Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 305

Tema: koje ipak odrediste za ljetovanje odabrati?

  1. #51
    Evitta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    Citiraj sanja77 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja uvijek preporučam Punat na Krku, plaže, šetnica, ne moraš koristiti auto, predivni parkovi, fantazija.

    .
    sanja a gdje se kupate u puntu? mi smo najvise od svih destinacija bili na krku, ako vec ne ljetovali, onda bar na jedan dan napravili izlet tamo. i uvjek stanemo u puntu, ali osim one gradske plaze koja me se uopce nije dojmila, druge nisam vidjela..

    magriz, kad smo mm i ja bili cura i decko stalno smo ljetovali na dugom otoku (saliju) jer njegov ujak tamo ima kucu, al to mi nije destinacija za ici s djecom, bar ne dok su mali.
    a telascica mi se zamjerila jer smo se nahodali do tamo po najvecoj vrucini a ja bas nisam osoba za duge setnje..
    inace je dugi otok prekrasan, netaknuta priroda i jako malo turista..
    Posljednje uređivanje od Evitta : 26.06.2010. at 20:43

  2. #52
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Evitta prvotno napisa Vidi poruku
    magriz, kad smo mm i ja bili cura i decko stalno smo ljetovali na dugom otoku (saliju) jer njegov ujak tamo ima kucu, al to mi nije destinacija za ici s djecom, bar ne dok su mali.
    a telascica mi se zamjerila jer smo se nahodali do tamo po najvecoj vrucini a ja bas nisam osoba za duge setnje..
    inace je dugi otok prekrasan, netaknuta priroda i jako malo turista..
    sali su, nazovimo to, industrijsko ribarsko mjesto. bar bilo nekad
    i definitivno sali nisu moj izbor
    u telašćicu možeš s autom skroz do karaule, ali do slanog jezera moraš pješke (max30ak min)
    a da li je za malu djecu :?
    ja sam tamo svake godine od mojih 9mj, pa tako i s mališom...

  3. #53

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    417

    Početno

    Citiraj Evitta prvotno napisa Vidi poruku
    sanja a gdje se kupate u puntu? mi smo najvise od svih destinacija bili na krku, ako vec ne ljetovali, onda bar na jedan dan napravili izlet tamo. i uvjek stanemo u puntu, ali osim one gradske plaze koja me se uopce nije dojmila, druge nisam vidjela..

    ..
    Trebaš ići na Buku - to ti je kraj (a meni početak) šetnice i nakom toga imaš prekrasnih plaža, malih uvala koje se protežu kilometar i više. Nakon njih imaš Acapulca kamp i nakon toga uvale dostupne samo brodom, ali su stvarno predivne

  4. #54

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    105

    Početno

    mi smo se upravo jučer vratili iz rovinja, turističko naselje amarin. bili u apartmanu 4zvjezdice plus polupansion, za djecu besplatno, primaju pse, platili preko agencije na 6 rata. mislim da oni još imaju neku akciju 30 posto popusta za početak srpnja, treba vidjeti. mi smo jako zahtjevni i grintavi, ali ovo nam je odgovaralo savršeno. kad je kod amarina vjetrovito i nemirno treba desetak minuta šetnje uz more do druge uvale gdje je mirno uvijek, ima puno prostora, šume, blizu je predivan rovinj do kojeg vozi taksi brod koji je odličan i povoljan, usluga je besprijekorna, cijene čak ne previsoke, čisto, puno hlada, hrana solidna. imali smo vrijeme koje baš ne priželjkuješ na ljetovanju ako si tip koji visi na plaži. mi nismo takvi, volimo laufati, bili u areni, gledali mumije u vodnjanu, penjali se na zvonik svete eufemije, gledali u rovinju zgodne kubance na koncertu na rivi. nema seljačije i grdog gledanja, nisam često u istri ali mi je drago da smo je odabrali ove godine. isto svuda idemo, svake godina drugo mjesto, i ovo je visoko na ljestvici. doduše, noviji dio treba gledati, neobnovljene sobe su malo klaustrofobične

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj morska prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo se upravo jučer vratili iz rovinja, turističko naselje amarin. bili u apartmanu 4zvjezdice plus polupansion, za djecu besplatno, primaju pse, platili preko agencije na 6 rata. mislim da oni još imaju neku akciju 30 posto popusta za početak srpnja, treba vidjeti. mi smo jako zahtjevni i grintavi, ali ovo nam je odgovaralo savršeno. kad je kod amarina vjetrovito i nemirno treba desetak minuta šetnje uz more do druge uvale gdje je mirno uvijek, ima puno prostora, šume, blizu je predivan rovinj do kojeg vozi taksi brod koji je odličan i povoljan, usluga je besprijekorna, cijene čak ne previsoke, čisto, puno hlada, hrana solidna. imali smo vrijeme koje baš ne priželjkuješ na ljetovanju ako si tip koji visi na plaži. mi nismo takvi, volimo laufati, bili u areni, gledali mumije u vodnjanu, penjali se na zvonik svete eufemije, gledali u rovinju zgodne kubance na koncertu na rivi. nema seljačije i grdog gledanja, nisam često u istri ali mi je drago da smo je odabrali ove godine. isto svuda idemo, svake godina drugo mjesto, i ovo je visoko na ljestvici. doduše, noviji dio treba gledati, neobnovljene sobe su malo klaustrofobične
    obožavam rovinj..iako smo mi za hotelski smještaj i ako bog da ćemo u Eden, ali baš kako kažeš, imaš kaj raditi, svi su ljubazni, ima šuma hlada..preporučam..

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Prijedlog na originalni topik: Postira na Bracu, uvala Mala Lozna, ima apartmana po kucama prvi red do mora.
    Plaza sljuncana, postepeno se ulazi, nije daleko od centra (Postira je malo mjesto, ali Supetar je blizu), a blizu je i cuvena pjescana plaza Lovrecina, ako ipak zelite promijeniti plazu.
    Ducan, trznica, ljekarna, mislim i turisticka ambulanta, navecer par kafica i restorana s muzikom - bas lijepo mjesto za opustajuci odmor.

    U Porecu, npr., apartmani hotela "Zagreb" - plaza je sljuncana, postepeni ulaz, nedaleko od centra do kojeg vozi i turisticki vlakic, a Porec je naravno vece mjesto i ima sve sto ti treba. Jedino izbjegavati kolovoz, radi guzve.

    Ako zelis u inozemstvo, mogu ti preporuciti par prekrasnih mjesta na Sardiniji ili Siciliji... Mi smo ove godine opet na Siciliji.
    mene zanima sardinija ako imaš preporuku i da li ste bili s djetetom i koliko malim..btw, erin mi je ime za curicu ako ju budem imala...oriđiđi-

  7. #57
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj dalmatinka prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene nije problem doći u bilo koji sat , ako je apartman prazan možeš doći ranom zorom... ali najčešće je apartman popunjen
    i oni koji su unutra moraju izići do 10 sati , treba mi 2 sata da očistim i promjenim posteljinu , dakle oko podne se može unutra .
    Klasika je da bi svi došli na dan dolaska što ranije , a akd idu doma da bi ostali što duže , ja to omogućim izvan sezone , ali kad je
    u sezoni razmjena , jednostavno fizički nije moguće .
    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Identično i kod mene. Ako mi gosti ne odlaze isti taj dan onda mi je svejedno kad će drugi doći. Ako jedni odlaze a drugi dolaze, isto do 10 moraju izaći a oko podne drugi ulaze.
    Moji iznajmljuju od kad ja znam za sebe i uvijek je tako da ljudi žele što više iskoristiti i prvi i zadnji dan. Meni je to skroz normalno. Stvari moraju biti vani do 10, kako bi se moglo očistiti za sljedeće goste, ali kod nas uvijek mogu ostaviti stvari, pa ih pokupiti navečer kad kreću. Mogu ostaviti i auto, da ne plaćaju parking. I mi kad idemo na skijanje, volimo iskoristiti sve dane.

    Citiraj sanja77 prvotno napisa Vidi poruku
    Trebaš ići na Buku - to ti je kraj (a meni početak) šetnice i nakom toga imaš prekrasnih plaža, malih uvala koje se protežu kilometar i više. Nakon njih imaš Acapulca kamp i nakon toga uvale dostupne samo brodom, ali su stvarno predivne
    tzv. čajnu
    i još X na predivne uvalice prema staroj baški dostupne samo brodom. stvarno se isplati bar jednom platiti da vas netko odveze na neku od tih plažica. mislim da se može rentati taxi boat, znam da se u krku može.

  8. #58
    nela37 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    227

    Početno

    Evo mi se vratili iz Makarske i stvarno je bilo predivno, apartman blizu hotela Dalmacija, znači centar blizu, šetnica uz more kilometarska,plaže šljunak + pijesak, hlada ko u priči , sadržaja svakakvih, od kafića, parkića, luna parka,itd. ( moj Filip, 2 god. obožava ići na kavu , do nas pedijatr. ordinacija, ma divota......jedino mislim da nije za ići u 8mj. jer je velika gužva, ali sve uvjete zadovoljava, jer i mi upravo tražimo sve to, tako da sam sad na sto muka kuda ići u 8 mj ???
    Bili u Brelima , ali tamo ne bi išla s djetetom, jer stvarno moraš imati sreću naći apartman koji nije na brdu....

  9. #59

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Istra-Istria
    Postovi
    243

    Početno

    A šta mi preporučate u Lošinju za nas i našu bebanku?

  10. #60
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj marka99 prvotno napisa Vidi poruku
    mene zanima sardinija ako imaš preporuku i da li ste bili s djetetom i koliko malim..btw, erin mi je ime za curicu ako ju budem imala...oriđiđi
    Na Sardiniju se rado vracamo, E je bila jednom, kad je imala 3g10mj. Tamo je i proplivala.

    Ukratko: trajekt rezerviran preko Sardinia Ferries online, preporucujem uzeti nocni (zadnji) trajekt jer voznja traje 7h. Trajekt ide na liniji Livorno - Golfo Aranci. Uzmite kabinu, eksternu (komotna!), i ujutro se probudite na Sardiniji .
    Dan ranije i u povratku mozete razgledati Toskanu - usput vam je Firenca, npr. Mi smo zadnji puta detaljno obisli Chianti vinogorje i vecerali u San Gimignanu prije odlaska na trajekt.

    Ukoliko planirate letjeti, ovisno o zoni koju zelis posjetiti (Sardinija je jako velika!) mozes letjeti na aerodrome Olbia, Alghero ili Cagliari.

    Mi smo se smjestili u privatnom residence-u u mjestu Cala Gonone, koje je u srcu parka prirode Golfo di Orosei & Gennargentu.

    Jako puno smo djirali autom, Sardinija je odlicno povezana autocestom koja se ne placa. Obisli smo cijelu Smaragdnu obalu (Costa Smeralda - ona je onako, prilicno trendy, ali ima krasnih mjesta), pa dalje uz obalu preko Santa Teresa della Gallura do Stintino i predivne plaze La Pelosa. Prekrasan je i arhipelag La Maddalena. Iz Santa Terese mozes na Korziku (Bonifacio) trajektom. Obisli smo unutrasnjost, prehistorijska naselja nuraghe, Oliena (obvezno u kantinu po crno vino Cannonau ), Dorgali, Nuoro, Alghero, obisli smo obalu od Cala Goloritze uzduz do Golfo Aranci.

    Sam Golfo di Orosei je prekrasan park prirode u kojemu su fantasticne plaze, a do nekih mozes doci samo hikingom ili morskim putem - iz Cala Gonone krecu izletnicki brodovi koji te ostave na 3 plaze (u odredjeno vrijeme dolaze po tebe),ili izaberes koju plazu zelis na cijeli dan (mi smo stalno mijenjali). Meni najdraza je Cala Mariolu, MM npr. preferira Cala Cartoe.
    Svaki dan smo mijenjali plazu i "pasli oci" na prirodnim ljepotama, kristalno cistoj vodi... U samom mjestu Cala Gonone postoji nekoliko pjescanih plaza, no isplati se istrazivati.
    Pijesak je fantastican, nista se ne lijepi. Vrijeme nam je stalno bilo krasno, suncano, i mislim da je to za E bio najljepsi godisnji odmor (a ona se je prilicno naputovala).
    Boje su fantasticne - za nekoga tko voli fotografiju (kao ja), to je bio odmor za oci.
    Hrana je odlicna, ljudi su srdacni, samim Talijanima je Sardinija pojam za ljetovanje na Mediteranu, i definitivno to zasluzuje biti.

    Kao sto rekoh, otok je jako velik, i zasluzuje nekoliko ljetovanja. Slijedeceg puta cemo ici u Villasimius - E jos nije bila na samom jugu Sardinije - i od tamo djirati prema sjeveru do Arbataxa, juznu Sardiniju preko Cagliari, prekrasne plaze Chia, prema drugoj strani, da napravimo puni krug. Poznajemo i tu zonu (osim E).

    Ako imas jos kakvih pitanja, tu sam .

  11. #61
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Citiraj nela37 prvotno napisa Vidi poruku
    Bili u Brelima , ali tamo ne bi išla s djetetom, jer stvarno moraš imati sreću naći apartman koji nije na brdu....
    Svake godine tek zadnji čas odlučujemo kad ćemo na more jer nam je zbog posla nemoguće znati prije i uvjek smo nešto našli tik uz obalu,
    ja ti samo tražim da je ulica Obala bb. Dalje od toga niti u ludilu jer to znači bar tristo stepenica ..., ajde nije da mi nebi dobro došlo, ali ne hvala.
    Ima i lijepo novo uređenih apartmana, ali nabasa se i na neki stariji,
    ali u globalu je ok.
    Ajde prošle godine smo izbjegli Brelu i nastradali sa smještajem , zato ćemo se u slučaju odlaska na more ove godine sigurno vratiti na Brelu i to u prve redove. I dolje uz more imamo sve, konzum, restorane, novo dječje igralište uz more, pošta, tisak, prirodan hlad, a manje je mjesto nije ono grad da muzika trešti ili disko, onak sasvim ok. Jest da nije savršeno, ali one neke moje osnovne kriterije zadovoljava.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    ellyhvala na zbilja iscrpnom izvješću ali mi se čini da s s našim 2,5 godišnjakom to ne bi bilo pametno, ono obilaziti plažice, ne daj Bože da se nekaj desi, ne znaš di si, liječnička pomoć ti ne daj bože zatreba a ti tak negdje...no ok, zgodno mi se čini za otić bez djeteta- možda kada bude veći malo
    Posljednje uređivanje od marka99 : 29.06.2010. at 12:02

  13. #63
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    oka, Brela ne Brelu
    Posljednje uređivanje od malena beba : 29.06.2010. at 12:08

  14. #64
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj marka99 prvotno napisa Vidi poruku
    ellyhvala na zbilja iscrpnom izvješću ali mi se čini da s s našim 2,5 godišnjakom to ne bi bilo pametno, ono obilaziti plažice, ne daj Bože da se nekaj desi, ne znaš di si, liječnička pomoć ti ne daj bože zatreba a ti tak negdje...no ok, zgodno mi se čini za otić bez djeteta- možda kada bude veći malo
    Sardinija je poznata turisticka destinacija, ne moras ti na isti nacin putovati kao i mi.

    I to ti je ogroman otok, sa svoje 4 regije, sa aerodromima, sa bolnicama koje su vece i opremljenije nego npr. bolnica u Dubrovniku, Splitu, Puli, hitnom pomoci, apotekama, itd.
    I plazice nisu bas tako malene :D (osim u nacionalnim parkovima, ali zapravo se u nacionalne parkove zato i ide - radi turizma koji nije masovan i uzivanja u prirodnim ljepotama).

    Turisticke destinacije granice od onih u kojima borave multimilijarderi (zapravo je Aga Khan doveo trendsetere na Smaragdnu obalu - Costa Smeralda, npr. Porto Cervo, arhipelag La Maddalena) do normalnih destinacija (hocu reci sa uobicajenim talijanskim cijenama) poput Cala Gonone, Santa Teresa della Gallura, Stintino, Villasimius, Orosei, Santa Margherita di Pula, itd.

    Mi se ovako osjecamo savrseno sigurno - uvijek znam gdje sam, poznajem jezik, imam njihovu zdravstvenu zastitu (zapravo, Sardinija meni nije inozemstvo, buduci da zivim u Italiji), volim djirati i istrazivati, i idem mirno. Ne idem sa stavom "ne daj Boze da se nesto desi" (da mi je to stalno u glavi, vjerojatno bih onda birala plazu ispred kuce!)


    Ono: izaberes si destinaciju koja ti se svidja po onome sto si vidjela/procitala/cula i koja ima sve ono sto je tebi neophodno. Nadjes si smjestaj i rezerviras ga. Uzmes si putno i zdravstveno osiguranje. I ides. Na isti nacin na koji bi isla na recimo neki dalmatinski otok.
    Ako si nesigurna sama si sve to organizirati, onda postoje turisticke agencije koje se time bave.

    Nemoj se ljutiti sto "branim" Sardiniju, mozda me malo zasmetao ton u stilu "ne znas di si-nema medicinske zastite-iza hozntregera-itd.". I vjerujem da se prije takvih komentara potencijalna destinacija ipak treba prvo prouciti, pa onda donijeti upuceni zakljucak "uf, tamo ne idem".

    Naravno, na svakome ostaje da putuje na nacin na koji zeli i na koji se osjeca siguran za sebe i za svoje dijete.

    Ti i ja jednostavno putujemo na razlicite nacine.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Sardinija je poznata turisticka destinacija, ne moras ti na isti nacin putovati kao i mi.

    I to ti je ogroman otok, sa svoje 4 regije, sa aerodromima, sa bolnicama koje su vece i opremljenije nego npr. bolnica u Dubrovniku, Splitu, Puli, hitnom pomoci, apotekama, itd.
    I plazice nisu bas tako malene :D (osim u nacionalnim parkovima, ali zapravo se u nacionalne parkove zato i ide - radi turizma koji nije masovan i uzivanja u prirodnim ljepotama).

    Turisticke destinacije granice od onih u kojima borave multimilijarderi (zapravo je Aga Khan doveo trendsetere na Smaragdnu obalu - Costa Smeralda, npr. Porto Cervo, arhipelag La Maddalena) do normalnih destinacija (hocu reci sa uobicajenim talijanskim cijenama) poput Cala Gonone, Santa Teresa della Gallura, Stintino, Villasimius, Orosei, Santa Margherita di Pula, itd.

    Mi se ovako osjecamo savrseno sigurno - uvijek znam gdje sam, poznajem jezik, imam njihovu zdravstvenu zastitu (zapravo, Sardinija meni nije inozemstvo, buduci da zivim u Italiji), volim djirati i istrazivati, i idem mirno. Ne idem sa stavom "ne daj Boze da se nesto desi" (da mi je to stalno u glavi, vjerojatno bih onda birala plazu ispred kuce!)


    Ono: izaberes si destinaciju koja ti se svidja po onome sto si vidjela/procitala/cula i koja ima sve ono sto je tebi neophodno. Nadjes si smjestaj i rezerviras ga. Uzmes si putno i zdravstveno osiguranje. I ides. Na isti nacin na koji bi isla na recimo neki dalmatinski otok.
    Ako si nesigurna sama si sve to organizirati, onda postoje turisticke agencije koje se time bave.

    Nemoj se ljutiti sto "branim" Sardiniju, mozda me malo zasmetao ton u stilu "ne znas di si-nema medicinske zastite-iza hozntregera-itd.". I vjerujem da se prije takvih komentara potencijalna destinacija ipak treba prvo prouciti, pa onda donijeti upuceni zakljucak "uf, tamo ne idem".

    Naravno, na svakome ostaje da putuje na nacin na koji zeli i na koji se osjeca siguran za sebe i za svoje dijete.

    Ti i ja jednostavno putujemo na razlicite nacine.
    Totano si me krivo shvatila, da tako mislim ne bi ni rekla onu zadnju,..dobra destinacija za ići s mužem. Dakle svakako mi imamo drugačiji način putovanja, očito jer ja s 2,5 godišnjakom nemrem zamisliti obilaske gradova, plaža, i inoga u sezoni ljeta, i 100 stupnjeva vani, također nisam sklona otocima i plažama do kojih dolaziš cipelcugom ili ovisiš o tome kada će doći brodić i vratiti te doma/hotel, i to ne volim, ne zato jer je to Sardinija nego to ne radim ni ovdje, dok nismo imali J., raj nam je bio Hvar, skrivene uvale, Vis, Korčula, nije bilo bitno..e sada s djetetom, razmišljam u drugom smjeru. Ofcourse ima različite djece, moje svakako nije za avanturizam a niti za ovakvo masovno kretanje, ja tražim resort di ima plaža, di ima dječjih sadržaja, park, igraonice, plaža i bazeni dostuoni djeci i cvilizacija naravno, tako on vidi svju zabavu i tako se ja najbolje osjećam. Radi toga sam spremna potegnuti i van lijepe naše, ali sve ovo kaj si ti rekla zvuči super..samo na žalost ne za nas. To nikako nije vrijeđanje Italije, tebe, tvojih stavova, načina i sličnog. Ja ionak nisam avanturist ali mi se Sardinija sviđa i naišla sam na neke resorte koji mi se čine ok zato sam te pitala za savjet jer sam mislila da si bila u tom smjeru. no hard feelings pls-

  16. #66
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    No hard feelings, naravno

    Citiraj marka99 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ionak nisam avanturist ali mi se Sardinija sviđa i naišla sam na neke resorte koji mi se čine ok zato sam te pitala za savjet jer sam mislila da si bila u tom smjeru. no hard feelings pls-
    Recimo (iz faze prije E) mogu ti preporuciti Ata Tanka Village kod Villasimiusa (http://www.fastbooking.com/hotel/ITI...age-resort.htm).
    I u tom slucaju letis avionom za Cagliari.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    No hard feelings, naravno



    Recimo (iz faze prije E) mogu ti preporuciti Ata Tanka Village kod Villasimiusa (http://www.fastbooking.com/hotel/ITI...age-resort.htm).
    I u tom slucaju letis avionom za Cagliari.
    pogledala sam, zgodno

  18. #68

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    191

    Početno

    Prije par godina ljetovala sam u Tučepima, savršenstvo! Hotel Neptun im all inclusive ponudu s puno dječjeg sadržaja (kad sam ja bila još nisam imala djece). No problem je u nesnosnoj gužvi. Doslovno trebaš navečer ostaviti ručnik na plaži da bi ujutro mogao imati mjesta. Ali da je makarska rivijera savršena - je.
    Sad ljetujem u Pirovcu i zadovoljni smo. Prije podne s dečecom odlazimo u Lolić, tamo ima puno sadržaja i nije gužva do podneva. Oko 11 idemo na spavanje i ručak, a popodne se kupamo kod hotela Miran.

  19. #69
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Mi smo odabrali kontinentalno-morsku kombinaciju.
    Idemo u privatni apartman u Buje u Istru, mislim da je to odlična lokacija za malo po unutrašnjosti tokom dana, a popodne kupanac. I Slo nam je blizu pa će biti i umakanja u "njihovom" moru.
    Ako je tko bio na spomentim lokacijama, svaka je preporuka dobrodošla.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    670

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo odabrali kontinentalno-morsku kombinaciju.
    Idemo u privatni apartman u Buje u Istru, mislim da je to odlična lokacija za malo po unutrašnjosti tokom dana, a popodne kupanac. I Slo nam je blizu pa će biti i umakanja u "njihovom" moru.
    Ako je tko bio na spomentim lokacijama, svaka je preporuka dobrodošla.
    kupajte se u našem moru, u Kanegri

  21. #71
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    evo ja cu hvaliti nase malo misto jer uglavnom dolaze turisti sa klincima i jako su zadovoljnikod nas je vise zastupljen obiteljski turizamradi se o Tkonu na otoku Pašmanu, slobodno pogledajte sluzbene stranice

    uglavnom svi su apartmani uz more jer je mjesto tako koncipirano da se proteze uz obalu, plaze su pjescane, sa postepenim ulazom u more, nekoliko plaza ima i betonski dio, ali vecina ima pjesak i vani i u moru tako da je za klince raj (a i roditelje-govorim iz iskustva)
    hlada ima i to prirodnog, pogotovo popodne jer smo okrenuti na sjever, dok ujutro treba znati pronaci "pravu" plazu
    plaze se prostiru duz 2 km tako da ima 5 velikih uvala, samo je jedna blizu marine, al je nasa marina mala, pa nije veliki zagadivac, i ta plaza kao i druge su ocjenjene najvecom ocjenom cistoce more
    popodne uvijek puse lagani maestral tako da nije nikada prevruce, a more nije prehladno
    velicina Tkona je cca 1000 stanovnika, ima vise ducana, ljekarna, doktor, mesnice, ribarnice, vocarne, konobe, restorani i kafici,
    a ako ste zeljni velike civilizacije za 10 min trajektom ste u Biogradu
    inace treba vam cca 3h od Zagreba AC do Benkovca i preko Biograda trajektom na Pašman

    dajem preporuke apartmana na pm

  22. #72
    Evitta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    obzirom da polako krece sezona,mozemo nastavit hvalit/kudit razne destinacije..
    moram priznat da, iako sam jako htijela, jos uvjek se nismo okurazili otici do makarske rivijere..
    no,neku svoju,ajmo reci super destinaciju u okolici zadra smo nasli
    ovu sezonu ja opet gledam na makarsku rivijeru,tako bi rado tamo otisla..
    no,posto ni ja ni mm nismo nikad bili na tom podrucju,pitala bi vas da li imate za predloziti neko malo mjesto izmedu omisa i makarske,a koje bi zadovoljilo (sad vec moje smanjene kriterije), bitno mi je samo da ne diramo auto (u tih par dana kolko si mozemo priustit samo da ne moramo klince u kipuci auto stavljat) i da NIJE na brdu,posto imamo kolica i drugacije ne mozemo do plaze..(znam da je dosta mjesta na tom potezu na brdu)

    ima tko kakve preporuke apartmana,domacina, (moze na pp)
    hvali se bratus, i svida mi se mjesto,pa ako tko zna kakav dobar i cijenom prihvatljiv apartman, javite

  23. #73
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    bratus je lip ali ti nece zadovoljiti kriterij ne sjedanja u auto jer osim jednog malog ducana nema nista drugo :/

  24. #74
    Evitta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    ma ne smeta mene sjest u auto pa otic samo u nabavu (jedna ili dvije vece u tih tjedan dana je dovoljno),il navecer nekamo u civilizaciju,samo ne 2x dnevno po najvecem suncu do plaze..

  25. #75
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    aha, nisam te dobro razumijela onda

    bratus ima lipu plazu, mirno je mjesto, osim prosetat nista drugo ne mozes.
    na makarskoj rivijeri je liti svugdi guzva s parkingom pa bi ja radije birala mjesto s nekim sadrzajem (ducan, apoteka, nekakvo igraliste-ovisi kolika su dica) da ne moram vozit auto uopce.
    pokora mi je kad negdi s autom moram otic!

  26. #76
    Evitta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    pa daj prijedlog
    bratus sam samo navela ko primjer,jos i bolje ako ima malo civilizacije,samo da je ap. blizu plaze

  27. #77
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    ja bi birala neko mjesto izmedju brela i omisa. brela su malo skuplja (a i spominje se tu da su apartmani u brdu s cim se nebi slozila al sam subjektivna ) pa mozda radije tucepi ili podgora.
    takodjer, hvale se plaze u manjim mjestima prema omisu (mimice, pisak, marusici...)
    al na tu stranu stvarno neman pojma koliko sadrzaja ima.
    basku vodu bi svakako zaobisla, prevelika guzva.
    Posljednje uređivanje od malena beba : 22.04.2014. at 21:27

  28. #78
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Kamp Stupice ili Indije pored Pule. Ne moras nuzno biti u satoru. Imaju predivne kamp kucice koje cak imaju klimu, malu kuhinjicu sobu sa bracnim krevetom i odvojenu sobicu, sa mislim 4 kreveta, kuhinjicu i terasu. Milina. Uz to imaju animatore da zabavljaju djecu.

  29. #79
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    ja bi birala neko mjesto izmedju brela i omisa. brela su malo skuplja (a i spominje se tu da su apartmani u brdu s cim se nebi slozila al sam subjektivna ) pa mozda radije tucepi ili podgora.
    takodjer, hvale se plaze u manjim mjestima prema omisu (mimice, pisak, marusici...)
    al na tu stranu stvarno neman pojma koliko sadrzaja ima.
    basku vodu bi svakako zaobisla, prevelika guzva.
    Podgora je lijepa. Mi smo bili u hotelu tako da o apartmanima ne znam ništa.

  30. #80
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Mi smo bili u Dućama (spojeno sa Omisem) ali more je jako hladno a i na magistrali pa pretrcavas cestu, inace super...
    Ove godine opet idemo u Živogosce blato, malo mjesto, 3 restorana/kafica i hladovina na cijeloj plazi.. Malo je mjesto pa nema potrebe za autom...
    Proguglaj apartmani Adriana, nama je tamo super...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. #81
    Evitta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    Hvala cure, pogledat cu

  32. #82

  33. #83
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    Koliko je cijena tih bungalova u kampu, meni je to super i uvijek sam htjela kampirati.

  34. #84
    Evitta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    hvala zara!

  35. #85
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Zaostrog?

  36. #86
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Evita, mozda bi vam Drašnice odgovarale? Ili Živogosce.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  37. #87
    crnkica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    498

    Početno

    ja imam pitanje, znate li za nekakav ekstra povoljan apartman, smještaj...
    naime, još uvijek nemam srca reći djeci da ne možemo ići na more kada to njima znači jako, jako puno, a od ovih cijena vrti nam se u glavi.
    nije nam bitno ni koji dio Jadrana samo nam je cijena bitna, može i u pp ako ne smije ići javno

  38. #88
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj crnkica prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam pitanje, znate li za nekakav ekstra povoljan apartman, smještaj...
    naime, još uvijek nemam srca reći djeci da ne možemo ići na more kada to njima znači jako, jako puno, a od ovih cijena vrti nam se u glavi.
    nije nam bitno ni koji dio Jadrana samo nam je cijena bitna, može i u pp ako ne smije ići javno
    Ako mozete planirajte ljetovanje u predsezoni ili krajem ljeta, cijene su puno pristupacnije.

  39. #89
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    U 6. i 9. mjesecu ćeš naći cijene i po 50% jeftinije na nekim mjestima. Ili uzmite sobu (isto ti špica sezone ne može biti opcija ali u predsezoni i postsezoni ćeš sigurno uspjeti naći).

    Ili traži apartmane koji su malo dalje od mora a opet toliko blziu da si za 10-ak minuta autom do plaže. Ma ima toga, samo trebaš kopati, malo spusti kriterije i naći ćeš

  40. #90
    crnkica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    498

    Početno

    imamo kolektivni godišnji u 8,i suprug i ja . u 6 i 9 radimo. i to je samo srce sezone i najskuplje su cijene. a što se tiče kritrija mi ih zaista nemamo i nismo niti imali. ali ako ima nekakav povoljan apartman ili zna nekoga neka pošalje pp.

  41. #91
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Lani smo bili u ovom kampu
    http://www.apartmani-sibinj.com/index.php

    Oduševilo nas je čisto more, mir, tišina, mogućnost odlaska u obližnji Senj i Novi Vinodolski. Najam posve opremljenog bungalova za 5 osoba ( sa klimom ) je bio oko 30 eura na dan. Ima dućan, restoran i jako staru crkvicu u kampu. Cesta je odmah iza. Autocesta na 40tak km.

    Ovo su slike bungalova http://www.apartmani-sibinj.com/Mari...ovi/index.html

    Ne znam koliko te to zanima, ali odmor je zagarantiran

  42. #92
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Pa pod kriterije sam misila blizina plaže, veći apartmani itd..bilo što što im diže cijenu. Ima odličnih, novih apartmana koji nisu blizu mora pa im je i cijena niža. Odi na Njuškalo, upiši cijenu koja ti je prihvatljiva pa vidi što će izbaciti, sigurna sam da se može naći.

  43. #93
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    u vlaku upravo gledam u reklamu za neko odmaralište na Murteru, 220kn/dan po osobi za puni pansion, djeca do 7g.gratis. www.reflektor.hr

  44. #94
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    NI OVO NIJE LOŠE BILI SMO TAM PRED 5 GODINA http://www.accommodation-rentals-cro...ia-sibenik/531

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    221

    Početno

    Meni je Starigrad Paklenica bila divna, i ispunjava kriterije iz prvog posta. Grad je lijep, išli smo u šetnje navečer, more čisto, plaža nije betonirana, a i u blizini je Paklenica za izlet. Baš lijepo mjesto, ja bih opet

  46. #96
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    ako netko ide, neka računa da je to toliko malo da se kofer mora držati na blagovaoničkom stolu
    ono, fakat je majušno

  47. #97
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Na slikama mi izgleda poprilično golo.
    Slabo ima stabala i hlada.

  48. #98
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    U Podvelebitskom primorju i ne treba puno stabala i hlada Uvijek popuhnjiva! No, ima ih dovoljno. Koliko može biti na golom kamenu.
    Naravno, morate voljeti taj tip prirode da bi vam bilo lijepo, mir, tišina, noću apsolutni mrak, sve zvijezde se vide, zrikavci, more prozirno i uvijek lagano hladnjikavo, ribe plivaju...

    Svi smo različiti.

  49. #99
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Nebi ni ja tamo. Lijepo je, imaš što viditi ali nije to to, za ljetovanje. Padaju mi napamet ideje da se mijenjam s nekim, ja njemu tjedan dana u apartmanu a netko meni tjedan dana vikendice na jesen u Zagorju (meni Zagorje super)

  50. #100
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Zagorje je ljeti baš fora - istina, mi smo proveli tamo samo jedan vikend, ali je bilo skroz neobično.

    Mi ljetujemo dosta daleko na jugu - i stvarno nas puno košta put. Ali nakon vikenda u Istri sam skužila koliko u stvari uštedimo na vanpansionskoj usluzi. Tako da stvarno oko tog ljetovanja mogu se raditi razne računice

Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •