Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 57 od 57

Tema: predložene promjene za "teške" pacijente

  1. #51
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Konačno su mi se kockice posložile, bilo mi je previše čudno da je Š uputio baš onakav prijedlog promjena kako je prvo pisalo u večernjem.Učinilo mi se da je to, iako mali korak za pacijente ipak preveliki korak za struku.

  2. #52
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Ma cijeli ovaj Zakon i sve sto rade od njega pretvorilo se u farsu.
    X ! Samo što je to u ovoj državi normalno pa se nitko ne uzrujava osim onih kojima je na štetu.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    I dok se oni pikulaju sa mojim jajnim stanicama moje zdravlje i život odlaze u nepovrat... Tko mari za par kolateralnih žrtava?

  4. #54
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Ovo se sve više pretvara u farsu. Da li tu itko misli na nas?!? Još jedna generacija uništena kroz eksperimentiranje...

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    mene zanima kad če taj ustavni sud napokon donijeti svoj pravorijek,ma ja bi sve ovo na europski sud pravde cijeli hdz zajedno sa š i ostalim dupelizcima,oprostite mi na izrazima ali sam svega sita dosta mije svega baš.........

  6. #56
    bubi33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    ni tu ni tamo
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj jo1974 prvotno napisa Vidi poruku
    mene zanima kad če taj ustavni sud napokon donijeti svoj pravorijek,ma ja bi sve ovo na europski sud pravde cijeli hdz zajedno sa š i ostalim dupelizcima,oprostite mi na izrazima ali sam svega sita dosta mije svega baš.........
    Ovo i mene zanima.....

  7. #57
    Gost

    Početno

    Istina je da bolje išta nego ništa , ali ne mogu da ne komentiram našu struku ili koga već.
    Stalno se govori za ženu da je najbolje da rađa do svojih nekih 36 jer je poslije kao rizično ....bla .....bla.....bla..... znate što hoću reći ...... a i uostalom ja osobno ne bi htjela svom djetetu biti baba .......
    Udala sam se sa 22 po tome ispada da bi 18 godina trebala se mučiti po oplodnjama da bi mi struka i zakon smjeli pomoći , malo apsurdno .
    Pomozite mi sad a ne poslije 40 !!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •