Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 431 od 431

Tema: Sindrom trenirke

  1. #401

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    123

    Početno

    Malo mi je čudno vidjeti toliko "protivnika" tom simpatičnom i nadasve udobnom odjevnom predmetu...
    No, sto ljudi sto ćudi...i to jeok.

    Osobno, ne mislim da obući trenirku nužno znači izgledati zapušteno, neuređeno i neugledno...Dapače. Ja imam mnogo trenirki (osobito donjih dijelova), od kojih su pojedine užih modela u crnoj ili tamno plavoj boji...i na uži topić i elegantnije tenisice djeluju predobro.Osobito ako se žena lijepo neprimjetno našminka i počešlja Tako da...viđam i lijepih mama u tom izdanju.

    Mislim da je stvar u kombiniranju...No, kako god bilol, jedno se ne može nijekati...a to je da je trenerka vrlo ugodan i "zdrav" komad odjeće, koji također(po meni) nekako baš i pristaje šetnjama u prirodi i blagoj tjelovježbi...
    Štoviše, zabezeknulo bi me da vidim full zrihtanu mamu u nabrijanoj obleki s štiklama od 20 cm...s svježom zurkom...kako fura bebicu u kolicima. Ne bih mogla a da se ne zapitam gdje je bio bebač tih uru dvije koliko se sređivala i koliko ga uspješno može vozati makadamom parkića u fensi šuzama...može li sjesti a da ne premre da će si sflekati fensi hlače jogurtom s klupice ili ptičjom kakicom...itd. ili šta će kad ju maješni bljucne prek svilene bluzice...

    Ali, tko voli nek izvoli!
    Posljednje uređivanje od Pettite : 16.11.2010. at 14:05

  2. #402
    sandi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    132

    Početno

    A bome i predstavnice udruge u javnim pojavljivanjima (Dobro Jutro, 8 kat) ne izgledaju bas reprezentativno...

  3. #403

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Joooj sve citam ovu temu pa se pogledam i izgledam ko spadalo... a vec sam bila u setnji s malcem
    Uf moram probat svaki dan si dat malo truda. barem kad izlazim.

    Iako, bila nam kcer na igranju kod prijateljice i ode muz po nju i veli: xy je u suknji i bas sredjena (a kucanica). I dam si ja truda pa se malo sredim docekam muza, a on s vrata: Tko je bio?! (onako sumnjicavo)...

  4. #404
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj josipal prvotno napisa Vidi poruku
    Tko je bio?! (onako sumnjicavo)...

    šašavci muški!

  5. #405
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    A ja jučer bila u gradu (centru grada) išla nekaj obaviti. Na sebe stavila trapke, majcu s kapuljačom, "najkice" i...osjećala sam se kao klošar pored svih onih dotjeranih damica. Sva sreća pa sam srela još jedno dvije mame koje su gurale kolica koje su bile i u gorem izdanju od mene (bile su u trenirkama)...
    Baš sam se osjećala ko pale sam na svijetu. Još sam išla pozdraviti školsku prijateljicu u "Mont Blanc" pa sam kad sam odlazila (nisam ju našla tamo, bila je njena kolegica) ugledala sam sve neke fensi šmensi ljude okolo kako ispijaju kavu i pomislim kak oni misle kaj ja ovak neugledna ulazim u tak fensi dućan, još onako s kolicima, reko sigurno su pomislili da prosim
    I akd sam išla od doma uopće mi nije palo na pamet da bi se možda trebala srediti...
    Jedva sam dočekala da se dočepam svog kvarta i da se osjećam ko doma...

  6. #406
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj josipal prvotno napisa Vidi poruku

    I dam si ja truda pa se malo sredim docekam muza, a on s vrata: Tko je bio?! (onako sumnjicavo)...
    .
    I ovdje tako. Jesu li oni svi isti?

  7. #407
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Nema mi udobnije nego sad, dok sam trudna, obuc trenirku. Imam ja i trudnickih hlaca, traperica, al svaki dan sam s klincem u parku po 2 sata i stvarno mi je najjednostavnije i najudobnije igrati se lovice i nogometa u trenirci. Ma i da nisam trudna. Uopce se ne osjecam zapusteno zbog toga, cak se zgrazam a i smijem kad vidim mame u parku, pogotovo sad dok jos ima blata, kako u petama propadaju kroz travu, pa cupaju van pola kile blata sa svake pete. Ili nece dignut klinca jer se boje da ih ovaj ne zaprlja...Ma daj...Nas dvoje ko prasci dodemo doma, niti zelim njega sputavat a bome niti sebe.

  8. #408

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    51

    Početno

    obožavam trenirke, super se osjećam u njoj i za šetnje i sl., pa što drugo odabrati, bez obzira da li sam mama ili ne....
    pogotovo u današnje vrijeme ima tako lijepih modela, koje tako lijepo naglase sve što treba naglasiti, prćastu guzu, strukić i sl.
    uglavnom ja sam za

  9. #409
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    Potpis za koksy & ich123...

  10. #410
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Sve se nešto kao žalite da vas ljudi čudno gledaju zbog trenirki, a svako malo se bez beda "oplete" po neko dotjeranoj mami. Čemu?


    Citiraj Pettite prvotno napisa Vidi poruku


    Štoviše, zabezeknulo bi me da vidim full zrihtanu mamu u nabrijanoj obleki s štiklama od 20 cm...s svježom zurkom...kako fura bebicu u kolicima. Ne bih mogla a da se ne zapitam gdje je bio bebač tih uru dvije koliko se sređivala

    :
    Kod bake na čuvanju. U čemu je problem?

  11. #411
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Mene ne smetaju dotjerane mame nimalo ali kad vidim da dijete trpi zbog te njene dotjeranosti, kako sam gore navela primjer da ga nece dignut, onda se zgrazam. Jos mi je gore kad se ta "dotjeranost" projicira na dijete koje onda u lakiranim cipelicama dode u park a mama cupka za curicom i vice "nemoj tu zaprljat ces se". Jucer u parku curica dobila po guzi od dotjerane mame, ne pretjerano ali nije bila u trenirci, jer je mala sjela na travu...

  12. #412
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Nema mi udobnije nego sad, dok sam trudna, obuc trenirku. Imam ja i trudnickih hlaca, traperica, al svaki dan sam s klincem u parku po 2 sata i stvarno mi je najjednostavnije i najudobnije igrati se lovice i nogometa u trenirci. Ma i da nisam trudna. Uopce se ne osjecam zapusteno zbog toga, cak se zgrazam a i smijem kad vidim mame u parku, pogotovo sad dok jos ima blata, kako u petama propadaju kroz travu, pa cupaju van pola kile blata sa svake pete. Ili nece dignut klinca jer se boje da ih ovaj ne zaprlja...Ma daj...Nas dvoje ko prasci dodemo doma, niti zelim njega sputavat a bome niti sebe.
    Potpisujem.
    Istina, ja nisam u trenerci vani jer ih nemam i kao što sam napisala, nemam naviku nositi ih (imam dvije za po kući, ugodne su mi jer legnem popodne s Mašom pa se ne moram presvlačiti u pidžamu).
    No, uvijek sam u nekim udobnim trapericama ili platnenim hlačama koje ublatimo, zaprljamo... u ničem je ne sputavam.

    A ovo što kažeš za mamu koja se ljutila na dijete jer je palo na travu, uh, ja bi nju po guzici.
    Tako ja jučer povela Mašu u bašču, a svekiji došli nenajavljeni. Svekrva u crnim hlačama, cipelama na petu, nekoj kožnoj jakni... sve gleda kuda će jadna stati. Na kraju su otišli u šetnju oko obližnjeg bajera (ribnjaka) pa sam ju zezala da se baš obukla za taj teren. Digla nos jer kao, nije mislila da će tamo (mislila je da će biti unutra iako sam im dan prije rekla da moram u bašču...). Meni strašno ide na živce kada oni idu s njom van. Sveki se obuče k'o na modnu pistu i onda mi maltretira dijete - nemoj u travu, nemoj dirati zemlju, nemoj trčati... Poludim, al' prešutim. KOntam si, zna dijete s kim što smije, a hvala Bogu, sa mnom je 90 posto vremena pa se stigne i ublatiti i valjati i trčati i padati...

  13. #413
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Gledam klince u vrtiću i vidim podjeljene djevojčice, dio onak u nekoj komotnoj odjeći, najčešće tajce i tunikice i eventualno neke marame i sl i te harače po ljuljama, toboganima...igraju se rame uz rame dečkima. Drugi dio djevojčica u najlonkicama i finim suknjicama fino stoje sastrane i imaju neki svoj način zabave koji ne uključuje trčanje, skakanje, penjanje i tak to.
    Baš me zanima jesu te malene po prirodi takve, mirnije i da paze da ne poderu štramplice ili su ih mame naučile opominjanjem ili još gore udaranjem po guzi kad bi sjele na travu?

  14. #414

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    hihihi
    moja klinka obozava suknjice i volančiće, a ipak jurca s dečkima: zato nam štramplice traju ravno jedan dan!!!

  15. #415
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    ma ima nešto i u djeci samoj
    baš gledam svoju
    iako joj sve dopuštam, nisam neuredna, ali me ne smeta ako jede prstima, mrvi, prolijeva... ne prigovaram joj, ne brisuckam, pustim ju da jede..., no ona ipak primjeti svaku kap koja joj kapne na odjeću pa traži da obrišem, pa da brišem ruke...
    prolazi pokraj ladice pa ju zatvori ako je otvorena
    ako pošprica vodu u kupaonici, briše (ok, to je vidjela od mene)
    neki dan je htjela obući baš neke roza cvjetne tajice od kojih se meni diže kosa na glavi (ja, stara punkerica kojoj je roza na zadnjem popisu boja, a o volančićima da i ne pričam)
    jučer joj obukla nekakav matilčić pa sve govori da je jepa
    pa onda ogrlice i slične tričarije...
    iskreno, bojim se da je totalna suprostnost meni.. čak razmišljam otvoriti temu na tu temu jer ne znam kako ću se jednog dana znati nositi sa kćeri šminkericom

  16. #416
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ma briga te, kad dođe za to vrijeme, nek ona otvara temu na nekom svom forumu, kako se nositi sa mamom pankericom
    ajd molim te, nek se oni malo s nama nose
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 17.03.2011. at 17:12

  17. #417
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    cvijeto,

  18. #418
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    Citiraj Pettite prvotno napisa Vidi poruku
    Malo mi je čudno vidjeti toliko "protivnika" tom simpatičnom i nadasve udobnom odjevnom predmetu...
    No, sto ljudi sto ćudi...i to jeok.

    Osobno, ne mislim da obući trenirku nužno znači izgledati zapušteno, neuređeno i neugledno...Dapače. Ja imam mnogo trenirki (osobito donjih dijelova), od kojih su pojedine užih modela u crnoj ili tamno plavoj boji...i na uži topić i elegantnije tenisice djeluju predobro.Osobito ako se žena lijepo neprimjetno našminka i počešlja Tako da...viđam i lijepih mama u tom izdanju.

    Mislim da je stvar u kombiniranju...No, kako god bilol, jedno se ne može nijekati...a to je da je trenerka vrlo ugodan i "zdrav" komad odjeće, koji također(po meni) nekako baš i pristaje šetnjama u prirodi i blagoj tjelovježbi...
    Štoviše, zabezeknulo bi me da vidim full zrihtanu mamu u nabrijanoj obleki s štiklama od 20 cm...s svježom zurkom...kako fura bebicu u kolicima. Ne bih mogla a da se ne zapitam gdje je bio bebač tih uru dvije koliko se sređivala i koliko ga uspješno može vozati makadamom parkića u fensi šuzama...može li sjesti a da ne premre da će si sflekati fensi hlače jogurtom s klupice ili ptičjom kakicom...itd. ili šta će kad ju maješni bljucne prek svilene bluzice...

    Ali, tko voli nek izvoli!
    slažem se skroz s ovim što si napisala.
    ja recimo volim nositi tajice i tunike. skroz comfy a u toj kombinaciji možeš kamo god.

  19. #419
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ma briga te, kad dođe za to vrijeme, nek ona otvara temu na nekom svom forumu, kako se nositi sa mamom pankericom
    ajd molim te, nek se oni malo s nama nose

    eh, da, lako je danas pričati o tome
    baš sam večeras uz peglanje zabrijala na nekakav film na Hallmarku gdje su se mama i kćer posvađale... uh, čisto se bojim tih dana
    ajme, zamisli, na roditeljski sve mame dođu u kojekakvim suknjama, štiklama, ladnim trajnama, a ja u riflama, starkama, ni F od frizure...

  20. #420

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    352

    Početno

    Citiraj SikaPika prvotno napisa Vidi poruku
    iskreno, bojim se da je totalna suprostnost meni.. čak razmišljam otvoriti temu na tu temu jer ne znam kako ću se jednog dana znati nositi sa kćeri šminkericom
    Rado ću se priključiti takvoj temi.

  21. #421
    eris avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Doboj
    Postovi
    859

    Početno

    Ja sam trenerki rekla zbogom, počela sam raditi i nema više vremena za laganini šetnju u opuštenom izdanju. A kakvu sam dobru Nike nekidan vidjela......

  22. #422

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    530

    Početno

    Citiraj Pettite prvotno napisa Vidi poruku
    Štoviše, zabezeknulo bi me da vidim full zrihtanu mamu u nabrijanoj obleki s štiklama od 20 cm...s svježom zurkom...kako fura bebicu u kolicima. Ne bih mogla a da se ne zapitam gdje je bio bebač tih uru dvije koliko se sređivala
    O Bože šta tu sve možeš pročitati, kaj to znači da mama koja je sređena zapušta svoje dijete ?! đizs....

    Pa može dijete biti kraj mame dok se mama sprema, a uostalom valjda (najčešće) bebe imaju i očeve koji vode brigu o njima do se mama tušira, šminka, odmara ili što već....

  23. #423

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    VIVA trenirka i nonšalancija

  24. #424
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    Sad tek vidim temu. Muz i ja obozavamo trenirke. Meni su trenirka (lijepa) ili tajice roba koju nosim uvijek kad nisam na poslu i obozavam taj osjecaj udobnosti. Iz istog razloga djeci prije cca 8-9 mj ne oblacim haljinice, traperice, kosulje. Jer naprosto hocu da su u udobnom. Tajice, trenirkica, pidjamice za male bebice

  25. #425

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Trenerka mi je omiljeni odjevni predmet i u njoj idem bas svugdje,najudobnija mi je i uvijek dostupna,u hlacama sam samo kad idem sredjivati papire ili doktoru
    imam ih jako puno i uopste ne mislim da u njoj izgledam zapusteno ili ne sredjeno,jedino cemu pridajem ogromnu paznju je kosa,ona uvijek mora biti cista,oblikovana i uredna a ostalo
    Posljednje uređivanje od adal : 31.05.2011. at 15:00

  26. #426

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    samo digresija..upozoravam sve moguće "trenirkoljupce" da je ljeto i sluzbeno počelo pa se trenirke na malo povlače iz uporabe )))))))))), ali taman je krenula sezona sniženja istih pa stoga drage dame znate sta vam je činiti..
    uz malo šale želim vam ugodno i lijepo ljeto!!!

  27. #427
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    Ljetna sezona je rezervirana za ljetni pandan trenirki, sarene ljetne haljinice iz h&m.a

  28. #428

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj stellita prvotno napisa Vidi poruku
    samo digresija..upozoravam sve moguće "trenirkoljupce" da je ljeto i sluzbeno počelo pa se trenirke na malo povlače iz uporabe )))))))))), ali taman je krenula sezona sniženja istih pa stoga drage dame znate sta vam je činiti..
    uz malo šale želim vam ugodno i lijepo ljeto!!!
    Ma nemoj, a ljetne trenirke?

  29. #429
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    ...izbjeljivanju anusnog područja ...
    Ovo, ovo, maria71, trebala bih par savjeta ...

  30. #430
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    P. s. S trenirkom ili u čemu drugom, stvar je odabira, zar ne?
    Ok, ne nosim trenirke za promenadu, niti sam ih nosila dok sam gurala kolica/nosila dijete u slingu.
    Jedino na treningu i to je bilo dovoljno.

  31. #431
    sensei avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    68

    Početno

    Obožavam trenirke! Danas ima za kupiti mrak krojeva trenirka,od bambusa koji super pada, pa trenirke za pilates i yogu ( mogu se obuć i za klub, kolko su efektne) u kojima bi mogla izać van navečer, znam pogotovo jer radim sa sportskim tekstilom.
    Sportski casual može biti super isfuran i mama može izgledati ful dobro, moderno i dotjerano, a da ne pričam o udobnosti.

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •