Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Dj. kolica - "okretajuća" ručka?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    334

    Početno Dj. kolica - "okretajuća" ručka?

    Cure, na kojim od vaših dječjih kolica se ručka za guranje kolica može jednostavno okrenuti na drugu stranu kolica, tako da se ne premješta košara/sjedalica u suprotni smjer, već se samo okrene ručka? (U mojoj prošlog epizodi s kolicima sam ispustila dušu premještajući košaru/sjedalicu skup s djetetom ne bih li izbjegla izravno sunce u šetnji (= cca 8 kg u startu!, da ne pričam kako je kad beba naraste, a raste kao iz vode... E pa sad bih to riješila elegantnije - s okretajućom ručkom kolica, a ne okretajućom sjedalicom).

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    334

    Početno

    E, a pitam zato jer trgovci po dućanima s dj. opremom jednostavno nažalost ne znaju, i uglavnom dobijem odgovor: "Evo, sva su kolica izložena, pa si možete pogledati....".

  3. #3
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    BERTONNE > Kolica >KOLICA G-236-1
    - Naslon za leđa podesiv u 3 položaja, potpuno vodoravan položaj sjedala, prikladan za novorođenče, ručka na prebacivanje, dodatni mekani umetak za sjedalo, radi veće udobnosti. Zaštitna prečka na skidanje, zimska navlaka za noge.

    Ako sam uspjela ovo kopirati - ta kolica imaju ručku na prebacivanje.

  4. #4
    bijelko avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    983

    Početno

    Naša Pikolo to mogu, ali ne kupuj to!
    A suncobran? Meni je puno pomogao jer ga volim imati na oku, sad više ne voli tako.

  5. #5
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    ja imam prastara Peg Perego, a znam da i većina njihovih novih modela to ima. Meni je to zakon. Još uvijek ih koristim iako su užasno teška, ali super su za vjetar, sunce, različita bebina/djetetova raspoloženja.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Imaju poneka bubu u turbo limaču , prodavači isto nisu znali , sama sam skužila .
    Peg perego više nemaju , a imala su Venezia koja se više ne proizvode.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Evo da samu sebe demantiram , PP Uno imaju ručku na prebacivanje.
    Posljednje uređivanje od dalmatinka : 26.06.2010. at 16:49

  8. #8
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    PP Uno (sljedbenik Venezie)-ima ga kupiti. Mislim da je to jedini PP model (mooožda još jedan, nisam sigurna) s tom opcijom

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj bijelko prvotno napisa Vidi poruku
    A suncobran? Meni je puno pomogao jer ga volim imati na oku, sad više ne voli tako.
    Ma naravno, imala sam i suncobran, no on mi nije neka pouzdana zaštita, uvijek je jedan dio tijela bebe bio na suncu - ili ruka, ili noga, onda su nam se u roku od cca mjesec dana čak 2 suncobrana rastavila od silnog stalnog namještanja pa smo shvatili da nam to nije rješenje. E, a kako je koža bebama jako tanka, a ja jako paranoična u tom smislu, jednostavno se ne usudim riskirati da mi za 15 min, kolika mi je udaljenost od parka do doma, dijete izgori. Pa rekoh, ovaj put ću to riješiti s okretnom ručkom i suncobranom.

    Thx cure za savjete!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •