebe ipak zvuči zabrinjavajuće.. po priči bi rekla kao da je kako kaže pčelica 'pogodio nešto' u svakom slučaju bi zvala i bila dosadna ako treba - neka te izvoli pregledat.
    osobno sam imala samo malo tragova krvi, jer dr.obično očisti nakon e.t. ali recimo ovaj put su mi punktirali dva jajnika i bilo je krvi, doduše ne sviježe ali 1-2 d.n.t. je znalo biti tragova... ovo tvoje mi baš i ne zvuči kao 'trag'....

  8. #8
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ja nisam....bas nista krvarila....pinky zelim ti svu srecu ovaj put , ~~~~~~~~~~~~~~

  9. #9
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    evo zvala sam dr. kaze ako je u tragovima, dakle u "padu" da je ok, ali ako curi ko mengac da nije ok.
    meni je danas vise u tragovima, onako smeckasto, kad se obrisem. fakat vise izgleda ko da prestaje.
    ma kad se sjetim krvarenja nakon 2.punkcije ovo je ok....
    valjda nece smetati eventualnoj implantaciji.

    i da, ne smijem andol sada uzimati, normalno

    crvenkapice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se skupa radujemo
    Posljednje uređivanje od Pinky : 17.06.2010. at 13:51

  10. #10
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    hebemu meni je jos u tragovima, a sutra transfer....
    hoce li to odmoci bebici? bas sam zblekana....

  11. #11
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Pinky od sveg srca Ti želim Trudnoću i to onu bez problema! Gdje si u postupku?

  12. #12
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    ja sam na ovoj punkciji krvarila i to dosta, za razliku od prve di sam očekivala jer su mi cure rekle da se krvari, a nisam ni kapi. dr.Vlastelić je rekao da je to normalno i da se ne zabrinjavam obzirom da mi je na do transfera završilo krvarenje. znači trajalo mi je negdje 2-3 dana, jače pa sve slabije. bitno je da je u opadanju i da se boja mijenja od crvene prema smeđoj.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    115

    Početno

    drage moje....imam problemcic koji me jako brine....u ponedjeljak sam bila na punkciji danas je subota ja i dalje krvarim...ne jako ali zabrinjavajuce...prva dva dane se nisam brinula...e sad sam zabrinuta...
    do transfera nije doslo jer je js bila nezrela
    nikad do sad nisam krvarila duze od dva dana nakon punkcije...

  14. #14
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    ema, obavezno se javi dr.-u gdje si radila punkciju. Ja obično uopće ne krvarim nakon punkcije tako da nisam neko mjerilo, ali čini mi se da 6 dana krvarenja ne bi smjelo biti.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    73

    Početno

    podizem temu jer me muci krvarenje nakon punkcije. u prvom postupku nisam toliko krvarila ali ovaj put je to kao blaga menstruacija. jucer sam bila na punkciji i danas jos ima svjeze krvi.
    imate li vi iskustva s tim?
    jesu li vam vracali zametke ako ste krvarile?
    malo me to brine....

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    73

    Početno

    cisto ako koga bude zanimalo - dobila sam odgovor da to nije zapreka za ET jer krv ne ide iz maternice nego rodnice
    eto!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •