Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: solarij

  1. #1
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno solarij

    koristite li solarij i koliko često?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    183

    Početno

    bila jednom, i nikad više...bljak...nakon što sam izašla i pomirisala svoju kožu koja smrdi po plastici rekla sam da nema teorije više ikad, odvratno mi je to bilo...a s obzirom da se klonim i prirodnog sunca, mislim da ovo nije nikakva alternativa

  3. #3
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Nikad!

  4. #4
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,245

    Početno

    zabranio mi dermatolog.

    bila sam jedne godine 4x prije ljeta i te godine sam imala lijepo osunčanu kožu.
    pošto je solarij opasan kao i sunce, zadnjih 10 god sam bijela

  5. #5
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    bila jedanput kada sam bila sa firmom na wellnes vikendu, pa smo u paketu dobile i jedno besplatno suncanje, pa rekoh da iskoristim kada je dzabe .
    Ali inace ne idem niti bih dala novac na to. Po zimi nemam potrebe da budem preplanula, a po ljeti je tu sunce, kojeg se ionako treba paziti...

  6. #6
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    ja bila par puta..godi mi nijansu tamnija boja..inače blještim haha

  7. #7
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    nisam nikad bila, niti kad su sve moje frendice išle, ja sam ih neosunčana čekala u salonu dok su se one sunčale
    prirodno sam neke srednje puti (ni tamne ni presvijetle) pa ni nemam potrebe za solarijem, a i uvjerena sam kako je to štetno, sunca se čuvam, ali ne baš strogo

  8. #8
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    moja kolegica s posla ide 3x tjedno u solarij 10 ak godina...i ne namjerava stati iako je kako ja kažem pregorena već..

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    183

    Početno

    ja se uvjek čudim koliko ljudi pate na tamniju boju, i koliko su novaca i zdravlja spremni u to investirat.neznam kome da se više čudim, mladim curkama od 15-16 godina koje su za božić pregorene ko piceki ili već zrelim ženama od 30ak godina koje nimalo ne zaostaju za njima...ček mi je odvratno i preko ljeta vidjet nekog ko je užasno taman, jer boja stavrno neprirodno izgleda i koža je nekak sasušena i meni osobno zbilja odbojna

  10. #10
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj zvjezdicaZG prvotno napisa Vidi poruku
    ja se uvjek čudim koliko ljudi pate na tamniju boju, i koliko su novaca i zdravlja spremni u to investirat.neznam kome da se više čudim, mladim curkama od 15-16 godina koje su za božić pregorene ko piceki ili već zrelim ženama od 30ak godina koje nimalo ne zaostaju za njima...ček mi je odvratno i preko ljeta vidjet nekog ko je užasno taman, jer boja stavrno neprirodno izgleda i koža je nekak sasušena i meni osobno zbilja odbojna
    X

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    183

    Početno

    upravo došla sa špice, i šta je najbolje pola fraera može parirat ovim kokama preprženim kaj sam gore napisala užas, užas

  12. #12

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Ima li koja trudnica da je isla u solarij?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •