Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 301 do 305 od 305

Tema: koje ipak odrediste za ljetovanje odabrati?

  1. #301
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Joj, tanja, a da vidis vizure rukavca u odnosu na 2015 :/ Ima cijeli novi dio... Zato me pozitivno sokirao bohinj.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 01.06.2023. at 15:11

  2. #302

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,140

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Joj, tanja, a da vidis vizure rukavca u odnosu na 2015 :/ Ima cijeli novi dio... Zato me pozitivno sokirao bohinj.
    Hvala na upozorenju doduše, još tada sam vidjela da mjesto ima potencijala za širenje kuća
    Da sad opet idem na Vis, tražila bih smještaj baš u gradu Visu, svidio mi se onomad.

  3. #303
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Zidja se na sve strane Vis je isto zasad moj favorit, dok se ne prezazidja.

  4. #304

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja vise volim Vis nego Komižu jer je prozračniji. U Komiži zna biti pakleno jer je ispod ogromne planine pa bude zapara. Naravno obisla sam cijeli otok. U Komiži je super njihova fešta sa super ponudom ribljih jela. Hrpa toga

  5. #305

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Mi smo bili 2017 na Visu i pamtim utvrdu Fort George, najljepše mjesto gdje sam popila piće ikad. Svakako posjetiti.
    Kupali smo se na plaži kod hotela Issa i nije bilo uopće guzve, čak iznenađujuće malo ljudi, a ljetovali smo baš u špici sezone. Vjv se to sada promijenilo.
    Bili smo i u Komiži, tamo smo se kupali na plaži Kamenica, lijepa uvala, spuštaš se do nje makadamskim putem ali je skroz pristupačna. Tada je bio fora kafić tamo.
    Grad Vis ima više toga za ponuditi, dok je Komiža meni intimnija, dražesnija.
    Vjerujem da se sada to promijenilo, da su veće gužve, što je slučaj gotovo svakog mjesta na Jadranu, nažalost.
    Posljednje uređivanje od milasova8 : 09.06.2023. at 13:11

Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •