Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Dermatolog u ZG

  1. #1
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno Dermatolog u ZG

    Molim vas preporuke za dobrog dermatologa u Zagrebu (može i privatnik)
    Trebala bih otići na pregled madeža.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    183

    Početno

    dr. klaudija šebetić, kb sestre milosrdnice...ja sam bila kod nje prije 3 godine radi istog problema, nadam se da još tamo radi, nazovi pa provjeri...fantastična doktorica, puno vremene i pažnje posveti, vrlo precizna i draga...

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ja bila u DZ Vrapće ,a imaš i na Črnomercu.

  4. #4
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    jel netko ima iskustva s dermatologom u dz centar, trg žrtava fašizma?

  5. #5
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Poliklinika Nola.

  6. #6
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Taman došla otvoriti topic identičnog naslova.

    Ja sam dogovorila pregled u poliklinici Sunce, imam već jaaako dugo problema s noktima. Doktorica kod koje sam naručena se zove Gregurek-Novak. Poznaje li ju tko?

    Naime, kao što rekoh, već predugo vučem taj problem, želim otići nekome tko će se potruditi oko toga. Spremna sam platiti, iako nam je situacija sve samo ne dobra što se financija tiče, pa da ne bacam novce zalud.

    Naravno, ako imate preporuku za "socijalnog" dermatologa, dapače, bila bih ful zahvalna.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    183

    Početno

    kao što sam rekla ja sam zadovoljna bila s doktoricom u vinogradskoj, a znam za jednu stvarno vrhunsku dermatologicu, samo kaj radi u klaićevoj, dr. Pustišek, pa ak vodite kojim slučajem klince tamo obratite joj se s vašim pitanjima, sigurna sam da će vas barem dalje uputit kod nekog ili savjetovat što da radite, i za vaše klince ju isto toplo preporučujem, topla i predivna osoba, savršena za pedijatra

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Doktorica Sokol u domu zdravlja Črnomerac, samo što se kod nje duuugo čeka (odrasli, djeca ne). Pretpostavljam da sada naručuju za 9. mjesec, a telefonski se može naručiti samo petkom prije podne.

    Svaki put mi je potrefila kaj mi je i dala mi odgovarajuću kremu.

  9. #9
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Navodno su jako dobri dermatolozi u Vinogradskoj. Jednostavno se narucite putem interneta (cak je moguce naruciti se bez preslike uputnice) i cekate red. Ceka se oko mjesec - dva ali ako nije nesto ultra hitno, mislim da vrijedi cekanja.

  10. #10
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Doktorica Sokol u domu zdravlja Črnomerac, samo što se kod nje duuugo čeka (odrasli, djeca ne). Pretpostavljam da sada naručuju za 9. mjesec, a telefonski se može naručiti samo petkom prije podne.

    Svaki put mi je potrefila kaj mi je i dala mi odgovarajuću kremu.
    Potpisujem, zbilja je dobra.

  11. #11
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    ispravak, u Vinogradskoj se cekalo ravno 1 mj., sad mozda malo duze buduci da su godisnji.

  12. #12
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja idem privatno kod jedne super dermatologice na Britancu- dr. Lesić!

  13. #13
    Mira-Marta

    Početno

    Citiraj zvjezdicaZG prvotno napisa Vidi poruku
    dr. klaudija šebetić, kb sestre milosrdnice...ja sam bila kod nje prije 3 godine radi istog problema, nadam se da još tamo radi, nazovi pa provjeri...fantastična doktorica, puno vremene i pažnje posveti, vrlo precizna i draga...
    Dr Klaudija Šebetić ordinira privatno u Poliklinici Šebetić na Krešimirovom trgu, tamo se može obaviti i pregled madeža i operirati madeže

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    183

    Početno

    mira-marta hvala na obavjesti, ovo je dobro znati, u svakom slučaju ako će mi bit potreban dermatolog opet ću se obratit njoj

  15. #15
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Sad sam proguglala i našla da je ta dr. Gregurek Novak šefica u Vinogradskoj.

    LE, imaš možda prilike pitati nekoga za nju?

  16. #16
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Lesićka na britancu je dobra, tudurićka na malešnici i još od ovih privatnih navodno poliklinika leptir radi besplatne preglede madeža

  17. #17
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Jelka, ne znam koga bih pitala, ali ako sto saznam, javim.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    1

    Početno

    Žao mi je što nisam vidjela ovaj forum ranije, ali svejedno pišem odgovor, možda nekome bude korisno. Bila sam ove godine u proljeće kod dr. Gregurek Novak na kontroli madeža. Doktorica je konstatirala da se ne radi o madežima već o fibromima i predložila mi je da mi ih odstrani. Budući da sam već ranije planirala odstraniti male fibrome po vratu odlučila sam se na zahvat. Nažalost. Zahvat je izvodila metodom kauterizacije (paljenje električnom strujom), bez ikakve anestezije što nisam mogla vjerovati da se događa u skupoj i šminkerskoj poliklinici Sunce. Neću ni opisivati koliko je postupak bio bolan i neugodan. Nevjerojatno da ne koristi kreme ili sprejeve s anestetikom da ublaži bol. Osim fibromića po vratu uklonila mi je nekoliko fibroma na rukama i po tijelu. Fibromi po vratu su relativno ok zacijelili, makar na mjestima imam prilično jake ožiljke, no na mjestima fibroma na tijelu su ostali ogromni keloidni ožiljci, po 10 puta veći nego što su bili madeži. Kad sam došla kod nje na kontrolu više nije bila slatka i umiljata kao na pregledu, već je bezobrazno rekla "ha, što hoćete, ostali su vam ožiljci" i dala mi beskoristan contractubex. Uglavnom, sada obilazim plastične kirurge u nadi da će mi netko pomoći ublažiti njezinu brljotinu.
    Za uklanjanje madeža preporučila bih dr. Lesić koja mi je divno odstranila madež na glavi koji sam bila ozlijedila i ne mogu si oprostiti što njoj nisam povjerila i ostale madeže.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •